52965
  • JoeDestroy
    #17922
    De!
  • L Viper #17921
    Ezek nagyon pihentek.
  • L Viper #17920
    Ez nagyon jó. Szántunk online. Hyperlobbyn van ?
  • LeonSilver
    #17919
    Az nem Claas ??
  • polluxware
    #17918
    Ez már a dimenzióugrás előszele...
  • JoeDestroy
    #17917
    Ez lesz igazán OFF (aztán jöhet a korbács :)) )
    Asszem ezek után átnyergeleg erre a simre...
    Itt is van joy is meg (Throttle-kézigáz és egyéb) karok is, meg sok (2db) színes mfd is meg radaros szintmérés is, meg lézervezérlésű asztamagasság és dőlés beállító bigyó is, nem beszélve a jelzőfényekről!!! (lehet hogy a simhez kell egy kormámyszett is?)
    Ja és a "légi" csöves (át)tankolásról.
    Gyerekfejjel szakközépben egy régi típusú CLASS DOMINATORT vittem idénymunkában 8m-es vágóasztalla :))
  • polluxware
    #17916
    Pihent fejjel könnyebben megy a baszogatás

    Még le se vetítették, mi meg már lehúzzuk:)

    Lehet meglepi is... Példul az Utolsó Szamuráj, szerintem egy nagyon jó TimóCrúúzos film.

    Lepődjünk meg Lantlények! énaszondom
  • L Viper #17915
    Hogy itt mennyi filmesztéta van :-)
    Egyébként van benne valami amit írtál. Már én is kételkedem benne, hogy megdugja.
    De a számítógépes jelenetek tönkre is teszik az egész filmet. Meg túl is lesz koreografálva az egész, az tuti.

    Balázs meg majd olvassa a sok OFF-ot, ha kipihente magát
  • Gundark
    #17914
    Ez igaz. De. :) Nem véletlenül lettek oktatva dogra. S mint tudjuk első a pilóta képessége. Ha a pilóta mestere a saját, még olykor rosszabb vasának, akkor kinyirja a jobb vassal, de kevésbé orientált pilótaellent. Vegyül pl a 2. vht. Mindenki odavan hogy a 109es mennyire jó gép. Az is. Kurta sok ellenséget lőttek le vele. De még a saját pilótái is elismerik hogy nem lehet tegezni. Egy hiba a felszálláskor (nagy forgatónyomaték, keskeny nyomtáv stb stb) és búgócsiga lesz. Ha olvastátok a múltkori aranysast, akkor láttátok, az amcsi pilóta megmondta : soha nem látott átesett és dugózó messzert. Mig a fóka... De pl Nowotny őrnagy utálta és csak fókával ment :) Igaz messzereket vezetett a harcba :) Ja meg Polluxlantlény :) A legritkább esetben (promó fényképezés :) ment 6 főnixszel. Pont a gagyiliszkusz hajtómű miatt :) Ami mag az új filmet illeti.. Nem lenne semmi gond. De biztosa veszem hogy cg animációk lesznek a repülős részek. És elveszik a feeling. Egyébként nem biztos hogy lesz szeksz. Sőt ha jobban belegondolok, lesz majdnem, de akkor győz benne a kötelességtudat meg a hazafiság, meg a becsület, és nem csalja meg a feleségét. (mert gondolom az is lesz neki, minden rendes vadászpilótának van :) A nő meg megmenti a világot és sidewinderrel kilövi oszamabinládent, mert felismeri hogy ez kell a világnak, és a személyes érdekeit háttérbe szoritja, a nép miatt. Közben amerikai zászló is van.
  • L Viper #17913
    Annyira jó? Csak otthonról tudom megnézni, dolgozom. A Jutubot nemrég tiltólistára tették "idebent".
  • L Viper #17912
    Pedig meg fogja dugni :-) Én azért meg fogom nézni.
  • polluxware
    #17911
    "Ezúttal Tom Cruise, azaz Pete „Maverick” Mitchell hadnagy lenne a kiképzőtiszt a csúcspilótáknál, s neki gyűlik meg a baja egy fiatal, ám tehetséges pilótanővel"

    ááááááááá... Semmi bajom a női pilótákkal ,de hogy néz ki hogy megdugja a saját tanítványát....

    Más variációt el se tudok képzelni, mert ugye filmben muszály hogy legyen "jelenet", különben nem sorolható a "REPÜLŐS, KARDOZÓS, **SZÓS" filmek közé. Lantszentségit.. PRÜSSSZK!!
  • polluxware
    #17910
    Azért az hozzátartozik az igazsághoz hogy az F-14et eredendően "Fleet Defender" gépnek szánták. Azaz felszáll a 4-6 Phoenix rakcsival, 50-100 km-ről leszed 3-4 Tu-22-t ami éppen repül feléjük, aztán megy haza.
    Nem közel harc MIG-21-el, meg mitttoménmivelmég..

    Csak aztán ahogy kirántották alóluk a hidegháborús érát, hirtelen használni kellett volna őket más hasznos dologra is, olyasmikre amire nem lett tervezve. pl.-sétarepülések, film készítés-
  • JoeDestroy
    #17909
    Uraim!
    Igazi hírizé!
    A legenda újraéled?!
  • polluxware
    #17908
    Háááát Wampa ez odabasssssz..........

    Ez kész van....:)

    Úgy jó ahogy van!!!!!!!!
  • Gundark
    #17907
    Nem is ő fotózott :) Ő vezet :) Az a bej, hogy ahányszor látom egyre gagyibb :) A külső felvételek még mindig szépek, és a zenéje is jó. De a "belsők". Folyamatosan változik a fény-árnyék, meg örvénylik a pára mögöttük, úgy mintha manővereznének. De a külsőnézetben egyenesen mennek, mert éppen tartanak valahová :) Van egy olyan gonosz elképzelésem hogy a "légiharchoz" felvett háttereket játsszák újra a "sima" repüléskor :) A katapultálás hmm. Jó hogy laposduggancsban esik de a kabintetőnek akkor is jobban el kellett volna távolodnia. Praktikusabb lett volna ha nem nyilik ki rendesen az ernyő és amiatt hal meg. Most azon ne akadjunk meg hogy miért a tengerbe :) Valószinűleg azért mert a helikopteres mentés jól mutat a filmen. Tény hogy legendát alkotott a tomketnek, ami nem is baj. Sok gépnek van baja, mégis szeretjük őket valamiért. Vannak extrém gagyik mint a B1esek első verziói, ahol a zavarórendszer a gép műszereit is zavarta. Vannak kevésbé, pl a 16osoknak a pilótái sokat nyignak a virslikerekek miatt. De ettől függetlenül a tomcat igazi vadászgép. :) A manőverezése nem hiszem hogy olyan rossz lett volna, azért a variaszárny sokat segit ebben. Ettől függetlenül nem vált be a varia. Túl sok biszbasz megy tönkre benne :) És nehéz. De mint minden harcra teremtett gép, ez is kompromisszumokból áll. A szárnyszekció valószinűleg azért volt folyamatosan problémás, mert ahogy Wampamaci is irja folyamatosan sós levegő, és a leszállás baromira igénybe vette. Bár inkább nevezzük irányitott lezuhanásnak :) A közeli filmeken látszik jól hogy a vas mennyire nem akarja, a megállást :)
  • Wampa
    #17906
    Nekem megvan a rendezői változat:))
    Tóp gáááááán
  • L Viper #17905
    Meg ügyesen fotózik fejjel lefelé is ez a fiú
  • Wampa
    #17904
    Biztos azért ült hátul egy pilóta,de ő vezette az tuti,mert láttam a filmen......
  • L Viper #17903
    Meg Tomkrúz is ügyesen kergette vele a MiG 28-asokat
  • Wampa
    #17902
    Azért az F14 nél számitásba kell venni pár dolgot....
    A bonyolultabb szerkezeti megoldásta varioszárny miatt,meg az extrém igénybevételt,amit a tengerfelszini üzemeltetés jelent(sós,párás levegő,
    le-felszállásnál fellépő erőhatásokí stb.
    Nem olyan sok változtatható szárnnyilazású gép van(volt)
    Összeszedhetnénk érdekességképpen....Nekem ez jut hirtelen eszembe:
    F14,F111,Mig23/27 Su22,Tornadók,B1B,TU160.....?????
    Azért nekem a Tomcat..
  • zsoltfireman
    #17901
    Igazad lehet.......
  • L Viper #17900
    Jó nyaralást !
  • Scottt
    #17899
    Nekem a gázkaromat baszik néha érzékelni:@
  • polluxware
    #17898
    "Erre a bombázópilóták a markukba rögöhtek és szerényen közölték, hogy a vadászpilótákkal filmeket, a bombázópilótákkal történelmet csinálnak. :)"

    Én is láttam az Intrúderek támadását..

    Egyébként 73ban már bócorgott Intrúder Shrike-al a hóna alatt..

    Aztán JÓÓÓÓ pihenést, és hev ö széf dzsörnííj-t
  • polluxware
    #17897
    1.12a legutóbbi patch
    1.12b ugyanaz mint az 1.12a csak Vista kompatibilissá teszi az FC-t (az más kérdés hogy kábé 10megával kevesebb a fájl)

    Egyébként ha veszel egy 2500Ft-os Genius joy-t azt nem kell ki/be huzogatni, viszont életed végéig fúúújogathatod kontakt spréével
  • Molnibalage
    #17896
    Ez még csak a jéhegy csúcsa, volt annak a gépnek minden baja. Persze e Tomcat pilóták rögtön be is szóltak, hogy leget hogy sok más gép létezik, de nem véletelnül csináltak az F-14-gyel filmet. Erre a bombázópilóták a markukba rögöhtek és szerényen közölték, hogy a vadászpilótákkal filmeket, a bombázópilótákkal történelmet csinálnak. :)

    Destroy, az FC-nél én azt a pacthet tettem fel ahol a lockon.ru-n az megjegyés van, hogy US verzióhoz.

    Na a gépelési hibákat kijavítottam. Most megyek aludni és jövök vasárnap addig keveset tessék írni, hogy ne 30 oldalt olvassak át. Remélhetőleg addigra jön a beta II.
  • polluxware
    #17895
    ÚÚÚÚ vazzzze.. Rendesen lehordtad az F-14et:) Hát ha ilyen akkor ilyen... Ez van:)

    F-14 fanok nem szivesen látnának az tuti
  • JoeDestroy
    #17894
    Nos végre eljutottam odáig, hogy kipróbáltam az FC-t. Az 1.12-es patch-ből melyik kell?
    Kellemesebb benyomást keltett mint a LOMAC. Igaz csak az F-15-el, mert némi kontakthibát kellett elhárítani a pedálban. Sajnos ez már a második ilyen eset. Először a Cougar vitt majdnem az idegbaj határára, mert a ministick egyik tengelye kölcsönhatásba került a gázkarral, és önálló életre kelt a radarkurzor. (Fehér oxid volt a panelen a fix ellenállások között. Néni oxidbontó tisztító csodaspray megoldotta a gondot.) A pedálnál meg a belső dugónál volt hiba. Igaz a ház télen még száradt (85% rel. páratartalom).
    Viszont van egy kérdés még Cougar gazdák!
    Néha a gép indulásánál nem érzékeli a joyt. (Kihúz visszadug és jó lesz, de ez már nem kontakthiba). Volt már valakinek ilyen? XP SP3 van fent és a régebbi gépnél ezt nem tapasztaltam.
  • Gundark
    #17893
    Nincs befejezve a gondolat : Az a10est a gau8 köré tervezték ahogy az f14est a phoenixhez. Egyébként, Tigersharkot tesztelte Chuck Yeager is, és elégedett volt vele. Azért az már jelent valamit :) Ja Balázs, megpróbáltam megkeresni az AFMnek azt a számát ahol a karbantartó nyilatkozik. De nem találom :( Pedig biztos hogy abban volt mert több számon át foglalkoztak a tomkettel, és nem is ma volt, mert akkor még boldogan mesélték hogy a bombcatek mennyivel jobbak lesznek majd, és azok mindenkit legyőznek :)
  • Molnibalage
    #17892
    " Úgytom ezeket már csak amolyan légiharc tréningre használják. Mint az a-4 skyhawk a Top Gun-ban"

    Ezeket semmire nem használják, mert F-20 nem létezik, te az F-5E-re gondolsz.

    Az F-20 az már komolyabb mennyiséget vitt volna, mint az F-5E. Alapból tervezétk a Sparrow interációját amennyire emlékesz és az is megkapta vonla az AMRAAM-ot, ha valaha eljutott volna odáig.

    Igen, a kézikönyv még tele van hibával, természetesen javítva lesznek.
  • L Viper #17891
    Látásból igen. Nem az én műfajom :-)

    Balázs! Király, hogy már elkezdted az FF5 Manualt. Nem tétlenkedsz
  • polluxware
    #17890
    F-20... szép, de jó valamire a két aim9 rakettával meg a max két dumb bombával vmire? Úgytom ezeket már csak amolyan légiharc tréningre használják. Mint az a-4 skyhawk a Top Gun-ban
  • Buren
    #17889
    Én igen! Kellemes kis játék, bár a Theater of War jobban lekötött...

    Balázs:
    Nem rossz, nem rossz, bár tele van helyesírási hibákkal... (gondolom nem az ágyból felkelve, friss fejjel írtad.) Ja meg nem értem, hogy miköze van a GAU-8-asnak a Tomcat-hez...
  • Molnibalage
    #17888
    Nem.

    Amúgy nem tartom szerencsésnek és túl jó ötletnek olyan gépekkel megtömni az adatábizst amiről nincs túl sok fellelhető adat és ráadásul csak protó volt. Amúgy nekem nagy szívfájdalmam a gép, az egyik kedvencem, de ez akkor sem nyerő ötlet.
  • polluxware
    #17887
    Faces of War-t ismeri valaki?
  • Wampa
    #17886
    F20 as nem lesz a FF5 ben?
    Video az F20 ról
  • Molnibalage
    #17885
    Elkezdtem dolgozni az új kézikönyvön. Azzal a részével kezdem amihez nem kell az FF5. :)
  • Wampa
    #17884
    Lehet hogy ment volna az eredeti lemez nélkül is.....Teljesen kikapcsoltam és utána be.
  • polluxware
    #17883
    Ez az eredeti lonci lemez bennthagyva, nekem magas:) Én úgy próbálkoztam ahogy leírtam..

    A kikapcsolós dolgot meg érsd szó szerint, nem csak windows restart..

    Flaming Cliffs : Su-25T+AFM, orosz gépek radarjának realisztikusabb módozata.

    Ez a két dolog csak az új.. ha valaki ebből egyikre se kíváncsi, felesleges az FC bántania.