52965
  • Ati810
    #18602
    Még nem.
  • polluxware
    #18601
    és most már jó?
  • Ati810
    #18600
    Nem Linux alatt játszok csak ott töltöttem le.
  • polluxware
    #18599
    Patyomkin páncélost szenvednék én linux alatt ha játszani is akarok:) Igen winxp:)

    rar-ba van csomagolva az iso file
  • Ati810
    #18598
    Mert én Linux-on. Akkor lehet hogy az átmásolásnál történt valami
  • Ati810
    #18597
    Polluxware de Windows-on töltötted le ?
  • Ati810
    #18596
    Ok várok de majd szólj ha feltette.
  • polluxware
    #18595
    Én erröl az oldalrol töltöttem le: http://thepiratebay.org/torrent/3633902/Microprose_Falcon_4.0_English_(this_one_works_)

    Ez tutira műkszik...
  • Bögyörő
    #18594
    Kösz a gyors választ.
  • Molnibalage
    #18593
    1. Az újíások nagy része nem publikus egyelőre, rengeteg lesz.

    2. Az F-16-nak FULL 3D-s fülkéje lesz, de nem rögtön az FF 5.0-ben kevéssel utána jön patch formájában. A RipTiles tájtextúrával szintén ez a helyzet.

    3. A többi gép 3D-s kabinja ami benne lesz még a régi elvek szerint készül kivéve az F-22-es kabin asszem. A jövőben az ütősebb kabinok már FULL 3D-ben készülnek, de ez jóval tovább tart.

    4. Tudtommal a repterek is feljebb lesznek rántva és a hibás kifutó textúrák is javítva lettek. Van kép freefalcon.com-on preview threadben.
  • Bögyörő
    #18592
    Sziasztok, ritkán tudom megnézni a fórumot mert nincs saját netem ezért nem tudom irtátoke már hogy milyen újítások lesznek a FF5-ben. Szerintem a FF jobb mint az OF, de az OF-bn sokkal jobb a 3D fülke, arra lennék kiváncsi hogy a FF5-ben lessz ilyen minőségü 3D fülke, és hogy az F16nak vagy esetleg más gépeknek is lessz 3D fülkéjük, érdekel még az is hogy a repülőgép modeljén és a reptereken lessz valami fejlesztés, olyan mint pl. nagyobb polygonszámú modell, esetleg nagyobb felbontású texturák, Jó repülés mindenkinek.
  • Molnibalage
    #18591
    Fura, mert egy ibőben asszem én is leszedtem és akkor még ment. Viper, tedd már fel akkor, ha erre jársz.

    Ati, neked addig meg várnod kell.
  • Ati810
    #18590
    Én erröl az oldalrol töltöttem le: http://thepiratebay.org/torrent/3633902/Microprose_Falcon_4.0_English_(this_one_works_)
  • Molnibalage
    #18589
    ??? Olyat ami mindet egyszerre? Olyat tuti nem. Az FF4 / RV a raktár2-ből leszedhető. Az OF 4.5-höz is tudok linket adni. A torrentet az elmúlt 2 napban az Falcon 4.0-hoz kétszer is linkeltük. Bizotsan azt szedted le?

    OF 4.5 itt.

    Komolyan mondom nem értem mi ilyen nehéz ebben. Ha nem jön le az Falcon 4.0 akkor kérd meg L_Vipert, hogy töltse fel már medifire-re. Az ő uploadjával 20 perc alatt fent van. Akkor másnak sem kell elküldenem.
  • Ati810
    #18588
    Hello
    Itt a fórumban láttam egy letöltést ami tartalmazza a Falcon 4.0-t az FF4-et és az
    OF 4.3. Ezt én leis töltöttem de mikor kiakarom csomagolni kiirja hogy futtatási hiba. Ez mért van és hogy tudnám megoldani ?
  • Wampa
    #18587
    Ott a pont
  • L Viper #18586
    Hát ez bekopogott rendesen!
  • polluxware
    #18585
    anyós kopogtató ;)
  • polluxware
    #18584
    Tetszetős
  • Molnibalage
    #18583
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=yaGS4vO5ry8]Az elején és1:49-nél szerinted az mi?[/URL]

    Miért van az, hogy van előnézet de nem is figyeltek rá? ]Grrrrrrrrrrrrrrrrrr! [#gonosz2

    Csúcs 3D modellhez csúcs kabin is dukál...
  • polluxware
    #18582
    Balázs! Tornado-hoz ugye lesz kabin??????????????
  • Molnibalage
    #18581
    Bazz, tényleg...
  • L Viper #18580
    Vagy Shift-2 ? A fene emlékszik már rá, nem használtam ezer éve.
  • L Viper #18579
    Nem lefele nyíl. Ha jól emlékszem csak a főnézet gombot ( 2-es szám ) kellett mégegyszer megnyomni.
  • L Viper #18578
    Már a Superpakhoz készült V2.2-es Aeyes kabinban is volt hátsó fülke nézet egyébként.
  • Molnibalage
    #18577
    Na ezt hogyan? Nekem nem sikerült sok-sok lefele nyíllal sem.
  • L Viper #18576
    RV-hez készült F15E Aeyes hátsó kabin.

  • L Viper #18575
    Hogyne lenne hátsó kabin.

    Kattogd a next-et serényen :-)
  • Palinko
    #18574
    köszi mind kettőtöknek, úgy látszik a manualt sikeresen elfelejtettem már, tehát inkább annak esek újra neki :)
  • Molnibalage
    #18573
    Az Aeyes... Mutass egyscreent róla. Az F-15E-nak akkor van hátsója, ha SEMMIT nem raksz fel.

    Most már tényleg közel.
  • LESCO
    #18572
    Hát nem tudom, nekem nem akar működni, pedig a könyvtárban van gif a hátsó kabinhoz is. Ez ugyan aeyes, de nem 3d-s csak 2d-s. F-15E superpit v2.2 és 2.4 upgrade az RV-hez...
  • Molnibalage
    #18571
    Vagy itt.
  • Buren
    #18570
    Itt

    és

    Redviper = Freefalcon 4



  • Palinko
    #18569
    és a banner alatti raktárban sem találom :)
  • L Viper #18568
    Nem a 2 -es gombot kell megnyomni mégegyszer. Régebben volt fent ez a kabin és volt hátsó kabinom is.
  • JoeDestroy
    #18567
    Ez a game arcade ha jól sejtem....
  • L Viper #18566
    A külső nézet kameramozgásának állítható az érzékenysége, a másodlagos setupban, ahogyan az egérnézelődés gyorsasága is.
  • JoeDestroy
    #18565
    Nem jó. Nincs turbulencia! Füstcsík. Legalább "faroljon" a levegőben :(
  • Buren
    #18564
    Ez már szerintem túl csicsás-picsás, DCS szintű graf bőven elég bármilyen study-simhez.


    "...Könyörgöm olvassátok már el, ha megírtam..."

    Balázs, szerintem szólni kéne egy sg-s modnak, hogy oda a kép alá direkt linkbe nyomja be piros betűkkel, hogy "MAGYAR KÉZIKÖNYV" vagy valami.
  • Molnibalage
    #18563
    Mert ott nincs fent. FF4 a legutolsó.