52965
  • zsoltfireman
    #16482
    Néztem a munkádat,jónak tűnik! Igen,ha nincs egy jó templated hozzá,akkor nagyon meg kell szenvedni vele,főleg a panelvonalak miatt!!!
    De ügyes vagy!
  • Molnibalage
    #16481
    Zsolti, a Su-33 próbálkozásomhoz mit szólsz? Ez életem első skinje. A panelvonalakkal kell majd sajnos sokat szenvedni..
  • L Viper #16480
    Kössz, én leszedtem
  • zsoltfireman
    #16479
    Hello!!!
    Nem tüntem el,csak sokat melózok a tűzoltóság mellett!
    Jövőhéten kimegyek az Open Dagen 2008-ra Hollandiába,végre látok Dán és Norvég 16-sokat!!!
    Az Inert fegyverek is az én kreálmányaim,a LodEdit-el változtatom a skineket!
  • Scottt
    #16478
    Mi?Mi bárkit legyőzünk.Adunk nekik erős pistát aztán berakjuk őket a Sasok kormánya mögé 5perc mulva megadják magukat
  • L Viper #16477
    Dogfightban biztosan. Még van 4db üzemképes MiG 29-esünk!
  • repvez
    #16476
    Ha ezek azok a képek amik az érkezésröl készültek akkor már kezdem sajnálni a mieinket, mert AIM-9X ott figyel a szárnyak alatt.Mi meg még csak szimulálni sem tudjuk a sisakcélzot a gripenen.
  • Buren
    #16475
    neee...
    ezen szakadtam
  • Gundark
    #16474
    No :) Itt vannak a jueszéj 15ösök játszani velünk :) A jetfly-on van a cikk. Kár hogy mindenki azt fogja mondani a végén hogy : Jó gép a .... de mi le tudjuk győzni :)
  • Scottt
    #16473
    De rég láttalak Zsoltikám:)
    A gyakorló rakétákat, hol lehet kiválasztani?
    Illetve a RV után képek alapján jó ocsmány az AF
  • zsoltfireman
    #16472
    Azért ha valakit érdekelne,készítettem AF-re Görög F-16 skin-t
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    AF HAF VIPER
  • L Viper #16471
    Ezek közül valamelyik esetleg ?
  • Molnibalage
    #16470
    OFF

    A curry-s viccet olvassátok végig! :)

    Én sírva rögöhtem rajta.
  • Molnibalage
    #16469
    Hogyismondjam... Az AF nem túl népszerű. Csak az virtuális századok repülik gyakorlatilag...
  • zsoltfireman
    #16468
    Mivel volt Stopos AF F-16 cockpit torrenten,azért gondoltam,hogy esetleg az Aeyes kabinokat is feldobták!
  • Molnibalage
    #16467
    Kis poénkodás.
  • Molnibalage
    #16466
    1. Tényleg nem tudom, hogy honnan lehet leszedni.

    2. Nem kis munka megcsinálni egy kabin. Annyira sok neked az a 11 euro?

    Mit gondolsz nekem honnan van F-15C és E kabin? Megvettem. (örök hála Bucsernek)
  • zsoltfireman
    #16465
    kösz...
  • L Viper #16464
    A záróképben a hármas kötelék nagyon jól mutat
  • Molnibalage
    #16463
    Próbálkozok egy Su-33 skinnel. A Lonci skinje alapján csinálom.

  • Molnibalage
    #16462
    Ma is volt valami ami "színessé" tette a napomat. Menet közben egyszer csak fagyás. Sebaj. Nem áll fell az XP utána. Sebaj. Ja, hogy a fájlrendszer szőrén szálán eltűnt a vinyóról? Fasza. Most legalább nem a 80GB-ról tűnt el az adat...
  • Molnibalage
    #16461
    11 euro.
  • Gundark
    #16460
    Még egy jópofa... F-22 műrepülés Moga őrnagy kommentálásával.
  • L Viper #16459
    Biggin Hill ! De sokat is mondogatta a légi irányítás az E.A.W-ban a régi szép időkben.
  • Gundark
    #16458
    Pár kép :

    Biggin hill légibázis :



    Ezt Valakinek a kedvéért :)


    Az új tornádó 3d modell az FF5ből alulnézetben :)



    Ezt meg csak úgy. A hátsó üléses megoldás megvalósitásáért :)

  • zsoltfireman
    #16457
    Sziasztok!

    Tud valaki egy torrent oldalt,ahonnan az AF-hez Aeyes F-16 kabinokat lehet letőlteni???
    Vagy 11 euro???? :-)

  • DonZorro
    #16456
    Akor próba cseresznye...
    Kívánj szerencsét Mester...

  • JoeDestroy
    #16455
    A servernek az ISP által adott IP látszik, de ennek kliensnél nincs jelentőssége. Ha te vagy a server, akkor a külső ISP-s IP-det kell a többinek beírni.
    A Router a külső és a belső (192.168.x.x) címed között fordít a portokon.
  • JoeDestroy
    #16454
    Nem.
  • DonZorro
    #16453
    Köszi. Ezeken a portokon kívül nem kell mást átengedni?
  • JoeDestroy
    #16452
    A routeren a te lokális IP címed legyen megadva!
  • JoeDestroy
    #16451
    http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm
    Itt router kiválaszt, következőn Falcon 4 kiválaszt, és a szükséges ablakokban történő beállítások le vannak írva, pl. a DLINK esetén nem az apps-ban kell megadni, hanem a virtual server ablakban NAT-ol.
    A portokat jól írtad.
    Mennie kell, ha a tűzfal kivételekben benne van. Nekem egy D-Link routerrel megy.
  • L Viper #16450
    Igazán nincs mit, remélem olvassa a problémádat valamelyik routeres "kolléga" is és tud segíteni, vagy összejön a dolog.
  • DonZorro
    #16449
    Igen ott is be kell tenni a portokat FORWARDra, de be lettek ezek téve és semmi! Remélem születik megoldás...

    Azért köszi Neked!

    DonZorro
  • L Viper #16448
    Nem akarok hülyeséget mondani, de a routernek nincs valami konfigja, ahol szintén be kell tenni a kivételekhez ? Netmester mintha valami ilyesmit mondott volna. ( Lehet rosszul emlékszem. )
  • L Viper #16447
    Elég nagy baromság, az biztos. Szerencsére az FF5-ben nem lesz ilyen. Akiknél volt ez a cécó az AF-el, a RedViperrel simán tudtak velünk multizni.
    Be lehet állítani AF-nél is, no de ekkora kínlódással ?
  • DonZorro
    #16446
    Igazából lövésem sincs, mert csak egy egyszerű NOD fut a gépen (ami nem tűzfal), meg a Windows Tűzfal ami nyitva van. A routeren is nyitva van de lehet hogy ezeken kívül még kell valami.

    Azt nem értem hogy ha én szeretnék egy gamehoz csatizni akkor miért kell ez a cécó???
  • L Viper #16445
    Igen, a kézikönyv 494. oldalán ezekre a portokra van infó.
  • L Viper #16444
    Akkor csak a portokkal lesz valami gond.
    Nekem nincs routerem, de ha jól emlékszem Tgabbar és Netmester be tudta állítani és tudtak multizni. Az AF kézikönyv szerinti portokat gondolom engedélyezted.
    Nálam a Kaspersky tűzfallal volt gond akármit csináltam. Érdekes módon az XP-s tűzfalnál meg be tudtam jól állítani. Nem tudom, Te mit használsz, de próbaképp nézd anélkül.
    Ha dogfight szerverre mégy, csak óvatosan, mert nagyon tud egy két emberke
  • DonZorro
    #16443
    A portok, amiket át kell engedni ezek???

    TCP/IP: 2934, 2935
    UDP: 2934, 2935

    DZ