52965
  • L Viper #16602
    A Radar oldal frankó, a gurulók is látszanak. A TGP oldalt látod a mellékelt képeken.
    Csináltam egy jópár képet, azokat elküldöm privátban, hogy ne szemeteljel ide.
    Szerintem nagyon használható, jobb mint az RV-ben.



  • DonZorro
    #16601
    Leszedhető ingyé valahonnan ezek szerint? Tudtok linket? PLS
  • Molnibalage
    #16600
    Yep.
  • L Viper #16599
    Az AF-re felrakhatod a HiTiles nevű kieget, amit én szeretek. Ez a tájtextúrákat cseréli nagyobb felbontásúra. Más mod alig van valóban.

    AF-et csak hadjárat multira használjuk egyébként.
  • DonZorro
    #16598
    Mi ez az FF4 vagy FF5?
    Free Falcon 4 és 5 talán?
  • Molnibalage
    #16597
    Multiban AF, szólóban ki mivel. A nagy többség FF4-gyel tudtommal. Én FF5 betával :)
  • DonZorro
    #16596
    Aham. Nem olvastam, de szívesen megtenném... :)
    Szóval akkor Ti mivel nyomjátok a FLYt???
  • Molnibalage
    #16595
    Nem olvastad a kézikönyvemet? Emlékeim szerint van erről benne szó.

    Az AF-et fogd fel moddolhatatnak, mert annyira limitált. Se MOD, se kieg se semmi az én Realis MOD-omat leszámítva, de az is alig pár dologba piszkált csak bele. Igazából az AF-et az FF5 megjelenése után lehet kukába vágni.
  • DonZorro
    #16594
    Szia Srácok!

    Tud valaki abban segíteni, hogy milyen módon lehet tovább bővíteni az alap AF-et?
    A peccseken kívül vannak még használható MODok vagy kiegek???
    Ha igen mik ezek és honnan lehet beszerezni?

    Köszi és Üdv,

    DonZorro
  • Molnibalage
    #16593
    Színes TGP? Ezt eddig még soha nem láttam.
  • Gundark
    #16592
    Ja, a csávó nem másolta ki a profilját mielőtt leformázta a c-jét. Ez okozta a hibát. :P
  • L Viper #16591
    Tovább bohóckodtam a SuperPak 4.2 BMS 1.03 kombinációval. Nagyon stabil a cucc, nem tudom az OpenFalcon stabilitását hogy tudták ennyire elszarni, ezután.
    Ebben mióta felraktam egy CTD-m sem volt, ment minden jól. Valamit variáltak a multikóddal is, mert lehet állítani a konfig editorban és ki is rak egy új multi exet neki. Ezt már úgysem próbáljuk ki, megvárjuk inkább az FF5-öt.
    A földi objektumok, pont mint az AF-ben. Reptereken a hangárok ugynott, több ojjektum ebben is. Pár képet csináltam, látszik is.












  • Gundark
    #16590
    Nem kell vele izélni mint az outlookkal. Csak visszmásolom a profilt, és emlékszik mindenre. Ott vannak a levelek, a cimek, meg a hivatkozások. Nekem az E drive-omon vannak a cuccok :) Egy rendszertelepités + driverek+ meg alap szutykok (dokukezelők stb) fél óra.
  • Molnibalage
    #16589
    Go Scott, go! :)
  • Wampa
    #16588
    Hogy mondhatod hogy a Thunderbird kezelése nem igényel odafigyut?
    Lám a csávó is ezt hitte egy képpel lejjebb:))
    Nekem van három particiom,elsőn XP,ahhoz amihez nem kell net.Középsőn másolva amit féltek,(plusz másik vinyón is)
    Utolsón UHU.Windóz driverek ,progik előkészitve szintén a középsőn.
    Kb 1 óra alatt lecserélem a két rendszert ha nincs gikszer.
    Uhu csodásan települ,nethez csak a beépitett tüzfal megy,mégse basztattak még.Ha akarnak ugyis bejönnek,a Windows-t védtem már le tökéletesen,engem se engedett ki valami tűzfal:))
  • L Viper #16587
    Keményen Scott!
    Azért ne verd szét az egész Vig-Kend Majort. Keresztfiamék ma vizsgáztak, a kis senpai nagyon boldog
  • Gundark
    #16586
    Csatlakozom a klubhoz :) SZéthullott az xp-m :) Lekapcsoltam ment, bekapcsoltam nem ment :) Azt hiszem tudom mi csinálta. De már kicsináltam :) Elindult az xp, de az ikonok meg az egész kernelnek csak kb a fele töltődött be. De pl az alkalmazáskezelő kiválóan működött. Kiválóan figyelemmel tudtam kisérni hogy nem megy semmi és nem is tölt :) No mindegy, fontos adatok nem voltak rajta, mert ami fontos azt mindig mentjük, igaz eltásak :)? Szerencsére a thunderbird kezelése nem igényel nagy odafigyelést :) Igy megmaradt még az összes levelem is.

    Scott : Szurkolunk. Motiválunk is. Ha nem sikerül, vissza se gyere :))

    Én meg megyek állásinterjúra. Előbb utóbb csak felvesznek valahová :)
  • Solt
    #16585
    Én apai ágon Székely vagyok, úgyhogy iszom a szavaikat! Imádom, ahogy beszélnek. :D

    No, szorítunk, s akkor jó leszen! :D
  • Scottt
    #16584
    Hehe tavaly karatetáborban egy hétig egy Székely sráccal voltam egy szobában.Végére edző megjegyeztem, hogy elSzékelyesedtem:)
    Hnap 1hétig nem leszek tábor.
    Szurkoljatok, hogy sikerüljön a vizsga;)
  • Solt
    #16583
    Na igen, ez is egy szép gyöngyszem, de nekem ez a kedvenc Székely mondásom:

    1: Az asszony nem ember!

    2: A sör nem alkohol!

    3: A medve nem játék!

    Elnézést! :D
  • Scottt
    #16582
    Ha jól emlékszek kicentizte a gyeró ha 0,1seccel később húzza ottmarad..
    De hát van egy Székely mondás miszerint sose szúrd ki a saját szemedet.:)
  • Molnibalage
    #16581
    Érdekes színe van a páraleválásnak. :)
  • LeonSilver
    #16580
    Igen, segített volna.De sok módon helyre lehetett volna hozni.Ezt most nem taglalom.Ha majd valakinek hasonló gondja lesz elmesélem ha kívánja.

    **--**

    Fakk.

  • Molnibalage
    #16579
    Azon nem volt net és most DVD meghajtó sincs benne egyelőre.
  • Bucser
    #16578
    bátyád gépe...
  • JoeDestroy
    #16577
    Az ntldr.dll-re igen.
  • Molnibalage
    #16576
    Mert már újra van rakva...
  • sure
    #16575
    Uccsó OFF

    Ahonnan ezeket a HSZ-eket is írod :D

    A "boot közben valamiért nem indul el" meg lehet HDD kontakt- vagy szektorhiba (valami vinyó egészségügyi programmal lehet, hogy érdemes lenne megnézni alaposabban)

    ON
  • Molnibalage
    #16574
    Magyar XP-m van. Hogyan írjak be bármit a Google-ba mikor el sem kezd betöltődni az XP?

    Próbálkoztam volna a CD-ről feltenni, de nem engedett meghajtót sem váltani a parancssoros módban. Kb. 10x próbáltam rebootolni..
    A dll nevét balga módon nem jegyeztem meg. (A bátyus gépéről átmásolás a vinyóra segített volna?
  • JoeDestroy
    #16573
    OFF
    Kis help.
    Ami miatt nem indul valszeg, az az ntldr.dll hiánya (kerneltöltő modul, ebből indul a kernel). Ami egyébként a systemroot-ban van, és a hiánya, nem is az. konzolról javítás, a filet meg kell keresni valahol a cd-n, vagy egy másik rendszerről áthozni és bemásolni a gyökérbe. Utána reboot és kész. Bármiről bootolhatsz, csak írja az ntfs-t.
    Nem árt tudni, alkalomadtán előfordul. Nem kell reinstall. Van amikor csak mégegy reset kell, mert ott a file, csak a boot közben valamiért nem indult el.
    ON
  • sure
    #16572
    OFF (lehet, inkább valami techsupport topikban kéne, de itt az SG-n a vérpistikékkel a színvonal...)

    Oké bocsi, az AMD 3300 eszerint 3300+ (Sempron)
    Ha a .dll-t, amit keres, beírtad volna, google-en biztos meglett volna a megoldás, mitől van, gondolom most már mindegy, "megoldottad másképp" :)

    Trükkös a dög, az elején ad egy "Repair" meg egy "Install" opciót a telepítő - ha itt nyomsz R-t, a konzolt kapod. Az installt választva később megint lehet választani, hogy "Repair an existing installation" (R), vagy "Fresh install". Mondjuk én egyszer csináltam eddig ilyen repairt, a registry bejegyzéseket meg az egyéni beállításokat így is szétqrta...

    ON
  • Molnibalage
    #16571
    Qawa-nak írjál egy PM-et a Freefalcon fórumon. Ő a nagy cockpit guru az FF csapatban.

    Su-24 kabin egyébként készülget, de nagyon hátul van a sorban. A 3D modellje van meg úgy-ahogy.
  • 97th Vampire
    #16570
    Hát amint csinálnak olyan gépekhez 2D vagy 3D kabinokat amik pl nekem is kellenének akkor majd azzal repülök. (pl Szu-24 :D )
    De amíg nincsen addig nekem megfelel a szebben összetákolt 2D-s is :D
    Nem meggazdagondi akarok vele hanem a saját szórakozásomat növelni :D

    Útba tudnál igazítani hogy hol keresgéljek akkor kabinkészítés ügyében. Felmérném a lehetőségeimet, aztán meg majd meglátom mi lesz :D
  • Molnibalage
    #16569
    Hogyan kellett volna csinálni? Javításra bejött a parancssor azt jónapot. Onnantól fogva meg fingom nem volt mit kellett volna tenni..
  • Molnibalage
    #16568
    Egyáltalán nincs húza, nem vagyok híve az ilyesminek. Aki erős gépet akar vegyen erőset.

    Én csak nyomtam egy szimpla restartot. Fasza dolog ez a számtech. minden látható előjel nélkül elszáll és nem lehet javítani... A gond az, hogy tanulnom kellett volna, de a tananyag csak elektronikus formában elérhető. Megint elment egy fél nap a nagy büdös semmivel.
  • L Viper #16567
    Nekem akkor írkált ilyen hiányzó .dll izéket, amikor a másik (rackban lévő) vinyóra akartam XP-t rakni és nem akarta az igazságot.
    Kiderült, hogy a rackem az új alaplaphoz ócska, teljesen más volt a kábelezése. Új rack be és hibátlanul felment.
    Lehet szenvedni mindig valamivel :-)
  • sure
    #16566
    OFF

    XP telepítő cédáról a javítás nem megy?
    Ha meg valami kerneles .dll-t keres, az lehet, hogy az overclocktól van - nekem legalábbis volt ilyenem (mivel írod, hogy AMD3300, feltételezem, ez a megahertzet jelenti -> húzva van a cájg.) Próbáld meg első körben alapórajelre visszavenni a procit.

    ON
  • Molnibalage
    #16565
    Ma megint újra kellett raknom a rendszer. Kurvára örültem neki. Egyszer csak képembe vágta xp boot előtt, hogy hiányzik egy dll. Fasza. Ellopták a manók?
  • Molnibalage
    #16564
    Az FF4 alá készült kabinok jók lesznek FF5 alá. A grafikai motor számdékosn így van fejlesztve.

    Van valami cokpit editor, de asszem asz sem jó már FF4 alá. NAGYON nem egyszerű összerakni egy kabint. Segítésg nélkül tutira nem menne, mert valamennyire a kódot is ismerni kell hozzá. A 2D-s kabinok meg szép ki fognak menni idővel a divatból.. :)
  • 97th Vampire
    #16563
    Hogyan lehet kabinokat gyártani az RV-hez? (csak 2D kabint)
    Milyen program kell hozzá (a grafikuson kívül) és hol található meg?
    Megpróbálkoznék egy kabint összehozni :)

    A jelenlegi RV-s kabinok használhatók lesznek az RV2/FF5-ben is?

    Köszönöm a válaszokat!