52965
  • LeonSilver
    #16122
    Ez kérlek a felsőmocsoládi röptér.És eztetet én onnan tudom, hogy zsenge leányka koromban ott voltam váltókezelő.
  • Molnibalage
    #16121
    Lesz ma akkor multi?
  • Molnibalage
    #16120
    Az utolsó képen levő nagy repétrre gondoltam. Mondjam a megoldást? :)
  • Scottt
    #16119
    Első képen 1általán van?:O
  • Molnibalage
    #16118
    Pár szép OF-es kép. EF-111 az egyik kedencem. A repteret felismeritek? Én igen! :) Összetéveszthetetlen mással.



  • Molnibalage
    #16117
    Nézzetek át a Lonci topciba. Egy új pénos francia vidi van fent. Sajnos a szöveget nem értem, de talán lefordítja majd TOPOLO ha megkérem.
  • L Viper #16116
    Baromi jó képek :-)
  • LeonSilver
    #16115
    Jujjjjj de qrva jóóóó !!!
  • Molnibalage
    #16114
    Nálam egyes helyken instabil, de eddig csak nálam. Nagyon kulturált kinézete van. Szebbnél szebb háttérképekkel van tarkítva.
  • Buren
    #16113
    Ez az UI sokkal jobban bejön mint ami most van...
  • Molnibalage
    #16112
    Új képek.
  • Gundark
    #16111
    Már nem kell beállitanom :) Az egész hülye könyvtárat amiben a saitekhez idomitottam meg a logokat egy az egyben kimásoltam :) Most csak vissza kell tenni :)
  • L Viper #16110
    Vagy 10 perc az életedből a beállítással és peccseléssel együtt.
  • Molnibalage
    #16109
    Hát ettől nagyon nem lesz. A nagyfiúk nem arról híresek, hogy ettől meghatódnának. Az új CBU-k ennél jóval fejlettebbek és ma már nem is nagyon van rá szükség. A HT topicban most volt belinkelve a BLU-108-as. Hát nem gyenge.
  • Buren
    #16108
    Nem az a lényeg, hogy volt/kell-e nekik ilyen, hanem az, hogy meglegyen a nyomás a nagyfiúkon.
    Amúgy nem a pusztító képességeik miatt lettek betiltva (mert azért ugye egy mk84 mégiscsak tud egy csapásra komplett széchenyi fürdőt alkotni a kertben, addig a CBU-kal max gyomlálni lehet... :) ), hanem azért mert a fel nem robbant altöltetek rohadt sok civilt öltek meg (főleg gyerekeket).
  • Molnibalage
    #16107
    Az én szememben ez egy vicces kijelentés. Kb. az a 100 ország írhatta alá akinek nincs és nem is lesz ilyenje, mert nincs rá szükség. Valamilyen szinten kicsit álszent is a dolog. Akkor miért csak ezt tiltájk be? A világ olyan amilyen, nem kell szépíteni a dolgokat.
  • Buren
    #16106
    Betiltották a füzér bombákat. Meg kellett volna oldani, hogy rögtön robbanjon fel az összes altöltet... Természetesen a nagy gyártók nem igazán írták alá az egyezményt (pl: USA, Oroszország stb.)
  • Gundark
    #16105
    Vista? Ennyire hülyének nézek ki? :) 19 év IT szakmai gyakorlat után szivassa magát a Visztával aki akarja :)Ja nem elfelejtettem hogy minden jó már vele. Csak minek. Az Aero felület nem izgat, a többi meg szemfényvesztés :) Ez csak Xp. Felraktam az SP3-at (tök fölösleges, a frissitések java simán is elérhető, de mindegy) Majd váltok az XP-ről ha itt a vindóz 7 :)
  • Molnibalage
    #16104
    Mármint Vista van fent? Remélem ez nem lesz gond. Az AF csak 1.13 patch-el megy tudtommal Vista alatt, de mi meg ugye az 1.12-őt használjuk.
  • Gundark
    #16103
    Lehet hogy megyek én is. Ma este kiderül. De akkor még fel kéne raknom az AFet :) Mert olyan hitehagyott vagyok, hogy mióta a zúj vindózt felraktam, a Race 07en kivül nem tettem még fel más játékot :)
  • Molnibalage
    #16102
    Eddig nekem is annak tűnik.
  • JoeDestroy
    #16101
    Lehet hogy nekem is jó lesz. Rég volt már..
  • L Viper #16100
    Mikor legyen multi? Szombat este a szokásos időben nekem eddig okés.
  • Molnibalage
    #16099
    Ja. :)

    Ma megnéztem, hogy pár betervezett zene alatt, hogyan nézne ki a műrepülés. Atomjól!
  • L Viper #16098
    Sokszor rövid a 24 óra egy napra :)
  • Molnibalage
    #16097
    Helyes. Lassan egy évesek lesznek. Elképesztő, hogy rohan az idő.
  • L Viper #16096
    Hát igen...
    Valamikor régen a szimulátoros szentélyemnek külön szoba volt, nagy asztal, 5.1 hangszett belőve frankón minden sarokban a megfelelő helyen, gép a bazi nagy asztalon. Csak úgy járt benne a huzat, de átszorúltam a nappaliba egy sarokba. A gép egy szűk fakkos asztalban. Az egykori szentélyben meg cseperedik az F15-E legénység.
  • Wampa
    #16095
    Gyakorlatilag szinte csak egy országot tudsz mondani gyártókéntÍ:))
  • Wampa
    #16094
    Visszajött a dolog,de x akta....szerintem szoftveres gond volt,a Linuxok még nem kezelik mindig 100%osan az NTFS-t .....két vinyó ritkán száll el egyszerre ha nem a táp viszi......a part man.érdekes,olyat még nem láttam ,de tul vagyok azon hogy csodálkozzak.
    Azt viszont tény ,hogy érdekes dolog ez,betonbiztosan jó cuccokat is össze lehet tenni szarcsomóvá.A gépnek lelke van.....nekem egy gagyi alaplap viszi a cuccokat magabiztosan.
    A tápok ...volt már a Chieftechnek üzembiztosan szar sorozata.
    Szerintem a magyar villamos hálózat is jellegzetesen PC killer....
    Manualt olvastam,de mea culpa,fejből nem tudom:)
  • Gundark
    #16093
    Nos... Ha valaki akkor Te tudnál beszélni a hűtésről és annak szükségességéről
  • L Viper #16092
    Sokkal jobban melegszenek a mai cuccok. Sokszor nem jó a hűtés, több minden van összezsúfolva egy adott egységben, mint a DOS korszakban.
    Kényesebbek a mai cuccok, sokkal jobban oda kell figyelni rájuk és ugye a bonyolultság miatt több a hibalehetőség is. Ez a gyorsaság ára.
    A gyártástechnológia és anyagminőség is hagy kívánnivalót maga után, főleg az olcsóbb kategória terén. Hadd ne mondjak előállító országot...
  • Molnibalage
    #16091
    OFF

    Bátyusnak meg 2 hete... Igaz, hogy előtte a Gears of War-tolta és az lehet, hogy túlságosan megrángatta a cuccot.

    Nekem eddig elég rendesen szálltak el dolgok az elmúlt 9 évben úgy, hogy az előző nap még kikpacsoltam másnap meg meg sem nyekkent. Első esetben kikapcs másnap bekapcsra meg sem nyekkent a gép. A táp szállt el és rántotta magával a videókarit is. A tápból se füst, se semmi nem jött ki, égett szaga sem volt. Fasza.

    Aztán 2006 októberében meg az alaplap és vitte magával az egyik RAM modult (igazából mindkettőt, mert a másik utána már nem volt használható a lassúsága miatt) és dobhattam ki a procit is, mert még alaplap sem volt hozzá. A vinyó amiről eltűnt a filerendszer az most is üzemel, de minden fontos dolog ki van írva DVD-re és a bátyusnál is van egy másolat.

    A mostani gépem is érdekes. Ha megmozgatom a tápból kijövő egyik kábelt egy kicsit is, akkor egy kattanás jön az "elszállt" vinyóból. Ekkor fél percen belül kapok egy kék halált. Na most vagy a vinyó szar, vagy a tápkábel csatlakozójának a vége. Kedves. Egy 10'000 Ft-os táp 1 év után szart sem ér jószerivel, mert szétesik.

    A DVD íróm sincs két éves és már képtelenség vele bármit is megírni, a Nero állandóan azt vágja a képembe, hogy power calibation error. A vele írt Audio CD-ket sem olvassa be semmi. 50 DVD-t ha írtam vele, alig használtam és 2 évet sem bír ki. Az 50 DVD is 70 próbálkozásból sikerült, mert annyit elbaszott. Ez még a "jó" korszakából való, mikor abbahagytam vele az írást akkor 3:1 arányban írt jót és szart.

    Egy szóval a gépek teljesítménye szép nagy lett, de az üzembiztosság a béka segge alatt. A régi 386-os gépem 5 éving hibátlanul ment. Az első CD olvasóm 5,5 évig. A 10 gigás vinyóm 10 (!) éves! Hol vannak ettől a mai gépek? És akkor ezt a szar HD-t meg Blue Ray-t akarják rám sózni? Menjenek a... Ha elszáll egy korong akkor bye-bye 50 GB adat. Ha valami fontos elve duplán írom. Mennyibe fáj majd 2 ilyen korong? Aha. Akkor inkább maradok a vinyónál, de lassan abból is kettő kell, mert állandóan elszállnak. A gépfejlesztésemet igazából az gátolja, hogy már 1,5 konfigot meg kellett vennem csak azért, hogy tartsam a szintet. Kedves.

    Siránkozás vége.
    ON
  • Gundark
    #16090
    Bizony véletlen. Egyszerűen nem volt szerencséd Barátom :) Nekem tavaly augusztusban igy köszönt el a videokártyám. Este ment, reggel nem. Áldott számitástechnika :)
  • Molnibalage
    #16089
    Ez csak véletlen lehet, hogy elszáll a partíció. Ettől nem. Nekem úgy szállt el pont egy éve, hogy kikapcsoltam a gépet ahogy már több százszor és másnap nem volt filerendszer a vinyón...
  • L Viper #16088
    Nehogy már ez csesszen szét egy particiót.
  • Molnibalage
    #16087
    Eh, hol találtad meg? A kézikönyben le vannak írva a kompatibilis helyszínek és a PMC-n is csak azok vannak fent. Nem véletlenül írtam le. Vagy nem olvastad el a kézikönyvet?

    Egyszer megkaptam a Nordic helyszínt, de CSAK SP3 alatt jó. Kár. Csekkold le, hogy ebből mennyi az ami még él. Nem sok..
  • Wampa
    #16086
    Ez valami fantasztikus.....Feltettem a Hawai hadszinteret,gondoltam ,repkedjünk.
    Beinditom a TE-t,a faxa uj hekyszinen,lefagy mint a tök.Na mondom,no problemo,reset,
    erre még a windows se jön be,de nem hogy nem jön be,a particio managerem nem is kezdi betölteni,
    ráadásul még a Linux se látja az NTFS particiot.Hawai.....
  • L Viper #16085
    Péntek nem jó, szombat talán.
  • Scottt
    #16084
    Elsőre képre gondoltam.
  • Molnibalage
    #16083
    A hétvégén esetleg egy multi? Kis kötelékrepülést kéne gyakorolni, felkészülni az FF5-ös mókára. Pár könnyebb formációt lehetne gyakorloni.