52965
  • Molnibalage
    #16362
    Ma fejeztem be a diplomamunkámat, holnap lesz bekötve és leadva. Aztán lehet államvizsgára tanulni. :(
  • L Viper #16361
    Megint egy rohanós napom volt.
  • Molnibalage
    #16360
    Addigra nem készül el. Isteni csoda kéne hozzá. A sör mehet! :)
  • Scottt
    #16359
    Akkor sok sikert;)
    A kecsói repnapon egy óriási lanparty keretében felkéne avatni az FF5-t
  • Molnibalage
    #16358
    Más 'dógom volt. Az új hadjáratok szeparált adatbázissal gondokhoz vezettek. Röviden tehát, fejlesztek! :)
  • Scottt
    #16357
    Mi ez a nagy csend urak?
  • L Viper #16356
    Nem, két progi kellett hozzá.

    Ezen az oldalon volt téma, meg picit visszább.

    De Te már itt is ezzel fárasztottál :P

    #2676 olvasd csak el


  • Gundark
    #16355
    Az a Game Commander volt. Inkább jópofa volt mint használható. Illetve helyesbitek, németóból kaptam eredeti csomagban, és kiváló sennheiser mikrofonja volt :) Azt sokáig használtam. Aztán ahogy nézem szép lassan elhalt az egész projekt. Bár igazság szerint még kapálódzik kicsit, de már nem fog tömegesen elterjedni.
  • L Viper #16354
    Ja. Volt már itt téma vagy két éve. Asszem az másik progi volt. A köteléktársakat lehetett szépen irányítani, de más funkciót nem nagyon volt érdemes rárakni.
  • Molnibalage
    #16353
    Próbáltam egyszer ilyesmit, de nem nagyon vált be.
  • L Viper #16352
    Ha valki szokta használni a "hanggal irányítást":

    Profilok több szimhez is !
  • Scottt
    #16351
    Rgr that.
    Én kérek bocsánatot
  • L Viper #16350
    Ki lehet látni jól tőle
  • Molnibalage
    #16349
    "Persze azt a játékban nem tudod kérdezgetni"

    Szerinted ez mit jelent? NEM tudsz kérdezgetni ahogy írtam. Ha akar valamit a GCI akkor beszól, úgy mintha az AWACS-et hallanád. Ez CSAK akkor működik, ha nincs AWACS a levegőben. Persze a földi radarok az alacsonyan repülő célokkal nem tudnak mit kezdeni..
  • Scottt
    #16348
    És melyik gombbal tudom előhívni a gci "ablakát"?Mert biztos én vagyok a bamba de a q az az awacs w wingmen e element r nemtommá t tower z tanker asszem.
  • LeonSilver
    #16347
    Na.Itt biztos nem zavarná a srácot a műszerfal ....
  • L Viper #16346
    Ezt láttátok már?

    IL-2 XBOX 360 High rez video

    Medium Rez Video

    Lehet, hogy árkádabb, mint PC-re, viszont a táj meggyőző.
  • Molnibalage
    #16345
    Ha van AWACS akkor CSAK az van. Ha nincs akkor van GCI is. Repülj a vörös oldalon és megtapasztalod. Persze azt a játékban nem tudod kérdezgetni, de AWACS-ként funkcionál részben. Megadja a közeli célt ahogy az AWACS és néha utasít konkrét cél támadására is.
  • Scottt
    #16344
    Én vagyok hülye vagy,nincs földi radaros irányítás?Csak az awacs,meg a kötelék társak mondják a célok helyzetét.Pl a magyar Mig-21eseket földi radarral vezették célra.
  • Molnibalage
    #16343
    Új kinézete van az FF fórumnak. :)
  • JoeDestroy
    #16342
    Agymenés beindult.
    Dolgoznom kellene de nincs kedvem. E helyett AI és ATC bosszantás a kifutó felett.
  • Scottt
    #16341
    Apropó,befogtam a tgpvel,akkor vízszintesen repüljek a kicsikével vagy kb milyen szögbe, hogy el is találjam?:D.
    Balu a processzorod kb 2x jobb mint az enyim.A videókártyád szintén jobb,és több ramod van..
  • Gundark
    #16340
    Dehogy.. Az FF5 nem lesz ennyire pixeles Na mentem én is egy gyakorlókört az AF-fel. 20.000ről lézerbombáztam pontcélokat.(teherótókat) A második bombától már mind talált. Az első után jöttem rá hogy a bomba célba juttatását nagyban segiti ha felkapcsolom a lézert Bár.. Az első is csak mintegy 4 méterrel ment mellé
  • JoeDestroy
    #16339
    FF5 screenshootok?!
  • JoeDestroy
    #16338
    Én is kicsit TE ma.
    A francia kapcsolat:

    RTB

  • Molnibalage
    #16337
    Ja? Annyira gyenge a géped? Az enyém sem túl izmos, de be lehet kapcsolni a hadjáratban is.
  • Scottt
    #16336
    Veszel erőművet?
    Egy sima üres TE-ben alig van 18-20fpsem:S
  • Molnibalage
    #16335
    Ha szép screeneket akarsz csinálni akkor kapcsold be az anti aliansing-ot, legalább 4x-es értéket állíts be.
  • Scottt
    #16334
    iaro..
    És akkor ittvan a tegnap felnemrakott:
    RgR Spirit1-1 in position.

    After the battle

    Spirit 1-1 in ground request taxi
  • LeonSilver
    #16333
    Képen jobb klikk, tulajdonságok. :P
  • L Viper #16332
    Te aztán nem tökölsz ! Köszi !

    Scottt, végre kéééééééééééép
    Melyik feltöltő ?
  • Scottt
    #16331
    Nem rossz
    Ma kíváncsiságból összedobtam egy TE-t.Szimpla műszaki ezred gyalulás egy kisérő A-10sel.
    Pont úgy raktam ki a műszakiakat, hogy egy határátkelő mögé rakódtak le.6Cbu,2maverick
    Eredmény:

    Még egy:
  • Molnibalage
    #16330
    Ki is próbáltam már. Villámgyorsan lecseréltem az F-15A-t C-re a hadjáratban és megmoddoltam, hogy ne legyen AMRAAM. Tökéletesen működik a dolog. Csak az a kérdés, hogy Nigtfalcon aládolgozik -e az UI-val...
  • L Viper #16329
    Na végre, hogy felraktad!

    Wampa: A driverszemetek lepucolásához én a drivercleaner.net nevű progit ajánlom. Meglepődzs, mennyi vackot pucol ki még uninstallok után is.
  • L Viper #16328
    Ígéretes. Remélem be lehet majd FF5 alá is játszani.
  • Gundark
    #16327
    Közben adag, hogy erősödjön a hit :) Lengyel 16-osok.




  • Wampa
    #16326
    Üdv Gundark
    Nekem se volt gond az Nvidiával,de mikor vettem pont csak ATI volt AGP-s.
    Nekem az Nvidiánál,jobb lett a cucc frissités után.Tulajdonképpen nem kell az uj,csak baxa a csőröm
    hogy miért nem működik a gyártó által a hardwerhez ajánlott driver.
    X-files.
  • Molnibalage
    #16325
    Egy kis Falcon is legyen! :)

    Hamarosan jön!

    Van valakinek kedve kipróbálni a szeparált adatbázisos módszert?
  • Gundark
    #16324
    Akkor sorban megint :)

    LeonSilver úr : Az omega körüli felhajtást én sem értem. Állitólag hihetetlneül jó, és minden. Felraktam. Én nem tapasztaltam semmi változást :) Persze lehet hogy nagyok voltak az elvárásaim. Ódizsi : Fura szerzet az biztos. Túl hamar és túl nagyot akart dobni a kreativ a live után.. Szerintem nem jött össze, de mindegy :) Ezért nem veszek X-fit sem. Minek? :) Ó, biztos jó. De nem érzem a hiányát. Akárcsak a 4es audigynek. Nekem a kettes van. Az is csak azért mert mikor kinyiffant az 1es (hogy hogynem :) arra cserélték ki. DE. Ami a vicces hogy ha feltelepitem a gyári lemezéről, akkor hibátlanul megy. A 3. újrainditásig. (nem kettő, nem négy, három :) Akkor kékhalál. Egy ideig eltartott mire rájöttem hogy mi okozza. :) Akkor tettem fel az utolsó hivatalos 2006os drivert. Azóta nincs baja. Szerintem Leon egy próbát megérne Neked is. 2006 talán 8. havi a drivcsi. Igaz nem túl komplikált, és ha nagyon extrém dolgokat akarsz használni (midi szinti meg valamilyen keverő pult, most nem jut eszembe a neve.. Mindegyikkel megy csak egy vagy két tipussal nem :) akkor kell valami kieg, de egyébként stabil mint a kő. Szóval szerintem próbáld ki, hátha, legfeljebb nem jó. Kárt nem csinál, maximum nyersz :) Ezt imádom a számtekben, olyan mint a rulett. :)

    Wampa úr : jaaa... :) Bociszemű elhagyott kis wampakölyök.. A hoth királyáról beszélünk ismét, az evolúció csúcsáról? :)Nem lehet hogy véletlenül magad felé forditottad a hangszórókat midőn a wampa nemzeti nép és kamara zenekar és kórus éppen a moncsicsi dalt adta elő? Az nagyon veszélyes :) Sajnos az a baj SW társ, hogy nekem soha nem volt Ati kártyám. Igy nem sok rálátásom van a dologra. Felvetődik a szokásos kérdés hogy miért cseréled ki a működő drivert. Nem tudom hogy az Atinál ez hogy van, de az nvidiánál nem mindig éri meg. Lehet hogy nyersz pár fpst, de lehet hogy a nyeremény inkább fekete képernyő... Próbáld meg kiirtani a régi driver irmagját is, a hivatkozásokat, a könyvtárat meg mindent és úgy feltenni. Ismételni tudom magam, nem ismerem az Atit de az nvidiánál szó nélkül megcsinálta némely driverrel hogy bele és ráinstallált valami ezer éves törmelékre és csodálkozott hogy nem megy :) Remélem LeonSilver kolléga úr tud neked hathatósabb segitséget adni. (Jut eszembe.. látni is csak egyszer láttam Atit :) MINDENHOL nvidiák vannak. Itthon is, a volt melóhelyemen is.. Pedig ott 240 gép vót :)
  • Wampa
    #16323
    Pontosabban 7.7 től LEFELÉ települ fel és igy még értelme is van a novellának