52965
  • polluxware
    #17122
    Mennyibe fáj egy ilyen TrackIR mizéria?
  • Solt
    #17121
    Tudod, újszülöttnek minden új... a frász jött rám, de most megnyugodtam!
  • Bucser
    #17120
    nincs vele semmi nyűglődés. én anno gyári hibás darabot kaptam 1 hét múlva megvolt a 2. (az eredetit visszaküldtem.)
  • Solt
    #17119
    A frászt hozod rám... most rendeltem egyet... már láttam magam előtt a garanciális postázás és nyűglődés fáradalmait... ahh...
  • Molnibalage
    #17118
    Visszavonom. Valami gáz van a pause opcióval. Állandóan diasble kivéve, ha nyomvatartom az adott gombot. Nem értem. Eddig nem csinált ilyet...
  • Molnibalage
    #17117
    Az a kibebaszott, @>&¢!!+&#, úgy néz ki tönkrement a Track IR-em. Kurvára elegem van már abból, hogy ebben a nyüves gépben semmi sem működik annyi ideig ami elvárható volna és állandóan csak arra megy el a zsé hogy egyáltalán működjön. Éppen tesztelgettem, hogy hogyan lehet az egeret helyettesíteni a fejmozgással (nem túl jól ment), kiléptem és azóta semmi. A négy kis led az ég, meg fent a tetjén folyamatosan ég piros színben a nagy. Ez mit jelent???
  • Buren
    #17116
    Új DCS producer's note...

    part 1
    part 2
  • Molnibalage
    #17115
    Ne akard kipróbálni az SRTM-et, még a mostani beta-ban sem aktív, mert hajlamos eltolni ezt-azt. Hidd el, nem éri meg. Valszeg CTD hegyeket fogsz kapni.
  • sindelnet
    #17114
    Közben megnéztem a tartalmát,ez nem az ami már régebben 1.005 addon néven be lett linkelve,sound mod,a Lee féle felhők vannak benne,
    meg egy zip "SRTM_Ko_RV_04a" ,amit gyanítok,hogy a 1.004-hez
    készült új koreai domborzatot tartalmazza,ha lesz időm egy backup után kipróbálom.
  • Molnibalage
    #17113
    Ez ősrégi még tavaly lett kiszivárogtatva. Ez még a betateszterek sem kapták meg anno, a deveknek lett kiadv csak egyes új dolgok teszteléséhez. Semmi értelme feltenni szinte semmiben nem tér el az FF4-től.
  • sindelnet
    #17112
    Hali.
    Nem voltam Netközelben másfél hétig.
    Balázs,arra a japán lapra feltettek egy "ff4-RV1.0.0.5 addon"
    nevű zipet,tudni róla vmit?
  • Molnibalage
    #17111
    4 AMRAAM 4 cél ellen.
    A célok befogása a ctrl + jobb nyíllal történt, de ez nem nagyon látszik a felvételen. Ami látszik az a 4 slammer találat négy célon.
  • Molnibalage
    #17110
    Ez olyan repnap lesz ami valszeg itthon 5-10 évig vagy soha nem lesz. Elvileg a német F-4, Görög A-7 és Harrier is repül. Ezeket pár év múlva kivonják ahogy a lengyel Szu-22 gépeket is. Hosszú évek után a kicsi delta is repülé és az EF-2000 os fog. Már csak az F-15C-nek és a Tornadonak és Rafalae-nak kéne fellszállnia. Egy biztos, a talalyinál jobb lesz (bár annál nem nehezebb).
  • zsoltfireman
    #17109
    Bizony! A-10 static+dinamic!!!!
  • L Viper #17108
    Eredmény mégegyszer, mert elcsesztem :-)

  • L Viper #17107
    Na köszi Pollux:

    Meg is vagy:



    Útban a célponthoz:





    Légvédelem kiiktatva, Pollux a kifutót gyepálja:

    [img]http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/2008_07_13_00_09_55.JPG[/img]

    Eredmény:

    img]http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/2008_07_13_00_10_05.JPG[/img]
  • Molnibalage
    #17106
    Bazzzz!!!
    Ezek szerint REPÜLNI fog! 1992 óta nem repült itthon!!
  • Molnibalage
    #17105
    Kész anyagi csőd.
  • zsoltfireman
    #17104
    Ja,a haverjaim meg kimentek.....
  • Molnibalage
    #17103
    Még nem raktam fel az AF-et és fáradt is vagyok. Majd legközelebb.
  • Molnibalage
    #17102
    Szélsőséges időjárás miatt (esőzés).
  • Scottt
    #17101
    MIÉRT?:O
  • zsoltfireman
    #17100
    Képzeljétek törölték a hétvégén a Fairfordi repülőnapot!!!
    Pedig három F-22-es is volt!
  • L Viper #17099
    Gép előtt leszek, csináltam egy TS szobát:

    tss.thomi.hu - Falcon - evangelium
  • L Viper #17098
    Na még most értem idáig.
    Nyomjunk egy kampány küldetést?
  • polluxware
    #17097
    Szóljatok amúgy ha lesz valmi..
  • Molnibalage
    #17096
    F-15 doksi hegyek.
  • Molnibalage
    #17095
    Lesz. Nem akarok FF4 alatt oktatófilmet csinálni az a helyzet, de ezt most összeütöm majd.
  • Scottt
    #17094
    Erről lesz oktató film?
    Mert kicsit nehezen fogom fel..
  • Scottt
    #17093
    Arról volt szó
  • Molnibalage
    #17092
    Most melyik Szuhoj gépről beszéltek. A Szu-32/34 az tényleg a Strike Eagle ellenpárja egyes paramétereiben talán még felülmúlja.
  • Scottt
    #17091
    Jó utánna számolva igazad van.
    Majd kecsón megkérdezünk egy A-10es pilótát;)
    Buren: Kettő közt van de közelebb az f-15ehez
  • Buren
    #17090
    Szerintem közelebb van az efszáztizenegyeshez mint az f15e-hez...
  • Molnibalage
    #17089
    Na ez az amiben azért kételkedtem mikor olvastam. A két hajtómű maximális fékpadi tolóereje olyan 4 tonna. Vegyünk akkor csak 2x 3,5 tonnát. Namármost mekkora az ágyú visszarúgó ereje? Pár tonna, legyen mondjuk 5 tonna. Összegezd az erőket. Ez még mindig GYORSULÁST mutat.. Ha még a SUMMA lassító erő olyan 3-4 (30-40 kN) tonna lenne összegzés után akkor az F = m * a képletet alkalmazva egy 12 tonnás gépre mi jön ki?

    Tehát 30 *1000 N = 12000 kg * a

    Ebből a gyorsulás az 2,5 m / s^2. Ez röhejesen kicsi kb, 10-szer ekkora érték esetén 5-6 másodperces sorozatnál lenne valami ilyesmi. Minmális fizkai alapelvek alkalmazásával cáfolható ez a hülyeség. És akkor még pont most jelentik be a reál tárgyak átalakítását. Ez a példa is mutatja, hogy talán nem kéne...


    Ez most találtam, az urban legend rész...
  • Scottt
    #17088
    De elektronikusan korlátozni kell mert olyan hátra rugó erő van benne, hogy az A-10est lelassítaná átesési sebesség alá.
    Wampa: Egyik kedvenc gépem,A szovjet júnyion Sztrájk ígl-je :)
  • Molnibalage
    #17087
    Skacok úgy tűnik, hogy az FF4/5 kódja is támogatja a négy vél szimultán leküzdését. A módszer egyszerű.

    1. Tedd magad TWS módba.

    2. Fogd be az első célt. (NEM STT!)

    3. Az SMS oldalon látsz ID1-ez. Ez jó. Tűz.

    4. Befogás megszüntet. Új cél befog.

    5. ID1 átállítása ID2-re. Tűz. (4. és 5. elvileg felcserélhető).

    A 4. és 5. pont ismételgetésével ID4-ig elvileg műödik a dolog. Nekem ment.
  • L Viper #17086
    Gyönyörű gép és a kabinfotó különösen tetszik .
  • Molnibalage
    #17085
    A GAU-8-bólé lehadható sorozat hossza nincs korlátozva tudottmal, de nem haszálják ki ezt, mert felesleges és károsan hat az élettartamra. Egészem más áramlási és hőátadási viszonyok vannak a bepéítésből fakadóan a két esetben.
  • Bucser
    #17084
    A GAU-8 sem állóhelyzetben tüzel mégsem lehet leadni vele hosszabb sorozatot mert berobbanna a lőszer a csőben a hőtől.

    Gondolod, hogy ez a kisebb kaliberre vagy a boforsra nem igaz ahol 1 cső van csak?

    lehet akármekkora szél annyi hőt nem tud elvezetni. + tüzelés közben alacsonyabb sebességgel repülnek a pontosabb célzás végett.
  • Molnibalage
    #17083
    Elképezlhető. Nem olvastam végig a szöveget, hogy már tüzeltek -e vagy sem, de azért az hozzátenném, hogy a fegyverek csöve nem a földön van állóhelyzetben, hanem több száz km/h-s szélben hűlnek. Nem mindegy azért ez sem...