52965
  • L Viper #17522
    Úgyértem az Allmodban benne van az Apache is.
  • L Viper #17521
    Persze a DCS mellett már nem fog olyan jól kinézni.
    Viszont ebben dinamikus hadjárat van és jó kabinok, meg nemsokára Hind kabin, ami az eddigi képeken jól mutat. A gépigénye is picit kisebb, mint a DCS-nek.
    Van alapból Apacs, csak adtak ki sokkal jobb kabint hozzá.
  • polluxware
    #17520
    +van
  • polluxware
    #17519
    Hogy ez a Viper gyerek mindenütt ott van:) Nekem is meg az EECH:) Mármint úgyértem jogtiszta természetesen.. Sajnálom hogy alapból nem rakták bele az Apach-ot csak a KomMMmmancsot. Rég játszottam vele:)

    Amúgy félreértés ne essék nem bántani akartam a progit, csak DCS mellett akkor is öregecske grafikailag. Megintcsak Sztem.
  • L Viper #17518
    Itt a topikja :-)
  • Gundark
    #17517
    Javaslom megtekintésre a moddolt EE-t :) Nem kicsi tábora van. A mai napig fejlesztik. Ismerős? :)
  • Buren
    #17516
    Ész Kombat Pc-re
  • polluxware
    #17515
    EE alatt gondlom enemy engaged-t érted. nos az a progi grafikailag nagyon elavult, 2. része meg ugyanaz +néhány új textúra. Nincs valódi ellenfele a proginak ezért nincs érdekükben kapkodni. "hivatalosan" ami lesz repszim a közeljövőben az a Hawx ,vmilyen havizé.. 4screenből látszik hogy totál árkáde játék lesz. Amolyan "Mohaa" csak a levegőben.
  • L Viper #17514
    Balázs, az FF6 majdan valamikó, lesz ilyen részletes ???
  • Gundark
    #17513
    90% hogy idén sem lesz :) Ezek úgy hazudnak mint a vízfolyás :) ami meg a sikerességet illeti... Sok függ attól hogy el bír e csábitani fanokat az EE-től. Sok függ attól hogy milyen sikeres lesz a bogárvadászat. Ha olyan mint a lokkon alapváltozatáé, akkor már lehet szeget hozni a koporsóba :) Bár reméljük itt nem lesz annyi tenger hogy még a föld alá is jusson belőle :P
  • L Viper #17512
  • zsoltfireman
    #17511
    Ilyen poénért ezen a fórumon már kaptam dorgálást!!!!
    Hol marad a rendőrség?????
    Amúgy király!!!!
  • polluxware
    #17510
    Én itten bátorítanám a várakozókat, te meg lelüvöldözöd itten a lufikat
  • Molnibalage
    #17509
    Eh, nem látod át a dologot szerintem itt másról van szó. 3D modellezni a kódtól állapotától függetlenül tökéletesen lehet. Lehet AKÁRMENNYIRE bugos a játék is. A 3D modellerek léphetnek tovább a kóderek meg szenvedhetnek. Gondolom megunták, hogy várjanak a többiekre és már rég meg lesz a 3D modell mikor hozzávaló kód még sehol nem lesz...
  • L Viper #17508
    Én pont ezért várom. Más élmény helit vezetni. Bújkálás, terepkövetés. Jó lesz ez.
  • Caterpillar
    #17507
    Az a "csak" bogártalanítás azért eléggé durván "csak" már a tavalyi MAKS kiállításon ki lehetett próbálni és amikor kérdezték tőlük hogy mi az aktuális tennivaló közölték hogy Bug vadászat... Több mint egy éve vadásszák őket!

    Ellenben a felvetésed hogy furcsán érezné magát a sok sebességőrült? Lehet de ezt a "kávédarálót" 10x nehezebb vezetni mint a Su-25T -t felpakolva H-58 al meg Vkhir -el hegyek között ködben.... Ergó kihívás az van nah meg a feeling hogy bujkálsz a házak között fák mögött híd alatt!

    ON
  • polluxware
    #17506
    Nyomod már a Flaming Kliffszet?
  • polluxware
    #17505
    Jut még eszembe.. Ha annyira szarul álnának idővel, akkor nem Mi-24 meg F-16 kabint mutogatnának Screen-ken.. Sztem nagyjából kész van ,csak nyaralnak. Ősz-Karácsony

    Remélem az előbbi
  • L Viper #17504
    Neked legyen igazad!
  • polluxware
    #17503
    Olyan nincs:) Muszály kint lennie.. Rengeteg fanja van akik !már! kéztördelve várják. Eddig nem tettek közre olyan infót amiben azt írták volna hogy bármi is fenyegeti a 2008 kiadási dátumot. Egyébként amiket olvasgattam, már igencsak a végefelé járnak. 1-2 hónapja a kézikönyv meg a kampány befejezéséről brekegtek. Bogártalanítás van már csak sztem.
  • LeonSilver
    #17502
    Sőt!!Ne feledd a Duke Nukem Forevert sem ...
  • Molnibalage
    #17501
    "Sztem bőven kint lesz őszre."

    Sajnos az eddigi tapasztalatok alapján még az sem biztos, hogy jövő olyankor kint lesz. Ne feledd a BS-t tervezték 2006-ra és azóta újrakezdték az egészet...
  • polluxware
    #17500
    Sztem bőven kint lesz őszre.. A gáz csak az hogy az ez a csomó Vadász/V.bombázó virtuális pilottta hogy fogadja hogy egy kávédarálóval kell menni, aminek kábé 3fajta fegyvere, és igencsak behatárolt hatótávolsága van. A sok új szép repmodell AI meg vígan repked körülötte, felette. Nemtom érzitek a dolog negatív részét.
  • L Viper #17499
    Ja. Írják, hogy inkább mást fejlesztenek "dinamik" helyett. Csak jelenjen is meg 2008-ban.
  • Molnibalage
    #17498
    Féldinamikus viszont lesz. A semminél több.
  • Gundark
    #17497
    Hámosmá mé? Há má csak nem rakom a sok legó desznyót a pléjmobil ólba! Azé stilus is van a világó!
  • L Viper #17496
    ÁÁÁÁÁ

    Gondolom Buren arra célzott, hogy nem lesz dinamikus kampány.
  • JoeDestroy
    #17495
    Lego sapi, lego ledek, beledugva lego konnektorba, hogy a lego nanobotok járhassanak dógozni a lego vezetékeken át.
    Apropó én kombájnokat építettem kiskoromban oszt jártam vágni az árpát.
    Most meg inkább megiszom! :))
  • Molnibalage
    #17494
    És a disznóól építés után .
  • Molnibalage
    #17493
    Melyik hozzászólás a lényeg?
  • L Viper #17492
    Disznóólat Legoból ? Szép lehetett Gondolom utána jólesett bicskával a csokifagyi, meg a vattacukor
  • Buren
    #17491
    DCS:
    Itt elkezdődött egy "miért nincs DC" topik... Kíváncsi leszek meddig bírja.
  • Gundark
    #17490
    Várj, Joe, Te nem számitasz :) Te már gyerekkorodban is nanobotot épitettél a legódból :) Mondjuk én meg disznóólt , de kinek mi jön be
  • JoeDestroy
    #17489
    Teljesen.
  • Bucser
    #17488
    jobb videókártyát használsz 2 évig ezt meg jó esetben 6-7-ig is akár.
  • Solt
    #17487
    Ennyiért zsír új jön házhoz szállítással! ;)
  • polluxware
    #17486
    Sirályos biztos ez a trackíír, de 38e.. jobb vidijókártya ér ennyit.

    Annak idején Armed assult-hoz jól jött volna..

    Aki csinált már FreeTrack-et, az megtudná mondni hogy mennyire pontos az?
  • Molnibalage
    #17485
    Ha valakinek kell Track IR...

    Más.

    Az Afterburenr fesztivál eredményhirdetését tényleg nem kapkodják el...
  • Bucser
    #17484
    Inkább csak annyit tennék hozzá, hogy tedd linkbe és egy HSZ-be nem 4 külön hsze-be 4 videót egymás után...

    Tudjátok.. netikett.
  • L Viper #17483
    Köszi.