52965
  • Lysandus
    #18122
    Én úgy emlékszem, hogy az átstartolós, illetve az alacsony áthúzás melletti kidobálást az amcsik használták nagy tételben, amikor a vietkongok bekerítették a Da nangi légibázist. Ágyúzták is a repteret, és az egyik C-130-ast, amelyikből kipakolták a hadianyagot el is kapták a parkplatzon. Ezután a Herculesek már nem szálltak le, az utánpótlásra viszont szükség volt. Így aztán jött az áthúzásos meg alacsonyan kidobós módszer.
  • L Viper #18121
    Ezt ő el is hiszi magáról :-)
  • gsg16
    #18120
    egy kis vidámság.
  • Lysandus
    #18119
    Csak nem Radics Béla?

    R.I.P.
  • L Viper #18118
    Természetesen tudom, kinek az emlékére. Öreg vagyok :-)
  • LeonSilver
    #18117
    Imádom az offot :D


    Imádom !!!

    Ezt is!!!

    Kellően öregek ( :D ) még esetleg azt is tudhatják, hogy kinek / miért is született ez a dal.Én még csápoltam is rá ... De qrva régen is vóót.
  • L Viper #18116
    Idő az van rá :-)

    Ha OFF, akkor itt egy: amit meg én szeretek :-)
  • gsg16
    #18115
    off
    itt van két súlyos videó,ha valaki még nem látta őket.

    egyik


    másik

    (tudom,valaki már biztos belinkelte őket valamikor!)
  • Molnibalage
    #18114
    OFF

    Mincza Ildikó bronzérmes, de még hogyan!!

    ON
  • moho
    #18113
    :)
  • repvez
    #18112
    az enyém az specko jegy nekem csak vasárnapra jó :)
  • moho
    #18111
    Nincs olyan, hogy vasárnapra, a jegy mindkét napra szól. vagyis pontosabban te döntöd el melyik napon használod fel vagy szombaton vagy vasárnap.
  • repvez
    #18110
    nekem vasárnapra van jegyem, de már szombaton a városba leszek egy kis városnézést is beiktatunk a programba
  • haflac
    #18109
    én megyek,ha az idő jó lesz
  • Molnibalage
    #18108
    Kézikönyben (magyar honlap) kérdéseidre ott vannak a válaszok rögtön az elején. Fent találsz két linket a banner alatt.

    AF widescreen problémáról nem tudok nyilatkozni.
  • moho
    #18107
    Sziasztok!

    Falcon 4.0 Allied Force van meg és felraktam a legujabb patch-et aminek örültem mert láttam, hogy végre van wide 1680.1050 -es felbontás, viszont ez a 2D-s cockpitra nem vonatkozik. Ott a két szélén díszeleg a fekete csík. Van erre valami megoldás. Mi a véleményetek a FreeFalconról? Honnan lehet beszerezni? mennyire stabil? Bocsi a sok kérdésért :)
  • Scottt
    #18106
    Na mielőtt elmentek:
    Csakis kizárólag egyéni felelősségre nézzétek meg 18+
  • zsoltfireman
    #18105
    Én már Pénteken reggel a küszöbön leszek,és várom a török Viper-eket!!!!
  • DonZorro
    #18104
    Ott a helyem szombaton...
  • Molnibalage
    #18103
    Is is.
  • polluxware
    #18102
    Mármint ezt a repmodellre érted, vagy csak az avionikára?
  • Molnibalage
    #18101
    Kecskemétre ki jön szombaton?
  • Molnibalage
    #18100
    Még ha lesz kabin is akkor sem nagy élvezet ezzel a géppel repkedni, nem ennek szimulálására készült a motor, nagyon nem passzol hozzá. AI vigye csak.
  • Wampa
    #18099
    Asszondom én is ,látok a mappában olyast,de nem működik.....
  • Molnibalage
    #18098
    Max. 2D-s.
  • Wampa
    #18097
    Most nézem ...az kérdés volt,hogy az RV ben van saját kabinja a 23-asnak?
  • polluxware
    #18096
    Ez a gáz.. pedig ha menne a beépített, akkor utána már ráérne a gép max beállításokon le renderelni.. Az más kérdés hogy néha nem is azt játsza vissza a track mint ami történt. érdekes anomáliák:)
  • Molnibalage
    #18095
    Ma lőttem be a loncit kb. 1,5 hét óta. Mivel a bátyus gépére nem tudom felrakni (nincs most DVD meghajtó bekötve) így renderelni sem tudok nagy akciót, mert az az istenverte beépített kódolás mindig elszáll. Fraps-szel az én gépemen meg felvenni Loncit egy rossz vicc. Egyébként is az FF5 kézikönyvön dolgozok amíg a beta II nem jön. Aztán lesz megint dolgom bőven...
  • polluxware
    #18094
    1éve még nem láthattam.. Na mi a helyzet a Lock on-al Szentatyám?

    Top gán 2 készül? Hogy haladsz a vidijóval?
  • Molnibalage
    #18093
    A másik a move along-os sokkal jobb... Az is 'vót már linkelve. :)
  • polluxware
    #18092
    műfajly nem a kedvencem ,de elmegy:)
  • Molnibalage
    #18091
    Asszem kb. 1 éve linkelhettem. :)
  • Molnibalage
    #18090
    Ukránról pusmogtak. A sztori szerint az ukrán nő (!) a saját volt oktatóját szedte le.
  • polluxware
    #18089
    "Szép.. Szép.. Nagyon szép ezredes.. és harcolni is tudnak?"



  • Wampa
    #18088
    Jól idomitott M1 es a Marines nél a levegőben tiszteleg és kikerüli a tisztet:))
  • Wampa
    #18087
    Lehet benne igazság,agy másik srác a környéken volt rádios,ő azt irta hogy erőteljes orosz rádio forgalmazást lehetett hallani:))

  • L Viper #18086
    Vajon milyen a veszteségi lista a vezénylő parancsnokok közt ?
    Én nem kolbászolnék ott ilyen nyugisan :-)
  • gsg16
    #18085
    mintha csak a régi szakaszomat,és magamat látnám a szabadszállási alakulótéren,1989-ben

    off


    LINK
  • L Viper #18084
    ...és mindkét oldalon orosz zsoldosok repültek a rossz nyelvek szerint.
  • Gundark
    #18083
    Nos Pollux, elkövetted a legősibb hibát. Nem voltál gyanús. És mint tudjuk az a leggyanúsabb, elvtársak Jelzem, milyen különos, hogy itt az sg-n van lantlényvigyor Wampa, ez sajnos nem újság. Lehet ott termelni, nem sivatag. Dolgozni azt kell. Ez tény. De hogy a csában van az hogy a rohadt tuaregek, meg berberek akik a sivatag közepén laknak nem éheznek. Legalábbis segélyileg nem. A múltkor volt egy dokfilm etiópiáról meg eritráról. Ugye tudjuk hogy hihetetlen sok ember halt meg ott az éhinség miatt. Pedig van termőtalaj. Olyan dzsungel van hogy atommal kell tisztitani a terepet a leszálláshoz. Volt a közepén egy baromi nagy már már hangárméretű gépszin. Tele traktorokkal meg gépekkel. Ott rohadtak. Szó szerint. Gondoltam nincs hozzá üa. Volt egy x 1000 literes tartály mellette. Több mint félig. A szakértőkök szerint 2-2,5 szer több időt kell áldozni a művelésre mint mondjuk nálunk. (van valami hülye gaz ami állandóan visszaveri magát :) De abszolút nem megoldhatatlan. De az a még érdekesebb hogy nyomorognak, meg éheznek, de szuhojokra meg migekre telik... A 27es első légigyőzelme is egy eritreai 29es :)