52965
  • Palinko
    #18562
    FF5 ről beszélünk? a free falcon honlapján a legújabba 3.1, tehát sorban nállam nem az 5 jön hanem a 4 :)
  • Solt
    #18561
    4 magra optimalizálva megoldható lenne, de egy ilyen grafika akár csak a mostani FF4 tudásával... hááát... talán 10 év múlva! :)))
  • Molnibalage
    #18560
    Egyszer biztos. 10 év múlva. Ilyen szintű részletességre ninc szükség szeritem. Az avionikai modellezés kárára megy a sok erőforrás más használtata.
  • Molnibalage
    #18559
    Aeyes? Ott nincs. A free-ben csak sokszor kell lefele nyílt nyomni.
  • haflac
    #18558
    szerintetek várható valamikor olyan pc-s szimulátor ami hsaonlóan néz ki?



    ezek:Tom Clancys H.A.W.X. (X360) képek
  • LESCO
    #18557
    Nekem külső nézetben elég gyors mind a mouselook mind a pow/hat.
    A controls menüben az advanced részben van egy mouslook sensitity és egy pow/hat sensitity. Talán segít.

    Viszont nem tudom miért, de f-15E-ben nem tudom használni a hátsó kabint. Van ötletetek, hogyan tudnék "hátramászni"?
  • polluxware
    #18556
    Az RV1-t lehet ablakban futtatni? Úgyértem hogy a monitor 1280x1024 van, és 1024x768-as ablakban fusson a játék. pl:lock on, il2
  • Molnibalage
    #18555
    A terv 2008 dec 15 táján. Akkor lesz 10 éves évfordulója a Falcon 4.0 kiadásának.
  • Molnibalage
    #18554
    Ez is benne van a kézikönyvben. Könyörgöm olvassátok már el, ha megírtam. Nem véletlenül kezdtem ezzel...
  • JoeDestroy
    #18553
    Tájon.!!!!
  • JoeDestroy
    #18552
    A CTD erősen driver függő. ATI-val az elmúlt fél évben nem volt CTD Alt+Tab-ra sem! (bezzeg a 7.12-8.1 ig még látható gép sem volt a seggem alatt! Anno postoltam képet erről. :)) Király volt mindenhol látni a kásás tályon :)) )
  • JoeDestroy
    #18551
    Megapatch :)
  • Ati810
    #18550
    Ja és az FF5 mikor jelenik meg ?
  • Ati810
    #18549
    De a FreeFalcon (FF) sorozat az kiegészítő vagy egy külön játék ?
  • Molnibalage
    #18548
    "az alap kezelőfelület sztem, nem olyan szép mint AF-ben (szubjektív)"
    Az FF 5.0 UI mellett minden más gyenge tréfa lesz.

    "ez a kék kontúr vonalak a kabin körül és 3d-s kép határán. (alap, aeyes, stopworks) + széthúzza a képet, és aránytalan lesz."

    1. Lesz widesceen support.
    2. A kép szélén nem'tom miért van ott. Akció közben nem veszem észre.


    "A-G módban hajlamos (nálam) lefagyni a kurzor. úgyértem hogy van olyanja hogy hiába mozgatom csak be áll középre és kész.. (SnowPloov módban, nem stp-ben!)"

    Csókolom, az úgy működik nincs annak semmi baja. Befogás gomb és szabadon mozoghat...


    "A-A rakétya oldásnál jó 2mpig kell nyomni a gombot hogy leoldja a cuccot. biztonsági dolog gondlom, de akkor is.."

    Nem, ilyen a valóságban is. Sajnos ez a rész bugos, mert MRM módban sokáig kell nyomvatartani az AIM-7 és AIM-120 és egyéb radaros esetén, de dogfight módban már nem!


    "Sajnos sikerült CTD-be futnom itt is..."
    Nekem pedig, mint írtam atomstabil. Ezért "szar" tesztelni az beta-t. Teli van CTD-vel és reprodukálhatóan.


    "Alt-tab az felejtős, AF ben ez tök jól műkszik plusz az átírt SMP kód révén jobb erőforrás elosztású."

    Hát ez engem marhára nem zavar...

    Ha felrakja az ember, utána még van vele rendesen dolog hogy úgy nézzen ki ahogy én szeretném.

    vmiért iszonyat lassú külső nézetben a kamera mozgása

    kb. ezek
  • Molnibalage
    #18547
    Máer nem kell kösz. Kivágtam ami kell és le is töröltem az installomat. Inkább a készítőktől próbálunk kunyizni sokmindent.
  • Wampa
    #18546
    Elküldtem mailen a játék első részét,nekem azzal stabil volt.Ne töröld le a levelet,két órán át töltöttem fel.:))
  • repvez
    #18545
    Ezek nagyrésze FF5-ben eltünnek, kivéve a 2 mp-es raketya oldás mert az a valoságban is igy müködik a véletlen oldás miatt.
    A kép széthuzása és kék szél az nálam is jelentkezik de normál monitorosoknál nem .
    ALT+TAB az meg gépfüggö mert nálam például még AF alatt sem tudom használni.
  • polluxware
    #18544
    "apró szépséghibák"

    az alap kezelőfelület sztem, nem olyan szép mint AF-ben (szubjektív)

    ez a kék kontúr vonalak a kabin körül és 3d-s kép határán. (alap, aeyes, stopworks) + széthúzza a képet, és aránytalan lesz.

    A-G módban hajlamos (nálam) lefagyni a kurzor. úgyértem hogy van olyanja hogy hiába mozgatom csak be áll középre és kész.. (SnowPloov módban, nem stp-ben!)

    A-A rakétya oldásnál jó 2mpig kell nyomni a gombot hogy leoldja a cuccot. biztonsági dolog gondlom, de akkor is..

    Sajnos sikerült CTD-be futnom itt is...

    Alt-tab az felejtős, AF ben ez tök jól műkszik plusz az átírt SMP kód révén jobb erőforrás elosztású.

    Ha felrakja az ember, utána még van vele rendesen dolog hogy úgy nézzen ki ahogy én szeretném.

    vmiért iszonyat lassú külső nézetben a kamera mozgása

    kb. ezek

  • Molnibalage
    #18543
    "Néhány apró hibácskával ugyan, de ezzel az itteniek úgysem értenek velem egyet."

    Még sohasem mondtad mik ezek. Halljuk az meglátom mit tehetünk.
    -----

    OpenFalcon 4.5: Csodaszép, de 5percenként az asztalon végzi, örömrepkedésre, single mission-ra jó (amúgy egy kalap szar) bocsika

    Kalap szarnak nem az, de sajnos szerintem is közel van hozzá. Olyan brutál gép kell, hogy azon Cryisozni lehet fullon és a stabilitása valami vicc. És összevissza 4 órát ha teszteltem életemben, de azalatt vagy 6 CTD-m volt. Az FF4 a legutolós patchel az utolsó lejátszott hadjáratomban csinált 51 bevetésből 1-et!

    Próbáld ki mindet.. sok sikert:)
  • polluxware
    #18542
    Falcon 4.0 Allied Force

    Itt a fórum tetején az F-16 kép alatt meg "RAktár2" címen a "W" könyvtárban találsz hozzá "AFHitiles"-t meg kabint.

    Falcon 4.0 Allied Force: rettentően puritán grafika, viszont (SZtem.) rettentően stabil, tény hogy keveset tud a többihez képest viszont azt stabilan.. (1.012 v. 1.013 patch kötelező)

    FreeFalcon 4/RV1: AF-re is tökéletesen telepíthető, még ez is a stabil kategóriába tartozik, több fegyver, gép, egyebek. Néhány apró hibácskával ugyan, de ezzel az itteniek úgysem értenek velem egyet

    OpenFalcon 4.5: Csodaszép, de 5percenként az asztalon végzi, örömrepkedésre, single mission-ra jó (amúgy egy kalap szar) bocsika

    Próbáld ki mindet.. sok sikert:)
  • DANIELE
    #18541
    A neten használhatom, mert én csak az IL-2 változatait használom a neten és már szeretném kipróbálni a Falcon 4.0-et is.
  • Molnibalage
    #18540
    Add meg a címed privátban elküldöm amint tudom. AZ íróm gyakorlatilag kihelte lelkét és lehet, hogy cimbit kell mégkérnem. Vagy esetleg más jótét lélek is segíthet a közösségből. Viper érsek?
  • DANIELE
    #18539
    Már egy szer letöltöttem, de az állományok megnyitásakor mindig azt írja ki, hogy ismeretlen vagy sérült.WinZip és WinRAR-ral próbáltam.
  • Molnibalage
    #18538
    1. Kézikönyvben minden le van írva, ott a link a banner alatt. Magyar honlap.

    2. Jelenleg AF és FF4 is ajánlatos. Szóló játékban FF4 klasszisokkal jobb, de online az AF a bajnos a jó netkód miatt.
  • Molnibalage
    #18537
    Sehol. Innen leszedheted. Mivel minden jogutód megszűnt igazából szerintem senkit nem zavar, hogy leszeded.
  • Molnibalage
    #18536
    Már összejött megcsináltam a külön-külön letölthető installokkal. Amúgy elég instabil a cucc. 50%-ban CTD-zet ugyanazon beállítások esetén...
  • DANIELE
    #18535
    Hello, meg tudnátok mondani, hogy itthon hol lehet megvenni a Falcon 4.0-át.
  • Wampa
    #18534
    Hello
    Csinálnék én,ha tudnám hol a két játék,megvolt a SF is meg a WoE is,egyiket se lelem,én is leszedtem a gépről szinte rögtön,mert nulla szerintem.
    De biztos hogy nekem a külön feltett WoE alatt is mentek a kabinok,
    single missionban halálbiztosan.
  • Ati810
    #18533
    Hello
    Lenne egy pár kérdésem:
    -Szerintetek meik falcont szerezzem be alapnak ? pl:4.0 ,Allied Force stb.
    -A FreeFalcon az a 4.0 egy kiegészítöje ?
    -És ti meik Falconnal játszotok ?
  • Molnibalage
    #18532
    A Falconban repülhető, de messze felülmodellezi a gépet a program, ha te repülsz vele. Az F-16 sok szenzorja és avionikai szinje nagyjából "benne marad". Marad datalink, nagyon precíz (bár kevésbé érzékeny) besugárzás jelző, igen nagy látószügű radar minden alüzemmóddal bár sokkal gyengébb érzékenységgel.
  • JoeDestroy
    #18531
    Falcon 4?
    Néhányhoz van kabin is, sőt talán még többhöz is lesz az FF5-ben.
  • Willenbrock
    #18530
    Érdekelne hogy létezik-e olyan szimulátor,vagy adtak-e ki olyan modot valamelyikhez-amiben repülhetőek a "rossz" oldal gépei is?PL:MIG-21 Fishbed.
  • Molnibalage
    #18529
    Csinálj légyszíves sok-sok screent és küld el nekem. Nem akar működni ez az istennek sem WoV alatt.
  • polluxware
    #18528
    kiss cöppszégem:(



  • polluxware
    #18527
    must szííí
  • L Viper #18526
    Né' má' !!! Ez meg Falcon 4 tájtextúra a Phantom kabin modnál. A Cheksixről ollóztam ki :-)

  • Molnibalage
    #18525
    Én toltam kell. Kell hozzá az első is. A készítő neve lenne igazán fontos. Ha textúrát megkapja Qawa az bőven jó neki.
  • L Viper #18524
    Elvileg a Single Missionban látni kéne a gépeket, ha jól emlékszem. Én anno a Seawed Bopakjából kiszedtem egy csomó gépet és működött a Wings Over Europe-al is. Sajnos semmit nem tartottam meg, mert meguntam ezt a szimet az előbb leírt okok miatt.

    A Wings Over Israelt kipróbáltam, de másnap uninstall vetett véget Tiszavirág életének a gépemen. Semmi újat nem mutatott.
  • Wampa
    #18523
    Hello
    Próbálkozz,mert nekem működött,én is ezzel a kabinnal(géppel)szerettem repkedni benne.Nekem is tetszett és szivesen látnám a Falkonban.......nincs hozzá readme?