52965
  • Molnibalage
    #16802
    Ne szóló repülésben teszteld, hanem hadjárat első napján a FLOT közelében. Ha ott is tudja a 30 FPS-t akkor jó.
  • gsg16
    #16801
    azért itt egy VIDEO amit ma délután csináltam.ha valakit érdekel működés közben.
  • gsg16
    #16800
    ebben igazad lehet.gondolom a trackir szinte nem is terheli a processzort.amúgy az én gépemen játék közben nem lehetett észrevenni,hogy nagyon a freetrack leterhelné a processzort.és nekem nem dual magos hiper-szuper gépem van,hanem egy AMD3200+-os őskövület.de vegye úgy mindenki,hogy nem szóltam,a freetrack valóban nem jó megoldás,menjetek,és vegyétek a trackir-t.már aki megtudja venni.
  • Bucser
    #16799
    meg némi processzoridőbe.
  • gsg16
    #16798
    azokhoz szóltam,akiknek nincs felesleges 200 dollárjuk megvenni a gyári TrackIr-t.ennyiért láttam egy oldalon akciósan.valóban ugyanazt tudja,de az enyém kb 2000Ft-ba került,meg némi otthoni szerelésbe.
  • Molnibalage
    #16797
    Lesz egy részletes rész az FF5 manualban ami erről szól.
  • Bucser
    #16796
    jópáran használunk TrackIR-t innen. Ugyanezt tudja csak hardverből...
  • gsg16
    #16795
    üdv Urak!ma kipróbáltam a FreeTrack éprogit a redviper-ben.baromi nagy élmény volt.tudja a 6DOF-ot,úgyhogy repülés közben ki lehet nézni a gép orrára.nagyon állat.merem ajánlani mindenkinek.
  • netmester
    #16794
    végre megtanultam leszálni. saját magamtól söttem rá hogy kell. aki ráér az csináljon szervert. pollux ha van valmi féle mikrofonod segítek beálítani, vagy kitöl jött az a viszhang tegnap ?
  • Molnibalage
    #16793
    Még koszolást teszek rá itt-ott.
  • Molnibalage
    #16792
    Kb. készen van, de nem követi teljesen a valóságos festést, mert nagyon elbaszott a textúra paletta és túl alacsony a poligonszám. Azért ez közelebb van a valósághoz, mint a mostani skin.

    - Orron a szám nincs rajta az alacsony poligonszám miatt, totál torz és ocsmány lenne, inkább nem tettem rá.

    - A fékohorog fekete-fehér a valóságban, de nem találom sehol a hozzávaló részt...










  • L Viper #16791
    Annyira már nem új. Van animált 3D-s kabinnyitás is. Csak a Block 52-eshez jó egyébként. Az alap 2D-s kabinhoz képest totál más a színe, világosabb annál. Nekem sem jött be, uninstalláltam.
  • zsoltfireman
    #16790
    A Frugal's-on találtam ez a 2.0 verzió! Nem tudom,hogy te melyiket ismered,de ez biztos jobb a mostani semminél...
    A képek alapján nem tűnik rosznak
  • Molnibalage
    #16789
    Ez mennyire új? Tettem már fel a Zerk féle pitet, de egyáltalán ne jött be.
  • zsoltfireman
    #16788
    AF 3D pit!!!!!!!!!!!
  • Molnibalage
    #16787
    A Szu-33-as skinen végre tudok dolgozni. Holnap igyekszem belelépni. :)







  • Molnibalage
    #16786
    Szerinted viccből van preview thred és heti szinten vidi új dolgokkal? Némi túlzással célegyenesben van. A beta II fázis hamarosan jön. Ahhoz jön még pár patch ami hozzáad dolgokat. A patchek előtt lesz egy hosszabb és utána egy rövidebb tesztfázis. Ez cirka 2 hónap. Ezután jön a release. Szeptember végén talán már kint lesz.

    Ez nem DCS, ezt tényleg fejlesztik, sőt! A "baj" az, hogy annyi új dolog indult be kb. 2 hónapja, hogy feature freeze-t kellett elrendenli, hogy ki leshessn adni. Az a pár patches dolog kapott halasztást, azok még besétáltak a leereszkedő kapu alatt, a többi majd egy az FF5 után megjelenő patchban kap helyett. Az a terv, hogy gyakrabban lesznek nagyobb lélegzetű kiegek. Az elsőő ilyen egy zsír új F-16 3D kabin lesz. MINDEN 3D lesz, a 2D-s kabinra a továbbiakban nem lesz szükség...
  • L Viper #16785
    Köszi a repkedést mindenkinek, pár kép a mi kötelékünkről ( kedves Pápa nincs benne, másik teammel repült :

    Én már fent, ti még lent:








  • Gundark
    #16784
    Uraim, köszöntem. Ez a mai termés :)

    Netmester légiharcgyakorlat közben


    Felszálláshoz készülve



    Kötelékben a célpont felé

  • netmester
    #16783
    ki lessz adva
  • gsg16
    #16782
    üdv!ezt ki fogják adni a közeljövőben,vagy ez is megmarad városi legenda szinten,mint a black shark?
  • L Viper #16781
    Aki akar jöhet:

    TeamsPeak: tss.thomi.hu - Falcon - ef16

    AF szerver IP: 78.131.91.128
  • netmester
    #16780
    én ráérek
  • L Viper #16779
    Gratula !!!
    Este legyen multi ?
  • Razor18
    #16778
    Ilyen kicsi a világ? Én '92-ben végeztem (szakfordító)...
  • netmester
    #16777
    grat. mikor kezdünk???
  • polluxware
    #16776
    Kongracsulééson:)

    Nincs valkinek SMC vbr2 7004 router-e? Elmondhatná hogy kell belőni 2934,2935-ös portokat... Egy ezzel foglalkozó oldal szerint be is állítottam (portforwrd.com) ,de akkor se akarja a jót. SP2 win, firewall szolgáltatás sem fut.
  • Gundark
    #16775
    gratulálok :)
  • Molnibalage
    #16774
    Hölgyeim és uraim! Hát ez is megvolt. Ez TÉNYLEG nagyon laza volt. Olyan kérdéseket tettek fel amire készülés nélkül félrészegen is tudtam volna válaszolni. Úgyhogy ma !
  • netmester
    #16773
    most ha valaki akar repkedni az szóljon és csináljon ts-en szobát. és átmegyek oda
  • L Viper #16772
    Akkor lehet válogatni.
  • Molnibalage
    #16771
    ?? És mitől torulna a Nap? Egyébként 6 fajta Nap modell van benne most, és asszem van ilyen torulós fajta is.
  • L Viper #16770
    Az a "BMS" féle Nap effekt nekem jobban tetszik, mint amiket néhány képen láttat. Azokon olyan krumli szerűen el volt a Nap torzulva.
  • Molnibalage
    #16769
    Új képek.
  • JoeDestroy
    #16768
    Ja kereken 10 éve volt az már...
    Marhára elszaladt az idő :-(
    Most lesz az a találkozónk is valamikor augusztusban.
  • JoeDestroy
    #16767
    Miskolc még NME időszakban. :-))
    Gépgyártástechnológus és Szerszámgéptervező szakirányokon.
    Az áramlástech. is faja kis szakirány :-)
  • Molnibalage
    #16766
    Néha már én sem tudom milyen nap van...
  • L Viper #16765
    Kész vagyok, azt sem tudom milyen nap van. Tisztára pénteki hangulatom volt. Nem is ma lesz multi...
  • Molnibalage
    #16764
    "Az államvizsga, amíg egyszer nem csinálsz meg egyet, marha nehéznek tűnik. Azután megkérded majd magadtól, hogy minek is idegeskedtem ezen annyit?"

    Sokszor tapasztalta már ilyet remélem majd ez is illik a sorba. Hol végeztél egyébkénnt? Milyen szakon? Én gépész (áramlástechnikai) leszek.
  • L Viper #16763
    Nem tudom este mennyire leszek beszámítható. Hajnalban estünk haza BP-ről ( Paradise Lost koncert volt a Z.P-ben ) Korán kellett kelnem, mert a feleségemnek dolga van délelőtt és a gyerekeket pesztrálom.
    Azért ha lesz multi valahogy összekaparom magam.