52965
  • L Viper #16562
    Azért nem szidom szegény AF-et, sok szép kampány multi volt. Gondolom az FF5-el is hasonlóak, jobbak lesznek.
    Megint nosztalgiázgatok, bár ez azért még nem a ködös múlt :





  • L Viper #16561
    Sajna a Falcon radar és HUD szimbolika van csak, mivel ez annak idején F-16 szimulátornak készült.
    Az már csak a közösségnek köszönhető, hogy más típusokhoz is lettek kabinok, ez a hab a tortán :-D
    Remélem lesz ezirányban is változás.
    Speciel én szinte kizárólag F16-al repülök kampányban.
  • 97th Vampire
    #16560
    Érdeklődnék hogy meg lehet e változtatni pl a radarképernyőnek a szimbólumait, vagy az egésznek a kinézetét.
    Hogy speciel hasonlítson mondjuk egy Mig21 radarképernyőjére...
    Lehetséges ez?
  • Molnibalage
    #16559
    Feltúrom cuccaimat. Talán még meg vannak. Sokminden körül. Majd írok erről is.
  • L Viper #16558
    Jó lesz ez a 27-es szerintem is.

    FF3 cuccot semmit sem tartottam meg. Megőrített a telepítési procedúrája a kompresszió, a Cobra felrakás után megint. Örültem, mikor kijött az FF4 és kukáztam.
    Az SP4-et is csak azért tartottam meg, mert nagyon hamar fent van (nincs textúra kompresszió).

    Min volt a vita egyébként. Legyen olyan a TGP-k képe, mint az AF-ben. :-D
  • Molnibalage
    #16557
    Dr.Stop féle Stopworks kabin.
  • LeonSilver
    #16556
    Ezek milyen kabinok bácsi??Olyan szépek ..
  • Molnibalage
    #16555
    Felraknád az FF3-at és a Cobra-t is? A Textúrázott TGP & WPN képernyővel kapcsolatban támadt némi vita a csapatban. Nem tiszta, hogy akkor mi és hogyan is volt és mi is legyen a jövő útja.

    A Su-33 meg haladgat. Sajnos most meg talán túl sötétek lettek a panelvonalak fent. Lent pöpec, nekem tetszik.


  • L Viper #16554
    Hát nagyon kéne már ez az FF5!

    Ma felraktam a SuperPak 4.2 a BMS 1.03-al, amolyan nosztalgia jelleggel, de még ez a kombináció is fényévekre van grafikában és játszhatóságban az AF-től. Lehet szépen látni a földi járműveket, porfelhőket füstöket. FPS az egekben, még a legdurvább kampányban is :-D
    A képek a Maverick gyakorlásnál készültek, hát AF-nél még a Smart Scaling bekapcsolásával sem lehet így látni a tankokat, APC-ket, stb. A füstökről nem is beszélve és már hány éves cucc !!! Egyedül a TGP-n pixszelesek kissé a füstök, de még így is röhögve azonosíthatóak a célpontok.











  • Scottt
    #16553
    Elkezded sorolni a ramp startot sorrendben mit hol kell felkapcsolni attól elmenekülnek..
  • Molnibalage
    #16552
    Ja.
  • Gundark
    #16551
    Vigyázz csak... Ha rossz leszel, terjeszteni kezdem, és akkor előbb utóbb szerződtetnek Akkor jön Neked csak el a rossz világ

    Balázs : Te dolgozol a "bkv figyelő" fórumon is ezzel a névvel? :) Ha igen akkor szerintem ne fáraszd magad. Az emberek tök közönyösek. :) Ha én ott vagyok akkor azért már csak szólok pár szót a két "úrhoz" aki beszólt a csajnak :) Mondjuk nekem nem nehéz, velem nem lettek volna olyan bátrak :)
  • L Viper #16550
    Neeeeeeeee
  • Gundark
    #16549
    Miért ne mondjak? :) Csak nem félsz hogy valaki meghiv valahová hogy legyél az ő brigádjukban? Ahhoz bizonyitani is kell, nem elég a szóbeszéd
  • Molnibalage
    #16548
    Az FF csapat tagjai is feltették a kérdést, hogy Boci miért nem ezzel indult a Afterburner contest-en.. Bejön nekik nagyon.
  • Scottt
    #16547
    Gundark látom jó kedvedben vagy;)
    Ma repkedem a hadjáratom.CAS,jólvan aszittem lepetézek,egy páncélos ezred úgy megdöbbentett majdnem földbe álltam a Viperámmal...Hát demoralizálóak az fix..
    Bejelentkeztem FACnál megadta a célpontokat[Bár én találomra lőtem a sok közé]Két mevrik volt a gépen.Eldurrantottam mind a kettőt,kijelentkeztem a FACnál.Leszálltam egy-kis várakoztatás után.
    Erre a debriefnél Average lett a kiértékelés mert, hogy nem maradtam elég időt a célzónában.Ha elfogyott a lőszer akkor is ott kéne
    maradni?

    Másik míg repültem a páncélos ezredig belefutottam egy 4x4gépes Il-28as kötelékbe:


    Áldottam a General Dynamics meg a Lockheed Martinosokat akik gépágyút raktak a viperába;)[Már nemvolt semmi a gépen csak gépágyú]
  • JoeDestroy
    #16546
    Még mindig Mig-29. Az asszem nem foglalt eddig.
    Ha már vörös!
  • L Viper #16545
    Ez jó lesz, sokkal jobb, mint az a szürkés unreális skin.
  • L Viper #16544
    Mindig renitens voltam, viszem én a nagyvasat, szívesen, ha már a jó nyugati technikákat lenyúltátok.
    Gundark ne monjá' má' ilyeneket, mert valaki még azthiszi, hogy komcsi vagyok
  • Molnibalage
    #16543
    Kész az egyik szárny.

  • Gundark
    #16542
    Na jó vigyed. :) Vipera úgysem tudja megtagadni a munkásmozgalmi múltját, és a 27es elvtársnőt lovagolja meg :)
  • Scottt
    #16541
    Én viszem majd a 14est elvileg;)
    Jól pörög a topick:)
  • Gundark
    #16540
    Jól hajtja a Kisgyíkot a névtelen pilóta :) De mi ez a névtelenkedés? :) Semmi kiállás a nagyvilág elé hogy ekkora ász vagyok :)? Pedig biztos gratulálnának páran... Pl a légiközlekedési felügyeletük :)

    Balázs : az új klippedben a 22est szeretném vinni :) Vagy az EF-et. Már nem is tudom ki jelentkezett a tomketért, talán Scott? Vihetitek a régi rozsdás vasakat :P
  • Molnibalage
    #16539
    A skinpack-ben minden benne van tudtommal amit csak fel bírtam hajtani.
  • L Viper #16538
    A Neuro féle magyar Gripen skin is be lett rakva valamelyik pakkba ?
  • Molnibalage
    #16537
    Nem ki lesz, már ki van! :)

    Fasza a videóklpped, csak nagyon le kell halkítanom a zenét. :)
    Ilyen akciókat akarok beteni majd a WoFF5-be csak ahhoz majd kelletek ti is.
  • Boconadi
    #16536
    Balázs, az FF5-ben ki lesz javítva az a hiba, hogy rudderezésnél eltorzul a kabin? Elég érdekesen néz ki fordulóban :D

    köszönöm a dícsérő szavakat.
  • JoeDestroy
    #16535
    Az RC-s dragonflyomon már 2 garnitúra lapátsort törtem össze, és még csak alapmanővereket gyakorolgatok. (igaz egyet a szobában, egyet meg az udvaron -még az is szűkös :)) ) kb 10-15 alkalommal sikerült eddig elővenni. Nem szereti a huzatot. (vagy én nem bírok vele még :) )
  • JoeDestroy
    #16534
    Én is úgy csinálom, csak az összerakott asztalomon van hely neki :))
  • Scottt
    #16533
    Valaki megunta az életét? Nem szívbajos az fix.
    Sikerült végre hajtanom az első sikeres Ramp Startomat:) Kis check list bal térden befigyel
  • Molnibalage
    #16532
    Az oldalamon a skinpackben két fajta MiG-29 van. Többihez nincs magyar skin.
  • 97th Vampire
    #16531
    Helló!
    Tud valaki Mig-21, Mig-23, Mig-29 (a régi festésű), Szu-22 -es magyar légierős skin-eket az RedViperhez?
    Nagyon megköszönném ha megosztaná velem.
    Üdv!
  • Molnibalage
    #16530
    Azta!
  • L Viper #16529
    Természetesen én is láttam, hisz az igazi orosz avionika rögtön látszik. Ez csak a realisztikát növeli és ugye ez itt nem volt "versenyszabály" :-)
  • JoeDestroy
    #16528
    Az az MFD-s "szépséghiba" nekem is feltünt. Dehát...
    :-))
  • Molnibalage
    #16527
    A "zene" miatt nem tudok egyszerűen megbarátkozni az ilyen kilpekkel. A képanyag tényleg jó, de ez az én fülemnek tényleg nem megy. Elég lecsekkolni a videóimat. A legzúzósabb zene a WoFF4 és FunFalcon alatt van, de ezek ahhoz képest enyén szólva nyugisak. A köv klippjeim sem ilyen darálós zenére lesznek, sőt és SOHA nem fogok ilyenre zenét készíteni. Túl sok ilyen van. 12 egy tucat. Ettől függetlenül jók, csak nekem nem tetszik. Talán azért fogott meg olyan sok embert kezdetben az én felfogásom. Nagyon eltér a hagyományostól.
  • Molnibalage
    #16526
    Húúúú, micsoda eretnek kijelentés. :)

    2:06-nál mi az a lonci bevágás. Enyje! :)
  • Buren
    #16525
    Köszi, müködik minden, de azért még gyorsan leszedtem egy hornetet DF-ben, hogy megbizonyosodjak arról, hogy minden jó.
  • L Viper #16524
    AF nem szereti a 4x-es vonalsimítást a 8600-as kártyáktól felfelé. Tedd 2x-esre, vagy 8x-osra a videókari menüben.
    Ha nem jó így, akkor még a esetleg a videokodek kavarhat be. Nevezd át a játékban a Movies mappát valami másra.
  • Buren
    #16523
    Öhm..
    Gáz ha az AFet elindítva a menü tök sötét, de a kurzor látszik és lehet kattintgatni a menüs opciókra (hallani lehet a kis menüs hangokat ha olyan helyre kattintok). Nvidia 8600 + legújabb driver virít a gépemen de érdekes, hogy pár nappal ezelőtt semmi baja nem volt a programmnak.