52965
  • Molnibalage
    #18202
    Úgy, hogy utána kiemelik őket onnan...
  • polluxware
    #18201
    Tudjátok mit, hirtelen olyat írtam be megint amin kár veszekedni:)

    Sorry mindnen foci rajongótól
  • L Viper #18200
    Na meg az úszásban Michael Phelps, már-már olyan, mint az országúti kerékpársportban Armstrong volt.
    Persze visszavonulása után már ő is utalgat az interjúkban, hogy egy győzelme sem volt tiszta, meg hogy milyen rossz, hogy ennyire áthatja a dopping a sportot.
    Mindenki tudta, érdekes módon a doppingdoki gúnynevű emberke volt az orvosa.
  • polluxware
    #18199
    Az büdös kis etióp nigrók hogy tudnak a legfaszább focisták lenni a poros mezitlábas grund után?
  • Molnibalage
    #18198
    "Focistának milyen támogatás kell hogy eredményes legyen? Kurva labda a pálya közepére meg valami csuka a lábára azt rugjad a bőrbogyót.."

    Azért ez így nem teljesen igaz. Egy szintig OK, de azért nem mindegy, hogy milyen körülmények között készítik fel, lásd ahogy a profi katona sem mindegy, hogy hogyan készül fel.
  • L Viper #18197
    Az átkosban nuku lóvét kerestek sok sportágban és mégis voltak érmek. A doppingtudományban maradtunk le :-P
  • Molnibalage
    #18196
    Az a kettő jó amit írtál a harmadikat még nem láttam, de bátyus szerin atomjó film.
  • polluxware
    #18195
    egy kis sport

    Egy dolgot nem értek én..

    Az hogy a lövészethez fasza puska kell az oké.. Meg példul az úszoknak mez, meg normális fizetés.. ezt is megértem.

    Azt viszont nem hogy ha ezek alapból megvannak akkor mi az amiben a többi ország sportolója jobb helyzetben van.

    Magyar motorcsónak sport.. Telelökött átkos rendszer óta levan szarrva, most idén elhunyt Feil János aki rettentően eredményes sportoló volt szó szerint LESZARTA a magyar telelökött sport szövetség, meg a média. Hogy van az hogy ezek a maszek sportolók 20éves König motorokkal meg nuku támogatás mellett is rangos külföldi versenyeket nyertek annó.

    Focistának milyen támogatás kell hogy eredményes legyen? Kurva labda a pálya közepére meg valami csuka a lábára azt rugjad a bőrbogyót..

    Erre nyavajognak hogy nincs pénz..

    (labdás dolog gondlom sokaknak nem tetszik.. sajnálom)



  • polluxware
    #18194
    Mindenkinek más az izlése.. Én sem néztem meg, és nem is tervezem, azonban a Michail Keetton-os változat a maga idejében nekem is tetszett. Balázzsal egyetértek hogy mostanság kevés az olyan film ami nem csak a látvány effektekre meg a szuper jelmezekre épít. Remény rabjai az tényleg nagy film.. Szemtől szemben, Donnie Brasco, De javűű..

    Személyszerint Denzel Washington filmjeit szeretem a legjobban.
  • JoeDestroy
    #18193
    Anakin..... hát na.
    Ez az átverés a storyboardban, mert tonképp nem is :)
    De ehhez is mint minden faja szappanoperához kellett tizenX év hogy ami az elején kiderült, azt megmagyarázzák :) Látványosan, érzelmileg némiképp túlfűtve, xxx jellegű mutívumokkal fűszerezve.
    Ette is a nép, de ez kell a fogyasztói társadalomnak, meg a háború, meg az f.....
    Nem tudom feltűnt e, de csak ott vannak gondok, ahol az emberek túlzottan ráérnek, van idejük "mindenki gondjával foglalkozni". ld. előző francia zavargások, 32 órás (talán) munkahét bevezetése után. Idő kellett míg "hasznosan" kezdték tölteni a felszabadult időt. (urbánium szepa :) )
    Itt is tisztelet a kivételnek.
  • Gundark
    #18192
    Na jó helyebítek. Nem Reventón a Brúszkocsi hanem "csak" egy Murcielago LP640es Meg zavart a szine mert az reventón alapszin. Elölről csak egy villanásnyi ideig mutatják. A képen viszont látszik hogy nem revsi :) Mondjuk a következő lambo már más design lesz. Legalábbis azt mondják :) Remélem nem lesz olyan mint a 911es hogy évente rávágnak valahol kalapáccsal és onnantól az a jövő évi modell :)
  • Gundark
    #18191
    Rossz hirem van. Igen. De szerinted mit fog szólni ahhoz hogy leverted a fiacskáját? Meg hát az sem vetett rá túl jó fényt hogy csak elszaladt esze nélkül a barlangodból :)
  • LeonSilver
    #18190
    Ez igaz.Viszont olvastam valahol olyant is, hogy ez a manus egy félisten ( ahogy játszotta Jokert ) és Jack Nicholson elmehet a picsába mert ahogy ő játszotta az ennek a nyomába sem ér.Nos lehet, jó színész lett VOLNA ez a jóember de azért Jack Nicholson sem egy ripacs.Azt a néhány kis díjacskát szerintem nem ultin nyerte.Nekem csak ennyi észrevételem lenne ehhez a mizériához.A film alapvetően nem érdekel ergo meg sem nézem így megítálni illetve véleményt mondani sem tudok róla.
  • Wampa
    #18189


    Legalább a dialógok jók......izlandi szinkronnal is érttetem.
    Ne lődd le ha amugy nagy poén,de Anakin átállt?
  • Gundark
    #18188
    Az év filmje? Akkor a többiekről mond ez kritikát.. Ami meg a történetet illeti, olyan mint az SW3. Nem állsz át Anakin?- De. -Akkor meg kéne ölni a jediket. Könyvben amit Salvatore irt nagyon jó. De a filmre csak ennyi maradt. Visszatérve a betmenre. Azokat a "csavarokat" amikbe bele lett "kényszeritve" a főszereplő, simán meg lehetett volna oldani máshogy. Akkor egy kis SPOILER :) Akkor azért megvakartam a fejem mikor a falbacsapódott lövedékről ujjlenyomatot vettek.. No meg hogy mindenki milyen demokratikus lett.. :) ÉS AZ ÚJ BETMOBIL KIBA CSÚNYA! A motor meg röhejes :) Reventón for batmobil! :) Nekem sokkal jobban tetszett a Vasember. Ott nem vették magukat komolyan.
  • Molnibalage
    #18187
    Akár. :)
  • JoeDestroy
    #18186
    Mi szombaton leszünk.
    De péntek este már lemegyünk. Aki lesz pénteken írjon privit, egyeztethetünk az elérhetőségről :)
    Pár sör nézelődés közben?
    Remélem nem alkoholmentes tábor lesz :))
  • Molnibalage
    #18185
    "szerintem szerencsésebb azt írni,hogy nekem nem tetszett"
    Természetesem mivel ezt én írtam, így kell kezelni.


    "ha valaki olvasott már képregényeket"
    Fiatal koromban rengeteget csak nem Batman-t.


    "vagy nem találkozott eddig mással Batman ügyben,csak azzal a pár gyenge próbálkozással,ami eddig a mozikban volt,az ne is nagyon űljön be egy ilyen filmre."
    Az ősrégi Michael Keaton féle film a maga korában nem volt rossz. A másik Nolan-es filmt a bátyus ajánlására néztem meg, de attól sem estem hasra. Mindenki bizonygatta, hogy ez az új aztán az aztán fúúúúúúúúú. Na gondoltam akkor nézzük meg amúgy sem voltam moziben 9 hónapja. Különösen akkor kezdett érdekelni mikor közölték, hogy az imdb szavazás ez minden idők legjobb filmje. Egyiket sem láttam igazolva. Ennyi.

    Kecsóra ki jön szombaton? Faterral akkora tervezem, ha aznap jó idő lesz.
  • gsg16
    #18184
    szerintem szerencsésebb azt írni,hogy "nekem nem tetszett",mint azt írni,hogy nem volt nagy szám.amúgy meg ez egy Batman film,és nem a Schindler listája.mély,korunk társadalmi problémáit feszegető mondandót nem kell várni tőle.ha valaki olvasott már képregényeket,az tudja,milyen elvárásokkal űljön be egy ilyen filmre.szerintem meg aki nem rajongó,vagy nem találkozott eddig mással Batman ügyben,csak azzal a pár gyenge próbálkozással,ami eddig a mozikban volt,az ne is nagyon űljön be egy ilyen filmre.
  • JoeDestroy
    #18183
    "FPS kiiratás, Ctrl+y aztán r."
    QWERTZ bill. esetén. Én gyepes régi QWERTY fanatikus vagyok (a szokás nagy úr )!
  • Molnibalage
    #18182
    OFF

    Nem divat, de ez TÉNYLEG nem volt annyira nagy szám. Az akciófilmek nem is lehetne azok. Kenhetsz rá bármilyen szirupiot az akció az akció marad.
    Elgodolkodtató, hogy moziban az elmúlt 4-5 évben összevissza 1 olyan film van amire azt mondom, hogy ütős. Persze éves átlagban kétszer járok mert annyira szar a kínálat.

    Hol vannak ma az olyan filmek amik az alábiakkal összemérhetőek lennének? Forrest Gump, Mélység Titka, Remény Rabjai, Úttalan út, Nagy Hal? Alig alig van ilyen film...

    ON

    1000 éve nem volt multi skacok. FF4-gyel kéne most már próbálkozni, mert az FF sakcok szerint működnie kéne hadjáratban is csak a laggok maradnak. Vagy legalább jó kis dog egymás ellen.
  • Molnibalage
    #18181
    Rádió feliratozás nincs, viszont AF-ben legalább gyorsan beszélnek.

    A cockpit save settings kombináció elvileg benne van az AF kézikönyvben is. Az SP3 bill kiosztás doksiban Alt+c és aztán l a load és Alt+c aztán s. Fontos az első kombinációt egyszerre és AZTÁN a másik. FPS kiiratást is így kell.

    FPS kiiratás, Ctrl+y aztán r.
  • Bucser
    #18180
    The Dark Knighthoz hozzáfűzve:

    Az év filmje. Csak divat lefikázni a jó filmeket. De idén Szerintem a legjobb mainstream alkotás lett.

    (Heath Ledger pedig fantasztikusan adta elő az őrültet.)

  • polluxware
    #18179
    Eme kérdésem még élő:

    2.számú lantkérdés

    Vannak ezek a speckó bill kombinációk amivel ki lehet íratni az FPS-t meg hasonlók. Van e erről valami bővebb leírás, ugyanis láttam vhol réges-régen, hogy el lehet menteni az EWS-ben megadott Chaff/Flare dobási szekvenciákat. Tehát erről valami bővebb dolgot ha tud valki.
  • Gundark
    #18178
    Az emberi civilizáció vége? Az attól függ.. Ki tudunk e kerülni a kosárból máshová. Tudunk el majd olyan meghajtást késziteni ami reális időn belül (nem ilyen generációs hajó baromságok) elvisz minket egy másik rendszerbe. Ha csak a rendszeren belül maradunk akkor csak idő kérdése egy föld-mars/vénusz/Europa/titan háború :) Ha meg még akkora okosok sem vagyunk hogy a rendszeren belül kaszinózzunk, akkor majd a sziriusziak megvédenek minket. A lantflottát már szétverték. Most jöhetnek az utas szállitók :)
  • polluxware
    #18177
    Reménykedtem hátha van valami titokzatos parancs, azért köszönöm Viper.
  • L Viper #18176
    A rádiófeliratozást AF-ben lehetetlen kirakni, még sehol nem láttam olyat.
  • polluxware
    #18175
    Lenne egy Falcon-os kérdésem!

    Falcon 4.0 AF-ben

    Lehet-é??

    Múltkor Viper linkelte az a Frugals fórumon található *AFconfig*.cfg filét amiben egy csomó hasznos dolgot be lehet állítgatni. A kérdés az lenne hogy van e olyan parancssor amivel a radió subtitles lehet kiíratni.

    2.számú lantkérdés

    Vannak ezek a speckó bill kombinációk amivel ki lehet íratni az FPS-t meg hasonlók. Van e erről valami bővebb leírás, ugyanis láttam vhol réges-régen, hogy el lehet menteni az EWS-ben megadott Chaff/Flare dobási szekvenciákat. Tehát erről valami bővebb dolgot ha tud valki.

    Viper: ezt az esti mesét most nézem 10x-re... Elmaradott vok iszonyatosan de sztem Top Gán sehun sincs:)

  • polluxware
    #18174
    Szerintem itt az idő hogy megalakítsuk a NAGY LANTFALCON BÉKEEGYLETET!

    Nem is tom hova lenne az ember háború nélkül. Ez lesz majd az emberi civilizáció vége is. Aztán lesz helyettünk valami más..

    Példul ilyen lant formályjú lények hosszú orral vagy ilyesmi, lesz majd lankutyájuk, lantautójuk, lantrepülőgépeik..

    Tehát aki MOST akar csatlakozni a dimenzióváltásra az megteheti adományával az alábbi számlaszámra való "BÉKEKÖLCSÖN" hozzájárulásával: 012-1551665

    KÖSZÖNJÜK! EGY SZEBB LANTJÖVŐÉRT!
  • Gundark
    #18173
    Ez jól hangzik, de ha emlékszel például izraelben már maga izrael léte is az egyik ok amiért robbantanak. Mondván elvették a földjüket. Igazuk is van. Izrael meg ott alapitotta meg a zsidó államot. Mert júdea. Igazuk is van. No meg ha megkülönböztetésről van szó senki nem megy ott a szomszédba :) Ha a fennsik alatt a golánt érted akkor.. Azt sem kártyán nyerték :) No meg hogy ki kúrogat kit.. Az első háború ugye úgy kezdődött hogy mindenki rájuk ugrott. Ezek meg pofánverték őket. Nem nagyon lehet itt igazságot tenni, mert olyan hogy AZ igazság nincs. Mindenkinek megvan a maga igaza, de az a kérdés hogy lehetne e valamiféle status quot létrehozni. Arafat megpróbálta. Igaz lenyúlt egy csomó pénzet is :) Szóval...
  • gsg16
    #18172
    mi lenne,ha csak úgy hagynánk őket úgy élni,ahogy akarnak?ha az izraeliek sem kúrogatnák,őket,egy tetves fensík miatt?mi lenne,ha hagynánk,hogy éljék a maguk tyúkszaros életét,a maguk bronzkori szintjén,a maguk füstös barlangjaikban?akkor abbahagynák?mi lenne,ha mindenki kivonná a csapatait,és nem akarna mindenáron békét teremteni?és ha már ennyire az emberi jogokat védik a nagyhatalmak,azért észak koreában is lenne némi tennivaló.
  • L Viper #18171
    Nekem régi kedves szavunk tetszik, még a régi rendszerből : Békeharcos !
    Ez mekkora kitekert dolog.
  • Gundark
    #18170
    Ez igaz. De ne feledkezzünk el az ősi igazságról, hogy a nagyhatalmi politikában vannak jó terroristák meg rossz terroristák. A kontrák pl jó terroristák voltak és az usa támogatta őket. Rossz terroristák például az hamaszosok mert ők "csak" mindenféle magasztosabb és távlatibb cél nélkül (a szabadságot most hagyjuk, az mindenkinek a zászlaján van:) robbantgassák a buszokat. Mondjuk amikor izrael elkezdte a megtorlásokat (most nem jut eszembe mi volt a cizellált neve) a hezbollah ellen, a hamasz bejelentette hogy ők most kicsit leállnak nehogy ÖSSZEKEVERJÉK őket :) Hülyék ezek az izraeliek, H-H, oszt má szorul az ujja az elsütőbillre. Hát kell a kellemetlenség? :) De a legjobb példa afganisztán. Ahol a tálibok ellen (akik azért szintén elég nagy köcsögök) az "északi szövetség" harcol. Ezek ugyan azok a mudzsahedinek akik az oroszok ellen harcoltak. De most barátok velük. Együtt harcolnak az elnyomás ellen :) Aki ott tart hogy a "béke" a "szabadság" és hasonlók nevében követ el bármilyen olyan "akciót" amiben emberek halnak meg (igen még a köcsög kollaboránsok is) az a mozgalom egyenesen és rövid úton mehet a csába.

    Polluxlantlény :) Valóban van igazságod. A terrorizmust fegyverekkel nem lehet legyőzni. A szép helyeken (maradjunk izraelnél mondjuk) már kialakult hagyománya van. Nem nehéz sajna ebbe a spirálba beleesni. Ha megölik az apámat akkor megyek én is elégtételt venni. Mire akit megölök az is jön. Majd értem is mennek :) De nézzük meg pl az ETÁ-t. Mikor robbantgatni kezdtek megint, hány spanyol ment ki az utcára hogy kussoljanak és húzzanak a picsába? Milliók. Ha megszűnik a nép támogatása akkor hová bújnak el a terrorosta vezetők? De ezek a szálak már messzire vezetnek. Pl oda hogy oszama mikor még nem tért át a sötét oldalra akkor jedi volt, és a CIA képezte ki a rossz emberek elleni harcra...
  • Molnibalage
    #18169
    Hát Apache-ra Stingerrel tudtommal sohasem lőttek. Mire a jenkik megjelentek Afganisztánban 99,9%, hogy már egy példány sem volt üzemképes, 12 évvel azelőtt küldék az utolsót...
  • polluxware
    #18168
    Nem kifejezetten így gondoltam... Nem egyet értek a terrorizmussal. Csak bizony az a politika amit néhány ember a terrorizmus ellen folytat, sztem nem lesz célrevezető hosszú távon.

    Csak arra próbálok rámutatni ,hogy bizony a szent cél érdekében hazudozik mindenki össze-vissza, a civilek meg a katonák csak hullanak mint a legyek. Ami ráadásul még szomorúbb hogy egyre barbárabb módon bánnak egymással, és biza egy idő után természetes lesz bármi.
    Te például meghökkebnsz ha azt hallod este a hiradóban hogy Palesztínában bomba merénylet volt egy buszon? Szarsz rá, minden héten van ilyen.. nem hír. Vagy hogy Afrikában egy hadúr több ezreket csonkított meg mészárolt le? Naturál local behéévior..

    New York-ban kollapszol a két torony? Apámmm szegények... úúúúúúúúú... hát civilizált fehér emberek haltak meg.

    Megy a fegyver gyártás, hullanak a katonák, és ez a hiradóban is csak egy jó story amivel a műsor időt töltik ki.. Az elnökök meg játszák az agyukat, fenyegetőznek, újraválasztásokon meg szavazatokon filóznak. És ami a lényeg, valójában senki nem akar ám megoldást találni ezekre a dolgokra, csak látszólag. Mondja már meg nekem valaki hogy hogy van az hogy Orosz-Afgán háború idején Stingereket meg manit nyomták a Mucsiknak, aztán meg hirtelen váltás és azzal "lövöldözik" az
    Apache helókat lefelé. hogy van ez?

  • L Viper #18167
    Akkor szerinted nyeljük le, hogy terrorizmussal fenyegetnek minden számukra ellenségnek titulált államot, túristákra lövöldöznek és buszokat robbantanak nemcsak a hazájukban, hanem szerte a világon ?
    Bagdadban 7 millió ember él, ha ezrelékben mérik a bekattant vallási fanatikusok számát, még az is sok. Hidd el a többség ott is inkább békét akar és nyugodtan élni.
    Félre ne érts nem vagyok USA párti, sőt erősen inkább ellenes. De nem tudok terrorista fejjel gondolkodni.
  • Wampa
    #18166
    Üdv
    Jelesül azok az amerikánszki tankok inkább izraelánszki tankok:))
  • polluxware
    #18165
    Vazze az első soron átfutva, azthittem te már a BS demóját nyúúúzod..

    A linkelt vidijóim mellé csak annyi kommentárt fűznék, hogy sajnos nagyon sokan vannak akik csak az "amerikai" oldalt nézik. Számukra ezek "terrorista" népségek csak amolyan gyökerestül elpusztítani való lények. Tény hogy eléggé undorító harcnemben, sokszor civileket pusztítanak el. Viszont ha van türelme az embernek végig gondolni pártatlanul ,hogy számukra gyakorlatilag semmilyen más kiutat nem hagytak... Csak nézd meg azokat a kölköket, meg öregeket akik pusztakézzel kaviccsal neki rohannak az amerikánszki tankoknak. Ez még önmagában tudom senkit nem győz meg. Másik példa: Amcsi jön terrorisztot bombázni, megtalálja LBG siklik, öröm. Kiderül hogy az adott házban volt még két nő meg egy gyerek. Ez valakinek történetesen a családja 'volt'. Szerintem ha még ez a valaki utálta is terroristákat, akkor se fog amerika mellé állni.
    Azthiszem ezzel az okfejtéssel meg is van hogyan is szaporodnak a terror szervezetek... Ezt nem képes amerika belátni, és azt hogy az oroszokhoz hasonlóan nem sok esély van győzelemre egy olyan ellenséggel amelyiknek szó szerint nincs mit veszítenie, legyen akármilyen elmaradott technikailag.

    it IZ Welkám to all ellenérv
  • Wampa
    #18164
    Szigoruak vagytok.....sok "vér pistikéből"lehetne katonát nevelni....Megértem ha dühöngsz néha,
    de valamilyen szinten mi is szimulált háboruban éljük ki magunkat,csak mi másképpen nevezzük.
    A brztalitásra,ami a háborut jellemzi,szerintem mi sem vagyunk felkészülve.
    A harctéren lenn egy jókora természetes szelekció.....gyogyó vér pisti kihalna,vagy étlépne egy más lelki sikra(bekattanna),életre való vér isti meg átalakulna.Nagyon gyorsan átalakulna.
    A két you tubos video,propaganda szagú(a csecsen meg a palesztin)
    Ezek is propaganda videok,ma találtam őket.....ha tul van az ember a sokkon,rájön hogy az a megdöbbentő hogy a ruszki katonákon kivül Csecseniában,Irakban ezt szinte csak civilekkel tudják megtenni.
    Teljesen off,csak nagyon erős idegekkel
  • JoeDestroy
    #18163
    Urak!
    Manővergyakorlatok a DCS BS kiadáshoz!
    Lehet tanulmányozni, ez lesz az első lecke vérpityuknak.
    Akinek megy szimen, az megkaphatja light mezgazd. helin is :))
    Emelkedés közben vér(zacskós)pityukká válnak.