52965
  • Buren
    #18162
    Titkos koreai biológiai fegyver.
  • L Viper #18161
    Balázs, az FF5-ben lesz főszörny ? ( Boss ? ) Mi lesz az, nagyon rémisztő lesz ? Atommal kell majd kinyírni ?
  • Buren
    #18160
    "...Meg volt akit zavart a sok műszer és édeklődött, hogy külső nézettel hogyan lehet menni."

    Miért, megszédült?
  • Molnibalage
    #18159
    Olvastam.
  • L Viper #18158
    Ez már szállóige a kilátásról és a végigjátszásról.

    Szerencsére itt kevés a Vérstefán. Riasztó a 700 oldalas manual, meg, az is, hogy nincs magyarítás. Az FC jó 260 oldala is irgalmatlanul riasztó traumát okoz nekik.
  • LeonSilver
    #18157
    Ja

    Asszem lonci topikban kérdezte valaki, hogy van e boss és magyarosítás létezi e hozzá.Meg volt akit zavart a sok műszer és édeklődött, hogy külső nézettel hogyan lehet menni.Vagy valami hasonló.
  • Molnibalage
    #18156
    "Hogy a magyarosításról már ne is beszéljek.."

    Jujj, akkor FF5 kézikönyv készítés cancel? :)
  • LeonSilver
    #18155
    De most érted fater.Én lövész szakaszparancsnok voltam és nem a "hátország"ban hanem elsőlépcsős alakulatnál.Megjártem néhány lövészetet amiken én RPG lőgyakorlat vezető voltam és akkor jön a véristván és megmagyarázza, hogy mit - hol - hogyan.

    Mondjuk ezért fasza, hogy a repszim egy rétegjáték mert így itt nagyon kevés a vérpistik száma és ha néha fel is tűnik egy az igen hamar el is megy mert zavarják a műszerek a kilátásban és külömben sincs végigjátszás.Hogy a magyarosításról már ne is beszéljek..
  • L Viper #18154
    Ne bántsd őket, a java eljár airsoftozni .
    Terepcucc, tornacsuka, műanyagpufka . Persze nem volt katona.
  • LeonSilver
    #18153
    Ezen mennyit szoktam röhögni édes istenem ...A sok gyogyós Vér István megmagyarázza, hogy a tehén menetközben felgyorsul közben meg nemhogy katona nem volt de még testnevelésből is felmentése van az ürgének de azért ő már képzett zöldsapkás.
  • L Viper #18152
    Igen az személytelen háború. Célpontok, MFD kép, robbanások.
    De a háborút lent is vívják. Azok a kisemberek, akiket odaküldenek a "fejesek", általában valamilyen értelmetlen cél érdekében. Meghalni.
    Vérpistike meg American Armyzik és azt hiszi, katona.
  • Gundark
    #18151
    Ez a háború. A mi generációnk európában szerencsére, el van kényeztetve ilyen téren. A háború erőszak, halál, pusztulás... A II. öbölháború, az ODS "hozta" el a tévébe igazán. De csak a "szépet" amikor egy lézerbomba, vagy egy más irányitott fegyver becsapódik és felrobban. Az olyan tiszta és személytelen. Ebből levonták a következtetést a népségek, és a kiskorú vér istvánok, hogy a "háború" az ilyen. Persze ott vannak a kevésbé látványos dolgok. Vajon mit éreznének ezek az emberek, vagy mi, hogy szó szerint venni kell amit birunk, és elmenni egy másik országba, pusztán csak azért hogy ne öljenek meg...
  • Molnibalage
    #18150
    Nem. Ez már nem játék.
  • LeonSilver
    #18149
    Fasza ... 56 - 68 feeling.
  • L Viper #18148
    Ha esetleg valaki nem látta, a Haditechnika topikban volt linkelve.
    A borzalom képekben. Erős idegzetűeknek a lenti képek. Ez már nem játék...
  • DonZorro
    #18147
    Igazad van Vipera...
  • L Viper #18146
    Ezeket a videókat nézve egyre jobban becsülöm, hogy háborúval csak a szimulátorokban találkozunk. Becsülendő dolog a béke.
  • polluxware
    #18145
    vidijó
  • polluxware
    #18144
    Egy kis Lant propaganda:)
  • Gundark
    #18143
    jA. Csak a betment kikiáltották a kritikusok is meg a nézők is az év filmjének. Mondanivaló.. az volt. És nem tetszik a betmobil. gagyi. De az a Reventón amivel megy Brúsz.. az kóól :) abból kellett volna egy új betmobil.
  • Wampa
    #18142
    Mostanában ez igy van.....gyengék aforgatókönyvek.Ha már Lucasék se tudtak egy Indi4 et.....
  • Molnibalage
    #18141
    Ez a sok OFF megfekszi a gyomromat.

    Más. Ma láttam az új Batman filmet. 3 rövid megyjegyzés.

    1. A sztori harmatgyenge.
    2. Az akciójelenetek egész jók.
    3. Két kurva jó zenét is halottam, ha rajta lesz OST-n akkor Falcon klip lesz belőlük.
  • polluxware
    #18140
    Nekem ez sok mára... :)

    Ha már OFF...

    Tudja éé valaki hogy mi az abszolút min magasság amin egy civil repgép szárnyalhat itten Szögedében?

    Csak azért kérdezem mert minap csorgunk faterral a Tiszán olyan 50-es tempóban, nézek hátra a motorra hogy van e hűtővíz (issszonyú fontos momentum) ,mindeközben fater csapkodja a vállam hogy nézzek előre. A következő pillanatokban csak annyit láttam hogy egy Cessna kb. 5-10m magasan áthúz szembe felettünk...

    Meglepődtem bevallom:)
  • gsg16
    #18139
    egy tiszta hang!
  • L Viper #18138
    Urak bátortalanul lenne egy Falconos kérdésem is :-)

    Ha valakinek megvan a multis Balkán hadjárat mentés, küldje már el nekem ( 3 file tartozik hozzá ). Ha Autosave, az is jó.

    Köszönöm.
  • gsg16
    #18137
    ÉS ITT VAN az,akire rápislogott a bronzszobor,miután hátbavágta.
  • L Viper #18136
    Nagy klasszikusok, főleg a Jani a keménynek a sírköves és a másik cseréptörős videója szintén.
  • polluxware
    #18135
    Anyám viper.... és neked még gyerekeid is vannak :))
  • gsg16
    #18134
    ez a riport brutális.már 3X nézem meg!
  • gsg16
    #18133
    na és korunk fel nem fedezett Bartók Bélája,Liszt Ference!itt van
  • gsg16
    #18132
    és ezek a mesterek életük végéig dolgoznak,a külvilág tudta nélkül!
    de ebből a videóból kiderül,hogy "alkatilag" nem alkalmas mindenki erre.
  • L Viper #18131
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ ezen feküdtem .

    Válaszképp a Kung Fu ifjú, de nagy reménysége !

    És nem utolsó sorban: a vele készült interjú.

    Jó az OFF
  • Wampa
    #18130
    Engem a Hokkaku katára emlékeztet,biztos hogy mester a csákó......megfigyelhetőek a Tomari irányzatra és az Uechi ryu-ra emlékeztető széles mozdulatok,ezek a Pak-Hok kinai fehér daru iskolából kerültek át a Mucsajbasznádi cigánytelepre:))

    Apám,Leon meg Joe,ezek ütősek ....Clapton is(nem Hendrix szám volt eredetileg?)a Maiden is.
    Nem hiszem el egyébbként hogy majdnem 25 éve voltam P.Box meg Maiden rajongó...R.B a Kapitány rulez:))

    Lysandrus,nyilván igazad van,nem tudom hogy ott fejlesztették e ki,de ezzel szivatták meg a Kongokat,nem jött be a második Dien Bien Phu.
    Gondolom az se véletlen hogy az C130 assal csinálják,meg a Transal-al.
    Mindkettő bevett mostanában is szerintem,főleg olyan helyeken ahol egy főre negyven géppuska és -11 kapa jut:))
  • gsg16
    #18129
    okinawai
  • gsg16
    #18128
    NEKI is látszik,hogy a vérében van a harc,és most így hirtelen nem tudom beazonosítani,de egészen biztos,hogy valamelyik ősi okinavai karate irányzatot űzi,azt is igen-igen magas színvonalon.
  • JoeDestroy
    #18127
    Ha off hát legyen.
    A tegnap esti programunkról...
    Sajna ma már itthon, holnap meló, péntektől vasárnapig meg repnap.
    Kempingezés lesz. :))
  • LeonSilver
    #18126
    Az semmi.Annó mozi ( ez a film volt az ).Néhány nyárral ezelőtt lebarnult, izmos és okos fiatal ember? moziból ki.Csatorna lefejel ....Csak egy volt a gond.Öntöttvas csatorna volt!!! ( láttam a saját két szép szememmel, nem legenda )
    Na erre varrjál gombot tezsvír :D
  • L Viper #18125
    Brutális és félelmetes "jószág". Ráadásul szép is.
  • gsg16
    #18124
    mondjuk abban a gépben sem szeretnék űlni,ami mögé ez beáll,élesített rakétákkal.

    MIG35
  • gsg16
    #18123
    igen,el!nekem is van olyan ismerősöm,aki egy kick box könyv elolvasása után, azonnal képzett utcai-harcosnak hitte magát.aztán többször bebizonyították neki,hogy a tudása némileg foghíjas.
    ime az ellenség lánctalpakon. TUNGUSKA

    az dúrva,amikor a gépágyúk beindúlnak.