52965
  • L Viper #17842
    Nekem is tetszik, de ha rosszul választott akkor mégjobban .
  • Buren
    #17841
    Balázs, ez a negyedik kép was ist das itten? Miért van FF4 topikban? (mondjuk nem várom el, hogy tudd, hacsak nem gyakoroltad a koreait a nyáron )
  • Molnibalage
    #17840
    Hej, látnád hogy miket NEM tett be. :)
  • Scottt
    #17839
    Sztem jó képek;)
  • Molnibalage
    #17838
    Van két új kép a preview thread-ben. Szerintem elég ocsmányak Aragorn most rosszul válaszott. Fontosabb a szöveges infó. Két hetes beta II késés. Az a kérdés, hogy mikortól. 1 hete kellett vóna gyünni. Vagy netán mostantól. A lényeg az, hogy még a melóm előtt tudok vele foglalkozni.
  • Gundark
    #17837
    No és az Alfa. Mostanában belenézegettem. Égbekiáltó baromságok vannak benne :) Pl a Concorde.. Megtudtam hogy kétszer kapcsolja be a sugárforditót. Egyszer leszálláskor. Egyszer meg amikor hangsebességről le kell lassulnia :) Ha jól emlékszem a Lauda air egyik gépe zuhant igy le hogy az egyik hajtón bekapcsolt a forditó... De az Asterix képregények Tímár György forditásában.. Zseniális. Azok a dumák.. Amikor a Vikingek partraszállnak ezt éneklik : Összecsengnek dalunkban a sorvégek, leszünk mi még dánok is meg norvégek :))
  • Gundark
    #17836
    A donald is király volt, de az igazi májereknek pókemberes volt :) Én franciaországból kaptam egy Ligier-es (az egy forma 1-es csapat volt, a gyerekek kedvéért :) nagy nájlon szatyrot. Jó ideig én voltam az uralkodó :)
  • zsoltfireman
    #17835
  • gsg16
    #17834
    és azok a felejthetetlen május elsejék,amikor is kizavarták az egész iskolát zászlót lobogtatva felvonúlni.meg az 50 filléres fagyi,meg a 2 forintos sörösüveg betéti díj.meg a kiállófaros Ikarus buszok.és valóban,anno a seregben de sok bajtársam végső menedéke volt a pitralon arcszesz!
  • gsg16
    #17833
    amúgy ezek az öreg vasak a sorozatban brutálisan jól néznek ki
  • L Viper #17832
    Öregfiúk találkozó .

    És akkor ne hagyjuk ki a remek Kockás, Hahota, Pajtás stb magazinokat sem.
    A Hahota minden példánya féltett kincseim közé tartozik.

    Falcon 4 retroforum mindenek felett.
  • polluxware
    #17831
    Mi van itten? Retrosite
  • zsoltfireman
    #17830
    JaJaJa.....hmmmm,robbanó cukorka,limó,Donald rágó,lottó szelet,vadász szelet,melba csoki,Köbányai sőr,Wrangler farmer,U2 sampon,tojás sampon,Derbi arcszesz,Pitralon.......
  • gsg16
    #17829
    most végig néztem ezt az Őrjárat az égen sorozatot,egyhúzóra.szerintem nagyon jó,már akkoriban is tetszett,amikor először láttam.ékes példája annak,hogy nem kell dollár milliókat költeni egy repülős filmre,meg a digitális effektekre.abban az időben minden repülő típusnak ugyanolyan volt a botkormánya?és ha ennyire nyájasak,és kedvesek voltak az elhárító tisztek,akkor miért féltek az akkori rendszerben tőlük?valóban a gyenge pontja a filmnek,ez a megerőszakolt kémtörténet.hasonló ez a film,és a kémtörténet benne,az Utolsó szamuráj című eposzhoz,és benne tom "F-14-es pilóta" cruishoz.ha nem lettek volna benne a filmekben,sokkal-sokkal jobb lett volna.
  • Gundark
    #17828
    Héló a Kodzsek nyalókát nehogy kihagyd :)
  • polluxware
    #17827
    Mégvalami.. SF dolog az FC-vel nemnagyon műkszik eddig senkinek sajnos, szóval itt egy link:

    FC ,ezt szedtem le

    Amit ír a txt-ben úgy nekem se ment. Csak ezzel a másolgatós módszerrel.

    A lényeg hogy a másolással késlelteted az SF check-et addig, amíg ráun vagy a daemon helyettesíti adatot amit kér, nemtom..

    Ami még fontos ha valki próbálkozik: Ugyanarra a partícióra másoljátok amiről mountoljátok az iso-t.

    Véletlenül akadtam rá én is erre az infóra a neten, én is próbáltam mindent annó (optika lehuzogatást..), ezzel műkszik 'NEKEM'.

    Azért sok sikert
  • polluxware
    #17826
    Su-25T-nél két gombnak kötelező a joy-on lennie: Attitude hold, autopilot off. Ezzel autómatikusan trimmeli a gépet, aztán ha oldod az autopilotot akkor úgy is marad. (hasznos, és fontos)

    Fegyverzetből meg érdemes annyit vinni amennyi feltétlenül kell, nem többet, ez értendő az üzemanyagra is. Rettentően túl van terhelve alapból a T változat. Ha megtanulod 1pass alatt a több vikhr oldást akkor, nincs is szükséged nagyon másra.

    Flare is legyen a joy-on mint gomb
  • Gundark
    #17825
    Nem volt ez rossz. Csak a hülye kémtörténet volt fölösleges benne :)
  • zsoltfireman
    #17824
    Nosztalgia....Gyerekkorom,cigirágó,kakasos nyalóka,Bonie M-es szatyor,kacsintós pénztárca....retró
  • Wampa
    #17823
    Aztatat nem tom....de megnézhető
    Minek akarod letölteni?Annyira nem jó.......azért én gyerekkoromban is hánytam a sok elvtársozástól meg diverzánsozástól
  • zsoltfireman
    #17822
    Sziasztok!

    Basszus,letőlthető??????????
  • Gundark
    #17821
    Először is tisztázzunk pár félreértést. Nincsenek nevelőtáborok a demokráciánkban. Vidám, és szociális beilleszkedést segitő kemping jellegű csoportos foglalkozások vannak. Abszolút nem kötelező a részvétel a programokon, aki nem vesz részt annak fakultativ jelleggel az uránbányászat lényegével ismerkedhet. Nagyon érdekes téma, mindenki sugárzó arccal jön fel a bányából. Egyébként Buren kartárs nem vagyok hive a lazaságnak. Mi az hogy egérrel rampstart? Csak billentyűzet. Jó hogy már monitort nem adsz neki. A lantlényeket nem hivjuk. Azok jönnek. Bár most nem vagyok naprakész, de ami biztos hogy a sziriuszi flotta kiverte őket a naprendszerből. És nem hiszem hogy visszatérnek hamar, mert most van a kozmikus együttállás, vagy mivan. No meg a nap pólust is vált.
  • Wampa
    #17820
    Je dis alors:))
    Őrjárat az égen
    Leon,én is dúdorásztam ezt a zenét,csak én úgy ismerem mint Moriccone:Jó,a rossz és a csúf:))
  • L Viper #17819
    Pár éve ment valamelyik nem "elsővonalas" csatornán. Csemege volt látni újra. Sajnos nem sikerült az összes részt elcsípnem.

    A Su-25 T-vel tényleg jó elbohóckodni. Szeretem azt a Junoszty TV-t ott jobb oldalt. Az EEAH-ban ( vagy EECH allmoddal ) volt még jó a Mi-28 Havoc, ott is volt Junoszty a műszerfalban.

    Szeretem az orosz masinákat, jó kis orosz avionika és HUD szimbolika. semmi felesleges adat. Annak idején de sokat is nyomtam a Flanker 1-et, majd a 2-t és a 2.51-et. ( Most is fent van )

    Ha valaki néha még Flankerezik,

    Ide felrakosgattam modokat hozzá , amiket találtam régen, meg javítgattam rajtuk.
    De sok időm volt valamikor :-)
  • L Viper #17818
    Szép lista Buren :-) Gratulálok
  • LeonSilver
    #17817
    Egyébként szerintem mi, akik mind a kettőt szeretjük sokkal előnyösebb helyzetben vagyunk mint azok akik csak az egyiket :P

    Jó hétvégét mindenkinek, majd vasárnap este leszek és már előre örülök a néhány száz postnak amit elkell majd olvasnom ;)
  • LeonSilver
    #17816
    Hát azért ha teszem azt a jobb szárnyról elküldesz egy Kh-58-at akkor elég erősen belekell kapaszkodni a fotel karfájába.És ha éppen nincs célod amire a másik oldalról is elküldenéd a kicsikét akkor elég erőteljesen kell trimmelni.Én ezekre gondoltam.Mert a többinél nincs ilyen ( illetve nem ilyen erőteljesen ) és azért egy fel ill. leszállás is komolyabb feladat mint akár a disznóval vagy bármelyik másik géppel.Lehet, hogy nemsokan vannak így de én tényleg szeretek vele molyolni.
  • Molnibalage
    #17815
    A Su-25T-nél egy dologra kell figyelni, az állásszögre. Ha nem mész a kritikus közelébe vagy fölé akkor őszintén szólva én nem sokat éreztem belőle, egy picit jobban csúszkál az AFM-mel de igazán csak akkor játszik be, ha sérül a géped vagy eltolsz valamit.
  • LeonSilver
    #17814


    Ti is vazz??Abban az időben mindenki megvolt gajdulva és a hokokbánya volt az alap ??Az Őrjárat az égent meg javasolni kellene a Film múzeumnak, hogy nyomják le.Sokáig, nagyon sokáig pilóta akartam lenni és mindig a zenéjét fütyörésztem.

    **--**

    Igaz nem Falcon de legalább már röpcsi.
    Nemtudom ki próbálta de nekem egyre jobban tetszik az a kis púpos su-25t.
    Egyelőre csak gyakorlok vele ( csináltam egy izét néhány céllal ) de nekem nagyon bejön, hogy gépészkedni kell vele mind állat.Érdemes kipróbálni.Egy élmény vele leszállni úgy, hogy épen marad minden
  • Wampa
    #17813
    Ómen....izé....ámen.A csendes ellenállás:))
  • Buren
    #17812
    Az eretneket a párt nevelőtáborába küldjük, ahol a kijelölt nevelőtisztek napi 6 órán át fogják bizonygatni miért az F4 a legjobb szimulátor ami valaha készült, aztán kötelező délutáni elfoglaltságként végig kell olvasniuk az összes hsz-t ami ebben a topikban valaha is szerepelt, és végül de nem utolsó sorban jöhet az összes custom-pites gép bekötött szemmel való, csak egérrel végrehajtandó ramp startja. Esti filmnézés gyanánt leadják Balázs összes FF4/5 videóját, és másnap jöhet a 24 óráig tartó nonstop kampány, és ha még így sem térne észhez az ellenséges propaganda áldozata akkor hívjuk a Lantlényeket...

  • Buren
    #17811
    F4Alliance-os B1 Lancer pitet honnan tudom leszedni? (frugalsos link nem él...) Előre köszi bárminemű helpet. :)
  • L Viper #17810
    JOY ZSINÓR ÖNKORBÁCS :-)
  • Molnibalage
    #17809
    Inkvizíció ON?
  • L Viper #17808
    FC Pápa, ez jóóóóóóóóóóóó
  • repvez
    #17807
    Köszi ezt én is megtaláltam, csak a hozzá tartozó mozgo képanyagot nem :), hogy szépen fogalmazzak.
    Lengyelül, svédül és spanyolul vagy olyat ahol talán pár kb-al jönne csak.Azt sem nagyon tudom, hogy szinkron vagy felirat lenne-e hozzá?
  • Gundark
    #17806
    Lesz még szó a Falconról is? - Kérdezte az FC Pápa
  • Gundark
    #17805
    tuskagee airmen
  • Molnibalage
    #17804
    Lesz még szó esetleg a Falconról is?
  • Molnibalage
    #17803
    Laurence Fisburne szerepelt benne, imdb.com-on keresd meg. Tuskegee-e vadászrepülőkről szólt.