52965
  • L Viper #15922
    Azért erős túlzás leárkádozni az EECH-t
  • Molnibalage
    #15921
    A Block 30/32 gép is tele van tikos dolgokkal, hogy minden komoly techika. Szóval ezt nem lehet kiküszöbölni.
  • Molnibalage
    #15920
    Simán. Az EE ehhez képest egy arcade lövöldözős játék, nem szim.
  • Gundark
    #15919
    OFF

    Kicsit még biztam benne az elején hogy a Black Shark csak a neve lesz, de a szim a Hokumról lesz, vagy legalábbis arról is. A telitalálat szerintem mindenképpen a hind lett volna. Nagyon sok országban reppen, és még szép is a maga állat módján :) (erre utalna a sok kedves neve is : Krokodil, Repülő Lőszeresvagon, Ördöghintó stb stb :) Van belőle 1000 változat, szóval lehetett volna mit moddolni :) Eseteleg még egy Havoc belefért volna a kutyaorrával, meg már lassan bár de sorozatgyártják. Szóval erős kétségeim vannak afelől hogy le tudja e taszitani a trónról az EE szériát.

    ON
  • Buren
    #15918
    A kiejtés miatt?
    Mndjuk még egy p-vel se akarnának... megmondták előre, hogy csak olyan gépet fognak csinálni amit 100%-osan letudnak szimulálni a nem-titkosított hivatalos papírok alapján. Ezzel akarják magukat reklámozni a militaryknak. Ezért nem lesz Longbow Apache, hanem csak a sima. Valahol olvastam, ha netalántán csinálnának Falconos modult akkor is maximum a block 30/32-vel dolgoznának....
  • Molnibalage
    #15917
    Gippent nem tudnak, csak Girpent. Miért írja sok ember két p-vel és miért mondja így? Honnan jöhet ez....?
  • Buren
    #15916
    Talán mivel nem annyira "népszerű", több infót lehetett róla szerezni?
    Meg hát azt se tartom kizártnak, hogy a készítők valamilyen egyedi gépet akartak szimulálni. Ott az EECH ha kétüléses helót akarsz vezetni...
    De talán a legreálisabb ha azt mondom, hogy a LOMAC-os múltjában kell keresni az okot, amiben kizártnak tartom, hogy lett volna lehetőség a 2 üléses gépek szimulásához.
  • Hypo #15915
    van benne valami, de hat en orulnek mar ennek is, meg jo hogy nem grippent valasztottak:))))
  • Bucser
    #15914
    ". Tehát a kód rendelkezésre áll. "

    Szerintem inkább csak addigra majd rendelkezésre fog állni..
  • Molnibalage
    #15913
    Egyébként fel nem fogom, hogy miért egy bukott harceszközt vettek alapul a készítők. A Ka-50 nem kellett a kutyának sem, mert egyszemélyes...
    A Mi-24-gyel összehasonlító teszten is simán elhasalt a pilóta túlterhelsége miatt. A teszten 16 különféle célt kellett elpuszítani adott paraméterek mellett. A Mi-24 16/15 aránnyal kiutéssel agyonverte a Ka-50-et. A Ka-50 pilótája a célok felét észre sem vette... Ka-52-est kellett volna választani. Az AH-64 is kétüléses és lehet majd ketten is vezetni. Tehát a kód rendelkezésre áll.
  • Buren
    #15912
    Nana, ne feledd, türelem rózsát terem... vagy egy csjernaya akulát.

    Csak nehogy aztán a NATO-s kódneve legyen igaz a játékra...
  • LeonSilver
    #15911
    Őszinte leszek és vulgáris.A fiatalkorúak neolvassák vagy csak szülői felügyelet mellett.

    Szóval a videókkal már televan a faszom.Az oltáron bicikliző hétszentségért nemtudják már megcsinálni és kiadni ezt a qrva játékot.Nahát.

    ;)
  • Molnibalage
    #15910
    Új DCS cuccok.

    5:40 környékén NAGYON durva a dolog!!
  • L Viper #15909
    Ha jól emlékszem Repvez és Bucser is beszéltek ilyesmiről. Repvez többször is.
  • Molnibalage
    #15908
    Felmerült a touchscreen leprogramozásának lehetősége. Valaki egyszer kérdezett valamit e témában. Erről volt szó?
  • L Viper #15907
    Eddig Zaccosnak jó, tehát ketten már vagyunk.
  • Molnibalage
    #15906
    Péteken majdnem biztos, hogy nem jó. Vagy röpi vagy sör.
  • L Viper #15905
    Pénteken kéne repülni megint.
    Ráérek este, szombaton sajna nem jó.
  • Molnibalage
    #15904
    Nem'tom.
  • Scottt
    #15903
    Jöhet;)
  • L Viper #15902
    Szavazni mikor lehet a Frugalson a videókra ?
  • Molnibalage
    #15901
    Kokrétan az én shotom. Vam még több is. Kűdjem? Egyébként az FF4-ben is ilyen szép, ez nem új modell. Csak tedd fell az AA-t és AF-et maxra. Majdnem tökéletesre van tweakelve egyetlen dolgot nem tudok megcsinálni. Dupla AA-8 indítót a külső felfüggesztési pontra. Azért még próbálkozok vele.
  • Scottt
    #15900
    Huh,a SU-24es kép jófajta.Gondolom a te munkád is benne van abban a gépben rendesen
  • Molnibalage
    #15899
    Neo - AiiAiiyo -hoz mit szóltok a köv Funfalcon-hoz?
    Vagy Eagle Eye Cherry -től a Long Way Around?
  • Molnibalage
    #15898
    Új képek.
  • Molnibalage
    #15897
    Mármint a WoFF4 elején. Félrebeszélek.
  • Molnibalage
    #15896
    Ja sakcok, ha kijön az FF5 akkor kéne egy MEGA multi az elején, hogy forgathassak olyan jeleneteket, mint az MoFF4 elején. amikor az F-16 befordul az Su-27 mögé vagy a végén mikor segbbedurrnatja oldalról. Azóta sem tudtam két olyan jó kameraállást összevakarni.... :(
  • JoeDestroy
    #15895
    Bármikor :-) !
  • Molnibalage
    #15894
    "Mindenki akitől megkérdeztem, azt mondta, hogy az jobb"

    Akkor miért nem azt nevezted be?
  • Molnibalage
    #15893
    Khronik ugyanazt az utat választotta mint múltkor. Film hanganyagához választott témát. Viccesnek vicces a mostani. Rambo már repcsit is vezet. :)

    Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy várom már a beta II kiadását, akkor azzal összerakok egy OLYAN preview vidit, hogy ehaj. Az az verzió szinte már az lesz amit ti is a kezetekbe kaptok. Egyelőre úgy tűnik, hogy benne lesznek az általam tett változtatások!
  • Boconadi
    #15892
    Bevallom őszintén, nem ez a videó készült a filmfesztiválra, hanem egy másik. (Majd alkalom adtán feltöltöm azt is)
    Mindenki akitől megkérdeztem, azt mondta, hogy az jobb, de hát ez van, most már nem tudok mit tenni. Szerintem elkapkodtam ezt a videót, sok benne a hiba, amit csak akkor vesztek észre, ha többször megnézitek, és a fő jelenet lehetett volna hosszabb, túl hamar lezártam. Kicsit sajnálom, de szerintem nem olyan rossz, most ez sikerült, lehet nem lesz track ir, de lesz még jobb is. Én a 3. helynek is örülnék :)
    Amúgy érdekes, hogy az eddigi -hogy is fogalmazzak- 3 legjobb videó, 3 külömböző témát választott. Szerintem ez jó, ezzel is megnehezíti a "zsűrizést". Azért a támogatásokat köszönöm :D

    Üdv Boci
  • Bucser
    #15891
    A browseredben a chache-t növeld meg. Nem tudja letárolni az FLC-t esetleg mert túl nagy.
  • zaccos1
    #15890
    Gundark is erre tippelt,de nem hinném.Minden más letöltés megy hibátlanul.Elindítom a videót akkor egy darabig megy is,de van hogy már az elején megáll,van hogy csak az utolsó pár másodpercet nem játsza le,és mindezt tök összefüggéstelenül.Ja és hiába nyomok pauset,nem tölti tovább.Egyébként 10 videóból ha egyet lejátszik rendesen.
  • L Viper #15889
    Nem lehet, hogy a szolgáltatónál van gond, idönként lelassul és ezért nem tölti be a videót? Más jellegű letöltés megy rendesen?
  • zaccos1
    #15888
    Próbáltam,ez sem segített sajnos,de azért köszönöm a tippeket.
  • L Viper #15887
    A kabint, vagy valami hasonlót az Openfalcon Fórumon láttam már , de nagyon régen, ( több ilyesmi is volt), de etikai dolgok miatt ha jól tudom le lettek állítva, de aki ügyes volt még időben le tudta tölteni.

    Egyébként jó videó ez is és ami az OpenFalconnal készült is, bár az utóbbinál elkezdi standard felhőkkel, aztán a felszállás után LazyStone felhőivel folytatja. Szerintem már nem akarta újra leforgatni az elejét.

    Jók ezek az extra kamerabeállítások az OF-hez, elég látványosak. Ez a két munka már színvonalasabb volt.
  • JoeDestroy
    #15886
    Nekem tetszik, bár tud ettől többet is.
    Szubjektív véleményem szerint az eddig idelinkeltek közül ez a legjobb.
    Viper mesélte, de most már én is láttam és hasonló véleményen vagyok.

    Zaccos, adobe flashplayert próbáld a legfrissebbel újrarakni. A firefoxal max megakad néha (nethely függő -sebesség-), de pauzálva előbb utóbb lejön a vid. akkor már nem szaggat.
  • zaccos1
    #15885
    Most számolgatok,olyan november környékén kezdte el ezt csinálni,de decemberben újratelepítettem a gépet,és úgy látszik ez is kevés volt.Akkor valószínü hogy így fog elrohadni ez az egész,amit tudok azt meg letöltöm....
  • Molnibalage
    #15884
    System reinstall? Én ilyen esetekben eljátszom ezt.
  • zaccos1
    #15883
    Már sajnos hónapok óta,csak most kezdem megelégelni a dolgot.Ha explorert ha operát használok minkét esetben ugyanaz.Próbáltam flash playert frissíteni,de semmi változás.