52965
  • polluxware
    #17882
    smc routerem van.. Nemtom hogy próbálkozott e belépni vki egyáltalán, 30 perc után ráuntam és inkább ránéztem a délutáni grill eredményére

    Legközelebb... Nemtom van e értelme 1megás nettel szenvedni szerverként
  • Wampa
    #17881
    Nem,mem.....én azért nem tudok trimmelni mert egyszerűen a játék nem enged:(
    Biztos valami driver izé,d enem tudok rájönni......
    Van pár anomália,pld a Falconban a joy oldallkormányon/keréken egy mm és kifarol a gép gurulásnál
    A gázt meg ugy kezeli sz....l ahogy van.
    Én megelégednék az alap Lock On-nal,mivel én konvojokat szeretk szétlőni
    A bazi nagy Junoszt meg nem nagyon tetszik,ha már ruszki gép,jobban dzsavaláznám a Su-35 öt.....
    Nekem is bejön,főleg az uj pitje.
  • Molnibalage
    #17880
    Elsőre nekem is fura volt, de ha nem léped túl a kritikus állásszöget akkor nem olyan nehéz ám vezetni az Su-25T-t sem.
  • Wampa
    #17879
    Alapból ellentmondok,mert nekem az emulációkkal indult,érdekes hogy nekem nem jött be a kikapcsolom és simán indul,utána is másolnom kellett(ami kis verseny ,mert többször gyorsabban másolt a gép mint a k...a starforce működött.
    De le is szedtem.....azt hittem tudok majd trimmelni,de nem ment igy se,nekem az uj su-25 nem jön be,én amugy is A-10 meg legfeljebb Su-33 "vitéz"vagyok".Szeretem a disznót is,meg az anyahajókat is.Mondjuk csak pár felszállást csináltam,de pár uj skinen,meg a "Junoszt"on kivül mi a különbség?
  • sure
    #17878
    OFF

    Ha ez az az IP, amit ipconfig-gal kapsz parancssorból, és van routered, akkor sanszos, hogy a routered által osztott belső IP (csak nem D-Link a márkája? :) ), avval nem fog menni kintről (internetről).

    Meg tudod nézni vagy a routered konfig felületén, vagy vannak oldalak, amik kiírják, hogy mi a külső IP címed. + lehet, hogy bűvészkedni kell ezt-azt még a vassal.
  • Scottt
    #17877
    Jó,felrakod,1.02patch,FC[1értelmű, hogy démon toolall 1 meghajtó nem kapcsolodbe az emulációs baszásokat,a lonci lemez végig bennehagy meghajtóban]1.12b,enjoy
  • Molnibalage
    #17876
    Frissítettem a skineket a honlapon, benne van minden amit csak valaha kaptam Zsoltitól és megvan nekem. Kicsomagolva laza 400 MB. :)
  • Wampa
    #17875
    Meg.....azért vicsoritok kb.50 hozzászólásonként:))
  • Molnibalage
    #17874
    Nem, de szerintem tiszteld meg az alkotót azzal, hogy megveszed.
  • zsoltfireman
    #17873
    Tud valaki egy torrent címet,ahonnan az AF-hez készült Aeyes F-16 cockpit-okat le lehet szedni???
  • Scottt
    #17872
    De a sima Lonci megvan eredtibe?
  • Molnibalage
    #17871
    Én is, hajnali kettőkor feküdtem le legutóbb és előtte is hajnali egy felé.. Hétfőn elmegyek nyaralni és csak vasárnap jövök.
  • polluxware
    #17870
    Lehet nagyobb sikere lenne a dolognak ha Lock on fórumba írnám..
  • polluxware
    #17869
    Jóótszakát Lantálmokat!
  • L Viper #17868
    Ma tutira kihagyom, épp megyek lefeküdni, leesik a fejem.
  • polluxware
    #17867
    Köszi:)

    192.168.2.118 címre csinálok egy server !teszt! kezdeményezést...

    ja, lock on FC

    ha valki próbálkozni akar... semmi flanc csak amolyan örömrepkedésféle
  • L Viper #17866
    Hát az biztos, hogy mindenki az FF5-öt várja és Balázstól a hírmorzsákat. De csak csúúúúszik . Ezért a fórum egy baráti csevej lett, felütötte a fejét a gonosz OFF, a Lyra csillagkép irányából. :-)

    Pollux, a felhők felett egy topik.

    Ez lenne.
  • Gundark
    #17865
    Előttem ugyan nem :) Én mindvégig tudtam. A nevetek elárul :) Pl nézzük csak meg milyen érdekesen ritmusos a "polluxlantlény" :) Bizonyára egybeesés :)
  • polluxware
    #17864
    Amúgy mi az "felhők felett"??
  • polluxware
    #17863
    Zajlik az élet...

    Tényleg sok az OFF... De érdemes megnézni a hivatalos oldalon a trailert...

    Akit érdekel az amerikai repülőgéphordozón lévő "igazi" élet, az sztem örülni fog a linknek is amit a torrenten találtam.

    Amúgy meg.. ha nincs az OFF majd két oldal lenne üresen. Se black sharky, se viper5.. Falcon, lock on már... szóval ismerős progik:)
  • L Viper #17862
    Tudom, hogy nem bántásból mondtad, nekem is hiányzik már egy jó repkedés. Amúgy is Lantlények vagyunk, lebuktunk Gundark előtt.
    Egyszerűen úgy bezsúfolódott a programom. Már csütörtökön mehettem volna a kártyáért, de végre kész a konyha, megjött a kis pult amit rendeltem, arra kellett fabrikálni egy munkalapot, meg volt egy kis családi kirándulás másnap, ma meg vendégek voltak Szolnokról. Pörgés.
  • Molnibalage
    #17861
    Nem. Ez mi? Szerinem az ilyesmit tényleg a felhők felettben folytassuk, mert azért most már tényleg sok az OFF.
  • polluxware
    #17860
    egyben a 10 rész..

    Hivatalos oldal

    preview is van az oldalon
  • polluxware
    #17859
    vissza a filmekre, PBS féle "Carrier" 10részes riport filmet látta valki? Amikor a netre felrakták az onylány videjókat kb. 2hétig meg lehetett nézni. Azóta csak az amcsiknak engedik..

    Nimitz rep.gép.muter. hajónak a 6hónapos kihajózása van megörökítve..
  • polluxware
    #17858
    Nem bántásnak szántam, ne haragudj..

    Lesz meg hétvége búúven..
  • L Viper #17857
    Nem untam meg. Instabil a masina. Kaptam egy másik kártyát, de nem volt időm érte menni. Vasárnap benne lesz a gépben, utána szeretnék tesztelni, főleg multiban.
  • polluxware
    #17856
    Ejjj úgy látom viper megunta hogy lantlények akaszkodjanak a gépére játszásdiból:)
  • polluxware
    #17855
    Ha kikapcsolod a gépet (nem reset) majd vissza, akkor mátol egy hétig nem kéri a lemezt..
  • Wampa
    #17854
    Köszi,mondjuk ezt ismertem,csak utálom őket,nem szivesen regelek be,de
    szükség,törvényt bont.
    Neuralgikus pontom a Lockon,nem birom elfelejteni nekik hogy az elsők között loholtam megvenni,jövök haza,be a gépbe,nem indul.
    A végén uj video kártyát vettem,a k.anyjukat,mert elhittem nekik hogy igaz amit irnak a hátoldalon,hogy fut 2000 alatt.
    Hát nem futott a patchig.Az FC-t megszerezném én legálisan,de mély tisztelettel,megint csak,a k.anyjukat.......
  • polluxware
    #17853
    Örülök neki:) Végre valki elhiszi..

    Amúgy a regisztrálás ingyenes, én is onnan szedtem le annó az 1.12b-t.
  • JoeDestroy
    #17852
    Érdekel, regisztrálsz. patch tölthető :))
  • JoeDestroy
    #17851
    Pl. innen,
  • Wampa
    #17850
    Nem tudsz adni egy linket,ahonnét le tudom tölteni az 1.12 pecset?

  • Molnibalage
    #17849
    1.02 miért kell? Eredeti verzió esetben nem kell ez.
  • Scottt
    #17848
    Pollux működik!!!!
    Felraktam eredeti Lockon 1.0
    Patch 1.02
    FC felrak[figyelem 1 meghajtót csináljatok démonba]
    Patch 1.12b
    Eredeti Lonci bennehagy, a cd meghajtóba
    Abba az 1virtuális meghajtóba "belerakod" a FC-t

    Indít,enjoy:)
  • JoeDestroy
    #17847
    Nick kérdés.
    Lepel lehull: Anno egyetemen Guba Lajcsi barátommal elmentünk vitorlázó repülni, és játszogatni a Falcon 3-al (hálózatban a koliban angol és egyéb előadások helyett mivel akkoriban jött ki, és meglett véletlenül pár flopyn Dos netx.com keretrendszer :)) ). Tőle kaptam a callsignem, később meg a firma keresztnevem ami Beethoven lett, lévén páratlan gitárjátékom, a szoba által (és általam is) elfogyasztott alkohol mennyiség hatására minőségiből mindig átment volumenét maximálisan kitöltőbe.
  • JoeDestroy
    #17846
    Régi a hsz de szabin voltam.
    Nos idén két alkalommal is mért a darus nálunk 30m/s seb. szelet (108 km/h) összetolt gémmel. Vihar lett! üzemterületyen, szerelés közben (5-7m/s felett nem emel.) Az általános méretezési irányelv 120 km/h szélterhelés statikus készülékekre, és 5-ös erősségű földrengés tartályok, kolonnák, egyéb tornyok (vegygép). AF időjárásboherátorával (szép szó lett) ki lehet próbálni a 30-45°-os oldalszögű leszállást. Egy kerék érintő:)
    -olvasok tovább :))
  • L Viper #17845
    Hú de jól néz ki
  • Molnibalage
    #17844
    Ez a kiszivárgott FF4 1.0.0.5 verziójának az installjából képek. Ez a deveknek készült még a betateszterek sem kapták meg. Ez annyira kis lépés volt előre, hogy ez még az 1.0.0.4-gyel is kompatibilis, Mikor az utolsó FF4-es klipet repültem akkor nekem az a 1.0.0.6 volt fent és még az is bírt együtt menni a ti verziótókkal.

    A kabinokról adótt képek nagy része már amúgy is irreleváns, mrt ennél szebbek vagy teljesen új project indult. Én a Szu-27 kabint várom nagyon ű, mert az azon elvek szerint készül, mint az új F-16. Sajnos nagyon lassan készül kb. fél éve láttam róla utoljára valamit.
  • polluxware
    #17843
    Ez még igazán elférne a T melett..