52965
  • L Viper #16082
    Igazad van, köszi.
  • Molnibalage
    #16081
    Az első szerintem egy sima futómű hiba a másodiknál lehet, hogy egy hiba és az oldalszél kombó okozta ezt.
  • LeonSilver
    #16080
    A két kép két külömböző esemény.Nézd csak meg figyelmesen.Valamint az orrfutó is ittvan ....
  • L Viper #16079
    Kint van a hátsó futó, az orrfutó sehol, aztán egyik sincs sehol...
  • Scottt
    #16078
    Hát vagy nem jött ki a futó.Vagy elfelejtette kiengedni.
  • Molnibalage
    #16077
    A másodikra van tippem.
  • L Viper #16076
    Bármi is történt, szerencsére nem sok külső sérülést látni a sárkányon. Gondolom a pilótának sem lett semmi baja.
  • LeonSilver
    #16075
    Vattafakk??Mit csinált ez a szerencsétlen??Lehet tudni?Vagy tekknikai anomália vót?
  • Wampa
    #16074
    Pitek
  • Wampa
    #16073
    Balage
    A faterod ezt látta már?

    F 16
    A klikkelős rész nagyon tetszik
  • Wampa
    #16072
    Kisebb malőr





  • Wampa
    #16071

    Disznóperzselő:))))))
  • Wampa
    #16070
  • Wampa
    #16069
    Falcon girls
    Bocsi ha volt....
  • Molnibalage
    #16068
    Bassz, már 16 ezer felett? Aztadurva... Mikor megjelent az FF4 3 ezer körül voltunk.
  • Scottt
    #16067
    Hüde baba :)
    #16000: LONG LIFE FREE FALCON!
  • Molnibalage
    #16066
    ÚJ kandúr skin a láthatáron.
  • Molnibalage
    #16065
    Igen, a kabin ugyebár... Arról nem is beszélve, hogy az AF-ben levő repomdellek és 3D modellek is elég őskövületek. Az már SOHA nem fog fejlődni, az FF meg csak most indul be igazán.
  • L Viper #16064
    A validac.bint át lehet ugyan írni, meg jó volt multin is a több típus, de a kabin ugyebár...
  • Molnibalage
    #16063
    Idővel ők is belátják, hogy az AF halott. Egyetlen dolog tarthatja vissza őket az, hogy nincs add package. Bár a többség állítólag TE-t repül ahol ennek nincs jelentősége és a felszállási idők variálásával meg olyan kötelékben állnak össze hadjáratban amilyenbe akarnak. Az, hogy a játék nem látja őket egyetlen package-ben az csak egyetlen helyen számít, mikor az AWACS-től rákérdez a csoport helyzetére. Erre meg nincs szükség, mert orr a Bullseye és TS-en azt dumálsz amit akarsz... Viszont nem csak F-16-tal lehet repkedni. Ez hatalmas előny. Mikor tud olyat az AF, hogy Tornado, F/A-18C, F-16C vegyes kötelék megy támadni vagy bármi más? Soha. Arról nem is beszélve, hogy hadjáratban a jobb grafika és változatosabb hadjáratok lemossák az AF-et. Szerintem csak a bolond fog azzal repülni. Ünnepélyesen várom azt a percet amikor mindent letakírthatok ami az LP-vel kapcsolatos. A kézikönyvemet is!
  • L Viper #16062
    Talán egyszer majd:

    FF5 virtuális század is lesz ennyi.

    Az AF ezt csak a multikódjának köszönheti.
  • Molnibalage
    #16061
    Kár, hogy egy akkor banda feloszlott. 60 fejlesztő és 280 betateszter volt. Mi összesen vagyunk talán most 40-en az FF csapatban fejlesztők + teszterek együtt, de ennek fele eléggé inaktív. Egy ismerős nevet találtam egy gyors csekkolással, Baldeagle-t. Tegnap kicsit átfutottam az SP3/4 és BMS kézikönyvet. Régen szinte semmit sem értettem, most meg szinta az egészet. Durva látni, hogy amikről azt hittem, hogy mindig is a Falcon része volt (tehát még az alapjáték) nem is voltak azok!
  • L Viper #16060
    Jó kis cucc volt, főleg az SP4.2 OCI. Arra rá a BMS 1.03 (nem a 2!) és baromi szép lett. Később eből lett az OF és ugye a sima 4-re kísértetiesen hasonlít az AF. Repterek, objektumok, minden ugyanolyan és ugyanott. Köszi LP.
  • Molnibalage
    #16059
    Skacok, olvasgattátok az SP3/SP4 kézikönyv credits részét. Hát durva mennyien dolgoztak rajtuk. Mennyi minden került bele még a hőskorban is. Eszméletlen.
  • L Viper #16058
    Ha be lesz fejezve akkor a HiTiles is viccesen fog kinézni amellett. Ahogy láttuk már, kb. akkora lesz az ugrás, mint anno az alaptextúrák és a HiTiles közt volt, ha nem nagyobb.
  • Molnibalage
    #16057
    Igen is meg nem is. A kézikönyben már van róla szó, hogy mit kell csinálni, ha HitTiles-t akarsz Riptiles helyet. (Ki lehet majd az aki azt akarja?? A RipTiles sokkal jobb lesz.)

    Jó lenne, mert azért a tájtextúrák felett már eljárt az idő, főleg ha alacsonyan vagy.
  • L Viper #16056
    Arról van valami infód, hogy a RipTiles kb. milyen stádiumban van ?
  • Molnibalage
    #16055
    Nos, ha két hét alatt összeáll mától a beta II akkor az azt jelenti, hogy június első hetében kapjuk meg. Ha kb. 1,5 hónapig nyúzzuk akkor július végén lesz ez a fázis lezárva. Ekkor még két hét pakolászás szerintem (max.) és jön. Tehát én augusztus közepére - végére számítok rá.
  • L Viper #16054
    Legyünk kellően komolyak, mint mindig. Zsír, hogy ilyen stádiumban van az FF5.
    Csak jelenne már meg. Jó lenne még nyáron multizni vele.
    Az nem zsír, hanem nagyon:



    lenne !
  • Wampa
    #16053
    Akkor rákérdezhetek?Libazsiros zsiroskenyér?
  • Scottt
    #16052
    Aha
  • Wampa
    #16051
    Liba?:)
  • L Viper #16050
    De az ám !!!
  • Molnibalage
    #16049
    Zsír? :)
  • L Viper #16048
  • Molnibalage
    #16047
    The First Cycle of Beta is complete.
    Hírek.

    "The Second Cycle will begin in approx 2 weeks.
    The Second Cycle Beta will be the basis for the Release Candidate.
    I'd expect the Second Cycle to last at least a month. Once the Second Cycle has begun, we'll put some new vids in the Preview Thread."
  • Molnibalage
    #16046
    Ezt én arra értettem, hogy ha képes lenne ilyen szintű effektek és shaderek kezelésére. Sajnos ez elég messze van. Jelenleg is csak az objektumokon van a fénynek hatása ami enyén szólva illúzió romboló. Tehát amikor világítnak a lámpáid akkor a kiuftón látszik a fényt, de a talajon már nem. Vagy az épületeken és egységeken látszanak a fények, de körülötte a talajon már nem. Persze ez is nagy előrelépés ahhoz képest ami volt.
  • L Viper #16045
    Két bácsi ült a felvételt készítő gép szárnyán és odatükrözték a lemenő nap fényét
  • Bucser
    #16044
    jövő falcon motorja?? Hisz csak egy ratyi lens flare van benne..

    Ráadásul el is van cseszve ugyanis a lens flare lényege, hogy a háttér világos, a gépen a textúrának látszania sem kellene lévén elvakít a szembe fény ami tükröződik a kamera lencserendszerén...
  • L Viper #16043
    Szép effekt