52965
  • Buren
    #17762
    Na, akkor legyünk igényesebbek;

    Dr. Strangelove, avagy rájöttem, hogy nem kell félni a bombától, meg is lehet szeretni

  • gsg16
    #17761
    utolsó hozzászólás a háborús film témakörben.azért a nagy klasszikusokat se hagyjuk ki a felsorolásból.pl.:teljes csillagok háborúja sorozat.
  • Molnibalage
    #17760
    Ok, akkor átmerészkedek oda. Csináltam még egy rövidet. Holnap megnézem majd, hogy a bátyus gépe mit tud (a Crysis nem nagyon fektette meg fullon).
  • sure
    #17759
    OFF

    Balázs, you are welcome a loncis topikban is ám bátran :) Meg a többi sötétben bújkáló eretnek is, a VMH59-en lehet, hogy s*ggbe leszünk rúgva, ha a sima szoftver topikban így folytatjuk az iramot. A track editor képességein nem tudom, miért vagy ennyire meglepődve, Loncis videókból nagyon durván látványosak vannak netszerte már évek óta, és a track editor + videorenderelés ugyanígy megvolt 1.02-ben is - bár Cutterék szerint sokkal bugosabb volt (én csak single playerrel néztem / csináltam trackeket 1.02-ben és nem volt különösebb bajom vele, a multiplayer trackek meg a FC alatt sem mindig azt mutatják visszajátszáskor, mint ami valójában történt...)
  • polluxware
    #17758
    Műkszik abeépített kódoló... Lehet hogy jobban jársz a Frapszel, ha az idő faktort nézem. Iszonyat lassan tömörít renderelés közben a belső.

    Össz-vissz kétszer próbálkoztam csak vele, tehát lehetnek még variációk bőven. Legyenek jó szerkesztett track-jeid, több kicsire bontott rész, aztán azt már lekódolni, összefűzni csak idő kérdése.
    No meg szem a jó pillanatokhoz.

    Úgy gondlom ha valmi komolyat akar az ember csinálni, akkor azt tervezni kell előtte fejben, leírkálni, aztán számítógéphez ülni:)
  • Molnibalage
    #17757
    Ez akkor is igaz, ha frapsszel veszem fel. Beállítom a kamerát ahogy csak akarom, elmentem és a visszajátszottat veszem fel Frap-szel.

    Neked működik akkor a beépített kódolás? A Vmh software topikjában olvashatod kínlódásomat. Falconhoz képest itt 0 erőlködéssel rakhatok össze olyan dolgokat amiről csak álmodhatok ott..

    Azért az zavaró, hogy nem lehe előre hárta menni a video edit részben sem. Vagy lehet? Egy 5 perces dogfigh esetén ez elég zavaró...
  • polluxware
    #17756
    Beépített szerkesztő azért jobb, mert ott akár kockáról kockára le tudod pauzálni, és kamera pozikat, nézeteket keresgetni. Utána meg virtualdubbal kivágni a csúszásokat, esetleg újrakódolni.

    Időigényes a dolog az tuti:)
  • Molnibalage
    #17755
    Ez nagyon durva exe kódolást igényelne, nincs arra erőforrás hogy videókészítéhez való cuccokat fejlesszen a csapat a játék realizmusát és a környezetet kell fejleszteni. 3-4 kóder van cakk-pakk...

    Mellesleg azért ez előny is, nem tud minden "jöttement" jó klipet csinálni. :)
  • gsg16
    #17754
    kár.
  • Molnibalage
    #17753
    Nem.
  • gsg16
    #17752
    ilyesmire lesz lehetőség az új falconban?
  • Molnibalage
    #17751
    Pár perc, mert a beépített nekem elszáll. Elindítottam a tracket és Fraps-szel vettem fel. Az én gépem gyenge ezért az lesz a módszer, hogy repülök az enyémen, de a bátyus atomtáp gépén veszem fel a tracket.
  • polluxware
    #17750
    Mennyi ideig renderelte ezt?
  • polluxware
    #17749
    Memphis Belle
    Tigrisek földjén
    USS ALABAMA - Denzel Washington (kedv. színészem:)
    Lopakodók (szigorúan az 1.rész)

    Börnyakúak az nagy film! Das Boot még úgy!
  • Molnibalage
    #17748
    Első tesztvideó. Hát elég látványos dolgokat lehet majd művelni ezzel. :)
  • Buren
    #17747
    Ne haragudj, de szerintem a Sztálingrád egy rossz film volt...
  • Molnibalage
    #17746
    A Katonák voltunk nyálas részét és a eltúlzott F-100-as leborítás leszámítva tényleg nagyon jó harci jelenetekkel van megpakolva. Az amikor Joe Galloway eredeti képei vannak bevágva zseniális.

    Hamarosan láttok tőlem valamit, első tesztem ereményét. ;)

    (Sajnos áthidaló megoldás kellett használnom, mert az eredeti nem működik, de majd ezen lehet segíteni talán.)
  • gsg16
    #17745
    azért soroljuk ide a sztálingrádot is,illetve a katonák voltunk című művet is.
  • Molnibalage
    #17744
    Az Intruderek támadását még videókazin láttam apmá Repülés Baráti Kör összejövetelén olyan 1992 magasságában. Pocsék minőségű volt, de az akkor senkit sem érdekelt.
  • Molnibalage
    #17743
    A Das Boot az tényleg jó, de a Szarvasvadász az valami iszonyatos volt...
  • Gundark
    #17742
    A Flight of the Intruder az egyik legjobb háborús repülős film. És könyvben még jobb. Nekem mindkettő megvan eredetiben.
  • Buren
    #17741
    Az Apokalipszis Most az a megtestesült művészet, de én nem nevezném vérbeli háborús filmnek, inkább utazásnak az ember pszichéjének legmélyére. :-)

    További jó háborús filmek:*
    -A szarvasvadász (ez sem 'valódi' háborús film, de az az 5 perc amíg ott vannak hatalmas hatással van a főszereplők személyiségére)
    -A háború áldozatai
    -Bőrnyakúak
    -Das Boot
    -A Szakasz
    -Acéllövedék

    *Szigorúan IMHO
  • polluxware
    #17740
    Az japcsi manus játszott az utolsó szamurájban is.. valami mellék szerepe volt ha jól emlékszem:) Na abban is jó volt.

    Háborús filmek még:

    Intrúderek támadása - na ez kéne (ha tud valki torrent linket)
    Bat21
    Apokalipszis most
  • gsg16
    #17739
    én nem szidtam,sőt!de azért valljuk be,hogy sokat lendít egy filmen az oscar díj felé,ha ő bámul elgondolkodva a naplementébe,és nem egy japán,amúgy szenzációsan játszó,színész.
  • Molnibalage
    #17738
    Az 5. részt ő rendezte és fel id tűnik egy pillanatra valahol.
  • polluxware
    #17737
    Mint azok az autóüvegre ragasztható kis plüss macik.. azok milyen drámaian néznek
  • Gundark
    #17736
    Hanks tök jó volt, az Apollo 13ban :) Mondjuk ott én is drámaian néznék mikor a hód meg a főd között arra ébrednék hogy felrobbant egy oxigén tartály :)
  • polluxware
    #17735
    Black Shark fórum nagyon a végét járja, az emberek kínjukban már arról perlekednek hogy milyen üléshuzat legyen a helóban. Steppelt, vagy babaöltéses:)

    Mikóóóógyün má?????
  • polluxware
    #17734
    Tom Hanks-nek fiatal korában voltak bárgyú filmjei.. Ahhoz képest az öreg Hankzi sztem elmegy. Elit Alakulatban is társproducer volt..

    Szidjá más szinészt.. (csak az én kedvemért
    )

    Pííísz
  • gsg16
    #17733
    tom hanks bánatos borjúpillantása kellet volna ebbe a filmbe,kb 10 másodpercig,és akkor tuti az oscar!
  • polluxware
    #17732
    Ha valki tud jó torrent tracker linkeket.. jöhet a link
  • polluxware
    #17731
    egyetértek:) Kicsit más szemszögből is mutatja a japókat.
  • Buren
    #17730
    OFF

    Szerintem ez egy ritka jó háborús film. Bemutatták itthon, de emlékeim szerint nem sok vizet zavart, pedig ha nem lett volna ott a Scorsese film akkor ez nyerte volna a '06-os Oszkárt. (IMHO)
  • LeonSilver
    #17729
    Bakker.Ez mekkora lehet..Persze ez nemkell csak a pékember 13 meg a gyilkos cápák.
  • polluxware
    #17728
    Az. De asszem alapból angol sub-os..
  • Molnibalage
    #17727
    Szerinted? Imdb segítségével mindt megtudhatsz, vagy ott a Google is.
  • gsg16
    #17726
    ez orosz film?
  • polluxware
    #17725
    Ha valaki nem látta

    Jó film, nekem tetszett.. Amolyan Elit alakulat feelingje van, csak oroszos hangnemben:)

    eng subos, jó képminősége van
  • L Viper #17724
    Egyáltalán nem csodálkozom rajta.
    Nem egy könnyed hangvételű film. A plázába erre nem ülnek be a magyarok és így is döglődnek a mozik idehaza. Ez van.
  • Molnibalage
    #17723
    OFF

    Hát ezt sem mutatták be itthon.

    ON