52965
  • L Viper #16842
    Sziaaa ! Remélem majd lesz több időd, mint mostanában. Hiányolunk a multikról.
    Nálunk vendégek vannak, egész hétvégén, emiatt nem jó most nekem sajnos.
  • Molnibalage
    #16841
    Üdv! Épp kérdezni akartam az esti multit. Én olyan fél kilenctől érek rá.
  • Tgabbar
    #16840
    Jelentkezem.Jelzem még élek és ha ma este lesz multi,akkor ott leszek(bár nem sokáig ,mer tmost értem haza :S ,és holnap hajnalban mehetek vissza :SS ).
    Szasztok!:)
  • L Viper #16839
    De szép ! Régen néztem ezt az oldalt és kellemesen meglepődtem, mert sok eddig nem látott screen fogadott.
  • JoeDestroy
    #16838
    Én keresem, de ez az ami nem működik az FF4 keyfile-al. Típuskeveredési hiba-- kilép. Több vagy másabb lehet a bill kiosztás. (inkább több.)
    Pedig faján nyomtatná a layoutot. Úgy ahogy az eredeti pdf-ben van.
  • Buren
    #16837
    Nem rossz, nem rossz...
  • Molnibalage
    #16836
    Új képek, új utánégető.
  • Molnibalage
    #16835
    Nem ezt kereste valaki?
    Key mapper is letölthető.
  • Molnibalage
    #16834
    Számomra az. Sajnos nem reagáltál még le rack irányú kéréseimet pedig az orosz rakcek korrek használata és hiánya számomra az egyik legfájóbb dolog.
  • L Viper #16833
    A SuperPak-osok is voltak páran...akkor ez már kinyomozhatatlan, kinek a munkája ?
  • Molnibalage
    #16832
    Ez nem az MP csapat munkája szerintem. Az adatbázis nagy része már nem abból a korból való ahogy én látom.
  • L Viper #16831
    Annak idején a Microprose-nál nem két ember fejlesztette a Falcont, hanem egy igen nagy létszámú csapat. Szerintem találsz még bőven érdekességeket
  • Molnibalage
    #16830
    Most is van ilyen rész a kézikönyvembenm, de ezen részt is szándékozom majd kibővíteni a jövőben, de azért csak óvatosan teszem majd.

    Más. Egyre mélyebben túrom magam bele az adatbázisba és nagyon meglepő dolgokra bukkantam. Például van benne APU-60-II rack (kettős R-60 indító). Akkor miért nincs használva..?

    A 6-os rack estén meg a bombák túl közel vannak egymáshoz. Elvileg csak számokat kéne átírni, mégsem csinálták meg. A fene sem érti ezt...
  • Hugi75
    #16829
    Szia Bátyus!

    Ide találtam, elvégre hívtál! :-) A többi majd meglátjuk. :-)

    Köszi.
  • Hugi75
    #16828
    Az alkoholszintetek nem volt észlelhető :-)Talán majd, ha többet hallom a hangotok. :-)

    Utólag minden sikeres vizsga élvezetes. :-) Addig még sokminden hátra van. Gazdasági vonalon. (Pénzügyi szakügyintéző leszek hivatalosan)

    A rajongás a családban marad. Egy felmenőnk anno MIG-en repült. Én viszont még sajna műszaki analfabéta vagyok, de fejlődőképesnek tartom magam, és szívesen veszek minden segítő szándékú okatást. :-)
    További szép estét! :-)
    Üdv!
    Hugi
  • JoeDestroy
    #16827
    Szia Hugi!
    Idetaláltál?
    Üdv az oldalon. Nézelődjetek. Van mire nézni
  • L Viper #16826
    Csak annyit szoktam inni, hogy még a küldi excellent legyen
  • Molnibalage
    #16825
    Jujj, nem voltunk nagyon részegek? Viper borozhatni szokott én meg sokszor sörözés után esek be. Múlkor Destroy öntött fel nagyon a gratatra. :)

    Köszi a gratulálciót. Komolyan mondom nem tudom eldöntani, hogy melyik volt a lazább az érettségim vagy a diplomavédés. Az utóbbit szó szerint élveztem! Milyen szakon lesz államvizsgád?

    6 éves repszim rajongó kiscsaj? Nem semmi, akár a fehér elefánt.
  • Hugi75
    #16824
    Sziasztok!
    Már egy ideje csendes megfigyelője vagyok az oldalatoknak és Destroy invitálásának, és segítségének köszönhetően egyik repüléseteknek is ha csak rövid ideig is, de fültanúja lehettem. Köszi Bátyus! :-)
    Pápa! Gratula az államvizsgádhoz! Jövőre nekem is lesz hasonló megmérettetésben részem. Nagyon jók a képeid, amiknek nagy rajongója lett 6 éves kislányom is. :-)
    További jó repkedést!
    Üdv!
    Hugi
  • L Viper #16823
    Egy kis OFF:

    Ennek a hangjára azért kíváncsi lennék!

    De szép lehetett repülni látni !
  • Scottt
    #16822
    Megjöttem:)
    Grat Balu:)
  • Molnibalage
    #16821
    Nem is olyan rossz a GE tile.
  • L Viper #16820
    Nem kapkodja el a bíráló részleg...
  • Molnibalage
    #16819
    Majd időben közölnek mindent. Azért tényleg elég lassan megy...
  • Boconadi
    #16818
    Hali!

    Az afterburner film festivalnak az eredménye ki van már hirdetve? Mert én sehol sem találtam, a forumban pedig csak valaki véleménye szerint osztotta meg, hog hogy osztályozná, ott pedig a második lettem.

    Akkor most hogy is van ez?

    A "nyereményeket" hogy lehet megkapni? Valaki tudna segíteni?
  • L Viper #16817
    Meg minek is.
    Szerintem kiábrándító lenne alacsonyan repülni egy fotótextúra felett, kiemelkedő objektumok, épületek nélkül.
    Inkább legyen jól megcsinálva ami megvan és ez legyen összhangban majd a későbbi Riptilessel.
    Persze egy Szöul méretű városnál nem elvárás minden házikó. Pont jó úgy, ahogy az eddig kiszivárgott fotókon láttam.
  • Molnibalage
    #16816
    Googlemaps tiles.

    Vidi is van. Tehát meg lehet csinálni, csak azért az egész térkép elég húzós lenne így...
  • JoeDestroy
    #16815
    Üdv Urak!
    Először is Balázs fogadd gratulációmat!!!
    Ugye hogy mondtuk?! :-))
    No innentől minden csak nehezebb lesz! (És ez nem feltétlenül baj.)

    Sajnos a multiról lemaradtam, de legalább a hétvégi családi horgászat elérte célját (42 kg 7 darabban :-D ). Legközelebb igyekszem lenni.
    A freetrack meg nem eszik meg sok gépkapacitást, max. akkor ha a kamerának állandóan képjavítani kell a fény miatt de ezt az sg-s freetrack topicban már leírtam (valakinek, talán Bocinak képekkel is segítettem.) Úgyhogy akinek nincs lehetősége TrackIR beszerzésére, ne legyen lusta és forrasszon. (Cserélhető foglalatos megoldást itt is adtam közre.)
    :-))
  • L Viper #16814
    Na leszedtem én is. A képek alapján jóóóó!
  • polluxware
    #16813
    Most látom Netmester hogy írtál.. Bocsi

    Aznap este találtam egy mikrofont a 486-os időkből származót, sajna menetzárlatos a gyújtótekercse szóval csak rángat és nem ment a felső henger, úgyhogy ráhagytam. Van itt még annyi lom, majd összehozok egyet:))

  • Molnibalage
    #16812
    Ja, fogtam az eredeti dds-t azt adj neki fiam! :)
  • polluxware
    #16811
    Ez template-s? Avagy az eredeti texturákat mázoltad át? PhotoShop 7?

    Fasza :)
  • Molnibalage
    #16810
    Itt van.
  • Molnibalage
    #16809
    Kész amennyire csak tudtam. Link hamarosan.

















  • Molnibalage
    #16808
    Még pofozgatom egy kicsit itt-ott, majd utána. Külfödi fórumra egyelőre ne rakjátok be a képeket jó?
  • sindelnet
    #16807
    Szuperjó,tedd fel vhova a dds-eket!!!
  • gsg16
    #16806
    amúgy a skin tényleg jó lett.gratula hozzá.
  • L Viper #16805
    Tetszik!
    Sokkal jobb a szürkés alapskinnél.
  • L Viper #16804
    Ez nagyon jó! Tervezem megcsinálni én is, Gyöszi segített, csak még nem sok időm volt rá. A 200 dollárnak nálunk is máshol lesz helye, hozzád hasonlóan. A konyha átépítés szépen lerendezte a családi kasszát
  • Molnibalage
    #16803
    Asszem kész. A panelvonalakon még lehetne finomítani, hogy olyan legyen, mint a Su-30 MKK alja, de annyira nem vagyok profi.