52965
  • Molnibalage
    #16002
    ??
  • Scottt
    #16001
    Nem akarok flémet de:
    [/spoiler]te ilyen szarokat olvasol?:)[spoiler]
  • 97th Vampire
    #16000
    Ideje volt már....

    Remélem a föld-textúra részletességén még bőven javítanak :D
    Nagy magasságból szinte már fotórealisztikus :D
  • Molnibalage
    #15999
    Még nem olvastam végig, mert elég nagy része nem a játékról szól. Család, elvek stb. Lehet, hogy sekélyesnek tűnik, de ez engem perillanat nem érdekel.
  • franko2
    #15998
    Szia, szerintem próbáld meg a KMPlayerrel, az tuti viszi gond nélkül, beépített kódekei vannak ezért nincs szükség kódekcsomagra
    KMPlayer leirás
    KMPlayer letöltés
    Örülök hogy végre videó is van, sajnos nem igazán tudok angolul, pár szóban leirná valaki mi van a FighterOps interjúban.
  • L Viper #15997
    Nekem semmilyen kodekcsomag nincs fent, a Mediaplayer 11 folyamatosan lejátszotta. Egyébként VLC és a GMplayer nálam bevált mindenre.
  • Molnibalage
    #15996
    Itt van videó is. Sajnak én csak MP Classiccal tudom lejátszani és szar a hang. Sime MP-vel meg a kép nem folytonos. Mi a szarral kódolták ezt??
  • L Viper #15995
    Legyenek
  • Molnibalage
    #15994
    Jó hosszú...
  • Molnibalage
    #15993
    Ja. :)

    JanHaas gyönyörű missile skinjei lehet, hogy alapból integrálva lesznek.
  • L Viper #15992
    Hát jöhetne már az FF5 is, ha már a várakozásnál tartunk. Rég nem jelet meg komoly harci szimulátor.

    Ha kijön az FF5, ezt megcsináljuk megint:

  • Buren
    #15991
    Mire kijön addigra belesz foltozva....
  • Scottt
    #15990
    Ki vállalkozik rá, hogy lefordítja?
  • Scottt
    #15989
    És ahol kivan belezve a kabin ott mi lesz?
  • Bucser
    #15988
    Erre várok lassan másfél hónapja. ideje volt már.

    JA a gyengébbek kedvéért.

    ez a Fighterops interjú.
  • Buren
    #15987
    Flight sim dömping van mostanában. :-)
  • Molnibalage
    #15986
    Nekem az első soron akadt meg a szemem. Végre valami féldinamikus hadjárat.
  • Buren
    #15985
    Az update szerint engedélyezték nekik az A-10C kereskedelmi célból való lemodellezését/kiadását... 2 2 MFD-s fülke, jövök...
  • L Viper #15984
    Ez jól hangzik, csak így is legyen!
  • Buren
    #15983
    DCS update!
    Nézzétek, hogy miket akarnak majd belerakni.....
  • Buren
    #15982
    Abból a pénzből menjünk el tankot vezetni! Hátha kedvem támad tőle Steel Beastezni...
  • JoeDestroy
    #15981
    Adóink 1%-ra nem kellene egy alapítványt összehozni?
    Mondjuk Virtuális Szobapilóta Képző KHT.
    Felkészítésül a jövő nemzedékének? Vagy az MH-val egyeztetve valami előtanfolyamosdi?
    Alapgondolat: Mentsük meg adónk 1%-át :)
  • Molnibalage
    #15980
    Örök hála. Az adatbázisa az ami részben érdekel.
  • Buren
    #15979
    Nekem igen, de nem sokat dolgot értek belőle az bizti...
    Innen letudja szedni bárki akinek kéne.
  • L Viper #15978
    Ehhhh, csak a Leonig olvastam a nicket
  • Molnibalage
    #15977
    OFF

    Megvan bárkinek is a Harpoon 3?

    ON
  • LeonSilver
    #15976
    Az nem énvagyok fater ;)
  • L Viper #15975
    Sikerült felrakni a HiTilest az AF-hez ?
  • LeonSilver
    #15974
    Én olyat is olvastam valahol, hogy nem makett hanem rendes gép.A többi stimmel csak nem damil volt :D Annyi az ostoba ember, de nem is kell messze menni.Nézd meg itt az SG-n ha megjelenik valami tudományos hír, egyből jönnek az "akadémikus" urak meg a Nobel-díjasok és megmagyarázzák, hogy nem is úgy, nem is azt, nem is ott és különben is ....
  • Molnibalage
    #15973
    Új képek.
  • Gundark
    #15972
    Emlékszem erre. Óriási volt :) Micsoda elméletek voltak :) És hiába mondta nekik bárki az igazságot, egyszerűen az igazság túl szürke volt ahhoz hogy az oroszok végre megint feltaláltak valami "csodagépet" Személy szerint nekem az tetszett a legjobban mikor az a változat jött elő hogy ez egy makett (nem modell) és damilon köröz a kamera előtt :) Múltkor az NGC-n volt hasonló, muris, mikor valami medvét emeltek ki a fák közül kopterrel, és a rotorpalátok látszólag percenként 10-12 fordulattal mentek :) Ergo : a rohadt nyugatiak megint elloptak egy orosz találmányt :))
  • JoeDestroy
    #15971
    Egy kis gépészet+fizika és már nem is hiszünk az UFO-kban?
    Hát ez így helyes!!!!
  • JoeDestroy
    #15970
    Nekem ilyen gondom nem volt soha.
    A 3D-s kabinban csak adott (center) nézetben nem csal a TIR, de ezt már írtam. Az 1680x1050x32 felbontásban minden kabin jól működik.
    A problémája az lehet, hogy leszállás közben a végén a gázzal nem jól irányítja a sűllydést (én nem is szoktam az fpm-et nézni közben hanem nézem, ha van mit, (ha nincs akkor ILS, viharos időben meg ködben ) + az AOA marker oldalt ad segédletet ), és az elviszi a gépet. Erős sűllyedésnél az FPM lent van a HUD alján, és nem a repirányt mitatja. Ugyanez van erős oldalszélnél (egyszer postoltam tán ilyet, hurrikánt szimuláltatva, ~40 fokban állt a gép a kifutóhoz), az FPM megállt a HUD szélén, és csak később tűnt el róla.
  • Scottt
    #15969
    Nekem is egyből beugrott mi lehet az oka:)
    Lémisztő privi ment
  • L Viper #15968
    Amikor láttam ezt a videót, a fejemben rögtön ott volt a magyarázat. Aki meg nem hisz a szemének, nyissa meg a a feltöltőnél a more info-t. Ott van egy kis angol "help" a megfejtéshez.
  • Molnibalage
    #15967
    OFF

    Valamelyik videómegosztóra feltették kb. fél-egy éve. Jött a sok okos ember és mondta a frankót, hogy biztostan fake, a hagnot alávágták, montázs, vagy aulról ventilátorral (!) fújták a gépet, stb. A második komment megmagyarázta a jelenséget a stroboszkóp hatással és ezek után még kb. 200 kommentig azt csámcsogták, hogy ez mi. Ez az ország szellemi színvonala és tudása a fizika területéről. Az érettségi kapcsán is ízekre szedték az összeset kivéve a fizikát és kémiát. Kettőt találhattok miért. A sok újságírónak és átlag netezőnek finga sincs egykről sem...

    ON
  • L Viper #15966
    Baromi jó felvétel !!!

    Ne hidd el mindig, amit felvételről látsz :-)
  • Molnibalage
    #15965
    Le tudja ezt tesztelni valaki?
  • L Viper #15964
    Eszméletlen jó képek
  • Molnibalage
    #15963
    Gondoltam rá, de szerintem nem. A villámlás elég durva fényhatásokat tud létrehozni.