52965
  • polluxware
    #18362
    1280x1024 is 4:3-as, de sajna sreent már nemtok berakni, ugyanis azt olvastam hogy a HitilesAF jó arra az RV-re amit AF telepítek...

    nem jó

    Bacik elindulni ,és lusta vok felrakni újra:)

    Szerintem az a gond hogy akármit csinálok akkor is kihúzza teljesen a szélekig (vertikálisan) az Aeyes kabinokat, akármit csinálok. AF -ben megszokta hogy van két csík viszont nem torzítja a képet.

    AF-et már nagyon belaktam, Hitiles-el, JANHAS féle skinekkel, meg engem amúgy is csak a Balkán kampány érdekel... úgyhogy Ghost lesz a vége.

    Egy kérdés Balázshoz!

    Az f-16on lévő HUD FLIR valóságban csak akkor kéne hogy működjön ha NAV/LANTIRN pod fent van, neme? Meg terepkövető radar.

    Vagy az a két kis szemölcs a gép orrának két oldalán az ezt a célt szolgálja úgyszintén?
  • Molnibalage
    #18361
    Ma volt egy éve? Grat!

    Én is 1024x768-ban tolom 15 colos monitoron. Persze ennek még a látható része 15 és nem a teljes. Ma már 17 colosnak hívnák a trükközések miatt. Sajnos olyan árnyékok és szellemképek vannak rajt, hogy az már druva. A kábel is meg van törbe és néha elmennek a színek. Novemer környéként veszek valami normális kijelzőt.
  • L Viper #18360
    Hát én 1024x768-ban "tolok" mindent, ócska 17 colos képcsöves monitoromon 4:3 -as képaránnyal. Nálam baró minden. Ha bekrepál veszek szép laposat és én is kérdezek .
  • polluxware
    #18359
    3d kabint sose használok, használtam.. A riccenés meg külső nézetben vagyon. Az F-15E miatt jó lett volna:)

    Áj hevö háj hóóópsz tu dö La' Viper cváj :)

  • L Viper #18358
    Akkor riccen, amikor 2D kabinból 3D-re vátassz, és Aeyes kabinoknál a nagy felbontás miatt nézetváltáskor. De ha már egyszer nézelődtél körbe, utána teljesen megszűnik. Nálam legalábbis.
  • L Viper #18357
    Az F-15C és az A-10 nem billeg, az orosz gépek igen. A Joy profil variálgatásával lehet javítgatni a helyzeten, illetve a trimmeléssel, de én azt nem szeretem. Inkább a joy-jal korrigálom a középre trimmelt helyzetet. Megszokható. Már a Flanker 2 -ben is ilyen volt.
    Gondolom ezzel akarják éreztetni, hogy nem fly by wire az orosz technika.
  • Molnibalage
    #18356
    Screenshotot róla, mert ez így nekem nem világos. A videóim szélén is néha látsz csíkokat. Arról van szó?

    Sakcok, nem csinálná meg valaki a 10 évvel ezelőtti jubileumi MiG-29 magyar skint? Zsolti? Te vagy ebben mester. Tervezek egy búcsúztató videót csinálni majd Falconnal neki kivonáskor és kéne hozzá az. A mostani 60 éves nem kell, mert randa lett sajons. :(

    A zene is megvan hozzá, ha érdekel valakit akkor azt felrakhatom.
  • polluxware
    #18355
    Lock on az ilyen... :( Át lehet állítani a joy-t hogy ne lineárisan nézze a pot i értkeket hanem a nultpontnál lazábban, majd a teljes értékeknél érzékenyebben vegye az inputykát.

    Fc dettó ilyen...

    Falcon ezért teccik jobban.. 'nem kell küzdeni a géppel'

    Meg amúgy se hiszem hogy az összes orosz gép ilyen mintha libikókán ülnél. Ki tudja??


    Balázs, config editort néztem, van olyan hogy cockpit scaling ,de nincs hatása... Ami igazán zavar az az hogy halvány kék szegély van...
  • zsoltfireman
    #18354
    Próbálgatom a Lockon-t.....
    Még csak az alap van fent a patchel,de így is szívok vele!
    Az irányítással vannak némi gondok!
    Nekem Logitech Wingman Extreme 3D Pro joy-om van.
    Repülés közben rohadtúl instabil,billeg föl-le a gég,ezt mi okozza???
    Addig nem veszem meg az FC-t amíg nem oldódik meg a probléma...
  • Molnibalage
    #18353
    Config editorban néz körül.
  • polluxware
    #18352
    Másnak nincs ilyen problémája az Aeyes kabinokkal??

    Arra tippelek hogy átméretezi a kabint amit valójában natív 1600x1200-nál kéne lennie alul-felül fekete csíknak. Valami méretezési gond lehet...

    Nincs erre valami parancs? pl -hires féleség?

    A másik amit meg újfent tapasztaltam hogy néha meg-meg röccen de úgy rendesen... AF-nél ilyen nincs.
  • Molnibalage
    #18351
    Szerintem tarható, CSAK az adatbázis helyrerakása miatt húzódik a beta II. Ha végre kijön a beta II nagyon felpörög majd minden. Május közepe óta jószerivel csak vegetál a csapat ezért páran elkezdtek dolgozni elég sok dolgon amik kívűl esenek a feature freez-en vagy kivételt képznek. El sem hiszem, hogy már két hónapja várom a beta II-őt. Akkor még azon izgultam, hogy ne államvizsa előtt jöjjön ki. Most azon imádkozok, hogy meló előttt jöjjön (Ara szerint van rá esély).
  • L Viper #18350
    Jó lenne, ha nem csak terv lenne belőle. Nagyon jó lenne, ha idén valóban kijönne.
  • Molnibalage
    #18349
    "10th Anniversary Release is T-Rex's cunning plan"10th Anniversary Release is T-Rex's cunning plan.
  • L Viper #18348
    Igen Az Allied Force szokott ilyet csinálni
  • Molnibalage
    #18347
    Bár nem írta le, hogy AF mi anélkül is tudjuk. :)
  • L Viper #18346
    Két oka lehet:

    1. ok: Nem szereti a kodekcsomagodat, amit használsz. Megoldás, A játék movies mappájának átnevezése vagy törlése.

    2. ok: A videókártya menüben állíts másfajta vonalsimitás értéket. amivel tuti jó, az a 2x-es és a 8xQ.
  • adammmmmmm
    #18345
    Mért van az hogy ha elindítom a játékot akkor sötét a képernyő és szirénázást hallani?
  • Buren
    #18344
    Próbáld ki 1280x960-ason. Most nincs fenn az FF, sajnos nem tudom lecsekkolni, de azért próbáld meg, hátha bejön.
  • polluxware
    #18343
    A kérdés!

    1280x1024 felbontást használok, felraktam az aeyes f16CJ kabint, megy is!

    Csakhogy, jobban szét van húzva a kép horizontálisan ,és ez miatt torzul a kabin nézet valamint kék csíkokat látok a kontúroknál.

    Az AF-ben van fekete csík alul felül és jó a kép... Van erre valmi megoldás?

    redviper -hires opciót használtam, de ugyanaz a szitu.

    Help
  • polluxware
    #18342
    Közben látom hogy itten van a Balázs féle evangéliumban amit kerestem...
  • L Viper #18341
    Szép kis "nyüzsi" .
    Az An-2 -es gurulás a végén .
  • LeonSilver
    #18340
    Azanyámkenyerit ...
  • Molnibalage
    #18339

    Új preview.
  • polluxware
    #18338
    Technikailag nem egy nagy cucc ez a Trackír dolog.. Kár hogy csak egy cég csinál ilyet, ha majd a kínai utángyártott cuccok megjelennek, akkor majd egyszer...
  • LeonSilver
    #18337
    Hát nekem most freetrekkes motyó van.Nem rossz a cucc és van egy kis feelingje annak, hogy saját készítésű a dolog.A gyári trekkenk viszont van egy vitathatatlan előnye.Mégpedig az, hogy hardveresen csinála azt amit a free szoftveresen.Én mindenképpen összeharácsolok egy ilyen gyárira valót az ziher!Na meg egy pedál sem lenne rossz csak az ára kicsit ütős.
  • polluxware
    #18336
    Köszi Buren!
  • L Viper #18335
    Én is kíváncsi vagyok. Remélem hamar megtudom.
  • repvez
    #18334
    Van külön topicja is a freetracknek.Amugy a töredékébe kerül mint a gyári TrackIR mivel csak egy 30Fps-t tudo webkamera és 1-4 led kell hozzá amit kis kézügyességgel összekötsz hogy folyamatosan világitsanak.
    Ha a webkamerát is beleszámolod akkor erös tulzással 10k-ból megvan
  • polluxware
    #18333
    És (és-el nem kezdünk mondatot!) ez a FreeTrack dolog? Ez mennyivel olcsóbb vagy rosszabb? Apparátus gyakorlatilag ugyanannyi, nem?

    Csak kérdés!!!
  • polluxware
    #18332
    Ez olyan mint az a buszos vicc a hülyével:) "Én tuom mi a bajaaa"

    Mindenképp írd le a hibát ha meg lesz! okkulhatunk majd belőle
  • L Viper #18331
    A gépem javítása folyamatban. Jó híreket kaptam. Meg lett állapítva, hogy rossz, "kékhalálozik" .
  • haflac
    #18330
    én meggondoltam és mégsem megyek,nagyon karcsú most a felhozatal,tavaly a B1 miatt lett volna értelme,csak akkor viszont akivel menni akartam bokatörést szenvedett ,így ez akkor ugrott
  • LeonSilver
    #18329
    Innen!
    Mivel juróp nincs vám meg ilyenek.2-3 nap és megvan!
  • zsoltfireman
    #18328
    Urak,honnan lehet jó áron TrackIr-hez hozzájutni???????
  • zsoltfireman
    #18327
    Hja,tervezem,hogy a Forgó travel csapatával kimegyek,de idáig elég halovány a résztvevő országok listája+gépei....
  • Buren
    #18326
    Itt utolsó post talán segíthet.
  • Buren
    #18325
    A csávó csak hülyéskedik, ha elolvasod a "changelogot" akkor láthatod, hogy tele marhaságokkal.
  • repvez
    #18324
    van egy uj video az FF forumon.Az AF topucban a frugalson kint van hogy megjelent az 1.014-es patch ez most igaz mert a hivatalos oldalon nincs nyoma.
  • polluxware
    #18323
    Vannak ezek az Aeyes féle super pitek (f18 2.1, f15c,e). Feltelepítettem RV alá őket, mégse változik a 2d-s kabin. Tudja valki hogy kell ezeket telepítgetni?

    Végre nem OFF