52965
  • L Viper #17562
    Elugrok má' a Tescóba a Gripcsimmel, minnyá' jövök asszony .
  • haflac
    #17561
    http://repulonap.hu/airshow/rovatok/hu/08/program/
  • haflac
    #17560
  • L Viper #17559
    Apache volt benne és Mi-28 Havoc. Remek volt az utóbbival is repkedni.

    Pollux, ha csak az EECH van meg és arra rakod az Allmodot, lesz apache-od és Havoc is, viszont a EEAH kampányi nem lesznek benne.
  • Bucser
    #17558
    EECH előtt volt EEAH abban van apache és Hind asszem.
  • Molnibalage
    #17557
    Az, hogy nincs hozzá fegyver az nem a svédek hibája az vezetés töketlenkedik. Ha normálisan mennének a dologok akkor lenne hozzá fegyver. Mivel a készültséget nem ők adják most ez még épphogy elmegy, de azért egyáltalán nem örvendetes.

    A füébesugdosós rész meg aláírás az urban legend. A bejelentés előtt nem volt semmiféle szerződés meg felállás és sugdosás amennyire én tudom. Szimplán volt egy időpont amikorra be volt tervezve, hogy bejelentik és mindenkit (?) meglepett a döntés mikor közölték. Ennyi.
  • L Viper #17556
    Igen, a szakmai tanácsadók voltak legjobban elképedve akkor. Amit Balázs mondott, hogy az amerikai első ajánlat enyhén szemét volt, az is igaz.
    Ahova Gripent adtak el, ott voltak korrupciós vizsgálódások is, de ebbe ne menjünk bele...
  • zsoltfireman
    #17555
    Igazatok van! Az is felháborító,hogy egy-két média ..ci,arra használja fel a repülőnapot,hogy a hírnevét öregbítse!
    Egy repűlőnap nem erről szól! 3500huf/fő,és még nem ettél kürtös kalácsot 800huf-ért.Ha az ember nagycsaládos,gyűjtsön egész évben...
  • zsoltfireman
    #17554
    Na,na,na!
    Biztos forrásaim vannak arról,hogy ez nem így volt! Akkoriban ...desz kormányzott,az utolsó pillanatig minden úgy volt,hogy F-16 lesz,Kesckemét fel volt készülve a fogadásukra minden OK volt,miután Viktor elkezdte volna a szerződést aláírni,egy "ember" odalépett hozzá,belesúgott valamit a fülébe....
    Ezt követően kiment az újságírok elé,és bejelentette,hogy a kormány Gripen mellett döntött! Nekik megérte,a szakemberek ledöbbentek...
    De biztos jobb döntés a lízingelt gép,abban jók vagyunk! Kaptunk ehy pisztolyt,lőszer nélkül....
  • polluxware
    #17553
    Szóval aki megy Kecskemétre repnapra, amint meglátja a Grippen-t, erőszakosan nyomul feléje! Aztán szondja a felé rohanó katonáknak hogy benne van a péézöm nekem is! Megyek mán vele egy kört én is!!!

    oldalról, vagy elölről közelíteni.. hátulról ne.. (olyan ez mint a lovaknál)
  • polluxware
    #17552
    nos.. nagyvonalakban erre gondoltam én is
  • zaccos1
    #17551
    Reklám miatt repül,mert reggelente elképesztő sokan hallgatják a Bumerángot(általában én is),és így reklámozza a dolgot.Hidd el hogy vannak jópáran akik főleg ez miatt jönnek ki.Figyeld meg hogy a rákövetkező héten hány seggnyaló sms-t írnak majd a müsorba,hogy milyen ügyes voltál Bocsi,meg hogy láttalak,meg én is meg én is stb...Én egyébként csípem az embert meg a műsorukat is,de miért nem akkor repül amikor nincs kint senki,miért kell 4000-ret kifizetnem azért hogy őt lássam repülni?!!!
    Na a Palik a másik fele.Lassan annyit ül már F1-s kocsiba mintha a sajátja lenne,s hozzáteszem ennek sem olcsó az üzemeltetése...Vagy legalább volna bármi köze az autóvezetéshez,de ő egy igazán fakezü barom...(az utóbbi legalább annyira bosszant mint titeket a Bocskor)
  • polluxware
    #17550
    "Palik Lacika 2" ...

    várjámég Gundark.. Ami egyszer felszáll az le is eshet
  • Gundark
    #17549
    Neizéjjémá. Nem figyeltél? Az üzemanyagot a mol adja. Már egy csomó spórolás van. A gépet pedig kommunista szombaton, felajánlásból állitják ki a műszakiak. De miért repül? Valaki kiváncsi rá? Nem értem. Mert ha még Chuck Yeager repülne :) De ez a bohóc a gépen vigyorog. Persze lehet hogy nem látok rá a témára, és tömegeket vonz hogy lássák repűni a vadászgépen. Mert az jó.
  • polluxware
    #17548
    Balázs, kihagytam A50est, azis kell legalább 2!!!

    AZÉRIS vazze
  • L Viper #17547
    Cimborák. Ennyi. Ránk akarják erőltetni, hogy milyen jó ez nekünk, hogy Bocskor repül a mi pénzünkön. Felháborító.
  • Gundark
    #17546
    Most hallgatom a "slágerrádiós" linketeket. Hát.. Gratulálok. Nekem jöhet az amerikaji elnök könyörögni hogy szálljak fel a metróra. De a duplawé, mert az régi. Hanem majd az új. Annyira jó lesz megint hogy bocskorgábor "vezetni" fogja a vadászgípet. Egyáltalán ki volt az aki kitalálta hogy ennek a köcsögnek mindig vadászgépet kell "vezetnie"? Ki a tökömet érdekel ez az ember?
  • L Viper #17545
    Akkor ez a driver az én karimhoz nem jó, a tiedhez igen. Ez valami univerzális vacak, a régi meg direkt ehhez a szériához készült, ahogy látom.
    Na az OFF-ot befejeztem.
  • Gundark
    #17544
    Ja.
  • L Viper #17543
    Ugyanaz a verziószámú drivered van ( 175.19 ) és bekapcsolt vonalsimításal nézted amit leírtam ?
  • Gundark
    #17542
    Akkor megint Nálad van a hiba :) Nekem jól megy. Igaz ez csak egy szegény 7600gt. Két hajtóművesből egyedül a hornet jött szóba. Csak igen jelentős üzemeltetése van :) Főleg anyagilag. Hogy miért nem orosz? Mert nem függhetünk tőlük. Ezenkivül még egy csomó pénz nátókompatibire alakitani. No meg az üzemeltetési költségek :)
  • Molnibalage
    #17541
    Nem, sokkal drágább. A kilencvenes évek közepén a MiG-29 egy repült órája durván 3-4-szerese egy F-16A vagy Block 30-as szériával összevetve. A szovjet időkben ez nem volt tervezési szempont, míg a másik oldalon igen. Eleve a két SZOVJET hajtómű életciklusa és javítási költésgei "némileg" rosszabbak voltak a nyugati kollegáknál-

    Többek között ez volt az F-14 veszte is és ezért nem lett elterjedt igazán az F-15 sem. Méregdrága és egyfeladatos volt (mindkettő) a Strike Eagle megjelenése előtte, ami csak külsőleg hasonlít az F-15C-re, de a szerkezeti elemek durván 65%-a teljesen új, egy új kor szülöttje. Egyes fő részei fele annyi alkatrészből sem állnak, mint az C variánsé.

    A tankeres megjegyzésen csak mosolyogni tudok.
  • Molnibalage
    #17540
    Nekem tavaly júniusi van és bőven jó.

  • polluxware
    #17539
    Amúgy... Mérnem vettünk orosz gépet?? tuti olcsóbb egy vihar mint bármi más:) Pézből kijött volna még egy IL78 tanker is, oszt multi nagy láb minden hova.
  • polluxware
    #17538
    Nem muszály a legújabbat... 8600gt relatíve nem új kártya. Én is 8.4 catalystal nyomom 1950GT-met soha nem láttam grafikai bugot sehol.
  • polluxware
    #17537
    Buren ne fáradj, azok a betűk már máshogy állnak azóta ha érted mire gondolok
  • L Viper #17536
    Más téma:
    Tököm kivan az NVidia driverekkel. Felraktam a legújabbat ( 175.19 ) a 8600-as karimhoz, hát sem az RV-ben, sem az AF-ben nem jelenik meg a fegyverzés képernyő és a Tactical Reference is bugos, ha bekapcsolom a vonalsimítást.
    Visszaraktam a régebbit, így tökéletes ( 169.21 ) Csinálhatnának már olyan új drivert amivel nincs ilyen gond.
  • Molnibalage
    #17535
    Nézzetek át a Felhők felett topicba és sírjatok a linken. Ez már szavakkal leírhatatlan...
  • Buren
    #17534
    Ezt az állításomat egy 6-7 éves Aero magazinban olvastam... majd holnap előkotorászom.
  • L Viper #17533
    Volt már ez többször is téma itt. Mindenki tudja aki egy kicsit is konyít a harci repüléshez, hogy jobb lett volna az F16-os, DE akkor gazdasági érdekekre és egyéb okokra hivatkozva, hadd ne menjünk bele, mi volt még, a Gripenek mellett döntöttek.
    Sajnálkozhatunk, de változtatni nem lehet rajta. Szeressük a Gripcsit, kisebb is gyengébb is, de a mienk :-D
  • Molnibalage
    #17532
    F-15-öt soha nem ajánlotta fel és mi soha nem is gondolkoztnuk két hajtóművesben, mert k*rva drága az ám.

    Azért lett Gripen, mert a újeszéjnek kicsit nagy arca volt és szar ajánlatott tett. Drágán mérte még a lekonzervált F-16A-t is... A Svéd ajánlat gyakorlatilag a gazdasági ellentételezés miatt nyert és mert olyan volt az akkori gép, hogy nem lehetett volna vele nagyon expedícióra menni. A jenkik utána észbekaptak és jobb ajánlatott tettek, de asszem azt is gazdasági ellentételezés nélkül.

    A későbbi módosítás a Gripenjink elektronikai színvonalát az egekbe repítette, csak így ez öszvér gép lett belőle és kevesebb repóra lett ezzel haza is vágta az egészet. Expedíciós álmokat dédelgetnek mikor szinte készültségre nem lesz repóra...
  • polluxware
    #17531
    áhh.. ilyen benzin árak mellett F-15öst..

    Jobban járnánk valami napelemes sárkányrepülővel amin van AIM-120c4.
  • Buren
    #17530
    Ha jól emlékszem akkoriban még F-15-ösöket is felajánlott nekünk Sam bácsi Persze nem olyat ami akkor gurult ki a gyárból, hanem számunkra kipofozott nevadai típusokat amik 5-15 évig szipuzták be port... Mondjuk úgy is jópofa lett volna egy F-15H típus.
  • polluxware
    #17529
    erről beszélek! Lehetett volna magyar sávos skines F16 a falconban.

    MIÉRT NEM GONDOLTAK A KOMMUNITIRE?????
  • zsoltfireman
    #17528
    Nézzétek: SniperPOD,Aim-9X....Hát soha nem leszünk sehol,még a Románok
    is 16-ost vesznek Izraeltől.....
  • polluxware
    #17527
    Hátnemtom...

    Crescent vagy Mercury

  • L Viper #17526
    Neeeeeeeeeee Mert jobb a Grippen
  • polluxware
    #17525
    Tényleg.. Mi a faszér nem vettünk F-16ost Grippen helyett??

    (sztem valaki tudja pssz! )

    most komolyan..
  • zsoltfireman
    #17524
    NO COMENT.......

  • Buren
    #17523
    jah, az az Arneh féle Hind fülke ott lesz nagyon..