52965
  • Wampa
    #16322
    Gyakorlatilag én is tudom ugyhogy követelem a tiszteletbeli L Adder nevet:))
    Nade.....ha már igy felpörögtek az informatikus agyak,a levegő meg sűrű a tesztoszeron és a vér szagától,kérdenék én is egyet driverekről......ha nem zavarom meg az ego bajnokságot.Miért van az hogy a kis kártyám,(x1600pro,sapphire-L Vipernek ismerős)driverét nem tudom frissiteni,ui.(aztat hiszem)7.7 től felfelé feltelepül gond nélkül,de ha 3D alkalmazást indit ,sötétség a válasz.....lefelé okés.A dxdiag tesztjén is megmekken.Valami guru irta hogy adjak meg neki a driver könyvtárából egy mappát,onnét frissitsem a feltelepülés után,csak az a pici gond
    hogy ilyen nem van.
    Hálásan köszönném cyber Gundarknak és cyber Leonnak ha segitenének egy bociszemű ,elhagyott kis wampa kölyöknak......
  • LeonSilver
    #16321
    Megmondom őszintén kolléga úr, hogy halvány lila pukkantásom sincs, hogy mi igaz abból amit írnak róla és mi nem.És sem szeretem az ilyen gányolt szarokat.Például Omega drivert sem használtam soha pedig sokan ajnározzák.Egyszerűen tudtam, hogy van ( vagy inkább volt ) ez az xK project és gondoltam kipróbálom.De leszedtem mer pédául a mixere fos.
    Dobok egy vindózt egy erre a célra fenntartott vinyóra és próbálgatom, hogy hogyan jó.Mondjuk ennek az audigynek már bezsart egyszer ez epromja ( ez sajnos konstrukciós hiba, bizonyos acpi-s lapokkal együtt meghalnak ) de kilett forrasztva, újralett égetve és visszalett téve.Azóta jól működik és sehol máshol nincs gond ezért kétlem, hogy ez lenne a hiba forrása.
  • Molnibalage
    #16320
    Soha nem találkoztam ilyen progival.. Ha az FF4-hez jó a kiosztásod akkor jó lesz az FF5-höz is, nem változik semmi. Touchbuddy támogatása van neki. :)
  • JoeDestroy
    #16319
    A bill. kiosztás kiolvasó prg. még mindig kellene marhára ha van valakinek működő, mert az olaszoké lehal az új kiosztásokon sajnos. Valakinek csak van működő. Elég ratyi kézi módszerrel kiszedni a ~270 parancsot.Ráadásul a HOTAS-nak hála előre tudnám szedni az MFD gombokat is, Jagstang kiosztásában az ICP már direktben elérhető (erre van a joy is programozva), de e miatt néhány értékes funkciót azóta sem találok (hosszú a bill. lista).
    Bennetek van minden reményem. Előre is !!!
    (Ha kell elküldöm a kiosztást is.) Amellett a leendő FF5 alap kiosztását is valószínűleg át kell majd kalibrálni, hacsak nem lesz benne alapból valami REAL HOTAS config.
  • Molnibalage
    #16318
    Valaki keresett TOD editort.Egyelőre csak ez van, de majd Lee elküldi a progit is, ha hazaér.
  • Scottt
    #16317
    Hát én már újra nem rakom még1x:)
  • Gundark
    #16316
    A bámulatos személyiséged valóban igen sokban hozzájárult a küldetés sikeréhez Szegény, lehet hogy azóta sem heverte ki Jól emlékszel, barátom, igaz azóta sem kerestem őket aktivan, mert nem érdekel annyira :) Na, ha legközelebb lesz múúti arra megyek, már felraktam az AF-et :) Már szívesen raknám fel az FF5öt
  • L Viper #16315
    Személyes varázsomat is be kellett vetni, hogy az ellopott nicked újra a Tiéd legyen
    Sajna ahhoz már egy ráérő admin kéne, hogy az évet is gatyába rázzák, ha jól emlékszem.
  • Molnibalage
    #16314
    Sikerült lenyomni 150MB-ra. Tehát most már meg tudom csinálni amit akarok, a kérdés, hogy ez hogyan lesz beszuszakolva az installba...
  • Buren
    #16313
    Lásd FSX.
  • Gundark
    #16312
    Az hogy miért van a születésemnél 1990 vagy 91 az egy külön és igen bosszantó történet :) Főleg Vipera ismeri :) xK : Én nem kedvelem az ilyesmit :) Jobban szeretem a gyártótól való cuccokat. Néha elég furcsákba léptem ilyenekkel :) No meg mivel nálam működik a diver nem is kerestem mást, mert minek? :) Egyébként ez az xK mivel jobb vagy tud többet mint a sima kreativ? Mert sok csodát olvasok róla, de a konkrétumok érdekelnek. Amik működnek is nem csak "lehetőségek" :) Az Nvidiánál pl nem telepitem fel a legújabb cuccokat, hanem megvárom amig a többiek kianyázzák hogy mi a baja :) Most is a régi 163as van fenn. Tökéletes. Mig a 169esek néha furákat csinálnak. Egyébként a hivatalosan kiadott utolsó audigy driver 2006os. Nekem sokáig az volt. Az is jól működött.

    Balázs : Gó! :) manapság úgyis divat a 7-8 gigás játékokkal játszani :)
  • Molnibalage
    #16311
    Skacok hírem vannak. Meg tudom csinálni, hogy új hadjárat tűnjön fel a hadjárat választáskor és annak SZEPARÁLT adatbázisa legyen. Sajnos egyelőre ez "sok" helyet igényel merevlemezen (ez 1GB), de talán meg lehet oldani, hogy csak pár mega legyen. Tudok végre úgy is hadjáratot csinálni, hogy szerpelhet benne F-15E, Mirage-2000C, Torndao, stb. de KORHŰ fegyverzettel!

    A '83-as hadjárat ezáltal SOKKAL reálisabbá tehető (és bármelyik!), végre ki tudom gyomlálni a sok oda nem illő dolgot az adatbázisból.
  • L Viper #16310
    De emlékszem ám és hiányzik is ám.
  • LeonSilver
    #16309
    Mivel nincs ott, hogy 2 vagy 4 ezért szerintem eléggé nyolvánvaló, hogy az 1-es.

    A kiadás dátuma ( Release date: 2 Jun 08 ) és a driverben szereplő dátum lehet eltérő de ha esetleg veszed a fáradtságot és feltelepíted akkor láthatod, hogy a driver dátuma az lesz amit a linkelt képen látsz.
    Szóval a sapi marad.

    xK Csodálom, hogy nem hallottál róla.

    És az én profilomban szereplő adatok valósak.Számold ki ;)
  • Gundark
    #16308
    Jaaj :) Kinek is a szövege barátaim a szakma dolog? :) Emlékszel még Vipera? :)) De nem birom ki, ismét a sötét oldal :


    Creative Sound Blaster Audigy series Beta Driver
    Filesize: 34.54MB Download
    Show Details
    Release date: 2 Jun 08

    Ez újabb :) Igaz béta de a kiirásban ez nem szerepelt :) Szóval szia sapi :)) Ha már a szakmában töltött évekről beszélünk, ez a 19. évem a számtech iparban :) Milyen kX driver? :) Ja és milyen audigy? 1-2-4? Most nyomják ezt az X-fi-t. De engem annyira nem győzött meg. Jó hogy csiri meg biri, de.. A legnagyobbat a Live!-val szakitották. Azt elismerem. Még az audigy sem szólt akkorát mint az.

    Wampa : Rendben, balesetek vannak. És nem szólok senkinek. De.. állitólag valami ember vagy ki csinált valami filmet amiben ez a jelenet szerepel vagy mi. Állitólag. Szóval moncsicsi is wampa volt? Hmm. És.. a vadászarzenálotok része a dal is ami róla szól? Elkezditek énekelni (már ez megérne egy külön filmet ahogy a jéghegyméretű rémségek éneklik :) az áldozat megdöbben és megáll benne a vérkeringés :) De állitólag vigyázni kell a mennyiségével, mert könnyen beleszárad a vér is :) De aki profi benne megkapja a vörös zászló érdemrendet :)
  • L Viper #16307
    Megyek dolgozni
  • JoeDestroy
    #16306
    Esetleg multi?
  • repvez
    #16305
    nem tudom a frugarson volt a fighter opsos részben én csak lekaptam és van pár pre kép a kabinrol
  • Buren
    #16304
    Ez nem eredeti USAAF anyag egy military sim-hez?
  • Molnibalage
    #16303
    Ez valami leak?
  • repvez
    #16302
    T-38C manual A fighter opshoz , legalábbis van pár kép benne rola és lehet hogy a falconba is fel lehetne pár adatát használni ha van ilyen modell benne vagy az f-5-höz.
  • Molnibalage
    #16301
    SOKKAL jobb lesz. Össze sem lehet vetni az eddigi Falcon kabionkkal. Ez nem az előző kabin továbbfejlesztése, hanem 0-ról lett egy új kabin összehozva. Sajnos az FF5-be nem fér már bele. Sok ilyen dolog van ezért kb. 6 (?) hónappal az FF5 után várható egy FF5.5.
  • Buren
    #16300
    Olyan jó (vagy még jobb) lesz mint amilyen az OpenFalcon-ban van/volt?
  • LeonSilver
    #16299
    Na.kX driverrel megy ez az izé.Igaz utálom de egyelőre megteszi.
  • Molnibalage
    #16298
    Az utolsó mondatra tessék figyelmezni.

    The coming 3D 'Pit is worth it's own release.
  • Wampa
    #16297
    Wampas live on the planet Hoth and are the planet's apex predator.
    A Wampa is a clear and brilliant creature,the highest level of the evolution.

    Az a dolog a Lüke gyerekkel csak üzemi baleset volt,kérlek ne mond el senkinek.
    Az nem kérdés hogy mi vagyunk a galaxis legintelligensebb élőlényei,ezt mi sem bizonyitja jobban
    annál a ténynél,hogy ez áll a krónikáinkban is.Nem is vagyunk komcsik,bár a vörös zászló az igaz.Istenem komcsik vagyunk.....és jobb ha tudod Moncsicsi is wampa volt.
    Méghogy intelligensnek képzeljük magunkat...meg vadászat....mi is van ide irva?
    Ceeee.......a....tííííí....creatív!!A tökömbe ....most meg hogy ásom ki magam?
  • LeonSilver
    #16296
    Mint mondtam mindig, mindennel és mindenhol működik rendesen csak ezzel nem.OF,AF vagy bármi más tökéletes.Tudod barátom már néhány évet eltöltöttem a szakmában úgyhogy ha Te ennél frissebb drivert mutatsz megeszem a sapkámat.

  • Gundark
    #16295
    Na akkor sorban : Én vagyok fél intelligens.. Ja. Én költöztem jégbolygóra, és lakom egy lábszárcsont társaságában egy tök üres jégbarlangban.. És nekem volt annyi eszem hogy elkezdem hadonászni egy fényspádéval hadonászó csávónak.. Azóta nekem van egy karom is. A wampákkal az a baj hogy nem lehet nagyot ütni rájuk mert akkor az egyetlen használható részük, a fehér bundájuk tönkremegy Egyébként meg nem nehéz vadászni rájuk ordibálva szaladgálnak a jégmezőn, és nagyon intelligensnek gondolják magukat A vadászat egyszerű, (Lem: Kiberiáda) le kell tenni egy könyvet, vagy más irománynak látszó dolgot, akkor megállnak és el akarják olvani. (mert intelligensnek gondolják magukat :) Ettől felmelegszik az agyuk, és félig belesüllyednek a megolvadt jégbe. Ekkor már könnyű prédák bárkinek :) Jaa... És azért vagyok mocsok mert van véleményem? :) Nem tudom a wampákok milyen társadalmi berendezkedésben élnek, de szerintem komcsik :) a vörös zászló jól mutat a fehér talajon :))

    Audigy :Mint mondtam le kell szedni a kreativ honlapjáról az utolsó drivereket. Ennyi. Nekem mindig és mindennel működik hibátlanul.
  • Molnibalage
    #16294
    Egyébként mi az a Audigy? Külön hangkártya?
  • Wampa
    #16293
    A gundarkok ilyenek......egyszer az Alaris Prime-on elkaptunk egyet egy Jedi haverommal és erőlevest főztünk belőle.......amég főtt egyfolytában Zoltán Erikát énekelt
    Amugy is a wookiepédiában azt irják hogy a gundarkok " semi-intelligent creatures":))))))
    De ne emlegesd,igen erősek:))
    Engem egy Audigy kártya szivatott vagy fél évig,egyfolytában fantomhibákat csinált,lefagyott teljesen logikátlanul a Windows,Új winyót vettem,uj memoriát,de közben mindig kiszedtem mindent
    és egyenként berakva inditgattam,de nehéz volt kiszűrni,gyakran csinálta,de nem mindig.(tápot is cseréltem,meg videokártyát)Közben a teremtő sűrű emlegetése közepette mindig letettem a nagy esküt hogy minden lehet csak a hangkari nem.Pedig de.......földkörüli pályára állitottam,azóta no problemo

  • Molnibalage
    #16292
    Fel nem fogom, hogy hogy tud ez a szar talpon maradni... A legtöbb helyen ez alap, hogy ezzal a szutyokkal nem próbálkozik senki.

    Én ezt szoktam tolni.
  • LeonSilver
    #16291
    Használd légyszives EZT vagy valami mást.Ez a szart meg felejtsétek el plix ;)
  • Scottt
    #16290
    Fszom az imgshackba:@


  • Scottt
    #16289
    Na rakok egy-két képet a reggeli játékomból.
    RgR Spirit1-1 in position.
    [img=http://img66.imageshack.us/img66/8522/20080607005435qf0.jpg]
    [img=http://img66.imageshack.us/img66/8522/20080607005435qf0.22b1d4d588.jpg]
    After the battle
    [img=http://img372.imageshack.us/img372/1258/20080607005711ut6.jpg]
    [img=http://img372.imageshack.us/img372/1258/20080607005711ut6.3a8db6f6cb.jpg]
    Spirit 1-1 in ground request taxi
    [img=http://img372.imageshack.us/img372/8454/20080607010343gj9.jpg]
    [img=http://img372.imageshack.us/img372/8454/20080607010343gj9.95055d042c.jpg]
  • netmester
    #16288
    a pecsiknek jó a grafjuk de a földel is csinálhatnának már valmit
  • Scottt
    #16287
    Bass*tok meg.Kajak primitív a férfi népség.Mi 1 bornyitó nélkül sztem meghaltunk volna ma.Odajön a csaj szájfénnyel 1ből kinyitotta hát öcsém
  • Gundark
    #16286
    Sajnálom a sith átvette a hatalmat felettem és nem birom ki : Lehet hogy bizonyos életkor FELETT kell lenni hogy hallj dolgokat.
  • L Viper #16285
    Töltöm, de ma már nemigen nézem meg.
  • L Viper #16284
    Én tisztán hallom amiről beszéltél. Ez tényleg rohadtul idegesítő. Amikor helyrejön, gondolom az a külső nézet. Próbáld meg amit mondtam és még a doppler effektet is kapcsold ki. Más ötletem nincs. ( Fülesben néztem, jól felhangosítva.)
  • L Viper #16283
    De mocsok vagy