52965
  • polluxware
    #17682
    fogok rakni

    még egy off:)

    hangulatos
  • Buren
    #17681
    Screent pls.
  • polluxware
    #17680
    Amúgy csináltam egy ehhez hasonló skint su-25t-re
  • Buren
    #17679
    Akkor vissza az RedViper-esbe. Boldog lehetek, hogy valaki(k) csinált(ak) egy fülkét a BUFF-nak anno.
  • polluxware
    #17678
    Csöppet OFF, de sztem érdemes végignézni

    vidijó
  • Molnibalage
    #17677
    Nem.
  • Buren
    #17676
    Emberek, létezik valamilyen modern bombázós (pl b-52, tu-95 és co.) szim? (nem valami áddonra gondolok mfs-hoz) :)
  • L Viper #17675
    Nesztek, ez is ingyé' van és fasza : Aces High II
  • Gundark
    #17674
    Ha már SAM. Akkor legyen 18as is :) Ingyé :)
  • polluxware
    #17673
    40fok az tökéletes..
  • Molnibalage
    #17672
    Beszarás! SAM szimulátor. Sajnos csak holnap tudom kipróbálni.
  • L Viper #17671
    Nem lehet a gépben egy szellősebb helyre berakni azt a vinyót ahol jobb a légmozgás a házban ?
  • repvez
    #17670
    Sajna csak 1 vinyom van és valami rejtélyes modon már az elsö honapokban a HDsentinel nevü progi azt irja ki rá hogy a kondicioja 16%-os és 4888 hibás sector van rajta és 40fok körüli értéket ad a homérségletére.De kb 1 éve nem volt bajom vele ezidáig sem.A bátyám gépén az ösi 5400rpm-es vinyonál is csak 3 hibás sectort és 24 fokot ir ki.
    Amugy ez egy seagate 320gbSATA2-es vinyó
  • L Viper #17669
    Alakítsunk :-D
    Külföldön több olyan virtuális század van, ami nem ragadt le egy szim mellett. Falconoznak, Lokkonoznak stb.
  • L Viper #17668
    Ha van két vinyód, akkor az egyikre rakj Vistát, a másikra XP-t és biosban kell állítgatni, melyikről bootoljon.
    Nekem mindkét vinyómon XP van, ha valami krekk lenne tudjak gépezni. Ja még le is van Ghostolva mindkét XP is. Felkészült vagyok. Csak a gépemnek van valami rejtett baja, aminek idő hiányában egyszerűen képtelen vagyok utána járni.
    Néha kékhalálozik, van, hogy egy hétig semmi, aztán egy nap kettő blúdessz .
  • Molnibalage
    #17667
    Tudom én, hogy mekkora adatot generál nem ma kezdtem ezzel szórakozni.
    Én csak 1024x768-ban veszek fel, ez 2,25-szor kevesebb képpont, mint nálad. Bátyus új gépén ATI kártyával 16xAA és max. AF mellett is ment dogfihgtban 60 FPS felett is néha 1280x akárhányban. Fép perc anyag nálam olyan 300-400 Mb.
  • repvez
    #17666
    Nem biztos hogy a legjobb konfigon sem fog szaggalni, mivel a fraps anyagát realtime irja a lemezre és közbe a játék adatait is olvassa onnan.Igy sztem egy nagyon gyors vinyó lehet hogy tobbet számit és az ha két külön meghajton van a játék és a mentett video anyag.Nálam az 1680x1050-es felbontásnál egy fél perc volt 3gb adat :(
  • Molnibalage
    #17665
    Valaki tesztelje már le nekem FRAPS-szel, hogy anialiasing belövésével lehet -e ATI kártyán felvenni full screenben 24FPS-sel. Minél több konfigról van adat annál jobb. Úgy tűnik, hogy akármilyen tápos NVidia karid van azzal nem lehet. Azt szeretném tudni, hogy mennyire tápos kari és egyéb kellék kell hozzá. Röhejesen hangzik, de szinte csak azért fogok majd gépet fejleszteni, hogy videót jobban vehessek fel (részben, azért az FF5 az új hadjáratommal be tud sűrűsödni az elején). Ez a summás véleményem a mai játékfejlesztésről...
  • Molnibalage
    #17664
    NE! Jelenleg max. az AF megy vele.
  • repvez
    #17663
    Na meglett a VGA kari hétvégén lehet megint ujratelepitenem, hogy minden régi Nvidiás driver eltunjön és ne legyen semmi összeakadás.
    Egyébként a falcon milyen barátságban van a vistával?Mert gondolkodok rajta, hogy azt kéne feltenni, hogy meg tudjam nézni, mit tud egy két játék DX10 alatt is.
    Egyébként hogy növeljem az eretnekek táborát nekem is van 1.1-es loncim :D
  • Molnibalage
    #17662
    Holnap este nekem elvileg beleférhet egy Lock On 1.1 próba.

    Más. Asszem fogok írni egy az angol kézikönybve egy hadjárat ATO/PAK/Priortás részt, mert nagyon nem trivális hogy hogyan megy és mit mikor kell. Már épp összeomlottam volna tesztem során az északi erők alatt, mert alacsony volt az aktivitás, de csak én nem voltam tisztában eddig valamivel.
  • Gundark
    #17661
    Miva itten? Alakul az MH58? :) Akkor én meg megyek vissza TRD-3azni :) Kamion verseny rulez :)
  • L Viper #17660
    Lebuktunk...
    Lock On Fan vagyok, én sosem tagadtam. Az más kérdés, hogy a Falcon a kedvencem.
  • L Viper #17659
    Egyébként nagyon jó logó .
  • polluxware
    #17658
    A lantszentségit...

    Sutyiban itt mindenki LockLanthívő ,és a dimenziósváltást várja..

    Fény derült erre is
  • Solt
    #17657
    Csak halkan merem bevallani...
  • Molnibalage
    #17656
    Neked is van 1.1? Nahát mennyi hitetlen.
  • Gundark
    #17655
    Kicsoda? :)
  • Molnibalage
    #17654
    Joe bácsi ölkle oda*asz. Honnan is jön Destroy nickje? :)

    Nem nem ütközik. Csak meg akarom nézmi más is annyira béna -e mint én. :)
  • Solt
    #17653
    Ha közzéteszitek, hogy mikor és hun, akkor lehet én is bővíteném a létszámot, és rontanám a minőséget...
  • polluxware
    #17652
    Csatlakoznéknák amennyiben ez nem ütközne erkölcsi ,érzelmi ,és egyébb problémákba
  • Buren
    #17651
    Nem azért mondom, de a BLU-82 szép nagyot robban...
  • Molnibalage
    #17650
    Nekem is megvan ám. Ha gondolod röppenhetünk majd egyet Su-25T-vel. Két fakezű az égbolton. :)
  • L Viper #17649
    Jó volt az két A-10 küldi, el is raktam. Az egyik nagyon bejött: A két menetoszlop, a reptéren állomásozó egységek, a hegyoldalban megbúvó "rakettások". Olyan volt, mint egy jobb TE a Falconban.

  • L Viper #17648
    Te egy logó váltogató kaméleon vagy
  • Wampa
    #17647
    Az A-12 esről kerestem képeket.....repült annak prototipusa?
  • Wampa
    #17646
    Makettek
  • polluxware
    #17645
    Inkább úgy mondanám hogy fut:)

    operation allied force
  • Molnibalage
    #17644
    Van 1.1-ed? Anélkül nem megy a dolog. Pontosabban megy, csak a videózás nem.
  • polluxware
    #17643
    Tény.. Sokkal egyszerűbb videjózni vele. Vagy a felvett acmi-t átküldeni másnak. Vipper lehetne ezügyben is egyszer server, ha kedve ideje, engedi