52965
  • Wampa
    #17042
    Üdv
    Á,nem lényeg,igazad van ,nem ez a hely az ahol győzködnünk kell egymást.Szerintem jól alszunk mindketten nélküle is.
    Átgondolni volt időm,20 évet lehuztam a kommenyizmusban is,sok dolgot kibirtam röhögés nélkül.
  • Molnibalage
    #17041
    7,2.
  • Scottt
    #17040
    Akkor a 69 oldalon a befogott cél távolsága 7mérföld lenne?
  • L Viper #17039
    Na most volt időm leülni. Van téma bőven :-)
  • Solt
    #17038
    Gondold ezt át még egyszer! :)

    Ha gondolod privátban mögvitathatjuk... nem akarok ennél többet offolni...
  • Molnibalage
    #17037
    69 oldal, kéziönyv. Ott a HUD. Megvan? A DLZ ábra ott van jobbra, megvan? Lent alatta 3 sor. A felső a waypointtól való távolságot mutatja, kivéve ha be van fogva valami, akkor a gép távolsága van kijelezve.

    Majd bescannelem az egészet és felrakom újra, ezek még fényképezőgéppel készültek.
  • Wampa
    #17036
    Gondold át azért ifjú Padavan:)
    Nyilván a régi Köztársaságban is volt korrupció,mégse kell egy szintre emelni a Birodalommal.
    Ne keverd össze annak a "pár" embernek a sorsát akik a Gulagokon fordultak fel,azokéval akik az Alaszkai koncentrációs tábrokban haltak meg.
    És ez csak egy dolog......akkor miről beszélünk?
  • Molnibalage
    #17035
    Javított verzió.
  • Scottt
    #17034
    Néztem a manualt.De abban szerintem pont rossz kép van mert a hud színe kbra megegyezik a háttér színével szal nemsokat látok belőle.
    Valaki csináljon már egy képet jó nagy piros nyíllal mert addig sztem nem fogom fel hiába magyarázzátok..:(
  • Molnibalage
    #17033
    Skacok végighalgatta már valaki a Transformers Score ablumot? Szinte az egész egy nagy Falcon zene klippgyűjtemény!
  • Solt
    #17032
    Azért fikázza őket mindenki, mert most ők ártanak nekünk, illetve az egész világnak a legtöbbet. A gazdatest és az ő kis parazitája! Gyönyörű egy párosítás... Tudnék még ilyen párost említeni itthonról, de inkább nem teszem!

    Egyetértek, egyik nagyhatalom sem különb, de most ők vannak "hatalmon", ezért ők vannak reflektor fényben is. Már nem sokáig, remélem utána helyre billen a mérleg nyelve...

    Na off vége, elnézést! :)
  • Molnibalage
    #17031
    Holnap multi? Elvileg ráérek.
  • Molnibalage
    #17030
    Bassz, elgépeltem. Úgy értettem, hogy egyáltalán nem különb. A rómaiak (vagy még régebb óta semmi sem változott) óta, egy országnak (birodalmonak) érdekei vannak és eszerint alakulnak a "barátságok". Ezt csak nagyon kevés dolog képes felülírni. Például azért ma egy USA - Anglia háborút elég nehéz elképzelni bármilyen körülémények között is. Az viszot egyoldalú, hogy csak a USA-t fikázza ezért mindenki. Én elfogadom, mint tényt a jelenlegi állást és együttélek vele.

    Sikerült szétoffolni a topicok. :)
  • Buren
    #17029
    Nem nekem kell tudnom. :-)
  • Solt
    #17028
    Mondom, hogy elfogult vagy! :) Egy és ugyanaz, csak mások a módszerek! Ne szűkítsd le katonai kérdésre... Az USA-nak jó a médiaája... szép képet festenek róluk... ugyan olyan rohadt belülről mint a szu volt... Mondva csinált indokokkal háborúkat indítanak, hogy a fegyver és az olajlobbijuk éhségét kielégítsék, ezek után pedig mindenkit ellenségnek kiáltanak ki, aki nem ért velük egyet. Hogy ezt éppen milyen technikai fölénnyel teszik az már mindegy, maga az inditatásuk és a módszereik gusztustalanok! Tény, hogy jól csinálják amit csinálnak, de nagyon remélem, hogy már nem sokáig...
  • Molnibalage
    #17027
    A körülményeket ismered? Nem emélszem pontosan, de az Aranysasban részletezve volt. Az alakulat parancsnoka vezette a gépet és pár kezdőbb pilóta is volt fent vele asszem, de ők nem mertek beszólni a pk-nak.

    A parancsnokot az egység feloszlatása miatt nyugdíjazni készültek ezért érezve a véget fellazult a fegyelem és az ilyen kunsztok elharapózdak. Ezt nem élet túl vagy, ha durván és tiszteletlenül fogalamazok akkor méretes barom volt aki a saját hülyeségébe halt bele. Bocs skacok, de az ilyeneket nem tudom sajnálni...

    Valami ilyesmi volt a sztori.
  • Molnibalage
    #17026
    Hogyan? Ez olyan, mitha a Parlamentet akarnád elrejteni...
  • Molnibalage
    #17025
    "Egy dekával nem különb mint a keleti "nagytestvér"!"

    Egyeáltalán nem, csak a túloldal lépéseit nem soroltam fel. Ezért írtam, hogy savanyú a szőlő esete. Ő is (én mindenki) csinálná, csak nem képes(ek) rá... Mellesleg hogy is volt '48 és a Berlini légihíd? A túloldal persze meg repkedett be SZU főlé amíg le nem szedték gépeit, de ez a másik oldalán is megszokott volt, csak ők nem lőtték le a gépeket, csak kitessékelték. Az szovjetek rendszeresen lőttek le nemzetközi légtérben repülő elektornikai és fotofelderítő gépeket. Igen
    pofátlan, de semmi sem tiltja. Mi lett volna, ha neadjisten vadászok is vannak ilyenkor a körzetben (az is lehet, hogy volt) csak a másik fél higgadt volt és nem durrantotta le a vörös csillagos gépeket, mert kétségeitek se legyenek 74-től kezdve az égen masszív US NAVY és USAF fölény volt.

    Az üldözési mánia az kicsit erős kifejezés, főleg a nyugatra nézve. Azért hasonlítsd össze a kelet és nyugati rendszert 20-30 évvel ezelőtt (hiszen benne éltél). Vasútállomáson nem fotózhattál egyes helyken, mert az ojjektum. Soroksáron a FÉG az Lámpagyár volt, mikor mindenki tudta, hogy mi folyik ott. Stb. Melyik rendszer is volt paranoiásabb? Eh.. Az oroszok titkolózása beteges szitű volt mindenütt, elég csak az elbaszott típusjelzéseikre gondolni. Miden gépnek volt vagy 3 fajta jelölése, de erről apám többet tudna mondani.
  • Solt
    #17024
    Fogadja és tanulja meg szeretni az, akit kielégít, hogy duracell nyuszinak használják! Ráférne az emberiségre egy format c:

    :))
  • Buren
    #17023
    Ezt biztosan láttátok, de akkor is.... :-(
  • Buren
    #17022
    Végül is, azt is meg lehetne csinálni amit a regényben Winston tett a végén(erős "győzködés" hatására) Fogadd el, tanuld meg szeretni a "nagytestvért".

    Gád blessz ámerika.
  • Buren
    #17021
    Bárkit meglehet kenni (vagy győzni...) arról, hogy tartsák be a kajalesőjüket, így még a cseheket is...
    És szerintem arra is biztos van módszer, hogy bezavarjanak a sok sasoló szputnyiknak.
  • Solt
    #17020
    Balázs! Kicsit elfogult vagy a nyugati "nagytestvérrel"! Egy dekával nem különb mint a keleti "nagytestvér"! Remélem minél előbb felborul a hegemóniájuk... Jellegéből adódóan minden nagyhatalomnak üldözési mániája van, önvédelemnek állítják be az agressziójukat és elvárják, hogy örüljenek a felszabadító csapataiknak. Hányinger mindkettő... a pökhendi butaságuk meg már fájdalmas, és vérlázító...
  • Molnibalage
    #17019
    Tudod az oroszoknak is vannak fent holdjaik és elég feltűnő, ha nem radart hanem rakétasilót épít valaki. Felvétel megy a csehekhez azt lehet magyarázokodni... Mellesleg gondolod a csehek nem felügyelnék és esetleg részben nem ők üzemeltetnék. Ennyi erővel kijelenthető, hogy Zengőn nem radar épülne, hanem bármi más...
  • Buren
    #17018
    Honnan tudod biztosan, hogy azt építik oda amit hírdetnek?
  • Molnibalage
    #17017
    Miért szerinted mi az, ha nem védelmi? Támdni ilyen rendszerrel nem lehet és tömeges atomtámadást az sem képes elhárítani, nem borítaná fel az erőegyensúlyt. Cseheknél elég lesz a radar, mert a fejlesztett SM-3 rakéta hatótávolsága akkora lesz, hogy egy AEGIS a Földöközi- és egy az Északi-tengeren lefogja egész Európát.
  • Molnibalage
    #17016
    Mindenki ott van ahol érdeke van más kérdés, hogy csak neki van képessége hozzá, hogy igazán ott legyen. A '80-as években meg előtte hány helyen volt a SZU? Óóóóóóó, csak szerte a világban. Szerintem ez a savanyú a szőlő esete, mert a többi ország erre nem képes...
  • L Viper #17015
    Unalmamban erre bukkantam:

    AF ismertető 2005-ből.

    Sajnos a moddolhatóságban tévedett, de igen korrekt leírásnak tartom.
    Az LP ott cseszte el, hogy lekódolt szinte mindent és ennek pont a moddolhatóság esett áldozatul. Ezért fog "meghalni" az AF...
  • polluxware
    #17014
    tam
  • polluxware
    #17013
    :)

    Ja...

    Mondjuk múlthéten nem volt túl beszédes
  • L Viper #17012
    Jó már a mikrofonod, Néma Bob ?
  • L Viper #17011
    Megint "szoliban" vagyok és még péntek este is :-(
  • polluxware
    #17010
    ezzel az erővel multizhatunk is volna..
  • polluxware
    #17009
    szörving dö szovjét júúnyön
  • L Viper #17008
    Közben túlléptük a 17000. hozzászólást is.
  • Buren
    #17007
    Erről jut eszembe amerikának az az erőltetett európai rakéta-"védelmi" rendszere...
    No mindegy, majd megoldják.
  • polluxware
    #17006
    Háá ott van balra..

    kézikönyv ahogy a Pápa mondaná:) (meghuzom már magam itten)

    Irános dologra meg csak annyit hogy elég ha egy villanós töltet felhomályosítja az iccakát, köbködhetjük a barackmagokat onnantól kezdve..

    Totál egyetértek @Solt-al..

    Remélem Obamának vagy aki lesz a bokros helyett, rájön hogy ideje kiandalogni a sivatagból, mert vietnámtól csak az különbözteti meg a szitut hogy ott nincs mangó..
  • Scottt
    #17005
    Ilyen nincs 20perce nézem a ha rövid a kardod hud szimbolikáját,és nemtudom felfogni mi mutatja a cél távolságát.
    Valaki csinálna egy képet,egy befogott géprő és megmutatná a hudon[illetve az MFD-n], hogy hol a csbe jelzi a távolságot?[Jó nagy piros nyilat húzzatok oda]
  • L Viper #17004
    Ebben bizony van igazságod. Jenki bácsi ott van, ahol érdeke van.
  • Solt
    #17003
    Eszében sincs Iránnak bárkit is megtámadni... nem hülyék azok! Izraelnek több mint 70 atom rakétája van amit fél hivatalosan beismernek! Hány lehet a valóságban? Iráni atomprogram? Én inkább önvédelemnek hívnám! Rákiabálják valakire, hogy terrorista, a világ sajtó telekürtöli Amerika és Európa droidjainak a fejét vele, és még a végén ők támadnak, amit önvédelemnek állítanak be! Elég szánalmas, és unalmas is már! Na off vége... :)