52965
  • L Viper #18442
    Jaja ! Jó lesz, szép lesz, de mire lesz repülhető F-16 -os, mennyi idő telik el.
    Az alapkiadásban nem leszünk elkényeztetve repülhető típusok terén. A sémát ismerve imádkozva fogjuk várni az első javító patch-eket, hogy egyáltalán játszható legyen a szim. ( Remélem ezesetben tévedek. )

    A belinkelt videók alapján a táj dettó Lock On, alacsonyan repülve részletgazdagabb, ez igaz, de akkor sem óriási a különbség. Azért éhalkan megjegyzem, én is várom, de olyan sunyi érzésem van, hogy első körben megint át leszünk b*szva. Bár a sok ígérgetett és be nem tartott határidőről inkább ne is beszéljünk.
  • Scottt
    #18441
    Ahjj jöjjön már ki:/
  • polluxware
    #18440
    Nemtom ti hogy vagytok vele, de annyit vártam már rá hogy...

    ha még F-16 lenne benne:)

    Köszi Buren az infót!
  • Buren
    #18439
    Új DCS:BS Producer's Note (Defensive Systems)

    [URL=http://it.youtube.com/watch?v=-R_LaNz4y5A&fmt=18]#1[/URL]
    [URL=http://it.youtube.com/watch?v=xpJLP2HKx80&fmt=18]#2[/URL]

  • JoeDestroy
    #18438
    Huha!
    Inkább befogom mert megállt a fórum :(
  • JoeDestroy
    #18437
    A 3D-s kabinoknál nincs jelentőssége, mivel a render a nézőpont függvényében az adott felbontásra teszi a látott kép vágási határát, és a renderelt objektumok számításba vett részeit. -monitor téglalapján keresztül vetített gúla metszi ki, a programozott nézőpont távolsága, és kicsinyítési faktora alapján (12 éve tanultuk számgrafból :)) )
  • JoeDestroy
    #18436
    16:10 képméret támogatás. (remélhetőleg a neve alapján) Elvileg a Sh+F2 volt eddig félig hivatott a kilátást növelni, ami a szélesvásznú képnek majdnem megfelelt. A TeamSuperHornet csoport gyakorolt ilyennel anno a janes szimen.
  • Molnibalage
    #18435
    Sakcok mi az a widescreen support? Mert lesz FF 5.0-ban.
  • JoeDestroy
    #18434
    A Stopworks 2D kabin nem torzít 1680x1050-ben RV alatt.
    Az Aeyes 1600-as 2D-s kabinjánál, AF alá való, nincs fekete csík a képernyőn az AF-ben.
    A freetrack pedig minimális CPU igénnyel beéri, bár kamera függően néha trükköket kell bevetni a 30 fps elérésére. (roszabb kamerával sem lehetetlen. Boci már tudja :)) )
  • L Viper #18433
    Igen, lazán bírja repülés közben az ALT+TAB -ot. Ez egyébként videókártya és driverfüggő is, mennyire toleráns ezzel szemben. Ez a régi vas az SP2-re toleráns.
  • polluxware
    #18432
    Egyébként a red viperben van valmi f-16i sufa féle lod (drótváz), aztatat szedték ki, és rakták az AF alá + skint..

  • polluxware
    #18431
    Találkozni találkoztam csak nem tudtam hogy CTD ennek a rövidítése.
  • Molnibalage
    #18430
    Crash To Destop. Amikor csak fogja magát és összezuhan a progi. Sosem találkoztál ilyennel? Ekkora akar a win hibajelentést küldeni.
  • polluxware
    #18429
    Mi *aszom az CTD? Egyébként annyi még hogy tegnap felraktam az OF 4.5-öt és nem huzza szét a képet:)

    Mondjuk az első fegyverváltásnál kimeredett a kép, de ettől függetlenül ez fut a legszebben..
  • Molnibalage
    #18428
    Repülés közben?
  • L Viper #18427
    Meg kell becsülni a régi cuccokat is az ínséges időkben. Ez egy atomstabil cucc, még egy CTD-m sem vol és az ALT-TAB -ot is bírja gond nélkül. Igaz, hogy csak egy kabin van ( F-16C ), de legalább fut szépen. Az egész SuperPak 2 install 67 megás.
  • L Viper #18426
    Húúúúúúú, sosem felejtem el, mikor kértem az újságostól a Top Gunt. Mondta, hogy van most egy másik magazin, Aranysas néven. Az nem érdekel ? Mondtam neki, hogy én a Top Gunt vásárolom évek óta.

    Hazafelé brattyogva olvasnám tovább a megszokott cikkeimet, rovataimat, sehol nincsennek. Keresem a megszokott szerzőim nevét, Hardy Mihály föszerkesztő úrral szembesülök. Katonai hátra arc, vissza az újságoshoz kikérem az Aranysast, minden a megszokott helyen. Top Gunnak ekkor lett vége nálam.
    Szegény kollágám jóvoltából, mivel boldog Top Gun előfizető volt, volt szerencsém még pár Hardys Top Gunba belelapozni és láttam, hogyan lett egyre gyengusabb. Ő persze vehette az Aranysast is :-)

    egyébkén egyetértek Balázzsal, nekem is azok az évfolyamok a kedvenceim.
    Az meg különösen jólesett, amikor a BVR harceljárásokról szóló cikkben az illusztrációk, radarképek közt a jól ismert Falcon 4 MFD-ket ollózták be a cikkbe.
  • Buren
    #18425
    Nekem sok Top Gun szám megvan 91-93 évfolyamból.
  • Molnibalage
    #18424
  • Molnibalage
    #18423
    Nekünk (fater) is megvan az összes. A szar TOP GUN-ból mi is egyet megvettünk, hogy röhögjünk. Egy másik pélányt is láttam az sem volt jobb. Nem véletlen ment csődbe..
  • Gundark
    #18422
    Nekem nem aktuális :) Megvan az összes, kezdve a legelsőtől. Amin Tomkrúz van :) Még az a szar is megvan legalábbis az első amikor a top gunból "kivált" az aranysas . Az mekkora átverés volt. Mert ha valaki szól hogy az a top gun nem a Tőrös féle, akkor garantáltan nem veszem meg :)
  • Molnibalage
    #18421
    Aranysasból a 2002, 2003, 2004 kötelező évfolyamok. Nagyon tömény és nagyon jó cikkekkel vannak. Tele. A TOP GUN az kicsit vegyes 96-tól már érdemes. Hej, de szép rím :)

    Aero-t felejtsétek el. Én csak félórás újságnak hívom...
  • Wampa
    #18420
    Üdvöm
    Ha valakit érdekel,az index adokveszek topikban Index topik
    eladó Top gun,Aranysas, Aero kollekció
  • polluxware
    #18419
    Látom azért elvagy:)
  • Wampa
    #18418
    A jó öreg GF mx 440 jutott eszembe....nekem jól ment rajta az AF
    Különös,de ugy emlékszem 128 bites volt.....valami versenyváltozat:))
  • L Viper #18417
    Kicsit gyakoroltam ezen a cseregépen. Hát nem tegnap volt, hogy Superpak 2 kampányt játszottam elösször .
    Egész jó volt az FPS.
    1000-es Celeron, 384 Mega RAM, Geforce 2 MX 400-as kártyával. :-)
    Kis gépre is van jó Falcon verzió.

    SEAD bevetés, kellemetlenkedő MiG-ekkel és a célterület körüli heves légvédelemmel. Vigyáztam nagyon a Wingman-re :-D





    Nosztalgikus volt.
  • Molnibalage
    #18416
    F-16-hoz van bőven skin. Agresszorból több fajta is (kék, fekete), van Tiger és egyéb más. Lehet választani. F-18-ból is van a szürke/fehér/fekete (lásd FunFalcon III), Tiger, alapskin. Kell még emellé valami. Kicsi deltának is van jópár skinje. Szu-27 dettó ugyanez.
  • Molnibalage
    #18415
    4.5. A 4.6-ben nüanyszi újíások vannak.
  • L Viper #18414
    Én kérdeztem.
    Mentettem pár képet a 4 csapatskinről. Hangulatos móka lenne "doghoz".

    Superpak 2 dogfight skinek:

    Crimson:


    USA:


    TIGER:


    SHARK:


  • repvez
    #18413
    telepitési utmutató és link OF4.5+patch-hoz
  • L Viper #18412
    Ebben benne vannak a 4.6 cuccok is, ami ugye nem az igazi 4.6, vagy ez 4.5-ös telepítő ?
  • polluxware
    #18411
    Thanks!
  • Molnibalage
    #18410
    Másnak már felraktam ide.
  • polluxware
    #18409
    Egy linket tudna dobni vki, ahonnan a legutolsó OF-et letudom szedni. Tehát arra gondlok hogy rögtön másolhatom a microprose falcon 4.0-ra.

    Köszi előre is!
  • L Viper #18408
    Igen, csak örömrepkedésre jó.
  • Molnibalage
    #18407
    Ahogy asszem egyszer már írtad. A karmok nélküli sólyom.

    Helyszínek itt.
  • L Viper #18406
    Ez addon a Flight Simulator X-hez.
  • gsg16
    #18405
    ez már az új falcon?ezek alapján ígéretes.
  • JoeDestroy
    #18404
    Asszem egy partíciónyi VISTA helyet kellene csinálnom az FSX nek DX10 támogatással, de még nem visz rá a lélek :))
  • polluxware
    #18403
    Tudtok oldalakat mondani ahonnan Falcon cuccokat lehet leszedni? Nagyobbakra gondoltam.. Valhonnan onnan szedtem le ezt az Izraeli tyiáter dolgot.. de melyikről??