52965
  • Molnibalage
    #17002
    Nem itt kéne de válaszolok rá.

    Iráni MIRV? Ezt viccnek szántad. Az iráni technológiai szintet ismerve, jó ha egy robbanófej belefér. És ez még csak egy gond...

    Nem tudom milyen állapotban van az izraeli rakétapajzs kiépítettsége, de ez az egyetlen eset ahol előny az ország kis mérete. A Földközi-tengeren állandó jelleggel van egy US NAVY hordozó csoport két AEGIS cirkálóval. Februárban láthattad mire képes, egy műholdat szedett le. Egy sokkal lassabb és alacsonyabban repülő céllal jó eséllye megbirkózik. Csekkold le, hány hasonló rakéta van betárazva egy hajón és utána röhögj egy kicsit. Ja és ezt még most upgradekik. Javaslom vedd elő az Aranysas április számát és olvasd el.

    Az irániak rövid idő alatt 6-12 robbanófejnél többet képtelenek lennének összehozni,és kérdés, hogy indítás után lesz -e műszaki meghibásodás a rakétával vagy a töltettel. A jekik úgy becsüték a '70-es évek végén, hogy az általuk SIKERESEN idított robbanófejek 20-25%-a nem érne célba.. Ennyi céllal szerintem lazán megbirkózik a védelmi rendszer még igen alacsony találati arány mellett is.

    De ezt inkább priviben, HT vagy a Közel-keleti topicban folytassuk.
  • L Viper #17001
    De Allah rakétái ám ezek !!!
    Na félre a hülyeséget, a légierejük valóban nem számottevő a rivális Izraeléhez képest.
    Az F14-eseik pedig már évekkel ezelőtt az USA alkatrészembargója miatt épp hogy csak barkácsolva, műszaki kannibalizmussal repültek. A jelenlegi helyzet azóta csak romolhatott.
  • Buren
    #17000
    Nem az ameriakra gondoltam... ha meglesz az atomtöltet a raksikhoz és a jelenlegi vezetés, (ami ugye egy eléggé szélsőséges fajta) akkor nagyon hamar valóssá vállhat szerintem egy laza atomcsapás izrael ellen, és ugye amikor látják a radaron hogy jön a Shahab 3 raj akkor a jó öreg M.A.D doktrína szerint rögtön köpnek is vissza (és tuti, hogy még a legfejlettebb rakétaelhárító se tud kivédeni egy rahedli raksit, főleg úgy, hogy egyes altípusaiban az iráni rakéta egy MIRV). És ha már Teheránból is csak egy maréknyi por maradt akkkor maximum már csak a foszladozó gombafelhőket számolgathatják a Raptorokon...
  • Molnibalage
    #16999
    Nem ennek a topiknak a témája, de Irán jelenleg csak az asztalt tudja verni, USAF + US NAVY vagy az IAF önmagában úgy bearálná az iráni légierőt, hogy ehaj...

    Ezeken a balliksztikus rakétákon k³vűl semmilyen nincs iránnak, támadó hadműveletet miniális számú (~15-20) őskövület F-4E Phantom II géppel és F-14A gépekkel tudna esetleg kezdeményezni, amit erőlködés nélkül elnyomnának, mint egy rajszeget. A ballisztikus rakéták meg semmik, mert ugyebár nincs hozzá atomtöltet, ezt maga Irán állítja a békés célú atomprogramjával. Ehhez képest ez a hülyeség vezető hír. Hát gratulálok a hírügynökségeknek is...

    És ez csak pár apró bibi abban, hogy miért tök lényegtelem, hogy Irán pattog és játsza a nagyfiút. Teljesen más súlycsoport, mint akik ellen fenyegetőzik.
  • Buren
    #16998
    Előbb-utóbb a két szomszédos hülye úgyis kiírtja egymást...
  • L Viper #16997
    Jahh, erőtfitogtattak, mutogattak rakettázást.
  • polluxware
    #16996
    Mondsz valamit..

    Hiradóban mondották hogy Irán megint rakoncátlankodik...

    Ha túléljük akkor lesz egy új hadjárat a jövőbeni új szimekhez
  • Scottt
    #16995
    az LJDAM valami 120/h sebességű verdát tud elkapni.
  • L Viper #16994
    Szeva újra!
    Bővül a nyáj Nem lesz nehéz összekalapálni az embereket az F4 kirakásához.
  • Buren
    #16993
    Ha OFF akkor legyen OFF :)

    http://uk.youtube.com/watch?v=-pVrOUyuiTA
    http://uk.youtube.com/watch?v=FOTAfGuLA-0
    http://uk.youtube.com/watch?v=bTi0A3BF0i4
    http://uk.youtube.com/watch?v=44Y-_JAjAwE
    http://uk.youtube.com/watch?v=REvJJiFpKuQ

  • Molnibalage
    #16992
    Repkedés este 11-kor! Persze a sarkkörön túl. :)
  • Molnibalage
    #16991
    Azért a flarek pályáján látszik, hogy az OF netkódja is képes fura dolgokra.
  • Molnibalage
    #16990
    OFF, de marha jó.
  • polluxware
    #16989
    azok viper.... azok

    http://www.youtube.com/watch?v=IfDe8TEih3o Magyar versenyző

    http://www.youtube.com/watch?v=8Q7iSAnxO4Y Mariam Jung

  • repvez
    #16988
    Na végre visszatértem.Látom vannak uj arcok is üdv nekik.
    Alig birtam visszaolvasni az eddigi hsz-eket.Már csak a gépemet kell rendberakni aztán már talán minden visszaáll a régi kerékvágásba.

    Kár hogy egy kicsit csuszik az FF5 már azt hittem mire ujra géphez jutok már azzal fogjátok tolni.
  • L Viper #16987
    Csónakversenyt még nem láttam élőben, gondolom baromi jók a hangok...
  • Molnibalage
    #16986
    A-10C szóba került, mert az egyik srác asszem egy új fasza A-10 3D modellen dolgozik. Egyszer lesz majd A-10C kabin, de nem most, Qawa-nak van így is elég dolga más kabinokkal.

    Nem ismered a Falconban levő fegyvermodelleket? Ez kombinált modellezést nem tesz lehetővé, egyelőre még a szimpla GPS sincs kész, mert mozgó cél ellen nem jó, pedig erre már tudtommal képesek az újabbak. Az AIM-120D egyelőre nem, mert semmiféle konkrét infó nincs róla.
  • Scottt
    #16985
    Az A-10c 1x le lesz szimulálva a Falconban? Illetve nem akartok új fegyvereket bele?[Gbu-49 kombinált vezérlésű gps/tvs bomba,Aim-120d]
  • Molnibalage
    #16984
    Igen, elvileg van (?) vagy lesz AMRAAM ráadásul a legutolsó (?) C-7-es verzió, de azt nem a svédektől kapjuk ugyebár... Pusmogják egyesek, hogy suttyomban már egy két gép az új nagyhatótávolságú D verziót viszi.
  • Solt
    #16983
    Ja-ja... kicsit szét vagy csúszva... nem vagyunk ehhez itt hozzászokva!
  • polluxware
    #16982
    Lassan azért moderálom magam...

    Happy vok csöppet, nektek repnap ,nekem motorcsónap leszen!
  • polluxware
    #16981
    Egy kérdés felmerült bennem mostanság...

    Ezek a svédek adtak a röpzik mellé normális fegyverzetet is?

    amolyan AMMRRAAMM (nemtom melyikből mennyi kell) féle nyúzlit?
  • polluxware
    #16980
    ohhh.. örülj neki hogy látod egyáltalán, meg hogy a koszos Mólé benziny nem tömíti el az ácépumpáját a Gripppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppeneknek
  • Molnibalage
    #16979
    Öröknek sajnos örök, de nem hálás. Ha kecsón két p-vel mondja majd a kommentátor én esküszöm odamegyek és beszólok neki... Bár ennél nagyobb ökörségeket is mondanak sajnos.
  • L Viper #16978
    A Gripen meg két P , örök és hálás téma !
  • polluxware
    #16977
    ja ám ja
  • Molnibalage
    #16976
    ??
  • polluxware
    #16975
    propaganda!
  • Molnibalage
    #16974
    Maga a 2D-s hadjárat számítás nem túl erőforrásigényes tudtommal még x64-es gyorsításon sem visz mai átlagos gépeken 8-10%-nál több prociidőt, a bubble-n belüli objektumok fektetik meg a programot főleg a földi egységek és épületek.
  • Molnibalage
    #16973
    :)

    Amúgy tényleg.
  • polluxware
    #16972
    semmivész...

    Balázs:

    3. magocska ha van ,éééés így tovább

    Ha mentek Kecskemétre akkor valki azért készítsen pár jó wallpappert ám!

    TUTI JÓ IDŐ LESZ AMÚGY, ÉRZEM... MUSZÁLY NEKI!!!
  • JoeDestroy
    #16971
    Bocs! Viper linkelte!
  • JoeDestroy
    #16970
    Magát a winfost lehet rávenni, hogy egy progi (pl. szim.)egy magon fusson, a többi cullang (pl fraps + egyebek) a többi magon (PC world múlt havi számában van talán.). Egyébként Pollux linkelte cikk alapján a winfos a progi processzeit is osztja a magok közt.
  • Molnibalage
    #16969
    3 és 4 az mit akar jelenteni?
  • L Viper #16968
    Ha esetleg lesz szombat este multi, eddig úgy néz ki tudnék menni.
  • polluxware
    #16967
    Falcon 4.0 Allied Force plö.

    1. magocska: kampány
    2. magocska: maga a kontrollált gép és annak buboréka
    3. morzsa
    4. uszadék
  • Molnibalage
    #16966
    Ezt jó tudni, csak az a szomorú benne, hogy igényli...
  • L Viper #16965
    Szerintem Te is imered ezt a szimet. Nekem Dual proci van és szépen dolgozik.

    Katt ide :-)
  • Molnibalage
    #16964
    Akkor az "fasza", mert nem támogatja a többmagú procit. Egyébkénr én úgy veszem észre, hogy repszimesnek egyelőre nem nagyon éri meg, egymagos magas órajelű proci többet ér. A jelenlegi HARCI szimek közül tudtommal egy sem támogat több magot. Egyáltalán van olyan ami támogat négyet? Mert több proginál csak dual van. Ettől a 4 nagyon különbözik? Pl. a Gothic 3-nál fingom sincs, hogy mi a helyezet.
  • Buren
    #16963
    Úgy van.