52965
  • Bucser
    #16402
    mit nem adnék érte. nálunk itt dél alföldön 30 fok és ment egész nap a légkondi az irodában...
  • LeonSilver
    #16401
    Szar.Igaz itt nem volt olyan zuhé mint Sopronban de hideg van.Fakk..
  • Molnibalage
    #16400
    OFF

    Nálatok milyen az idő? Nálunk jégeső van..

    ON
  • Tgabbar
    #16399
    Még anno a plus 4-emesemen nyúztam és ez volt az első olyan játék,aminél fullra tök egyedül kellett rájönnöm mindenre..talán ezért is szerettem annyira:).Egyedüli problémám az volt ,hogy az állást nem lehetett kimenteni,mert a kazis egységnél ez nem volt lehetséges,lemezes modulom meg nem volt :S.
  • Molnibalage
    #16398
    Seregszemle.


  • Molnibalage
    #16397
    Itt Ara kommentje a lényeg.

    "Upon release of FF5.0....?
    90% - yes.
    We hope to a dedicated "3D Pit Patch Release", soon after that.
    May be a shame, though.
    2D Pits will no longer be required......"

    Akkó' nem is kell majd olyan sokat várni rá.
  • Molnibalage
    #16396
    Nevetni fogsz! ;)
  • LeonSilver
    #16395
    "Szerinted mi lehet az egyik?"

    SU-27 ..??
  • Molnibalage
    #16394
    Szerinted mi lehet az egyik? Miért FALCON a neve a játéknak?
  • Scottt
    #16393
    Melyik 2 az ? Képt Képt Képt.Egyszer lehet, hogy Red Hornet lesz a neve a játéknak?:)
  • Molnibalage
    #16392
    Nem'tom, hogy mit csináltak és hogyan. Azt sem vágom, hogy mit értünk 3D-s flhők alatt. Engem igazából az izgat, hogy jó lenne már ha végre a felhő blokkolná az AI és a te szenzoraidat. Tehát a felőn átlát az AI, ha belerpülsz akkor is lát. Az IR szenzor is átlát minden szmötyin. Mondjuk ez az összes repszimben sajnos így van...
  • repvez
    #16391
    Ha jol láttam lezárult a szavazás a video versenyen Boci a 3. helyen zárt a szavazás alapján aztán a zsürin mulik hogy marad-e ez a sorrend.
    Gratula!

    Ezek a felhök már 3d-sek vagy csak textura.Jo lenne ha dinamikusan változna az alakjuk és a helyzetuk.
  • Molnibalage
    #16390
    Én is toltam vele. 2 millió tonna elsüllyesztett hajótér felett untam meg. :)
  • L Viper #16389
    Balázs, ez már kínzás és Aragorn is egy kötsög
    Aggyátok máááá kifele

    Gundark: "Aces of the deep :) 320x200 :)"

    Nagyon ott volt a hangulat.
  • Molnibalage
    #16388
    Azért az nem megy olyan gyorsan ám. Exe módosítást is igényel a dolog. Két ilyen kabin már fut és a harmadik valszeg F/A-18C lesz, ha lesz mert arról kimerítő infó van Residual Effects-től, mert azt repüli. A szeparált avionika is talán ezen lesz a nagyon távoli jövőben kipróbálva.

    Azz OF 4.6-os repmodell porject majd akkor indul, ha kijött az FF5. Egy műödő szép verzió hatására MAV-JP remélhetőleg megosztja velünk és segít bepakolni.
  • LeonSilver
    #16387
    Így igaz.Az első rész felülmúlhatatlan.Nagyon sajnálom azokat akiknek kimaradt az életéből.Komoylan mondom, hogy azóta ( 1984!!! )is nagyon kevés olyan játék született ami annyira lekötötte volna az embert.Én egy nagy franciakoczkás füzetbe írtam, hogy mit - hol - hova ....
  • Scottt
    #16386
    Kattintgatható 3d-s kabinok ultra jófajta minőségben:)
  • Gundark
    #16385
    Elite rulez. A 2 meg a 3 már nem volt olyan jó de.. Thargoids for president :) A régi játékokat nem szabad elővenni újból. Ami akkor szép volt az ma már nem az :) Lásd Aces of the deep :) 320x200 :) Pedig minden idők egyik legjobb tengó szimje volt.
  • Molnibalage
    #16384
    Még jobb felhők!
  • Molnibalage
    #16383
    A jövő igazából az, hogy olyan 3D-s kabinokat kell csinálni (lesz is), hogy 2D-s ne kelljen.
  • LeonSilver
    #16382
    Hát én is egy olyab furcsa állatfajta vagyok akinek igen is számít a graf.Nem igazán szeretek 2008-ban 1320-as grafikával játszani.Ennek az oka például az, hogy habár hihetetlen sokat játszottam az E.L.I.T.E. nevü játékkal ( amíg élek nemfelejtem el, az egyik legtöbb kellemes élmény nyújtó játék volt szvsz ) ma már nemvenném elő.De Isten bizony mondom engem az a hold nem érdekel annyira.Sokkal jobban szeretnék szép, 2 és 3D-s új kabinokat, fasza épületeket. ;) De gondolom ezzel nemvagyok egyedül :)
  • Tgabbar
    #16381
    Szimplán annyi,hogy tudom,hogy lehetne szebb is :).Igaz ,a srácoknak temérdek munkájuk van benne és bizony k*rvasok mindent feljavítottak,csak nekem ,egyszerű léleknek kicsit lehangoló tud lenni,hogy rep közben körülnézek "húúú,tök állat minden",majd amikor felnézek az égbolt egy kicsiny szegletére és meglátom ,akkor bizony ugyanúgy megfogalmazódik bennem a kérdés,mint a kiképzőmben: "Ez mi?..Ez miez?.." :).
    Kukacoskodok,erről van szó :)
  • repvez
    #16380
    kilátásban uj 3d-s kabinok OF-hez
  • Molnibalage
    #16379
    Ez egy és ugyanaz most már.
  • 97th Vampire
    #16378
    Végre valaki gondolt a felhők "forgásának" a kiküszöbölésére is :)
  • Boconadi
    #16377
    A felhő mozog, vagy ahogyan te mész el mellette?
  • L Viper #16376
    Ez nálam másodlagos a Falconnál, persze azért minden grafikus újításnak örülök.
    Momentán az 1995-ben kiadott Overlorddal (Rowan) is nagyon jól elszórakozok. Hatalmas a hangulata, akárcsak a Falconnak. Aki öreg az szívesen játszik a régi klasszikusokkal
  • Molnibalage
    #16375
    Nincs az a ragyogó hatása. Ha majd egyszer DX9 motor fog dohogni a cucc alatt akkor lehet nagy dolgokat művelni. Sajnos jelenleg még a talaj sem tudja a fényeffekteket kezelni...
  • LeonSilver
    #16374
    Miért?Mi a baj a holdacskával?
  • Tgabbar
    #16373
    Tényleg szép...de ha még a Holddal is csináltok valamit,akkor aztán tényleg szép lesz :).
  • L Viper #16372
    Ez nagyon jóóóóóóó
  • LeonSilver
    #16371
    Majd fogom :P Csak győzze az ember kivárni ..
  • Molnibalage
    #16370
    Látnád mozgás közben! :)
  • LeonSilver
    #16369
    Nagyon állat!
  • Molnibalage
    #16368
    Új képek, új felhő kód és textúrák eredménye. Nem olyan átlátszóak, mint eddig és nem forognak, mint Lee eddigi felhői.
  • Molnibalage
    #16367
    Mi szombatra terveznük. HA aznap rossz idő van, akkor lehet menni még másnap. A D-nap is ezen el miatt volt 6-án. :)
  • JoeDestroy
    #16366
    Lehet h. két nap leszünk. A lurkókon múlik.
  • repvez
    #16365
    Repnapra én elöreláthatoan vasárnap tudok menni.Mondjuk az tényleg jó lenne ha ki lehetne rakni egy bemutatogépen mint a lockont vagy a sturmovikot.Biztos sokan csaklakoznának egy multipartypa.Csak ha jol tudom ez az illagalitás jellege miatt nem lehetséges vagy igen?
  • Molnibalage
    #16364
    Majd szólok, ha kell.
  • Scottt
    #16363
    Amiben tud az SG community[nemtom ,h kell leirni] abban segít:)