52965
  • haflac
    #17482
    haragudhatok-haragudjatok
  • haflac
    #17481
    csak hogy ne haragudhatok reám :)

    http://documentary-movie.blogspot.com/2008_07_01_archive.html

    itt van rendesen cucc

  • L Viper #17480
    De haragszunk, utáljuk ezeket a kitűnő, hiánypótló frankó videókat!

  • haflac
    #17479
    Airshow w Radomiu 2007 (ha minden igaz a jelszó:has³a)

    http://peb.pl/filmy-dokumentalne/300929-rapidshare-airshow-2007-a.html

    ui:.remélem nem haragszotok meg rám emiatt a sok video link miatt,ha úgy gondoljátok,hogy nincs ilyenke itt szükség, akkor többet nem ostok meg.
  • haflac
    #17478
    MAKS 2007 Russian Airshow


    http://www.stickypond.com/lybi/viewtopic.php?t=277&sid=dcb807259ca5f04c2cc80a3dc68d7284
  • haflac
    #17477
    TINKER AIR SHOW 2007 (video+pic)

    http://photofile.name/users/f-a-s-t-m-a-n/2768580/?page=1

  • haflac
    #17476
    http://www.aviationvideo.nl/

    eddig ennyit találtam a 2005-os zeltweg-i repnappal kapcsolatosan
  • zsoltfireman
    #17475
    OF....theater: Operation Iraqi Freedom
  • zsoltfireman
    #17474
    De,RWR...
  • Scottt
    #17473
    Pápának van igaza..
    Zsolti ezt a tájat, hogy hoztad be?:o
  • Molnibalage
    #17472
    A dupla AMRAAM nem és a belső pilonon asszem nem minden verzió viheti. Valóságban ott nagyon sokszor póttartály van.
  • polluxware
    #17471
    Ez engem is érdekelne hogy ez mennyire reális így? Lock-on F-16-on van 4-6pilonon is. Sőt! 3-7-en meg dupla AmRAAm..

    Réális ez így?
  • L Viper #17470
    Balázs, még lenne egy dolog az AF realism modhoz. Pzolikával beszéltük, hogy RV-ben a 4-es és 7-es pilonon is lehet Harm-ot vinni. Valamikor AF-ben is volt, de nem tudom melyik patch óta csak kettő vihető. Légyszi ezt is oldd már meg.
    Köszönjük.
  • Molnibalage
    #17469
    Radaron??? Nem RWR?
  • zsoltfireman
    #17468
    4xF-16 vs 2xF-15E,2xF-15C
    A radaromon <29>-es jelet láttam.....
  • zsoltfireman
    #17467
    Zavaró Pod.....
  • Molnibalage
    #17466
    Hogy? Ezt nem értem.
  • zsoltfireman
    #17465
    Kedvet kaptam a RED FLAG-hoz a film után!!!
    Az ALQ-167-et mindenkinek ajánlom,Mig jelet kreál....

  • zsoltfireman
    #17464
    Nagyon jó!!! Jöhet még!!!!

    Köszi!!!!
  • repvez
    #17463
    köszi destroy
    haflac ez az utolso link nagyon jo azthiszem rá kell szánnom egy kis idöt ezekre a linkekre.

    Egyébként nem tudja valaki hogy hol lehetne megnézni a 2005-os zeltweg-i repna DVD-jét.Mert én kint voltam azon és kaptunk demo filmet amin az szerepelt, hogy a teljebe belsökamerás 3d-s filmek is lesznek azt azért megnézném hogy sikerült
  • L Viper #17462
    "Kis kézi elemlámpa? Tudtommal a valós pilcsiknek is van. Realism faktor nő. :)"
    Tuti hülyének néznének itthon, főleg még, ha trackir sapi is lenne a fejemen. Zsebpilács be, térdrevilágít, örül, repül

    A karácsonyfával összekevernének :-)
  • JoeDestroy
    #17461
    Checklist!!!!!!!!!! :)
    Start2 25%-ig!
    utána ~30%, ÉS idle detent 45% után utána az óra visszamegy 25 %-ra 55-65% generátor online, és a fordulat 70%-on megáll visszatolt gázkarra.
    Ez is van pdf-ben (asszem).
  • haflac
    #17460
    utolsónak
    http://www.mp3portal.hu/viewtopic.php?f=49&t=17443
  • Scottt
    #17459
    Valszeg adatbázis hiba volt mert megbuheráltam és helyre állt..
  • JoeDestroy
    #17458
    NO akkor Destroy's meglepi :))!
    Kellemes időtöltést :)
  • repvez
    #17457
    Az AF3D pitet feltehetnéd valahova mert már nem él a link amit a frugalson van fenn.

    A start1 és start2 kapcsolo meg alapbol mindig a 2-essel indul az 1-es meg ha jol tudom légi inditáskor.Vagy rosszul tudom?De a 25 és a 45%-os értékeket akkor sem értem mit akarnak jelezni.
  • haflac
    #17456
    http://www.rapidfind.org/upload/showthread.php?p=310984
  • haflac
    #17455
    azonnal megosztom
  • JoeDestroy
    #17454
    AF kabinok:
    ZERK 3D

    Aeyes 2D 1680x1050

  • zsoltfireman
    #17453
  • zsoltfireman
    #17452
    Most töltöttem le az egész filmet! Nagyon durva!!!!! Megéri mindenkinek megnézni!
    Ha tudsz még ilyen videókat jöhet!!!!

  • polluxware
    #17451
    Megoldás a csúnya AF-es textúrákra:

    www.janhas.net

    Van ottan még RV,OF skin is... Szépek:)
  • JoeDestroy
    #17450
    A hajtómű csíkozásra a válasz a Ramp Start hajtómű indítási procedúra, indítás a start1 és start2 kapcsoló.
    Ha kell AF 2D 1680x1050-re adok. Van. v. keresd ezt:Falcon.4.AF.16CJ.wide.Superpit.v1.2.rar 39MB
    Jó és nem csíkos sehol, valamint a Zerk 2.0 3D-s kabintető nyílik, bár elég világos szürke szegényke. (ebben sincs textured MFD sajnos).
    :))
  • Molnibalage
    #17449
    Kis kézi elemlámpa? Tudtommal a valós pilcsiknek is van. Realism faktor nő. :)
  • Scottt
    #17448
    Én is úgy csináltam, hogy szépen kiírkáltam a fontos dolgokat..
    Böktem én mindre nem történt semmi:( Régebben nem csinálta ezt.
    Hát veterán és a 83 de ált. az összesnél...
    Durva az új pit..
  • repvez
    #17447
    Este korom sötétben a monitor fényénél nem nagyon lehet olvasni, föleg ha a térdeit az asztal alatt vannak és a billentyü is fölötte van.Lámpát nem szeretek kapcsolni ha játszok.
    Az alapjátékot ugy értem, hogy a mostani verziokban.
    Azok a kis szines csikok a mutatos müszereknél azokat zászloknak hivják ahogy mondtam a min. max és optimális értékeket mutatják, hogy könnyebb legyen a pilotának eldönteni, hogy most jó értéken van.Elég csak azt nézni, hogy ha zöldbe van a mutato akkor jó a többi nem lényeges kivéve hajómüvezés ellenörzésekor.
    Azt, hogy nem játékra valo a szélesvászon azt csak azért mondod mert nem probáltad még.Sokkal többet látsz mint az átlagos monitornál.És PS , netezés és egyéb alakalmazásnál is jol jö
  • Molnibalage
    #17446
    Nem egyszerűbb a valóságban a térdedre tenni?
  • Molnibalage
    #17445
    ARM = Anti Radar Missile

    "És a hajtómü vezérlés is meg lett buherálva?"
    Tudtommal nem.

    "Mert az alapjátékban az RPM alapjáraton 60%-volt itt meg van még 2 zászlocska a müszeren 25% és 45%-nál is ezek miért fontos értékek."

    Milyen alapjáték? Még az ősrégi alap F 4.0-ra gondolsz. Az irreleváns, hogy ott mi volt. Az izraeli tag BŐVEN ellátott infóval, hogy mi a pontatlan F-16-tal kapcsolatban minden szinten. Milyen zászlócskák egyébként?


    "Egyébként ezeket az uj 2D-s kabinokat már optimalizálták a WideScreenes 16:10 vagy 16:9-es monitorokra is 1680x1050-es felbontásnál?"

    Halvány fogalmam sincs (szerintem nem), én annyira nem vagyok képbe ilyesmikkel, mert engem nem érnit és maradi vagyok. A képernyő az 4:3 arányú a többi meg mozivászon és nem játékra való. Nem lehet, minden felbontásra kabint csinálni...

  • repvez
    #17444
    Ja és azt már régen meg szerettem volna kérdezni, hogy lehetséges valahogyan a térdnaplokra egyéni irást vagy képet doksit betenni?Mert jo lenne a fontosabb infokat( kapcsolási sorrend, koordináták, stb..) felirkálni egy TXT-be bevetés elött amit lehetne olvasni a fülkébe anélkül, hogy ki kéne lépni a játékból.
  • repvez
    #17443
    Bocs a tudatlanságomért,de mit jelent az AMR avionika milyen fegyverhez van?
    És a hajtómü vezérlés is meg lett buherálva?Mert az alapjátékban az RPM alapjáraton 60%-volt itt meg van még 2 zászlocska a müszeren 25% és 45%-nál is ezek miért fontos értékek.Általában csak azok kapnak jelölést ami a minimun és a maximum értéket jelölik.Legjobb esetben egyzöld csikkal az optimális határt.

    Egyébként ezeket az uj 2D-s kabinokat már optimalizálták a WideScreenes 16:10 vagy 16:9-es monitorokra is 1680x1050-es felbontásnál?Mert most is csak ugy tudom használni, hogy szétnyujtja a képet, AF alatt meg egyszerüen fekete csikok vannak 2 oldalt.
    Néha nagyon hasznos a 2D-s fülke amikor a 3D-nél hiányzik vagy nem animált a textura a kivánt kapcsolonál.