52965
  • Molnibalage
    #15882
    Ezt ma kezdte el, vagy már régóta csinálja? Nekem egyszer volt olyan, hogy az ilyen esetekben nem szólt a hang a Firefox alatt. Firefox becsuk, újra megnyit és ment.

    Vagy csak valam elszaródott a flash player beállítrásoknál, vagy valami ferakott cucc kavarhat be.
  • zaccos1
    #15881
    Áááá már nagyon tele van a tököm,kellene egy kis segítség!!!
    Ha elkezdek nézni bármilyen internetes videót,egy darabig megy aztán megáll és nem tölti be tovább.Van hogy csak 10. nekifutásra sikerül megnézni,de van hogy kapásból végigmegy(mondjuk ez elég ritka),s mondom függetlenül hogy milyen oldal vagy hogy melyik napszakban próbálkozok.Van valakinek valami tippje hogy mit csináljak???
  • Molnibalage
    #15880
    Még egy versenyző.

    Ez nem is rossz, vannak benne olyan kamerállások amit nem'tom hogyan csinált meg. Szárny alatt, futó mellett a géphez képest fixen. Azért vannak benen idegesítő hibák ebben is. Ezek nem értem, miért nem tűnnek fel másoknak. Vagy őket nem zavarná?

    1. A képernyő széle sokszor csíkos a játék közben. Ezt én MINDIG eltüntetem, úgy hogy bezoomolok egy nagyon minimálisan. Szerintem nagyon rontja az összhatást valami ami teljesen elüt a körnezettől. (Egy két vágásban a régiekben néha ez elfelejtődött.) Ugyanez vonatkozik az összes feliratra és minden bizbaszra. Azokat is eltüntetem ahol csak tudom.

    2. Ha van zenne és a játék hangja is vagy bármi más be van keverve, vagy zene domináljon, vagy a másik, de az egyik legyen halakabb különben szerintem csak egy nagy katyvasz az egész. Szerintem rohadul zavaró főleg zúzós zene mellett. Ennyi erővel fehérzajra is lehetne klippet vágni némi túlzással.
  • Molnibalage
    #15879
    Ez a tavalyi gőztes munkája,

    Szerintem nem felel meg a kritériumoknak, mert 2:44-nél olyan kabin van ami nem publikus, még soha nem láttam.
  • Molnibalage
    #15878
    Boci munkája.
  • Molnibalage
    #15877
    És egy jó hír. Az FF5 talán hamarabb jön, mint gondoltam. 24 órám van a data editeket küldeni és jön az install felépítése. A köv beta verzióban már benne lesz minden gyakrolatilag ami köv. release-ben lesz, és valszeg tesztelni sem kell majd 3 hónapot. Augusztus igen reálisnak tűnik nekem. A végén még elmegyek nyaralni és mire hazajövök már toljátok. :)

    És még egy jó hír. Ara közölte, hogy a major release-ek között továbbra is sok idő lesz, se sűrűbben lesznek kisebb-nagyon updatek, hogy a jó dolgoktra ne kelljen annyit várn.
  • Molnibalage
    #15876
    Egy kis poén.

    The Falconeer
    by D. "Dada" Miller 2001

    A bit of wisdom for those who dare
    To build our dream sim of the air.
    So gather round.
    Come gather here
    Learn how to please the Falconeer.
    This is not for the weak, the bent, the bowed.
    This is only for those who know their code.
    Code at idle.
    Code under stress.
    And what’s the effect on my F.P.S?
    Does the code crash
    If I pull some G’s?
    Or bring my beige box to its knees?
    Will my Windows finally seize?
    If not, then you’re coming near
    Starting to please the Falconeer.
    Ignore the rants, the raves and bitches,
    Just give us all a lot of switches.
    This one to pull.
    This one to push.
    This one for firmness under tush.
    Switches to start.
    Switches to stop.
    A switch so my load won’t prematurely drop.
    This will take you to the top
    And pose you there without a peer
    In starting to please the Falconeer.
    So make it hard, don’t skimp on that.
    It should take newbies and squash ‘em flat.
    Checklists galore
    For this work, not play.
    Starting the engine should take half a day.
    Emergency drills?
    That circumstance
    Should make even Chuck Yeager poo-poo his pants.
    Takeoff denied!
    Switch frequencies!
    (You forgot to pay your airport fees.)
    It’s little things such as these
    That make it quite clear
    You’re out to please the Falconeer.
    Leave room for improvements, that’s certainly key.
    One patch a day for sheer ecstasy.
    Morning defragging.
    Defragging at night.
    But still defragging program is not quite right.
    So tweak the FM
    Tweak the A.I.
    Tweak till your tweaker lies down just to cry.
    Look up at the sky, you do or you die.
    Finally facing your deepest fear,
    You might not be pleasing the Falconeer.
    The final thing: some room to complain
    Is really the most vital part of this game.
    I paid for a beta?
    This sim sucks.
    Is this all I get for my 40 bucks?
    The FM’s too easy.
    The FM’s too hard.
    Was this thing coded by a blind, deaf, retard?
    Abide yourself by the words of this bard
    Though an F-16 I’ve never been near
    And you will,
    Most certainly,
    Be pleasing the Falconeer.
  • L Viper #15875
    El tudom képzelni, ahogy felszállnak, a kiscsaj visz a hóna alatt két db. MK84-et (elég régi típus, lézermegjelölő nincs rajta, ezért nem GBU-t visz :-))
    A célterület felett heves légvédelmi zónába kerülve kihajít két tekercs alufóliát, hevesen dobál kötegelt csillagszórókat is, majd a gép fejtetőre áll és pottyantja az MK-kat
  • Molnibalage
    #15874
    \campaign\saves vagy \campaign\korea2005. Ha mindkettőbe bemásolod akkor mindkét helyszínen ott lesz a TE listában.
  • Gundark
    #15873
    L_Viper : Első a jó kilátás és a térbeli tájékozódás :)

    Scott : Igen.
  • Wampa
    #15872
    Szerintem nem érzi,már többször ugy szállt le a pilcsi,hogy a futó felfelé volt,a kis csaj
    meg igy olyan mint a Nagy durranásban az elnök.....nincs benne semmi ami nem titán vagy teflon:))
  • Scottt
    #15871
    A gyakorlo TE-ket hova kell bemásolni?
  • Scottt
    #15870
    Harmadik képen Rafale?
  • L Viper #15869
    A 2. képen az operátor nem kap, huzatot ?
  • Gundark
    #15868
    Egy kép az FF5-ből :)



    Mindenféle gépek lesznek benne :)



    Ő biztos. De ebből a szemszögből kicsit futurisztikus. És fura :)

  • Molnibalage
    #15867
    Ezt is felvetettem. Mellesleg ki is fejeztem sajnálkozásomat. A sokszínűségtől szép a világ. Most már csak egy maradt. (Ez kicsit hegylakós volt, vagy gondoljunk Toldi Miklósra?)
  • L Viper #15866
    Az már Naldo más irányú elfoglaltsága miatti távozásakor várható volt, hogy gondok lehetnek az OF-el. A 4.6-ot vártam azért. Kíváncsi lettem volna, mivel jobb a 4.5-nél, bár az OF hatalmas gépigénye miatt sosem volt a kedvencem, de nagyon sok előre mutató dolog volt benne.
    Ha már agyalunk: az FF5 csapat elszívhatná az OF-esek profijait [#wink.
  • Molnibalage
    #15865
    Éppen felvetettem. Azért ez nem olyan egyszerű, mint hiszitek. A rádiózásra nem is biztos, hogy van igény. Az MFD upgrade az nagyon durva, exe babrálás. MAV-JP remodelljének elkérése már 2 hónapja felmerült, de az akinek írnia kellett volna nem tette meg. HA leadtam a diplomámat pénteken akkor kicsit elkezdek levelezni és szervezni ez ügyben.
  • repvez
    #15864
    Ha ez igy van, hogy az OF fejlesztése megrekedt akkor nem lehetne átvenni azokat a dolgokat amik az OF-ben jok az FF5-be vagy az utáni kiadásba?
    NewFM,Sniper pod,MFD modok, rádiozás stb..
  • L Viper #15863
    Mower-ék szignatúrájában is egy ideje csak Falcon 4 szerepel. Át fognak szerintem állni ők is FF5-re.
  • Molnibalage
    #15862
    Infó innen.

    "Hi mate,

    4.6 is cancelled. I told naldo today I stopped working on 4.6 since I don't have time for that anymore (actually for a while by now). He told me 4.6 was already cancelled, then it's fine for me.

    Cheers,

    Switch."

    Ez nagyon nem jó. Attól, hogy én FF-et preferálom ez sajnálatos. Nagy potenciál volt benne.
  • Molnibalage
    #15861
    Ez OF 4.6 szerintem. FF5-ben tuti nem, de a korrekt F-35 szimuláláshoz ez kéne első körben, mert azon nincs HUD.
  • Scottt
    #15860
    Ilyen lesz az FF5ben?:)
  • Molnibalage
    #15859
    Lám-lám!!
  • L Viper #15858
    Tegnap meséltem én is Destroynak, hogy fent van a Frugalson két nevezés és elég gyengék. A komolyabb videósok majd az utolsó pillanatban rakják fel az övékét, lesz még színvonalas cucc, ez biztos.
  • Molnibalage
    #15857
    Egy másik.

    Lehet, hogy ez nagyképűségnek hat, de ez (is) übergyenge szerintem. Se zene, se normálisan belőtt hang, szaggató videó, nulla szép kamerázás. Ennél még az első kippem is jobb volt (Desert Strom) amikor még totál kezdő voltam. Ezeknél fél nap alatt összerakok bármikor jobbat. Ha csak ilyenek lesznek akkor remélem Boci lesz az első. Boci eddigi kilppjei mellett ezek finoman szólva is gyengék.
  • Molnibalage
    #15856
    Afterburener filmest egyik versenyzője.

    Hát szerintem dögunalom. Ezt Boci szerintem simán leveri..
  • Molnibalage
    #15855
    Szerintem valami szerver / kliens hiba lehet. A szervernek jó, kliensnek meg nem.
  • JoeDestroy
    #15854
    Rájöttem, hogy nekem is kell még.
    Rohadt jól összejött a találkozó. :-)
  • L Viper #15853
    Nekem jelzett, látod a képen is amit beraktam.
    A kötelékezés ezzel a netkóddal nem gond, ami az AF-ben van. Rohadt kíváncsi vagyok az FF5-ére, mert az FF4 legnagyobb hiánya pont ez volt számunkra.
    Ma este szerintem pihenek, rohadtul hosszú volt a mai napom. (Korán kezdődött.)
  • L Viper #15852
    Tartogatom valamelyik különleges alkalomra ( keresztelő, születésnap, névnap ), Tesómmal fogjuk megkóstolni, még ebben az évben.
  • Molnibalage
    #15851
    Majd meglátjuk.
  • JoeDestroy
    #15850
    Remélem a palackozott hidraulikaolaj is fogyott közben. :-)
    Ma este is lesz valami?
    Szakítok időt, lassan észhez térek a tenapi (vgyis mai) bevetés után.
  • Molnibalage
    #15849
    Nem volt rossz, de azért az AF is iszonyatosan bugos. Minkétszer lelőttek, mert az a rohadt RWR csak hangot préselt ki magából de RWR szimbolikia nem volt rajta SA-6 indítás estén. Kedves... A kötelékezés gyakorlása rohadt jó volt. Szép klippet lehet majd csinálni ahogy 5-6 más pilóta jön mögöttem majd.
  • L Viper #15848
    Köszi Balázs és Netmester

    Még éjszaka:


    Megint SA-6 !!!












  • L Viper #15847
    tss.thomi.hu Falcon / ef16
  • L Viper #15846
    Persze, 21:30 kor TS-en leszek, szoba már lesz hamarabb valamivel.
  • Molnibalage
    #15845
    Ma este akkor lesz közös repkedés?
  • Molnibalage
    #15844
    Nagyon remélem, hogy legalább az egyik repül majd. F-15C is jó lenne, ha repülne. Csak ezért a kettőért már megéri kimenni. A 2005-ös svájci F-18 bemutatóű kéne még Zeltwegből.
  • Gundark
    #15843
    Kecsón leszek. Akarom a tájfunt látni repülni. Meg be akarok menni a Big Mac-be :)