52965
  • Molnibalage
    #17642
    Csak ahhoz 1.1 kell. Ahhoz van olyan cucc, hogy bármit bárhonnan vissza lehet játszani, ott nem kell a kamerára figyelni. 100%-osan repülhetsz az azt vágsz be amit akarsz. Úgy azért sokkal könyebb, mint ahogy Falcon alatt kell összgreblyézni az anyagot. Most már van 1.1-em. :)
  • polluxware
    #17641
    "nehézkes"

    viszont, az tuti hogy egy jó csapattal szép vidijókat lehet készíteni.
  • Caterpillar
    #17640
    Külső nézet a valóságban sincs sőt térkép is csak 4. generációtól felfele...

    Hidd el lehet csak kicsit többet (sokkal többet) kell vele foglalkozni! :)
  • polluxware
    #17639
    Külföldi szervereken alapból ált. le van tiltva a külső nézet, és bizony trackir nélkül, meg map nélkül igencsak nehézkes játszani.

    Sztem.

    Még nem játszottam honfitársakkal...
  • Caterpillar
    #17638
    Ehh mission kérdése az egész.. Másrészt nincs lock on -hoz dedikált szerver (miért is lenne)
  • polluxware
    #17637
    Amolyan "örömrepkedésre" én is beneveznék ha lesz kedvetek..
  • Molnibalage
    #17636
    Én egyszer repültem Viperával. Nem unalmas az, csak jó küldetést kell csinálni ami viszont sok idő.
  • polluxware
    #17635
    szép.. szép..

    Amúgy szubjektíve a lock on multiban iszonyat unalmas. (hyperlobby-n)
    No meg szaggat mint állat, dedikált szerveren is...
  • Gundark
    #17634
    Tik vagytok a Lantlények :) Engem hiába próbáltok bemószerolni! A sziriusziak tudják már a zigasságot :)
  • L Viper #17633


    Gundark Lantlény, jelentkezzé' be, privát ment...
  • Wampa
    #17632
    Hires lantlények egyike:)))))))
  • L Viper #17631
    Alugyámá Lantlény
  • Gundark
    #17630
    Érdekes hogy mielőtt elkezd furául viselkedni a gép, hogy elkezdenek táncizni az ivelőlapok, vagy mifrancok vannak ezen. Még a szárny földkarcoláska előtt kinyilik a törzsféklap. Szerintem akkor már javában baz+oztak a fülkében :) Hát még akkor mikor a kattintás után, az ernyőn lógva arra gondolt mi lesz a levonják a fizetéséből :) Bár ha Topper Harley tudja fizetni 10 dolláros részletekben nekik sem lesz gond :)
  • Molnibalage
    #17629
    OFF

    A végfele vicces. Kész lebukás. :)

    ON
  • Buren
    #17628
    Aztat tudom én, hogy többek között esővíz mahinálta meg a csöpke repüléssvezérlőt és annak hibájából rekedt meg a gép, csak hát sokkal 'drámaibbnak' tűnik az eset azzal amit mondtam. (mondjuk így is már eléggé az)
  • Molnibalage
    #17627
    Nem pilótahiba volt.
  • Buren
    #17626
    Ezeket se engedik többé gép közelébe...

    @17625
    Szerintem ezt vagy a frugalson vagy pedig az RV manual-ban olvashattad.
  • Molnibalage
    #17625
    Ezt nem modonm meg hol olvastam.

    An intelligent Falcon simmer, an intelligent Lo-mac simmer and Father Christmas is standing inside an elevator. On the floor of the elevator lies a 100$ note. Which of the three picks it up?...
    .
    The intelligent falcon simmer 'cause none of the others exist...!"

    Persze ez csak vicc, de akkor i jópofa.
  • Buren
    #17624
    BDA?
  • Molnibalage
    #17623
    Felderítők munkája. :)

  • Molnibalage
    #17622
    Az ilyen gépek oldalszél limitja valahol 60-80 km/h-nl van emlékeim szerint. Persze, ha elfogy a keró mindenképpen le kell szállni...
  • Gundark
    #17621
    Ez még régebben volt a hiradóban is. Akkor is éppen nágy vihár volt itthon is meg jurópban is. Stabil 120as szél, és néha 180as lökéskék. Ettől függetlenül kiváló munkát végzett a pilóta bácsi. A 150 mérföldes szél az már hurrikán :) Akkor szerintem még vészhelyzetileg sem nagyon engedik leszállni. Az már nem tréfa. Már itt is majdnem lefújta a betonról.. A 150mphnál még hengerbucskázik párat oldalra a betonfogás után :) Emlékezz vissza a Katrinára. Ott el is pucoltak mindent a röptérről csak pár rozzancs maradt. Az egyik 707est átfújta a reptér túloldalára :)
  • L Viper #17620
    Nem szívesen ültem volna az utasok közt. Volt para biztos.
  • Molnibalage
    #17619
    Van még pár ilyen a neten.

    A címe azért enyénszólva túlzó. Ez még 100 km/h-s szél sincs nemhogy 150 mp/h. A tanszék szélcsatornájában 140 km/h táján már nem nem nagyon állt meg az ember meg is álttnuk ott...
  • polluxware
    #17618
    Ezt a járatot kihagynám.. mégha Hawaiira is megy..
  • polluxware
    #17617
    segédeszközök...
  • L Viper #17616
    Hát 6DOF az nem kell, de egy "egyledes" freetrack-je biztos van a svájcisapkáján .
  • Buren
    #17615
    Szerintem nem kell már neki TrackIR Falconhoz..
  • polluxware
    #17614
    Ríííl 6dof Kokkpitt..

    Aztán holnap úgy dönt a csávó hogy Diablo3-ni akar..
  • L Viper #17613
    Szép vidi

    Ezt a linket meg ma kaptam PZolikától : Ez az igazi fanatikus :-)
  • polluxware
    #17612
    Nagyon ottvan ez a vidijó.. Semmi extra kunszt vagy figura ,de olyan fluid az egész:) Úgyértem ha picit homályosabb a kép meg nem mondom hogy nem kamerás felvétel.

    Nekem tetszik!
  • Molnibalage
    #17611
    http://www.youtube.com/watch?v=Bww14z-axyE&feature=related Ez sem rossz. Egy-két dolgot igencsak jó ebben és hiányzik és hiányozni fog egy ideig az FF-ből sajnos.
  • Molnibalage
    #17610
    Egyszer ki kéne próbálni, hogy ez hogyan megy. Régen tudtam vele valamit ügyködni, de már nem emlékszem hogyan. Az egyik legzavaróbb RV-ben az, hogy az AWACS sokszor beszól feleslegesen. Ha van humán AWACS és pont annyian vagyunk amennyi hely van a kötelékben akkor ki lehet kapcsolni a rádiózást és csak mi dumálunk.
  • Molnibalage
    #17609
    Sakcok az OF fut Vista alatt?
  • Molnibalage
    #17608
    Jó kérdés...
  • Buren
    #17607
    Ezek szerint ha késik, nagy eséllyel benne lesz az 'über' viper fülke az első release-ben.

    Ugye???
  • Molnibalage
    #17606
    Ez nem ilyen egyszerű attól tartok.
  • L Viper #17605
    Adjatok már ki egy mini előpeccset, amiben a mostani RV-hez van jobb multikód. Akkor könnyebb lenne várni. Hassál már rájuk légyszi, ezzel az indokkal, hogy mindenki türelmetlen bla-bla.

  • Molnibalage
    #17604
    Én már hamarabb is, mert dec. 15-én kéne a jubileumi klipp és semmi kedvem a csúnya AF-fel lerepülni azt.
  • Molnibalage
    #17603
    Ja és többeek között azt a célt is szolgálja, hogy STANDARD módon lehessen beintegrálni mindent (lesz ilyen fejezet a companion guide-ban), a tool-ok kiadása (?) után már hatékonyabban lehet bedolgozni (már ha akar valaki).