52965
  • polluxware
    #18402
    Ezzel már lehet szép vidijót csinálni..

    DCS BS fííling
  • L Viper #18401
    Az világos, hogy megvan a két 60 éves skin, de Zsolti milyen MiG skint csináljon a minta alapján ? Ez nekem sem "jött le".
  • polluxware
    #18400
    Jovannnaa.. le ne sze dmár a kobakom. Ismered a viccet az agresszív kismalacról?

    Viccet félretéve:) Bocsánat!
  • L Viper #18399
    A Superpak 2 van most fent, azt elbírja. Az AF lebutítva eldöcög, de ha már szerverként még jönnne egy csomó adat, szerintem semmi FPS nem marad :-)
    Az vígasztal, hogy milyen jó ez a cseregép, még nem volt "blúdessz".
  • Molnibalage
    #18398
    Az első kettő már megvan. Nem tűnt fel? Benne van a skipack-ben. Írásban is közöltem, hogy a 60 éves évfordulós kell és a képeken mit látsz lent? Akniek ezek után nem egyértelmű...
  • polluxware
    #18397
    De te most milyen Mig-29 skint szeretnél? A régi orosz félét amire ráragasztották a magyaros matricát, low vis skint, vagy ilyen csili-vili oroszlányos tigrises Vári Gyula skint?

    Addig amíg ez nem vili, senki nem vágja mit szeretnél.
  • polluxware
    #18396
    F-16I Sufa

    Hátha valki nincs képben..
  • Molnibalage
    #18395
    http://mh59.mezgaz.hu/huafmod/MIG-29-PAINT-DEF-10-L.jpg
    http://mh59.mezgaz.hu/huafmod/MIG-29-PAINT-DEF-10-R.jpg

    Zsolti ezekkel segítségébel mennyi idő alatt tudsz összerakni egy MiG skint?
  • JoeDestroy
    #18394
    Viper ha jól veszem akkor elvileg van falcon compatible géped?
    Ha igen akkor egy holnapi multi lehetne e vajh.....?
    A vidéki nyár elfoglalttá teszi az embert, de erre szaggatnék némi időt :)
  • polluxware
    #18393
    mk2 az nemtom mit takar.. Szedtem már le egyszer ezt a csomagot, csak akkor nem próbáltam ki benne a D-s szufit. Nemtom honnan szedtem le annó :(
  • Molnibalage
    #18392
    MK2? Asszem csak trükkösen van hozzá. Ne foglalkozz vele.

    Mit értesz generálás alatt? Újat csinálni Tacedittel? Nem.
  • polluxware
    #18391
    Falcon AF-hez van ez a Israeli theater MK2. Nem tudja valki honnan lehet ezt letölteni?? Apropó..

    Lehet kampányt generálni AF-hez?
  • Molnibalage
    #18390
    Visszavonom.

    Valaki megkérdezte mostanában, hogy mi lett az eltérő dofight skinekkel különböző csapatok esetén. Nos majd valamikor vissza lesznek hozva úgy tűnik. Persze ez nem minden gépnél lehetséges csak amihez van 4 nagyon eltérő skin. F-16, F-18, Su-27 esetében ez már megvan.
  • Molnibalage
    #18389
    ?? Nem jön be semmi..
  • polluxware
    #18388
    na ez meg érdekes
  • polluxware
    #18387
    szép.. szép..
  • L Viper #18386
    Hogy oszlott meg pl. a Szerver oldalhoz a kapcsolódási beállítás a kliensnél ?
    Mi anno úgy csináltuk, hogy én T1 voltam, ha 4-en voltunk, meg negyedelték a többiek és nem az ő sebességüket állították. Ez valami dokumentumba volt leírva.
    Erre gondoltam, hogy ők ezt hogy variálták ?
  • Molnibalage
    #18385
    Jó training videók, jók Falconhoz is részben.
  • Molnibalage
    #18384
    Semmit.
  • L Viper #18383
    Faggasd ki őket, hogy mit mire állítottak a multi menüben. Szerver oldal, kliens oldal ?
    Lehet kér embert még elbír a hadjárat.

    Destroy, nem tudom mikor lesz gép, ezért kaptam cseregépet. Mire kibújik a rejtett hiba addig pár tesztet csere-berét meg kell csinálni.
    Ha jól tudom talán ma kezdték bűvölni.
  • LeonSilver
    #18382
    Ez is ... ;)



  • Molnibalage
    #18381
    Nem a sávszél a gond. A FF devek ketten 512k uploaddal nyomtak hadjáratot. Valami más is bezavar..
  • JoeDestroy
    #18380
    Ahhoz Vipera tudná biztosítani a legzökkenőmentesebb kapcsolatot T1 LAN sebességi beállítás mellett.
    Hogy áll a géped Viper?
  • Molnibalage
    #18379
    Sacok lehene már egy multi. Kivételesen nem AF-re gondolok. FF4-et meg kéne próbálni megint.
  • JoeDestroy
    #18378
    Még egy kis repnap.
    Néhány kép az érkezés pillanatairól :)
  • zsoltfireman
    #18377
    Ok!
  • Molnibalage
    #18376
    Szépek. De maradjuk a topcinál.

    Lehetne Loncival is készíteni, csak tervezek Gripen MiG-29 köteléket is. Fingom sincs, hogy hogyan lehet az megcsinálni, hogy két player Gripennel és egy MiG-29-cel repüljön. Ez még amúgy is odébb van.
  • zsoltfireman
    #18375
  • LeonSilver
    #18374
    :P

  • zsoltfireman
    #18373
    Másik oldalon....
  • polluxware
    #18372
  • polluxware
    #18371
    ÚÚgyám!! Nekem nagyon tetszik 2048x2048-as ha jól emlékszem.
  • L Viper #18370
    Magyar skint.
  • L Viper #18369
    Tévedés, Sindelnet iszonyat jó MiG-29 skint csinált Falconhoz.
  • Molnibalage
    #18368
    Ez is eszembe jutott, de ott is kell skin. (Meg vas is hozzá...)
  • polluxware
    #18367
    Jut eszembe.. Búcsúvideót miért nem Loncival csinálsz Mi-29-nek? Annak szép magyar skin-je is van, megaztán csak jobb vidijót lehet szerkeszteni vele.

    sztem..
  • polluxware
    #18366
    Gyakorlatilag ez úgy fest mint a NAV/TARGETING Lantirn duóból csak a célzó pod. Magyarán elhagyták a NAV pod-ot..

    Asszem most már tiszta
  • Molnibalage
    #18365
    LANTIRN az a '80-as évek vége és '90-es évek ópiuma volt. Az FF3-ban még ezt rakta fel a gépre LGB esetén, FF4-ben már LITENING konténer van. Nem tudod mi ez? Keress rá.
  • polluxware
    #18364
    "Fogalmam sincs"

    -2008 08 21- 23:18:12:89' GMT



    Litening? Az valami Halogén lámpa mint az Ajudikon?

    Csak úgy olvastam eme pdf-et a na/tar lantirn konténerről.. Lehet ezért kellett állítani a nézőpontot is. a terepkövető dolog az meg tuti hogy csak nav poddal megy, kéne mennie a játékban.
  • Molnibalage
    #18363
    Fogalmam sincs. Ma már amúgy sincs nagy jelentősége a LITENING konténerek korában.