52965
  • polluxware
    #17402
    "Kampány az néha fura tud lenni,de ahogy Balázs mondaná el kell fogadni hogy nem kifejezetten realisztikus, ennek ellenére szokható, és kompromisszumokkal reális érzet kelthető."

    Játék elején nézem az ATO-t, Mig-29 12db , lelövök 5db-ot, ATO: 7db Mig-29, rá egy olyan 6órára ATO: 14db Mig-29

    Úgytudom hogy a hivatalos infók szerint 15db Mig-29 és kb 60db Mig-21Mbis/F volt a Jugoszlávoknak a háború idején.

    A lényeg amit akarok mondani az az hogy ez az "utánpótlás" dolog jó lenne ha max a lőszerre terjedne ki. Meg példul néha olyankor is rajzás van reptereken, amik már le vannak bombázva. (kifutó)
    Erre értettem hogy nem hűen a valós eseményekhez képest van megírva a Balkán kampány. Az más kérdés hogy máskülönben a játék túl egyszerű lenne. Vagy példul amikor a Kuznyetzov becsorog a képbe.
    Mégegszer kihangsúlyozom megértem hogy túl egyszerű lenne ezek nélkül a kampány ,csakhát.. Unalmas egyszerű küldetéseket, de valóságosakat is élvezném.

    "és egy "aszondják" jó kampány motorral."
    Ez a Lock on hívek szavajárása, úgyhogy nem lealacsonyításnak szántam, aki ismeri a progit úgyis tudja miről van szó

    "1. UI. azaz kezelő felület, ezt nem részletezném tovább."
    Puritánul jobban tetszik az AF kampány térképe, meg a köszöntő képernyő -> szubjektív

    "Alap kabin az F-16-ban, hát az olyan van ott legalább valami előttem."
    Ugyanazok a kapcsolók, funkciók tisztasor.. Lehet csöppet eltúloztam, bocsánat, de az Aeyes féle AF alap 2d-s kabin szebb. 3d-et soha nem használok. Rajzolt kabinok mindig is jobban tetszettek mint a rendereltek. Viszont ha olyan szép az RV grafikája, akkor alapból az a kabin ami benne van nem illik hozzá képminőségben. Számomra!

    az AF F-16 textúrái viszont ocsmányak. Az a szemcsés hányás ami rajta van nagyon nem jó.

    Tény... De számomra jobban bejön ha nem is a textúrája, inkább a formahűsége miatt. Még ha ugyanaz a modell is RV vagy AF alatt. Talán nagyon pici a difi, de én így látom. Szerintem aki makettezik, vagy makettozott az lát ilyen jellegű dolgokat (mérethűség ellenőrzése kicsinyítés függvényében)

    Totál megértem ha itt mindenkinek az RV tetszik jobban, nem megtéríteni akarok én senkit, csak azt írom hogy sztem a hibák ellenére is vhogy összeszedettebb proginak tűnik nekem az AF.

  • Molnibalage
    #17401
    Persze gyere csak és hallgasd a sok "eject, eject, eject" felkiáltásokat és pilóták halálhörgéseit. :)
  • Molnibalage
    #17400
    A nyomjelzőre gondolsz a a HUD-ra vetített markerre? Nekem ez nem tiszta. Volt valami ötlet, i hawk talán fel is vetett valamit. Rég volt, majd utánajárok.
  • Buren
    #17399
    Balázs az FF5-ben világosabb lesz a gépágyú nyomkövetője? Csak azért kérdem mert számomra nagyon halovány összehasonlítva az AF-hez, Jane's F-15 és F/A-18-hoz....
  • Hugi75
    #17398
    Szia Balu!

    Köszi az odafigyelésedet, és a segítségedet! Augusztusnál előbb biztos nem lesz jó, még hiányzik a joy, és a könyvedet is át kell tanulmányoznom. Addig is, ha nincs ellene senkinek kifogása, passzív résztvevőként szívesen jelen lennék egy-egy repkedéseteknél.
  • Molnibalage
    #17397
    Fú, na akkor pár dolog amit nem értek és ellentmondásos.


    "Kampány az néha fura tud lenni,de ahogy Balázs mondaná el kell fogadni hogy nem kifejezetten realisztikus, ennek ellenére szokható, és kompromisszumokkal reális érzet kelthető."

    Ezen próbálok még tovább finomítani egyes változókkal játszva és apró trükkökkel az új hadjáratokban.


    "és egy "aszondják" jó kampány motorral."

    Minden összevetve a hadjárat motor tényleg elég jó az AF-ben. Az AI elég logikusan támad célpontokat, jól vannak belőle a role scores értékek. Sajnos eredménye csak a teljesen irreális időben és felállással operáló hadjáratban van, mert más esetben agyaggalmbként hullanak vörös gépek... Akkor viszont baromi agresszív az AI. SEAD bevetésekkel is jól operál. Bár a játék nem stratégiai játék, de néha azért igencsak érdemes belnyúlni a földi csapatok mozgásába és a műszakiak munkájába meg főleg. Aragorn szerint ez felesleges (részben igaza van), de amikor az RV hadjáratban összesen van 5-6 műszaki egység és halál feleslegesen gyárakat javítanak akkor úgy érzem, hogy itt téved... Természetesen ennek változtatásán is rajta vagyok.


    "Relatíve nekem se a Redviper, se az Open Falcon nem húzta sokáig a gépemen."

    Pedig AF mellet az egyik gond nélkül fent lehet és még sok helye sem kell az RV-nek az alaphelyszínnel.


    "1. UI. azaz kezelő felület, ezt nem részletezném tovább."

    Hát pedig nem sokban tér el (pár grafikai bugtól eltekintve) az AF-től. Egyformán puritán mindkettő.


    "Alap kabin az F-16-ban, hát az olyan van ott legalább valami előttem."

    Fú, ezt a mondatot nem értem. A 2D-s kabin igazából számomra mindegy nem a szépsége, hanem a használhatósága a lényeg. Ennyi. Rövid idő múlva valszeg csak szökőévenkét jársz arra az új 3D-s kabin miatt. Egyedül az MFD-k felbontásával kéne valamit kezdeni, mert baromi pixeles. Már szóltam, hogy szép-szép a zúzós új kabin, csak a zsúfolt HSD-n és radarképen pixelhegyhek vannak. Az AF ezen a téren jobb mert lehet, hogy 6 DOF kabin de az "l" lenyomásával lenézve tökéletesen olvasható és értelmezhető még a legyzsúfoltabb kép is.


    "maga a modell alakhűsége nem tetszik az orr tájékén, elnagyolt textúrák plussz azok a fekete folt szerű dolgok a feliratoknál (lehet az ATI kártyám a ludas)"

    Tutira az a ludas. A 3D modellek szerintem majdnem ugyanazok mindkét játékban, az AF F-16 textúrái viszont ocsmányak. Az a szemcsés hányás ami rajta van nagyon nem jó.

    "táj: az még úgy nem tetszik.."

    100%-ban egyezik RV-vel csak a textúra a más. Ezen meg lehet segíteni...


    "Maga a repmodell az olajozottabb, de hajlamos fura csúszkálásokra a betonyon."

    Na ez is fura, mert elvileg egy bit sem változott benne csak a leíró dat file értékei maximum.


    "Tudom lehet hozzá másik kabint rakni, másik táj texturát meg csomó minden mást, de akkor se fog meg a csómó plusz repülhető gép aminek a kabinja "házi"

    Legtöbbet én is F-16-tal repkedek, mert a többi kabint nem ismerem annyire és fejből még nekem sem megy sok billkombináció.


    "Balázs nem bántani akarom azokat akik ezen dolgoztak, dolgoznak."

    Szó sincs semmi ilyesmiről értem én.


    "UI. +1 pont :)"

    Szépnek szép, csak van amit viszont eltüntettek, majd meglátjátok. Az én gépemen meg egyes részek elképesztően instabilak voltak. Beta II-őt meg kell várnom azt majd meglátjuk...


    "Szép modellek, ugyan a terep az még mindig picit furának tűnik, de ezen biztos lehet segíteni majd."

    Elivleg nagyobb felbontású lesz a terep sokkal dimbesdombosabb lesz + RipTiles kicsivel az FF5 kiadása után.


    "Csak azon rimánkodok hogy a Featúúúrások száma ne menjen az igényes "kész kompakt" megvalósítási állapot rovására."

    Ezalatt azt érted, hogy különféle patchek adják vagy hogy bugos lesz? Ezért vagyok én (is)! :) Az FF5 továbbra is komkat lesz, sőt! A skyfixek és egyéb apró változtatások nem kézi másolással történik majd, hanem a config editorból.


    "Csomó kapcsoló a kabinban aminek fele hiába van nem csinál semmit."

    Az ÖSSZES Falconban ugyanazok a kapcsolók működnek, talán az OF-ben van pár nagyon apró eltérés. Az EWS rendszer üzemmód kapcsolójának van egy plusz állása az auto után és nem 4 hanem 6 EWS program van (már ahogy halottam), de ehhez a ICP-DED mélyebb ismerete kell.


    "20000lábon elzártam az oxigén regulátort ,de a két pilcsi vígan kopoltyúzott tovább egy bukó repülés után is."

    Egyik verzióban sem működik valamiért. Állítólag még az SP4-BMS környékén még működött, és korábban jött a G-s szürkülés és nagy magasságban elájulhattál, ha nem volt hermetizált a kabin sérülés miatt. Én ekkor még nem álltam ilyen szinten. Summa summarum, ez most egyikben sem jó... (és gyanús, hogy ezután lett olyan az összes, hogy a G effekt gyakorlatilag előcsalhatatlan olyan sokáig kell húzni a gépet)


    "Másik ha már screeneknél járunk, úgytom ezen az oldalon van valami limit, lehet ez behatárolja a felrakott kép minőségét is."

    Mármint sg-n? Használd ezt.


    És még egy apróság ami rossz az összes verzióban. Megpakolt gép esetén ha átváltok CAT I-re nem sérül a gép és nem lesznek leoldhatatlanok a függesztmények, pedig régen úgy emlékszem az volt. Megránottam a gépet és hiba volt a panelen és a fegyvereket nem lehetett indíani ledobni. Emélkeim szerint postoltam ezt a bugot, de ha nem változik akkor megint fogom.
  • Scottt
    #17396
    Földim,sok-sok szülinapot még.
    Én ma/tnap sztem ittam számodra is elegendő mennyiséget:D
  • Molnibalage
    #17395
    Köszi. Oktatás mikor legyen?
  • Molnibalage
    #17394
    Az AF textúrái berakhatók RV alá is tudtommal, ha valakinek az a mániája. A talajmesh AF és RV alatt 100%-ban egyezik tudommal, de jövőben ez változni fog. A RipTiles is olyam szintű lesz, hogy minden más mellette szánalmasnak fog tűnni.
  • Hugi75
    #17393
    Szia Balu!

    Gratula a munkahelyhez!! :-) Ügyi vagy! Sok sikert hozzá, legalább akkorát, mint amekkora itt van!

    Üdv!
    Hugi :-)
  • L Viper #17392
    Köszönöm az újabb jókívánságokat
  • Hugi75
    #17391
    Csatlakozom az előttem szólókhoz!

    BOLDOG SZÜLINAPOT VIPER!!! :-)

    Üdv!
    Hugi :-)
  • L Viper #17390
    Ez egy jó vélemény Pollux :-) Leírtad, hogy Neked miért tetszik és mi tetszik.
    Nincs manapság sok jó szim, sőt alig van. Tökéletes nincs is. Nem is lesz talán soha. Nekem sok szim tetszik, gyűjtöm őket, lehetőleg gyári dobozosban. Szeretem őket, egyiket ezért, másikat azért. Leülök, repkedek, kikapcsolódok. Akkor is ha Dosbox alatt fut és 1996-ban adták ki és pixeles a grafikája. Előszedem a régi klasszikusokat is amik anno sok örömet okoztak.

    Hát aki a Falcon fórumot akarja olvasgatni az MH-59-en az már csak az üres semmit találja ott. Éljen a cenzúra :-)
    Balázs Te meg ne is fáraszd ott magad tovább, akit érdekel a Falcon idetalál, vagy odatalál a Frugalsra, illetve az FF fórumra.

    Külföldön van több olyan virtuális repzázad, ahol repülik a Falcont és a Loncit is a srácok.
  • repvez
    #17389
    Akkor majd töled kérek tanácsot ha elkészülök az átalakitással és már a gombok funkiojára leszek kiváncsi.
    http://www.betainnovations.com/innen a plasma MM2 panel lesz a kiválasztott és állitolag a hozzá adott F4IM softver alapbol felismeri a falcon bármelyik verzioját és kijelzi a gombokat.Majd meglátjuk.Ha a megbizott személy elküldi a héten a rendelést akkor 2 héten belül megjön.
  • Buren
    #17388
    AF-ben sokkal jobb az UI.
  • Wampa
    #17387
    Happy B-day Viper

    Én is pit mániás vagyok,az RV pitje alapból nekem jobb mint az AF-é.....
    Az Aeyes féle F-14,f-15 nekem mindent visz(az E kabin kedvencem)
    Igen szeretem a Mirage ,Rafale,MIG,117,B1 kabinokat is.
    Nem tulzottan érdekel(pedig Joe-hoz hasonlóanigen fontosnak tartom )
    mennyir élethű a Tomcet kijelzője,sajnos kompromisszum kell.
    Kicsit meglep hogy valaki bármiben jobbnak tartja az AF-et....de izlések és pofonok:))
  • Buren
    #17386
    Boldog Születésnapot L_Viper!
  • JoeDestroy
    #17385
    :))
    Privát vélemény!
    Egy repszim akkor lesz repszim ha full funkciós kabin építhető a motorjára.
    Mindenki jelentkezhet ha ez máshol elérhető. Nekem a FALCON 3 azért lett az alap annó, mert sok bizbaszt (értsd kapcsolók, pöckök)lehetett kapcsolgatni rajta már akkor. Most meg már gombonként, pöckökként kapcsolható a falcon. Nem beszélve a kis segégprogikról, ami a házi pitbe leteszi a kijelzők képét (ld. F4Glass). Ennek a simnek nem a látvány a lényege. Még talán nem is a színtiszta korhűségből indult ki. Inkább a gépmagár FALCON kezelésének és a teljes technikának a lehető legjobb modellezését látom a játékban és a pit építésének korrekt lehetőségét (Lesz ilyen!). Én pl az RVben ki sem szállok a 3D-s kabinból, és a műszerek kapcsolóin hamarabb eligazodok mint a billentyűkombókon. Nekem ezért a leg a Falcon. A HOTAS is real programozáson van. Azt csinálja, amit az F-16 HOTAS-a tud. (némi alakítgatás folyománya)
    kb. ennyi részemről.
    J.
  • polluxware
    #17384
    AF - Aeyes cockpit (ott a lóóógóója a képek alján)

    BTW=? Egyébként tudok róla

    Egyformák az F-16 modellek (kivéve az IFF antennák jelenlétét), de ettől függetlenül formahűek. Annak idején sokat maketteztem, és ezek a dolgok úgy megmaradnak:) Persze azóta romlott a látásom Bucser.
    Köszönöm a szubjektív véleményt egyébként! Neked jobban tetszik az RV.

    Megintcsak Pííísz
  • Bucser
    #17383
    Miért AF?? csúnyább rondább bénább mint az RV valaha is volt...

    Mondjuk úgy AF-től sugrban hánytam del thnxbye RV-vel meg volt kedvem szöszmötölni...

    BTW remélem tudsz róla, hogy RV-hez is van Hitiles... sokkal hamarabb volt mint AF-hez... Plus az Aeyes pitek milliószor kenterbe vernek bármilyen AF pitet (ugye AF-ben csak a default stopworks pitek vannak) Jahh nem beszélve arról, hogy minden F-16-os ugyanúgy néz ki AF-ben asszem:)
  • polluxware
    #17382
    Hozzászólok már itten én is

    Először is: zsoltifireman ez a skin aztán ottvan, elismerésem:) (kedvet adtál hogy felrakjam megen az adobe 7-et:)

    Ezaz Mh59-es fórum meg egy olyan dolog ,hogy megint megvillant a MAGYAR mentalitás. Vitatkozni tud ez a nép, semmi mást. Így is olyan kevesen vagyunk repszimulátoros közösség, és ennek ellenére marjuk egymást ilyen hülyeségeken hogy melyik "befejezettlen" program a jobb.

    Lock on: szép grafika, relatíve egyszerű avionika kezelés, néhol elnagyolt grafika, de alapvetően szép. Játékmenet: csináld végig azt a pár előregyártott kampánynak nevezett lineáris pályát max 10-20géppel, oszt nézd a netet ki csinált még pályát hozzá vagy szenvedj egyedül az editorban. Amerikai gépek: Radar A-A módban nagyjából működjön, AIM-120 megvan, másra nem is kell nagyon figyelni. Orosz gépek: SU-25T isten királyfasza, nehéz irányítani ,de ha hozzászokik az ember még pályát ,és skin-t is nagyon szeret majd hozzá gyártani. Az orosz vadászokról meg annyit hogy ez a "libikóka" jellegű repirányítás Falcon után csöppet nehézkez (megtanulható ez tény)
    Számomra a Lock on egy félkész "élmény-repkedés" ahogy Viper mondaná:)

    Falcon AF: Lock-on után grafikailag csöppet visszamaradott, nehézkes téglaszerű leszállás, és túlbonyolított billentyű kombinációk hada. Kb. ez volt az első benyomásom róla, aztán vettem a fáradságot és először nagyjából aztán kb. 3.-ra elolvastam a kézikönyvet és megtanultam kezelni a gépet, meg a billentyűt. A repmodell azóta kényelmes, és !szabályok! közepette használható. Lock-on-ban a SU-25T,-25 ami tényleg széthullik ha túlhúzod, a többi nem. Falcon-nál légiharcban sokmindenre kell ám figyelni. Ha ezeket mind egybeveszi az ember, akkor talán nem is tünne olyan buta téglának a cucc (alacsonysebességi átesés az viszont tényleg fura dolgokat produkál néha)
    Kampány az néha fura tud lenni,de ahogy Balázs mondaná el kell fogadni hogy nem kifejezetten realisztikus, ennek ellenére szokható, és kompromisszumokkal reális érzet kelthető. Akkor is... Él a dolog körülöttem. Lock-on ban meg lehet pakolgatni azt a két teherautót a parkoló mellett hogy bócorogjon már arrébb ,legyen már valami hangulat mielőtt 3 gombbal elindítom az ütvefúrót, aztán a toronyban lévő hangszalag brekegjen valamit mondván ,úgyis azt csinálom amit akarok.

    Az a baj a Falcon AF-el ,hogy ha nem veszed a fáradtságot hogy megismerd a progit, megtanuld kezelni akkor nem is fogod szeretni. Akkor csak marad egy relatíve csúnya játék 600 gombbal, és egy "aszondják" jó kampány motorral.

    Azután hogy teljesen elássam magam mindkét tábor előtt:

    Relatíve nekem se a Redviper, se az Open Falcon nem húzta sokáig a gépemen.

    Red Viper: 1. UI. azaz kezelő felület, ezt nem részletezném tovább.
    Alap kabin az F-16-ban, hát az olyan van ott legalább valami előttem. Repülő kívülről: maga a modell alakhűsége nem tetszik az orr tájékén, elnagyolt textúrák, plussz azok a fekete folt szerű dolgok a feliratoknál (lehet az ATI kártyám a ludas). A táj: az még úgy nem tetszik.. Maga a repmodell az olajozottabb, de hajlamos fura csúszkálásokra a betonyon. Saját magam által említett hibákba esem: nevezetesen nem hagyok időt arra hogy megismerjem, de egyszerűen ha az AF kabinja jobban tetszik akkor ez van.
    Tudom lehet hozzá másik kabint rakni, másik táj texturát meg csomó minden mást, de akkor se fog meg a csómó plusz repülhető gép aminek a kabinja "házi".
    Balázs nem bántani akarom azokat akik ezen dolgoztak, dolgoznak. Szubjektíven és tárgyilagosan elmondom a véleményem, és azt hogy mi az ami hiányzik benne nekem. Zavar a részletek minőségének sokszínűsége azthiszem.

    FF5 screen-ek alapján:

    új UI. +1 pont :), Szép modellek, ugyan a terep az még mindig picit furának tűnik, de ezen biztos lehet segíteni majd. Szóval én sokat várok majd ettől, és elismerés mindenkinek aki ezen munkálkodik. Csak azon rimánkodok hogy a Featúúúrások száma ne menjen az igényes "kész kompakt" megvalósítási állapot rovására. Egyfajta "hanyag" pedantéria :)) mit kapok én ezért...

    Open Falcon: telepítésnél fúrcsa volt hogy minden csomag amit pakolgat ilyen-olyan 4.223.2424..4224..beta jelzéssel volt ellátava (4.5 OF).
    Gép alakhűsége megeggyezik az FF4-el (-1pont), hangár előtt a két gép 2centire volt egymástól ,és egy C-5 Galaxy elfért volna az F-16 szárnyán hosszában. (tudom valami opció setupban de érdekes ugyanis nem állítottam rajta)
    Gép hangok azok viszont szépek voltak, maga a taxizás az jégpályára hasonlít két téglával a lábadhoz szíjazva. Csomó kapcsoló a kabinban aminek fele hiába van nem csinál semmit. 20000lábon elzártam az oxigén regulátort ,de a két pilcsi vígan kopoltyúzott tovább egy bukó repülés után is. A szép grafikáról meg annyit hogy a hangár mellett egy házra (ami egy kocka volt), rávolt húzva valami textúra féle olyan hanyag majd lecsúszik róla módon. (biztos fújt a szél)

    Nem fikázni akarom ezeket, csak valahogy egy gyári dobozos progiban nem tünnek fel ezek a bakik. Tudom az AF-es házak meg simán kockák, de nem is akarnak többnek látszani. Tehát ami natúr rudi az marad natúr rudi nincs feljavítva hogy valami félkész dolog legyen belőle. Vagy ottvan a Tornado modell-je, amit nem sűrűn nézek már kivülről, csak úgy... messziről.

    Tudom hogy az AF is egyfajta gyúrt lopott kiegészitőktől hemzsegő progi, de a Hitiles-el meg sound pack-al egy egészen élvezhető cucc lett belőle.

    Láttam linkelt IL-2 1946 képeket.. kár hogy a terepről nem csináltak képeket. 100 kitalált kanyargó folyó, egy-két falú, +ugyanúgy ismétlődő nagy semmi.

    Másik ha már screeneknél járunk, úgytom ezen az oldalon van valami limit, lehet ez behatárolja a felrakott kép minőségét is.

    Nekem ez a véleményem

    Amúgy PÍÍÍÍSZ
  • Caterpillar
    #17381
    Bázz

    Kabin:

    Oldal alja....


    Persze csak azoknak akik még nem látták!
  • Caterpillar
    #17380
    Őőőő DCS =>

    Kabin:


    3D modell
    F-16 MLU Block 20

  • L Viper #17379
    Köszi Repvez !

    Köszi Zsolti ! Jó a skin, nagyon tetszik !
  • Molnibalage
    #17378
    Új cucc. Videó!
  • zsoltfireman
    #17377




    AF-hez MLU Boldog Születésnapot!!!! Ez az én ajándékom.....
  • repvez
    #17376


    Happy Birthday Viper!
  • Molnibalage
    #17375
    Jut eszembe, én sem! :)
  • L Viper #17374
    Várom J.D. és köszi szépen. Csak a számlaszámot még most sem látom vazze' !
  • JoeDestroy
    #17373
    Happy Birthday Viper!
    Meglepi megy a postán :))
  • L Viper #17372
    Beleolvastam az MH-59-en a Falcon fórumba.

    Itt lenne.

    Csak azért reagálok a beszúrt múltkori AF-es multis képre, mert azt a képet én raktam fel ide és nem Balázs. Valóban van Labels pár képen, Balázs leírta miért. Akik szoktak velünk AF-ezni, tudják hogy bekapcsolom néhány képen, ahol sokan látszunk, de több olyan kép van ahol nincs Labels a beszúrtak közt, persze nem az lett MH-n kiválasztva. Igen, rondább az AF, biztos a repmodell is szar, de mi szeretjük. Ja az AA is ki volt kapcsolva, nem is vettem észre, mert a kampény jobban érdekelt, mint a fűrészfogak :-)

    Most mi fog jönni? Az én fogam is ki lesz verve ?
  • L Viper #17371
    Köszönöm mindenkinek .
  • Molnibalage
    #17370
    Ej, de durva.
  • Gundark
    #17369
    Boldog születésnapot Vipera !
  • LeonSilver
    #17368
  • Molnibalage
    #17367
    Szintén! Ajándékot már elküldtem. ;)
  • DonZorro
    #17366
    BOLDOG SZÜLINAPOT VIPERA...
  • polluxware
    #17365
    Heppííí bííírsday tújúúú ,Heppppííí bírsday tújúúúú

    heppppi bíírsday Díííííííír Lö_Vipper

    hepppi bíííírday túúúúúúú - júúúúúúú

    +1 Lant év!
  • zaccos1
    #17364
    Ha jól vagyok informálva,egyikünk öregebb lett megint egy évvel!


    BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Viper!!!
  • JoeDestroy
    #17363
    Csak hogy a képek se fogyjanak!