52965
  • Molnibalage
    #18522
    Nos a WoV alá felraktam a 2-es eurűpai kieget. Nem történik semmi nem tudok semmi újat kiválasztani. A feltelepített könyvtárból bemásoltam a fileokat ahol az eredetiben vanak a többi gépek akkor meg CTD...
  • L Viper #18521
    Ebből a szimulátor családból is az a bizonyos "pár apróság" hiányzik, hogy az ember jobban rákattanjon. Hiába egész szép a táj, szépen csillognak a gépek.
    Törjön az a gép a kifutón hardban, ha már hard .
  • polluxware
    #18520
    melyiket?
  • sure
    #18519
    OFF

    Meg valahogy SFP családban olyanok a gépek HARD-ban, mint egy darab tégla, persze lehet, hogy csak a Lonci zsinórun húzott vadászai után tűnik úgy. Falcont meg most töltöm ;P
  • polluxware
    #18518
    Én játékban néztem.. nem egy kicsinyített képmentésen, de ha neked ez felér egy aeyes kabinnal, akkor nem szóltam egy szót se.
  • Molnibalage
    #18517
    Nem nézted meg a linkelt képen a kabint. Hát az minden csak nem elnagyolt...
  • polluxware
    #18516
    F-16a netz kabinja eléggé elnagyolt volt amennyire emlékszem.. de azért sok sikert!
  • Molnibalage
    #18515
    Nem repülni akarok vele. Az F-16A kabin kell belőle mint referencia meg kideríteni, hogy ki követte el. Már volt rá példa, hogy más mikája lett beleintegrálva a FF szériába.
  • polluxware
    #18514
    Torrentról leszedtem ezt a Wings of Israel-t... Szép grafika, avionika az 0 alatt van, repmodell az meg valahol a falcon 1.0 és lock on szar joy-al között van:) Én nem piszkálnám...
  • L Viper #18513
    A Strike Fighter Project 1 megvan nekem eredetiben, de a többi részhez is lehet integrálni a cuccokat. Egyébként a net tele van modokkal hozzá, szinte minden gép elérhető.
    Egy időben nyomtam sokat, a kampányt is végigtoltam, de egy baja van, hogy sablon küldetésekből generálja a hadjáratot és egy idő után uncsi. A leszállás meg röhejesen könnyű hardban is. Odavágod és semmi sérülés.

    Amúgy Seawed volt nagy mágusa a moddolásnak:

    Nézzél be ide, bogarászd át.

    Egyébként próbáltam, bármelyik részhez jók a modok, mert a motor szinte ugyanaz.
  • Buren
    #18512
    Tökmindegy. Az egy nagyon jó dolog a sorozatban, hogy a különböző játékok majdnem mindig egy szinten vannak engine ügyileg hála az updateknek.
  • Molnibalage
    #18511
    De akkor ehhez melyik alapjáték kell? A WoE is "alapjáték"? Vagy bármelyik jó?
  • Molnibalage
    #18510
    Sackok BÁRKI akinek megvan az alapjáték hozzá az légyszíves dobkon már screenshot hegyeket és ha esetleg benne van a készítő elérhetősége az jó lenne. Talán megengedi a textúráinak használatát és végre lesz ilyen F-16 is a Falconban.
  • Wampa
    #18509
    Itt van
  • Molnibalage
    #18508
    Ez mi lehet? Ez az F-16A kabin az SFP sorozatban van? Megvan ez valakinek?
  • Molnibalage
    #18507
    Lesz lámpaoszlop FF 5.0-ban tudtommal, nem is akármilyen. Valódi fényforrások lesznek és nappal nem fognak világítani elvileg.
  • zsoltfireman
    #18506
    Az OF-be bár mikor berakom a SUFA-t!!!

    Ezek is az én munkáim:
    Szinek,Lod-ok









    A Bahraini skin az AF alá is ment....
  • zsoltfireman
    #18505
    Yeah....Lámpaoszlop mániások tartsunk össze!
    Akkor ehez mit szólnál????
    Ez már létezik....
    Balázs most ne figyelj ide....Még 1X elnézést a képekért!!!!




  • L Viper #18504
    Akkor még pár szépet rakok. Rombolósat is:












  • L Viper #18503
    Viszont a legkezesebb verzió az RV és amiket írtam buherákkal, majd olyan szép mint az OF :-D.
    Remélem rendet vág végre az FF5 ebben a kesze-kuszaságban .
  • polluxware
    #18502
    Köszi előre is!

    Azéris Szufi kell! Aeyes kabin remélem megy OF alatt...

    Nagyon szép képek:)
  • L Viper #18501
    Most a munkahelyen vagyok, de délután átküldöm.

    OF-el egy bajom van csak. Elég sok a CTD és a kampány zabálja az fps-t rendesen. Amúgy messze a legszebb Falcon verzió szerintem ( eddig legalábbis ). Mániám a lámpaoszlop :-D ééééés ebben van :-D

    Pár OF kép még:







  • Molnibalage
    #18500
    Nem hiszem. A Sufa iránti vágyadat sem értem igazán. A gép jelen állapotában elég gyengén van modellezve.
  • Molnibalage
    #18499
    Ez hogyan jön ide? A Janhas skinekben és oldalban meg nem'tom mi volt a meglepő benne van a linkek között a kézikönyvben.
  • polluxware
    #18498
    jöhet, jöhet:) Közben látom hogy van OF alá israel theater, gondlom abba meg berakták az RV féle modelleket, vagy szerkesztettek alá. OF alatt nincs kék csík kabinban:)

    3ból vmelyik csak jó lesz már.
  • L Viper #18497
    OF, ahogy Balázs is mondja.
    A régi Falconhoz való HiTilesel és a Lazystone féle felhőmodból asszem a 8-as típus.

    Egyébként az RV is iszonyat széppé tehető, pár fa felhő és a Hitiles felrakásával, illetve skymod cserével. Pár apróság, ha kell átküldöm ahogy én használom az RV-t.
    Egy pár megás cucc, fél perc alatt felrakható. Egyébként a Haze opciót ha kikapcsolod az RV-ben a légkör és a láthatóság tisztára olyan lesz, mint az AF-ben.
  • polluxware
    #18496
    RV nem szereti az ALT-TAB-ot...
  • polluxware
    #18495
    Francba... OF-ben meg nincs Sufa... csak a görög cft-s f-16
  • Molnibalage
    #18494
    Nem. Ez OF. A felhő elárulja...
  • LESCO
    #18493
    Köszönöm a segítséget!
  • Buren
    #18492
    Ha ez nem jó (márpedig jónak kell, hogy legyen) az egyik openfalcon package-ben is benne van az alap Falcon 4.

    @#18488
    Hú, ezt a pitet napról napra jobban várom.
  • polluxware
    #18491
    Jut eszembe Viper.. ez gondlom rv1. Milyen talaj texture, milyen sky mod-ot használsz? Ez már úgy közelít az AF-hez kinézetben.
  • polluxware
    #18490
    Tegnapelőtt szedtem le.. akkor 100k val jött lefelé
  • LESCO
    #18489
    Sziasztok!

    Égen-földön keresem a falcon 4 alap játékot, amire a ff4/RV1 telepíthető, de sajnos nem sikerült eddig ráakadnom.
    Tudnátok segíteni, hogyan lehetne hozzájutni?

    Előre is köszönöm!
  • Molnibalage
    #18488
    Igen. Mind.
  • polluxware
    #18487
    kép janhas+template
  • polluxware
    #18486
  • polluxware
    #18485
    mlu pakisztáni az uccsó amiről tudok
  • zsoltfireman
    #18484
    Hmmm,már megörültem....akkor milyen template van???
    Ja,Jan elkészítette a Lengyel skint????
  • polluxware
    #18483
    eredeti janhas template nekem is kéne....... de az kopirájtos szóval ne reménykej. Ő olyan falconos Ruggbott vagy mifene:)