52965
  • DonZorro
    #16442
    HyperLobby szerverekről van szó. Ott mondjuk a LOMAC és az IL2 az megy. Ezekkel én is tudok szervert hostolni. Egyedül csak az AF nem megy.

    Próbáltam már az 1.012 és az 1.013 verziókat is, de egyik sem hozott megoldást.

    Léccike segítsen VALAKI!!!

    DonZorro
  • L Viper #16441
    Más progival tudsz netes szerverre csatlakozni, vagy csak a Falconnal van gond ?
  • Molnibalage
    #16440
    Melyik verzió, milyen szerverre? Ha router van, akkor nem olyan egyszerű, hogy valóban át van -e engedve vagy sem. Ehhez nem értek, de volt már itt valaki aki megoldotta.
  • DonZorro
    #16439
    Sziasztok Srácok!

    Kérdeznék kicsit:
    Valamiért sehogyan sem tudok a szerverekre fellépni mert azt írja hogy TIMED OUT...
    Router van, gyors a net, port át van engedve. (lehet hogy nem mind)
    Tűzfal be van kapcsolva (kivételek engedélyezve), de ha kikapcsolom sem megy.

    Tudtok erre megoldást? Másnál is előfordult esetleg?

    Köszi előre is...

    Üdv,
    DonZorro
  • Molnibalage
    #16438
    Ha ki tudom szedni a Su-33 textúráit dds-ben akkor azzal tud valaki valamit kezdeni?
  • LeonSilver
    #16437
    A zeszem megáll, hogy emberek mire nem képesek a kedvenc játékukért ... :)
  • L Viper #16436
    Józsa felé menet vágnak bútorlapot egész jó áron, (épp most voltam, mert konyhaátalakítás itthon) leszabatom a kabint, az a pár "apróság" meg pikk-pakk bentvan. Biztos olcsó
  • Scottt
    #16435
    Csináljuk együtt;)
  • L Viper #16434
    Egész jó még alacsonyan is. Szépen megcsinálták.
  • L Viper #16433
    Építek egyet hétvégén.
  • Scottt
    #16432
    Kinek kell?
  • Molnibalage
    #16431
    Szedtem le dds plugint a PS-hez, de az istennek sem tudok dds-t megnyitni.
    Ez miért nem jó neki?
  • Molnibalage
    #16430
    Tudsz egy ilyen linket adni? Bár nem vágom, hogy egy Loncis skin template az hol segít, mert az nem tudom hogyan rakod be Falcon alá azt.

    Nem úgy működik a skinezés, hogy van egy paletta és arról vetítik rá a mefelelő skin darabokat a 3D-s modellre. Tehát hiáb csinálom meg loncis template-re, ha a a Falconos más.
  • polluxware
    #16429
    Köszi a reagációkat:)

    1.0.13 patch max annyiból jött volna jól ,hogy a block40-re chaff,flare tölit enged. Node efelett eltudok siklani.

    Az hogy az AF szerintem jobb mint a másik kettő -> Szubjektív
    Nem akarok senkinek elent mondani vagy kardoskodni bármi mellett is.

    Su-33-ra annyit mondanák hogy tudtommal mind a tengerészeti, mind szárazföldi (su-27 variánsok) camója 3 alapszínű. Su-30mk-nak van spec camója, meg esetleg az indiai és egyébb export változatoknak. "airliners.net"-en rengeteg kép van típusokra bontva. Én személyszerint SU-25T-hez csináltam saját skint. Lock on fan site-on rengetek su-33 skin,template van..
  • Scottt
    #16428
    2-3 hónap és az AF eltűnik a süllyesztőben.Amint megjön az FF5 helószia lesz..
    Balu látom rakattál be új linket.Jó ötlet volt;)
  • Molnibalage
    #16427
    Agean helyszínen készült felvételek.
  • Molnibalage
    #16426
    Azért az irányítható földi csapatoknak van előnye. A műszaki egységeket lehet reptér javításra küldeni. Az FF-ben minden szart javítanak csak azt nem amit kell. Kevés ilyen egység is van. Ezen próbálok változtatni a hadjárataimban. Persze az eszköznek nem kell céllé válni.
  • Molnibalage
    #16425
    Ja. Az OF avionikai modellezése atomjó. Gyönyrű TGP & WPN képernyők, a radar földi üzemmódja is jó. A catridge is fasza + igazán hardcore embereknek ott a manual radio tuning. Ahhoz hasonló max. az FS-ban volt talán (azt nem ismerem, de a movie-k alapján van benne ilyen feature).
  • Molnibalage
    #16424
    1. Az 1.013 igazából Vistahoz készült. Nagyon sok embernek csak rossz tapasztalata van vele. Mi is az 1.012-őt használjuk, mert nagyon gázos volt multiban az 1.013. Fagyott, mint atom.

    2. Skinek? Háááát.... Janhas csinált F-16 skint, de az AF-et fogd fel alapvetően moddolhatatlannak.

    3. Ezt nem értem pontosan. Mire vagy kíváncsi? Nagyon minimális valami összevetve az RV MOD-hoz képest, a legeslegsúlyosabb dolgokat változtattam meg.

    Mit értesz szedett-vedettnek a másik két verzióban? Egyes bugok az AF-ben egy az egyben az SP4-ből jönnek. Ez mi ha nem az? :)
    Az AF SOHA nem fog már fejlődni, míg az RV csak most indul be igazán.

    Az AF csak a hadjárat kódjában és az add package opcióban és multikódban versenyképes MOST. Ez 3 hónapon belül meg fog változni. Szerintem a kutya nem fog vele játszani ezután. Nem vagyok sértődős, de az AF sok helyen továbbra is egy vicc. Vannak benne anomáliák bőven. Nekem a legutóbbi multin egyszer sem jelzett az RWR mikor leszedett egy SA-6. Kedves...

    A hadjáratok is olyanok, hogy... Vagy túl nehezek vagy irreálisan könnyűek. Csak F-16 és moddolhatatlan. Kíváncsi vagyok hány viruális század fog átállni FF5-re, mert abban nem csak egy géppel lehet repülni. F-15C és F-18C kabinjai nagyon magas színvonalúak.

    Az adatbázisa is elég pontatlan az AF-nek, de ez az OF adatbázira ez hatványozottan igaz. Az RV most elég erősen gatyába lesz / lett rázva amennyire csak a kód és a rack-ek engedik.

    Lehetne egy kérésem, ha tudsz skint készítneni. A Su-33 skin most egy olyan amit én még soha nem láttam, egy kétszínű valami. Nem tudnál egy valós Su-33 kék szkint csinálni?
  • Bucser
    #16423
    "Az OF és RV féle megoldások nem érdekelnek, csak az Allied Force-s. Élnézést bárkitől aki megsértődik ,de sztem ez a két mod Falcon picit szedett-vedett az AF-hez képest, mégha szebb is."

    MIben is jobb az AF mint az RV vagy az OF áruld már el? (azon kívül, hogy a kampányban a földi egységeket irángathatod pedig ez tudtommal repszim)
  • polluxware
    #16422
    Először is Üdvözlet minden Falcon rajongónak!

    Lenne pár kérdésem:

    1., Tiszta új WinXP, rá telepítve az Allied Force (falcon4.0) ,majd a legújabb patch "1.0.13" telepítésekor hiba üzenettel befejezi az update-t. Megnéztem a patch error report-ot ,és valami ReadMe.txt-nél akad el hogy nincs a helyén, pedig ott van a játék gyökerében...
    Az 1.0.12-es felmegy gond nélkül. Próbáltam már 1.0.13 teljes, valamint a rövidített verzióját is 1.0.12-re.
    Van valmi megoldás erre? avagy hasonló tapasznyalat

    2., Skinek... Lehet-e, hogyan, hová? PSD template? (lock on fm-ben már csináltam néhányat szóval nem teljesen új dolog lenne)
    Vagy link ahonnan ezt megtudhatom.
    Az OF és RV féle megoldások nem érdekelnek, csak az Allied Force-s. Élnézést bárkitől aki megsértődik ,de sztem ez a két mod Falcon picit szedett-vedett az AF-hez képest, mégha szebb is.

    3., Van ez a Molni Balázs féle honlap ahol van realism mod. Van e tapasztalat?

    Asszem ennyi:)

    Köszönöm a válaszokat előre is!
  • Molnibalage
    #16421
    Viszont a TGP és MAV képe világbajnok főleg az új textúrával.



  • L Viper #16420
    Éppen ezért nem ez lett az "uralkodó" Falcon mod. A kampányban az FPS katasztrófális ha sűrű a szitu. Még egy "erőművön" is.
  • Molnibalage
    #16419
    Csináltam pár felvételt, mindjárt kódolom. Azért az OF nagyon gáz. A bátyus gépén egy üres TE-ben városok között nem tudta a 24FPS sokszor egy olyan gép amin a Crysis fullon megy. Azért ez durva. Mondjuk csak az új helyszínen próbáltam eddig, de nem hiszem hogy a többin más lenne..
  • L Viper #16418
    Addig marad a jól bevált HiTiles, vagy az alaptextúrák.
  • Molnibalage
    #16417
    Pech. Bátyus gépén majd csinálok videókat, hogy hogyan néz ki mozgás közben. Csak addig kell kibírni amíg jön a Riptiles.
  • L Viper #16416
    Az a gond, hogy van egy fájl ami hivatkozik a "csempékre" és ebben a hadszíntérben erősen módosított textúrák vannak. Pl. a partvonal máshogy van, máshogy kanyargó utak és szigetecskék, stb. Ezt a textúra kombót nem lehet ráerőltetni pl. Koreára, vagy a Balkánra.
  • Molnibalage
    #16415
    Hát egyelőre nem megy FF alatt a textúra rendesen. Felülírtam a texture.zip-et és ment a textcompress. Ez lett a vége. Azért még próbálkozok. OF-et meg felrakom bátyus gépére.

  • Molnibalage
    #16414
    Vagy lehet, hogy tévedek... Vannak külön könyvtárak is az installban.
  • Molnibalage
    #16413
    Nem megy, nem találn BMS-exet. Fel kell rakni az OF-et és csak úgy lehet kiszedni a textúrákat.
  • Molnibalage
    #16412
    Ki kell próbálni. Mivel hadjárat nincs hozzá nem nagyon fontos a dolog, csak a tájtextúrák kellenek belőle nagyon.
  • L Viper #16411
    RV-vel is kompatibilis ? OF-re lett fejleszve és tesztelve is.
  • Molnibalage
    #16410
    Lehet tőteni.
  • L Viper #16409
    Csak a legszélét kaptuk meg.
  • Scottt
    #16408
    Aztakurva
    Hát kb 18óra fele olyan jégeső volt.Lémisztőnek ez csak egy kis futó zápor volt
  • LeonSilver
    #16407
    Ez hüJJe ..
  • repvez
    #16406
    akkor linkelem :)
  • repvez
    #16405

    Nem kispályázik a srác ugy látom :D
  • Buren
    #16404
    Nagy a valószínűsége, hogy a LP köv szimjének alanya az említett repülőgép lesz. Van egy tisztes topik a frugalson erről.
  • L Viper #16403
    Fülledt, párás, már volt egy zápor.