52965
  • L Viper #16242
    Vazze' én már az egereket kerestem a fűben, hogy van -e új effekt a szemükön :-)
  • Molnibalage
    #16241
    Nem. Vigyázó szemedet a bombákra vessed. Persze ilyen távolságból nem sok minden látszik.
  • L Viper #16240
    Minden füstizé végén van egy kis üstökös szerűség particle effekttel ?
  • Molnibalage
    #16239
    Nem nyert. A dinamikus fényeket az objektumokon már láthatáttok. Apróság, de látható és sokszor! ;)
  • L Viper #16238
    Ha arobbantós gépre gondolsz, a parkolóhely szebb és a robbanás fénye megvilágítja az épületet.
  • gviski
    #16237
    hali!
    valaki privát üzenetbe el tudná mondani hogy szerzem be világpiaci verzióba?
    tnx
  • Molnibalage
    #16236
    Egy másik apró újítás is rajta maradt a képen, bár ez nektek nem nagyon tűnhet fel. Ki találja meg? :)
  • Scottt
    #16235
    Egy újabb dzsunka ami megkell védeni
    Tüzijáték Varacskos módra
  • L Viper #16234
    De szép az a hajó
  • Molnibalage
    #16233
    Új kép a preview thread-ből.

  • Molnibalage
    #16232
    Szerintem ez csak valami időleges, mert fejlesztés alatt van az oldal. Biztos valami bug.
  • L Viper #16231
    A ZeroPointnak is annyi? Kár, mert ez nagyon jó volt.
  • LeonSilver
    #16230
    Ez simán müxxik SG-n.
  • Molnibalage
    #16229
    Ja. Tud valaki más jó képfeltöltőt?
  • Molnibalage
    #16228
    Csak egy teszt.

  • Scottt
    #16227
    Én még az vagyok:)
  • JoeDestroy
    #16226
    Nem!!!
    Debreceni deák voltam.
  • Scottt
    #16225
    Szlovák vagy?
  • JoeDestroy
    #16224
    Balázs véletelen!
    (Lehet hogy még hat a tegnap?!)
  • JoeDestroy
    #16223
    Uraim egy kis OFF!
    Aki szereti azért, aki nem azért, akinek szintén volt ilyenje annak meg azért!

    A tegnap este éjszaka kiválóra sikeredett!!
    Széjjel headbangelődött az SK Slavia Praha!!
    Ez csak úgy!
    ON!!!!
    Molnibalage
  • JoeDestroy
    #16222
    OPS! valamiért nem jó!
    mivel lehet képet tolni most?
  • JoeDestroy
    #16221
    Uraim egy kis OFF!
    Aki szereti azért, aki nem azért, akinek szintén volt ilyenje annak meg azért!

    A tegnap este éjszaka kiválóra sikeredett!!
    Széjjel headbangelődött az SK Slavia Praha!!
    Ez csak úgy!
    ON!!!!
  • Molnibalage
    #16220
    Szép Iowa class felajánlás.
  • Scottt
    #16219
    Nem:S
    4szavazattal van Boci-ba:S
  • Scottt
    #16218
    Kipróbáltam a sörös dobozba belefér az ujjam.Mostmár csak azt fogok inni
  • L Viper #16217
    Hú de bepörögtetek.

    Nagyon szoros a videó verseny, Boci vezet 1 szavazattal.
    Scottt, összejött a voks ? Be tudtál jelentkezni ?
  • Gundark
    #16216
    Nem erre szoktuk mondani hogy autentikusabb forrás után kéne nézned? :)
  • Scottt
    #16215
    Tudom, hogy legszarabb érv de.Il-2ben beálltunk szilveszterkor(!!!!)luftberrybe úgy estek lefele a jakok,laggok fentről lentről odalról mindnehonnan próbálkoztak.
    De azok németek voltak.Egy szövetséges pilótáról se hallottam még, hogy megtörte volna.
  • Molnibalage
    #16214
    "Azért törj meg egy 12gépes Luftberry kört ami Me-110sekből áll.Amelyik vadász áttöri az német lehetett"

    Simán. Még 12 B-17 közé is betörtek a német vadászok pedig ott hátul dupla 12,7-es nehézgéppuska volt és nem egy 7.92-es...
  • Scottt
    #16213
    Azért törj meg egy 12gépes Luftberry kört ami Me-110sekből áll.Amelyik vadász áttöri az német lehetett:D:D
    És akkor nyomjak egy end missont?Mert ottvan a discard az asszem az abba hagyás.
  • Gundark
    #16212
    Ha figyelmesen olvastad, akkor azt irtam hogy a messzer pilóták szerint. Ők szerették az F-et, mert nagyon jó repülőtulajdonságai voltak. Ez valószinűleg igaz is, hiszen csúzli nem nagyon volt benne. :) Ebbe belejátszik valószinűleg sokban hogy az orosz fronton nem nagyon kellett nehézbombázókra menni, pláne nem "box" -ban repülőkre. Ez a tendencia megfigyelhető az oroszoknál is. Jó pár gépük meglehetősen szerény alapfegyverzettel készült. No meg akkoriban a doktrinák szerint a vadász vadásszal játszik, a nehézvadászok, vagy rombolók meg a bombázókat gyilkolják. Voltak olyan elképzelések is hogy a nehézvadász ellenfele a hagyományosnak, mert igaz hogy nagyobb meg lassabb stb stb, de hatásosabbak a fegyverei. Aztán a 110eseket megrugdosták a csatorna felett. Ettől függetlenül a 410esek tetszenek :) Az én személyes kedvencem a G-6osok késői szériája.

    Repülő tégla : X-15 :) Ment mint a négyesmetró épitése :)

    Busz : A gonosz B17es pilóták hivták "ládának" meg "doboznak' a 24eseket mert szerintük azokban hozták a kecses B17eseket :)
  • Molnibalage
    #16211
    Leszállás után tökmindegy, hogy kimész -e vagy sem. Én ki szoktam.

    Az F4 kapcsán és azt ismerem. Hogy hja, kellő tolóerővel egy tégla is tud repülni. :)
  • Scottt
    #16210
    Csak hallom rádióba, hogy pl:Ferigyerek4-1 RTB.Azthittem én is mondhatom.Elsőre kérdésre tudsz valamit?Csak megállok?[Illetve, hogy lehet "kikapcsolni" a hajtóművet?]
    Repülő busz:A F4est hívták úgy olyan áramvonalas mint 1 busz.
  • Molnibalage
    #16209
    Nem kell bemondani. Van az AWACS rádiózásnál chech out, de az CAS típusú bevetéseknél kell. Ehhez hasolnó a request relief. Kézikönyvem ezeket részletezi. Nem kell bemondanod semmit, ha haza akarsz menni. A köteléktársaid közleik, ha valami miatt mennel. Ennyi.

    Igen, van fékernyő, de csak egyes típusokon. Shift+d-re nyílik ki.
  • Molnibalage
    #16208
    Mi az a repülő busz?
  • Molnibalage
    #16207
    F széria??? Az jó? Ez szem gépágyú és két géppuskával? Az Emilnek kettő kettő volt, a G-ben meg már három ágyú volt. Az volt A messzer.
  • Scottt
    #16206
    Fiuk ha a küldi után leszálltam és kigurultam a taxi útról le a parkoló helyhez ott mit kell csinálni vagy csak kikell lépni?Meg azt , hogy lehet bemondani a rádióba, hogy pl Glass4-1 RTB?
    Illetve van a játékban fékernyő?
    Miért nem tudok szavazni a frugalson Bocira mert direkt regeltem miatta.
  • Bucser
    #16205


    BoB:Storm of War 2.1 betából egy kis harc.
  • Buren
    #16204
    De ha az a mk 108as egyszer eltalált egyet...
  • Gundark
    #16203
    Igen de a G14 már inkább bombázók ellen készült, a 30as lassú a vadászokhoz. Tehát inkább egyfajta "Romboló". A csendesen az egyik legjobb vas a Hellcat volt. Jól sikerült továbbkalapálni a Wildcatet :) De erős volt a Corsair is. A Sivitó Halál nem cicózott sokat :) Nem fordult túl jól, de erős volt mint az állat. Az F4 kihagyása kapitális hiba volt. De ebbe a sorozatba jó ez is :)