52965
  • Gundark
    #17282
    Fél tiz, tiz körül jövök. Tiz körül már jó lenne kezdeni :) Ja, nekem nincs fenn az RV, és nem is lesz az FF5-ig :)
  • zaccos1
    #17281
    Olvassuk bizony,és jó lenne már megint multizni "sokan",na meg dogfightolni Tgabbar ellen,de a mai este megint kérdéses mert én hülye szalonnasütést rendeztem.Ha esetleg mégis jönnék megpróbálok szólni Pzolikának hogy jöjjön ő is.
  • eLGi84
    #17280
    Roger that!
  • L Viper #17279
    Maradtunk az 1.012-es javításnál. ( Az AF Setup-ban az Update check opciót állítsd Never-re, nehogy frissíteni akarjon 1.013-ra. )

    A tss.thomi.hu-n szokott lenni a kommunikáció a Falcon szobában.

    Elérhetőség és szerver ip is multi előtt be lesz írva, ahogy régen.
  • Molnibalage
    #17278
    Még mindig AF 1.012 bár én vágyom már egy kis egymás elleni FF4 dogfightra..
  • eLGi84
    #17277
    megpróbálok ma jönni, csak kéne Ts ip, meg, hogy melyik gamevel toljátok és, h milyen frissitések történtek azóta?
  • L Viper #17276
    Megpróbálok ma én is becsatlakozni egy jó multira, ha lesz érdeklődés.
  • L Viper #17275
    Üdv újra eLGi ! Bármikor szívesen látunk multin.

    Ha van időd írhatsz ide is pár sort ( ha nem szupertitkos :-)) a gyakorlatról, szerintem itt mindenkit érdekel.

    Balázs: Pzolikával tartom a kapcsolatot mailban és Zaccossal is. Mindketten olvassák a fórumot de a multira nem jut idő.
  • Molnibalage
    #17274
    Üdv. Ma este ven esély szerintem egy röppenésre. Pzolikával mi van? HungaroJet? Egyszer jött multizni azt eltűnt.
  • Tgabbar
    #17273
    Rég hallottam felőled:).Mizu?:)
  • eLGi84
    #17272
    Üdv mindenkinek! Tegnap érkeztem meg magyarországra a 3 hetes ELITE 2008 elektronikaiharc gyakorlatról és újból szívesen venném, ha aktív tagja lehetnék ennek a jó kis társaságnak.

    Akit érdekelnének dolgok erről a gyakról, szóljon és ts-en megdumálhatjuk.
  • Molnibalage
    #17271
    Új képek. Tornado skinek és némi avionikai upgrade.
  • L Viper #17270
    Abból nőtt ki az F/A-18 Hornet Korea. De gyönyörű is volt a Woodoo 1 -esen :-) A hadjáratot végignyomtam benne. Ebben is volt atom.
    Gyári nagydobozosban van meg, egy multi csomagban a Flying Corps Golddal.

    Hogy örültem, hogy a két szim együtt, csak tízezer volt :-) ( 90-es évek vége felé ).
  • Wampa
    #17269
    Nekem nagy kedvencem volt az elődje,a Hornet 3.0
    Még egérrel irányitottam :))Sose tudtam megcsinálni az utolsó küldetést,atomozni kellett......mindig lelőttek.
  • L Viper #17268
    Innen letöltöttem a demót.

    Felraktam. Ebben a formában nagyon félkész szintet mutat. A táj meg erősen emlékeztet az F/A-18 Operation Iraqi Freedom-ra, ami már eléggé régi.
    Képek ebből.

    Majd meglátjuk, mi lesz belőle. De ez a mostani állapot erősen javítás igényes.
  • Scottt
    #17267
    Tacskónak:D
  • polluxware
    #17266
    Emlékeztet a Red viper-re, legalábbis a 3d-s kabin résznél..

    Demo után okosabb leszek :)

  • Molnibalage
    #17265
    A link ott van a vidi alatt is.
  • L Viper #17264
    A felső linkre semmi...
  • Molnibalage
    #17263
    Érdekes.

    Itt találtam.
  • Molnibalage
    #17262
    Kinek?
  • Scottt
    #17261
    Egy szó:TARKÓLÖVÉS.
    Uff,nagy fehér testvéretek hallottátok.
  • L Viper #17260
    Vagy két éve toltam utoljára, akkor felraktam hozzá szebb tájtextúrákat is, a linkelt oldalról. Volt egy jó hangpatch is, meg sok jó cucc.
  • Buren
    #17259
    Nagyon szépen köszönöm a linket!

    Az én keresésem során ide jutottam, ahol a legérdekesebb az, hogy le lehet tölteni a Pacific Air War Gold és Fleet Defender Gold teljes CD-s image fájlját! (mondjuk elég aprólékos munka mivel 20 szeletre van vágva mindkettő)
  • L Viper #17258
    Nekem Service pack 2-vel ment simán. Később a Radeon kártyán nem volt párás a horizont, ahogy le is volt írva a linkelt oldalon.
    Jó kis játék volt ez is. Szerettem nagyon.
  • sindelnet
    #17257
    Sajnos csak az alap XP-vel lehet működésre bírni,vagy 98 emulátorral....
  • Wampa
    #17256
    Blackweapon.....te Tacskót soha az életbe még csak megszoritani sem fogod tudni......
    tökéletes időzitéssel veszi semmibe az érveidet és abban a pillanatban lekontrázza abból a sziklaszilárd hitből épitkezve,amit Internet isten nyujt neki......ő maga a mester,az internet Uhrin Benedeke.
  • Gundark
    #17255
    Tacskót akarok az SGre! :) Már a lézeres tu-160nál járunk! Még egy kicsi és jöhet az Enterprise Archer kapitánnyal :)
  • L Viper #17254
    Link Sajnos csak ezt találtam meg, de itt is nagyon sok minden van.

  • L Viper #17253
    Esetleg addig kutakodj Ezek közt ...
  • L Viper #17252
    Arra emlékszem, hogy nem mindegy neki a driver, valami régebbi kell.
    Otthon a kedvencekben el van mentve két link EAW ügyben. Majd linkelem neked otthonról.
  • Buren
    #17251
    Egy picit off de... Valaki nem tudja véletlenül, hogy lehet a "European Air War"-t XP-n Nvidia kártyával működésre bírni? Köszi előre!
  • L Viper #17250
    Jó linkek Repvez .
  • Solt
    #17249
    Mivel még nem használtad, ezért óvatosan klikkelj rá... soha nem lehet tudni...
  • L Viper #17248
    Ha lesz este multi, még nem tudom tudok -e menni. 8 után érek haza és még van otthoni tennivalóm is.
  • L Viper #17247

    Jó, hogy van ez a figura, így kerek a világ.


  • polluxware
    #17246
    Fogtam
  • Bucser
    #17245
    mi ki? ott van az aláírásom mellett, hogy kinek válaszolok...

    Neked sem árt ha használod a válasz erre gombot.
  • polluxware
    #17244
    ki?
  • repvez
    #17243
    uj flaconOF raktár 1
    mégegy falcon raktár mindenhez
    az utolson fenn vannak az OF 4.6-hozhoz lévö néhány fájl is