52965
  • Molnibalage
    #15842
    Király vagy! Pápai áldásom szálljon rád! :)
  • Buren
    #15841
    Köszönöm!
  • L Viper #15840
    A szokásos időben kezdhetünk.
  • L Viper #15839
    Ez nekem is jó lesz :-) Köszi.
  • 97th Vampire
    #15838
    BUREN!
    Nekem megvan a Fleet Defender Gold. (DosBox alatt tökéletesen futtatható)
    Innét letöltheted:
    http://users.atw.hu/szpecnaz-cccp/f14/F14GOLD.ARJ
    (szerdán törlöm)
  • zaccos1
    #15837
    Üdv Urak!Jó ötlet,mert már régen multiztunk.A kecskeméti mégjobb,bár amilyen nagy piás vagyok a második sör után merev részegen fetrengenék...
  • L Viper #15836
    Tudom :-)
    Szüleim laknak arra, meg régen én is ( Borbíró Tér ).
  • Molnibalage
    #15835
    Alakul a dolog. :)
  • Scottt
    #15834
    Hehe én meg a vezéren lakok[böszörményiből nyílik]
  • L Viper #15833
    Jó lenne.
    A vásár miatt le lesz zárva a Böszörményi út, asszem ti arról jöttök be, arra ügyelj. Kint leszünk a vásárban, a többit privátban.
  • Scottt
    #15832
    Nekem a szombati tali esélytelen...Nemzetközi bajnokságon megyek gyepálni a Kecsó esélyes
  • JoeDestroy
    #15831
    7-kor. Előtte összefuthatnánk.
    Kecskemétre mi is megyünk. :)
  • L Viper #15830
    Én sem egyedül megyek, öccs valószínű, nej lehetséges :-)
  • LeonSilver
    #15829
    Én is lehet, hogy megyek nejjel, öccsel, mittomén de nem sörözök :P már régóta.
  • L Viper #15828
    Idén esélyes Kecsó :-D
  • Molnibalage
    #15827
    Basszus, egyszer kéne egy Falcon találkozó... Ki jön Kecsóra idén? Egy közös sörözés beleférne?
  • L Viper #15826
    Hánykor kezdődik ?
  • Scottt
    #15825
    Lémisztővel itt lémisztek Debrecenben..
  • JoeDestroy
    #15824
    Találkozóm lesz Debrecenben szombaton.
    Délután megyek, oszt éjjel jövök.
    15 éves érettlenségi.
  • Buren
    #15823
    Bevallom őszintén, hogy én eme gépen csak valamilyen olimpiai játékkal játszottam, azt is régen egy baráti összejövetelen... Amikor jött nekem a műkorcsolyás rész a gép kifagyott, s erre meg elkezdtük ősszevissza nyomkodni a billentyűzetet, tekergetni a botkormányt stb.. mire visszatért a lélek a 64esbe vége volt a játékrészemnek és sikerült valami world recordot felállítanom!
  • L Viper #15822
    Szombaton este repülni kéne egyet, aki ráér !
  • Gundark
    #15821
    Engem nem izgat :) Vitatkozzanak akivel akarnak.

    Vipera : Persze hogy csináltak. Ha lenne rendes hadjárata, akkor majdnem akkora élete lenne mint a Falconnak. Az egyik legjobb F-18 szim. Igaz nincs sok, de emberekkel a fedélzeten nagyon állat :) A tréningeknél az utolsó másodpercig kiértékel mindent. És még gyakorló festése is van a tréningküldinél :)
  • Molnibalage
    #15820
    OFF

    Nosztalgia folyatódik. :)

    ON
  • Molnibalage
    #15819
    A robbanás helyett fókuszáljatok a kifutó textúrákra. ;)
  • Molnibalage
    #15818
    Nem, és nem is lesz. Felesleges. Igazából csak poénból vannak benne a játékban.
  • Buren
    #15817
    Mi? Csináltak végre gombafelhőket az atomoknak?

    Viszont az a robbanás a képen rohadt jó... gondolom egy 2000 fontos volt...
  • Molnibalage
    #15816
    Ejnye. Ezek után a RipTiles-t majd úgy lenyúlják, hogy ehaj..

    Van új kép a preview thread-ben. Hamarosan nagyon különleges képek jönnek elvileg.
  • L Viper #15815
    Jéééé, ilyet is csináltak a DI Super Hornethez?

    Már megint ismerős textúrák :-)
  • Molnibalage
    #15814
    Egy szép decens vadászgépbe ilyet rakni, az olyan mintha egy 50 kilós szóke csak kezébe adnál egy shotgunt. Nem az ő súlycsoportja.
  • L Viper #15813
    Nem tudtam. Az Avenger szétnyúzta a kicsi sárkányt :-D
  • Buren
    #15812
    Erről az F-16-os variánsról olvastatok? Rászereltek egy mini-Avenger gépágyút... De itt írja is, hogy enyhén szólva nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket...
  • Molnibalage
    #15811
    Nem. Azok már ezer éve ott vannak. Pár hete megkérdeztem Aeyest, hogy miért mikor az Falconban nem lehet helivel repkedni. Nem csak Falcon alá dolgozik, csak nem vette le. Szerintem szimplán lustaságból nem vette le. Nagyon nem kéne erőltetni a helikopterrel "repkedést". Elég, ha az AI jól bohóckodik velük, de nem arra lettek kitalálva, hogy ember repkedjen velük. A hadjáratokat teszik színesebbé.
  • Buren
    #15810
    Helikopterek??? Szóval azért vannak WIP helo fülkék az Aeyes oldalon...
  • Molnibalage
    #15809
    Nem, nem lesz. Talán még az FF5.5-ben sem. Ennek okai összetettek, de főleg az avionikában keresendő. F-35-ön nincs HUD, a pilóta sisakja funkcionál akként, egy nagy kijelző van és azon bármi megjeleníthető szinte tetszőleges kombinációban. Ezzel nem tudunk mit kezdeni. A másik az, hogy az FM-ről sem tudni semmit. Egy proto gépet nem túl szerencséb beletenni, mikor vannak nála sokkal alkalmasabb gépek is amivel lehet és kell is fogalalkozni. A helikopterek még mindig béne kacsák. Nem képesek sem AA rakéták sem csalik használtatára. A modelljeik is enyén szólva ótvarok...
  • Buren
    #15808
    FF5-ben lesz F-35? Vagy majd meglátjuk?
  • L Viper #15807
    Ezen a gépen vajon bedöcenne a Rolling Fire kezdéskor , a DMZ-nél ?

    [URL=http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=129545&page=3]Icarus1 #102[/URL]
  • L Viper #15806
    Ahhoz képest, hogy ez F16 szimulátor, azért nem rosszak amik várhatóak FF5-ben.
  • Molnibalage
    #15805
    A HUD-ról nekem azt mondták, hogy exe coded. Akkor nem vágom, hogy egyes gépek HUD-jai hogyan lehetnek különbözőek. Majd rákérdezek. Arkstone már rég hegesztené az orosz HUD-okat, ha lehetne...

    Szóval nem a HUD a gáz infó szempontjából, hanem az MFD-k.
  • L Viper #15804
    Most jön a szokásos agyturkász szöveg: vágyim kivetülése a tudatalattimból.
    Van már a Teamban minden féle Meister, lehet lesz majd egy HUD szimbolikás is egyszer.
  • Molnibalage
    #15803
    Amennyiben a jövőben lesznek egyedi kabinok (nagyon távoli) akkor a fő gát nem csak a kód, hanem az infó hiánya. Tegye a szívére a kezét aki látott már részletes MFD képeket az összes létező MFD oldalról és megjelenésről legalább az USAF és US NAVY gépeken. Az orosz gépekről meg nem is beszélve. Jelenleg az a cél, hogy az F-16 még a mostaninál is messze jobb legyen. Végül is ez egy F-16C szim.