52965
  • Scottt
    #17162
    PMC
  • polluxware
    #17161
    Na ez naon jó hír!

    PMC = ?
  • Molnibalage
    #17160
    AF browse-t töltsd le a PMC oldaláról. Indítsd el és egyszerű adatbázis kezelés, klikkelgetés a fegyverek felrakása a gépekre. A bop.agria.hu-n van egy ősrégi moddolási útmutató, de ez még benne van.

    A hadjáratban a gépre pakolható fegyber az MENNYISÉGILEG a squadron stores általi értékek vannak szabálozva, tehát ez dönti el, hogy mennyi van raktáron, de az egyes HP-k adataiban van eltárolva, hogy képes -e cipleni a gép vagy sem. Clear?

    Mit értesz AIM-7 estében dobatni? Mármint, hogy vigye? Igen, AF Browse, HP editálás.
  • polluxware
    #17159
    Milyen repszimek vannak még amik kb. olyan grafikával bírnak ,mint az AF F-16, és inkább szim mint árkáde?

    Ha tudtok, írjatok néhányat:) Köszi
  • polluxware
    #17158
    Balázs Szentatyához szegezném eme kérdésem

    1.,AF-ben lehet-éé, ASRAAM rakéétya-t F-16 Block (xx) CCIP változatokra függeszteni? Ha igen, pontosan melyik filét kéne átírni az OBJECTS könyvtárban lévők közül?

    2.,AF kampányában lehet-e változtatni a századoknál használható fegyvereket? Úgyértem Block 50-es tud LGB-t hajítani csak a kampány fegyver menedzsmentje nem engedi.

    Lehet-e AIM-7 Sparrow rakettyát F-16 Block 30-al dobatni?
    (elvileg az még tudná, csak hiába rakom rá, SMS-ben nem is látni)
  • Scottt
    #17157
    Balázs ma sikerült egyszerre 2célt egyszerre lekapni,azért kettő mert több nemjött
  • Molnibalage
    #17156
    AIM-54-gyel a többszörös célleküzdés. Az egyik AI gép persze leborítás közben odavágta magát. Túl gyakran csinálja ezt sajnos.

    A linket meg ne postoljátok sehova, mert FF5-tel készült (bár semmi olyat nem mutat amit ne tudnátok a preview threadből.)
  • LeonSilver
    #17155
  • L Viper #17154
    Megyek inkább aludni, csak álmomban el ne kapjanak :)
  • Gundark
    #17153
    Hosszú orrú lantlény mi? Na ezért nem csak a plejád fénybrigád száll majd rád :)
  • L Viper #17152
    Nesztek, FF5 helyett

  • Scottt
    #17151
    Bazdmegföldim kérem vissza azt az 5percet amit az életembő elvettél
  • Gundark
    #17150
    No, mi a baj? :) Csak nem az hogy lelepleződtetek, gonosz Lant-Lények? :) Szorul a hurok, mi? :)
  • Molnibalage
    #17149
  • JoeDestroy
    #17148
    Na erre majd ha pihent is leszek (valamint visszamegyek pleenks szintig -oh dislex is :(( :))) ) srrrry
  • L Viper #17147
    Privátban ezen "forogtunk" Gundarkkal ! Nem akartunk offolni, de ezt megosztom veletek, úgysincs még FF5:

    Nekünk végünk, reszkessetek! Mi történik a Földdel 2013-ig?
  • L Viper #17146
    Bakker
  • polluxware
    #17145
    ?
  • Gundark
    #17144
    Jobb ha meghúzod magad, átlátok ám rajtad Lant-lény Azért mondod hogy szép mert nem is tartod szépnem viszont a sziriusziak szépnek tartják (kérdeztem:) ezért csak be akarsz épülni.
  • L Viper #17143
    Szép új logó :-)
  • Gundark
    #17142
    Kiváló játék volt bizony. Ott tanultam meg használni rendesen az ILS-t
  • L Viper #17141
    F16-Fighting Falcon.
    Kiadó: Digital Integration.
    A Hinddel együt tökéletesen fut DosBox alatt. Nagyon jó kis játék volt ez is annak idején.
  • polluxware
    #17140
    F-16-os szim is volt ám régen egészen jó, nevére nem emlékszem de a MI-24 HIND nevű játék motorjára épült...

  • Molnibalage
    #17139
    Ja, mekkora volt az!
  • polluxware
    #17138
    Régi jó játékok...
  • L Viper #17137
    Ez tényleg az. A US NAVY FIGHTERS-ben még a Dos-os időkben nagyon szerettem a Herkulessel pusztítani .
  • Buren
    #17136
    Érdekes olvasmány...
    a legnagyobb kaliberű ágyúk ill. gépágyúk amiket repülőgépre raktak. (2004-es iromány)
  • Molnibalage
    #17135
    Az attól függ, hogy hogyan telepítetted. Elvileg igen, de akkor a theater.lst-ből töröld ki a megfelelő sorokat hogy ne lehessen nem létező helyszíneket választani és előtte állj vissza bármelyik alap helyszínre. Az új helyszín telepítők asszem lemásolják az adatbázis fájlokat a helyszín telepítés után, így lehet függetlenül editálni őket (az Europe helyszínen ezért lehetnek F-15C és F-16C gépek AMRAAM nélkül.)

    Nem lehet installként leszedni a helyszínt? Én úgy emélkszem, hogy lehet. Szerintem ments ki ami neked fontos és reinstall. Aza tuti nem a fércelgetés.
  • JoeDestroy
    #17134
    A helyszíneket kellene kigyomlálni.
    Elég a Theaters könyvtárból törölni? Tárol még máshol is valamit, vagy az f4patchból is kimennek?
    Sok kérdés :)
    Négy helyszín ~6 GB.
  • Molnibalage
    #17133
    Az eddigi összes Falcon uninstallja az volt, hogy unistall után még kellett mauális delete. Ebbe azért nem rokkansz bele... (registry-t megoljda az uninstall)

    Az FF5 beta az érdekes, mert nincs unistall én mindig csak töröltem, de még törlés előtt is engedi az alap Falcon 4.0-t felrakni. Mivel nincs még az install formátumról döntés erről nem tudok nyilatkozni, de szerintem minden marad a régiben.

    Jelenleg milyen addonok vannak? Helyszín, kabin, skin, pont. A skin az dds ergo marad a másolgatás. A helyszínt lehet külön leszedeni emlékeim szerint és az Aeyes kabinok CE-bem deaktíválhatók asszem.

    Az új verzióban a skyfixek és felhők a CE-bem variálhatóak lesznek.
  • repvez
    #17132
    Ezen a téren lesz valami feljödés, hogy az addonok és egyébb változtatások könnyen fel tehetök és eltávolithatok legyenek ujratelepités nélkül is?Söt ha jol tudom a játékot sem lehet unistallálni csak sima del, de azzal még nem szedte ki magát mindenhol és az bekavarhat a késöbiekben.
  • Molnibalage
    #17131
    A programok telepítése és törlése alatt elvileg régen látszottak a külnböző helyszínek installja, ha nem akkor delete és reinstall a manuális eltávoltítás is jáeható út, de hosszadalmas lenne leírni.
  • JoeDestroy
    #17130
    Területeket hogyan lehet leszedni RV alól?
    Túl nagy lett a game. ~10GB!!
  • sindelnet
    #17129
    Úgy nézem rendben...
  • Molnibalage
    #17128
    És a radar képe földi üzemmódokban?
  • L Viper #17127
    Stabil ? Ha igen én biza megnézem :-)
  • sindelnet
    #17126
    Nálam egyelőre működik:

    Az egész Falcon4 mappáról csináltam backupot,másnak is ajánlom,ha ki akarná próbálni:ITT
  • Molnibalage
    #17125
    Azért egy DX9-es motorral "könnyű". Azért az erőforrásigényét is megnézném...
  • Wampa
    #17124
    Ez nem sámli.....elviselnék egy két géphez ilyen cockpitet
  • Solt
    #17123
    Itt megtalálsz minden infót... ;)