52965
  • Gundark
    #16282
    Én nem hallok semmi különöset. Ilyen. Tedd fel az új audigy drivereket. De az is lehet hogy az ATC csak izgatott hogy felszállni lát Ha igazi jedi akarok lenni akkor azt mondom : Azért mert annyira szépen repülsz. Ezzel szemben ha a sith énem szól akkor : Próbáld meg a gép orrát NEM az irányitótorony felé forditva felszállni
  • Molnibalage
    #16281
    Fent van az összes. 17:20-nál poénos.
  • Molnibalage
    #16280
    Fent van az első öt rész, el lehet kezdeni letölteni. Az utolsó 40 perc múlva lesz fent. 5%-kel a feltöltés vége előtt jött egy reset és újra fel kell töltenem az utolsót. A segédletek rész alatt vannak a fájlok.
  • LeonSilver
    #16279
    Khmmm...0:39-nél kezd pofázni a faszi, hogy esetleg ha szeretnék akkor esetleg felszállhatok.Ha meghallgatod akkor észreveszed, hogy a manus kissé darabosan veszi levegőt.Külső nézetben ( 0:49-től ) valóban jó.De ha megint váltok belsőre akkor szar.De ha Te nemhallod akkor hagyd a francba.Biztos koszos a fülem ;)
  • Molnibalage
    #16278
    Mit kéne hallani? Én nem hallok semmi különöset, csak a hajtómű dübörgését. Ezt úgy tudod megszüntetni, hogy a hengerőkkel játszasz a setup részben. Az outside hangerőkkel és hajtómű hangerejével.
  • LeonSilver
    #16277
    Fakk.Most már jó ez előző link.
  • L Viper #16276
    Nemtudom még megnézni, mert kőkeményen dolgozom még :-)
  • LeonSilver
    #16275
    A trákba valamiért nemjó.Minnyá belinkelem megint.
  • LeonSilver
    #16274
    Volt amelyiktől rosszabb lett.A faszi nembírta abbahagyni, hogy paveway ... :D

    Itt van a file.Bocs, hogy nincs megvágva.kb 40mp-nél kezdődik.49-nél váltok külső nézetre.
    izee.mp3
  • L Viper #16273
    Próbáld a játék Setupjában az old sound algoritmust használni. Nekem az első, hogy átállítom arra. Esetleg a konfig editorban pipáld ki a soudfix-et is.
  • Molnibalage
    #16272
    Még soha senki nem jelentett ilyen problémát.
  • LeonSilver
    #16271
    Balázs.A hangokkal lesz valami nemtudod??
    Lehet ( sőt biztos ) előbb kellett volna mondanom de nálam nagyon nemfasza a hang.Egy Audigy hangkütyüm van és amikor a röptéren vagyok belső nézetben ( mindegy, hogy 2d - 3d, vagy az1-es az az izé nézet ) nagyon akadozik a hang.Ha például átváltok külső nézetbe akkor megszűnik de amikor visszaváltok akkor megint.Qrva idegesítő ... És a többiben ( AF,OF ) semmi ilyen nincs.Már állítgattam minden szart a játékban, a konfig editorban és még a hw gyorsítást is kikapcsoltam de a hiba maradt.Majd lehet csinálok egy felvételt róla és belinkelem.
    Ami érdekes még az, hogy az alaplapi alc888-as zajkeltővel nincs ilyen hiba de hát az meg egy rakat fos.
  • Molnibalage
    #16270
    A megjelenés olyan augusztus közepe-szeptember eleje a becslésem szerint. Még olyan 3-4 hét míg összeáll a beta II. Azt még tesztelni kell 1-2 hónapig. Aztán jön release.

    Államvizsga? Az majd 27-én. A diplomám hétfőn lesz leadva.
  • Molnibalage
    #16269
    A MiG-21 az most ilyen fura. Az egyik fele még a "tiszta" skin a másik vele már a leharcolt.
  • Molnibalage
    #16268
    Ennél JOBB lesz. Nem a városok az igazán szépek. Egyben még nem látta én sem a RipTiles, mert még nincs készen, de rávetítve az egész tájra azt ami kész volt, valami döbbenetes lesz a táj vele, már-már térhatású.
  • L Viper #16267
    Gondolom erre gondoltál.

    Rég néztem ezt a topicot. Jók a MiG 21-esek is.

  • repvez
    #16266
    Láttátok az uj képet?A tájrészlet egész jó, ha ez az egész területen ilyen lesz akkor az tényleg nagyon jo lesz.
  • L Viper #16265
    Üdv Tesóóóó ! Jó kevés időd van neked is, látom.
    Kösz, minden oké, minnyá küldök egy privátot...
  • Tgabbar
    #16264
    Gratulálok én is így utólag :)!
    Nálami is most ért véget a kismókus képzés,így most vezényeltek vissza Szolnokra ahol is közölték,hogy a kiválasztóig( kb.november :S-jó idő lesz akkor ...mínuszok meg minden) az ellátókat erősítjük plusz az elméleti képzés plsuz afizikai felkészítés,úgyhogy nemigazán emrek mondani semmit :).
    Van hír a megjelnésről(falcon 5 természetesen)?
    Balázs!Államvizsga?Hogy állsz vele?
    L-Viper!Gyerkőcök?Működnek?
    Hú van még sok kérdésem,de majd igyekszek felmenni valamikor multira :).
  • repvez
    #16263
    köszi mégegyszer mindenkinek.A sörözés elmaradt, mert nem iszok alkoholt, de a hétvégén azért egy kis kerti party bejátszik
    Tgabbar:Sajnos a tali nem jött össze, de ahogy láttam ti is elég rövid porázon voltatok.Majd szolnokon talán lazább lesz
  • Buren
    #16262
    Mission Accomplished!
  • Scottt
    #16261
    Good Job Pilot!
  • Molnibalage
    #16260
    Az első rar már fent van. Ezzel a sebességgel este 6 fele talán fent lesz.
  • L Viper #16259
    Miko' ? Megnézem, majd szólj !
  • Molnibalage
    #16258
    Az Art of Kill nevő videót ismertiek? A Falcon 3.0-hoz készült tudtommal. Jópofa okotatófilm a dogfight-hoz. Feltöltöm majd hamarosan.
  • JoeDestroy
    #16257

    Az első egy kiadós sörözés!
  • Molnibalage
    #16256
  • Gundark
    #16255
    Nice job, Pilot
  • L Viper #16254
    Gratulálok én is Repvez és sok közös repkedést, mint régebben !

  • LeonSilver
    #16253
  • repvez
    #16252
    köszi mindenkinek a szurkolást sikerültek a vizsgáim az irásbeli 5 a szóbeli 4 az össz átlag 4-es lett amivel lezárták a félévemet igy most szeptemberig talán nyugi lesz.Már csak a gépemet kell rendbe rakni aztán ujra bevethetö leszek.

    Boci ment a szavazat a videora.A dobogo sztem mindenképpen meglesz
  • JoeDestroy
    #16251
    Semmi. Azt használtam, csak nagy képet nem tudtam vele berakni. Én is úgy kerestem. Bár a múltkor asszem az ezzel feltöltött képek lettek egy idő után mások.
  • Boconadi
    #16250
    mia problémád? Nagy csomó magyar képfeltöltő oldal van. Google-ban keress rá.
  • Molnibalage
    #16249
    Újra jó a zeropoint képfeltöltő.
  • Molnibalage
    #16248
    Sajnos nem készültek el, nem priortiás. A nagyobb gond az inegrálásuk lesz. Van pár dolog amit eddig sem tudtam megcsinálni. A Su-24 külső tartójára mehet dupla R-60. Nem sikerült összehozni. A MiG-23 szárny alattira sem sikerült eddig feltenni, de majd azért próbálkozom vele újra. Másik gond, hogy a jelenlegi dupla R-60 tartónak köze sincs kinézetében a valóshoz. Négyzáras tartó szintén nincs (ebből két fajta is van a valóságban) és 8-as és 6-os az AT-16-hoz a Ka-50-es és Su-39-hez. Azért erőltetni fogom.
  • Wampa
    #16247
    Igen......
  • Molnibalage
    #16246
    A preview thread-ből.

  • Molnibalage
    #16245
    Milyen konzolok? Fegyverfüggesztőkre gondolsz?
  • Wampa
    #16244
    A konzolokkal van valami,ami a te javaslatodra került be?
  • Molnibalage
    #16243
    Az új egér 3D modellek importálása folyamatban. Skin később :)