52965
  • polluxware
    #16962
    Olvastam annó hogy egy beta teszter amd 4200+ , GF7900 GS -el játszott DCS-vel ugyanúgy mint az FC-vel , kb -10% difit vett észre... Az más kérdés hogy régebbi bétáról van szó. Ez Krimusssz fószer meg előtte GF6800-al nyomatta.
  • Buren
    #16961
    Hál Istennek nem.
    "Csak" 4x 2.66GHz, meg hát kell neki az erős vas mert csinálja a videókat.
  • Molnibalage
    #16960
    6700 jelzés az 6700 MHz? Magonként? Ha csak fele ilyen erős gép kell hozzá akkor bukta lesz, csak ezért én nem fogok gépet feljeszteni. HA majd az FO is iényel új vasat akkor majd veszek (bár akkor jobb videóklippet is tudnék csinálni Falcon alatt).
  • Buren
    #16959
    SimHQ-s csóka ezzel nyomja a BS bétát;

    "Reviewer's System Specs

    * Intel Core 2 Quad Q6700
    * 4GB RAM
    * BFG 9800 GX2 PCIe 2.0 (1 GB)
    * Saitek X52 Joystick
    * CH Products Pro Pedals
    * NaturalPoint TrackIR 4:PRO™ "

    Én be se merném indítani Pakson, félek, hogy valami reaktorprobléma lépne fel játék közben.
  • Molnibalage
    #16958
    Koreai hajáratban igen gyakran használom, mert F-16-tal repkedve a J-5, J-6, Su-7 gépek semmiféle veszélyt nem jelentenek rám. F-15 géppel szedtem már le egy készletből 6 (!) gépet is. A saját hadjáratomban ahol már reálisan MiG-21PF gépeket használt a vörös oldal, ott sem fenyeget nagy veszély, merthogy összevissza két AA-2A-t cipel a gép és nincs gépágyúja. Persze a MiG-29-cel én sem nagyon kekeckedek, csak ha azonos létszám van és már előtték a rakétáikat. Az sem csodafegyver.

    Az új saját hadjáratom egyik tesztje atomburál volt. MiG-29 és MiG-21bis és MiG-23 kötelékek találkoztak, húgy hogy volt A-10, F-4ESK, F-15C, F/A-18C, F-5A és F-16A és gépek is voltak a környéken (szigorúan AMRAAM era előtt), gyakorlatilag az összes főbb típus ott volt a környéken. ISZONYAT nagy dofight volt, jó kis kergetőzés volt a DMZ felett és a SAM-ek is bekapcsolódtak itt-ott, + helik is voltak. Jól hangzik mi?
  • polluxware
    #16957
    meg amúgyis... ki használ gépágyút?? F-16 falcon -ban is van , sose használtam.. max dogfight multiban. Amúgy vincseszterd van húzok haza. Smukkom ugrik neki két mig-29-nek gépágyúval.

    sztem.
  • polluxware
    #16956
    :) :)

    azéris intruder bammeg
  • Molnibalage
    #16955
    Vagy ha már két manus akkor az örök kedvenc az F-111F! A Hidegháború NAGYBETŰS csapásmérője.
  • Molnibalage
    #16954
    Intruder nem lenne rossz, csak ugyebár egyfeladatos gép és még gépágyú sincs benne, nem akkora élvezet repülni vele sokaknak. Az Hornet jó, csak az A verzió kéne belőle, ahogy az összes jenki cuccból (viva '80-as évek eleje).
  • Wampa
    #16953
    Üdv
    Nem hiszem hogy nagy gépigénye lesz a látottakból itélve.....
    Szerintem ha a topik összes gépét összegyúrjuk,rákötjük Paksra,
    simán elmegy alapbeállitásokkal.
  • polluxware
    #16952
    Én valami NAVY dolognak örülnék már...

    F14, A6e intruder, F18 (c,e,f..), egy két manus a fedélzeten

    dinamikus jellegű kampány.. amolyan "Hind" féle

    egy két bónus... meg pár átvezető vidijó

    Szóval Jane's F18 kibővítve meg egy két régebbi játékból pár ötlet (Á'la AV-8B)

    hiányoznak a régi játékok fíílingjei
  • Molnibalage
    #16951
    Az FO fő típusa az F-16 lesz először. Igazság szerint azért örülnék már valami más gépnek is...
  • L Viper #16950
    Lehet olyn lesz mint a Duke Forever, jó munkához idő kell !
    Azért titokban reménykedem, hogy nem lesz igazam.

    Szoli, ÁÁÁÁÁÁ, elég volt nekem az az egy év bőven. Egy kereskedelmi rendszert üzemeltetünk, számítógép előtt ülök, ha van üresjárat netezek
  • polluxware
    #16949
    valami olyasmi vip... Te amúgy Szolit adsz?
  • polluxware
    #16948
    ááá... ezek csak amolyan szerkesztett holivúúdi videjók..

    nem lesz itt semmiféle játék
  • Solt
    #16947
    Ezután a videó után, hogy lehetne aludni? :))

    No meg azok a képek... ááá... ANYÚÚÚÚ! :D
  • L Viper #16946
    Mivan, nem tudtok aludni, vagy melóztok mint én ?
  • Buren
    #16945
    Új-régi videjó (kint van már egy másfél hete)... nagyon ott lesz!
  • L Viper #16944
    El sem merem hinni, hogy végre lesz F16 szimulátor gyönyörű grafikával !
    Remélem még megérem :-)
  • Solt
    #16943
    ÉDESISTENEM... AKAROM EZT IS! :)
  • polluxware
    #16942
    na.. Csak addig nyavajgott a kommuniti hogy csinálják a mi-24-est...

    Hát ez az F-16 meg... kibacás berakni ilyen nyálcsorgatót ha még vagy 3évet kell rá várni
  • Buren
    #16941
    Új DCS update. Hmmm... Látszólag halad a munka, ráadásul még mindig a 2008-at célozgatják. Érdekes képek lent.
  • polluxware
    #16940
    Balázs: igen

    Wampa: http://lockon.co.uk/index.php?end_pos=135&scr=products&lang=en

    lehet hogy regizned kell, de az ingyenes

    én is innen szedtem le..
  • Molnibalage
    #16939
    Még az UI alatt?
  • Wampa
    #16938
    Hello
    Nem tudsz egy linket ahol van FC patch?Röhej de nem találom:((
  • polluxware
    #16937
    Tegnap este tanultam egy trükköt az AF-ben.

    Ha multiban játszol másokkal és éppen hogy beléptél, a többieket megtudod találni a kampányban ha megnyitod a CHAT ablakot ,és jobb klikkelsz annak a nevére akiről tudni akarod melyik bázison van ,melyik gépben...

    CHAT -> playerre jobb click -> FIND player

    SZÖRVING DÖ SZOVJET JÚÚNYÖN! :)
  • Solt
    #16936
    Az instrumentális kiváló... de van valami Bon Jovi nyávogás... attól nyekkentem meg! :D
  • polluxware
    #16935
    Hát sajnálom Buren... Én tegnap este nosztalgiából próbálkoztam elindítani és ment elsőre... (azt ugye mondottam hogy nem biztos hogy elsőre sikerül)

    Van úgy hogy először indítassz aztán másolsz, van mikor fordítva.
    Aztán ha egyszer elkapta ,csak ki kell kapcsolni a gépet és egy hétig nem zargat az SF.

    no mind1
  • Molnibalage
    #16934
    Nos Fo jön amikor jön, és amikor jön még akkor sem harci szim lesz, hanem csak egy oktató szim kezdetben... Mire harci bevetést röppenhetsz vele az szerintem kb. 3-3,5 év.

    Jettunder meg picit arcdeosnak néz ki, de majd meglátjuk. Persze erről sincs semmi, szerintem még 2012-ben sem lesz kiadva.

    DCS. Háááát. A remény hal meg utoljára.

    Komolyan mondom, ha ez így megy simán lesz FF6 mire ezek kijönnek...
  • Molnibalage
    #16933
    Nyálas? Van az elején és a végén instrumentális rész. Nekem speciel az tetszik benne és nem a zúzás.
  • Buren
    #16932
    Ott lesz a Fighter Ops, Jet Thunder meg eddig homályban lévő új LP szim, ami sanda gyanúm szerint F-18 központú lesz. Ja meg a Storm of War Battle of Britian Oleg mestertől.

    Amúgy nem tudom müködésre bírni az FC-t az általad linkelt leírás szerint sajnos... Azért köszönöm.
  • polluxware
    #16931
    valakinek megy már az FC?
  • polluxware
    #16930
    - 2x mostanság
  • polluxware
    #16929
    DCS : F-16 brühüm... azt én már úgyse élem meg:(

    Sajnálom egyébként hogy az AF-hez nem csinálnak "repülhető" gépeket... Annó pedig asszem úgy hirdették hogy valami megGalaktikus ömlesztett harctérizé leszen. (ezt nem tudnám elismételni)

    Nézegetem mostanság a szimulátor felhozatalt...

    DCS-n kívül mind valami kétgombos TOP GUN klón az összes. Legalább nem kell mostanság gépet fejleszteni.. "nincs miért"
  • Solt
    #16928
    Ez nagyon kedv csináló... csak ez a nyálas zene... nem szeressem, de ez csak az én véleményem! :)
  • Molnibalage
    #16927
    Ez nem jó, EZ ISZONYAT jó!!! Ha majd kint lesz végre az FF% akkor végre összerakhatok én is egy hasonlót, adding multis repülés nélkül elég nehéz...
  • Molnibalage
    #16926
    OF vidi, jónak tűnik elsőre.
  • Molnibalage
    #16925
    Skacok, Kecsó lassan itt van a nyakunkon! Ki mikorra tervezi? Mi praktikus okoból szombatra faterral, mert ha netán rossz idő lenne akkor még ott a másnap.
  • Scottt
    #16924
    Helyes,jó lenne.
  • Molnibalage
    #16923
    Gyakorlatilag semmi, bár egyes srceeneken i hawk-tól látok néha soha nem látott dolgokat.