52965
  • polluxware
    #18642
    JóóóóIsten vagy!!
  • L Viper #18641
    Az a POV Hat gomb lenne, amivel a "fejed" forgatod a kabinban :-)
  • L Viper #18640
    data.hu - regisztráció nélkül és használható
    mediafire.com - szintén használható regisztráció nélkül

    Bár érdemesebb kreálni egy fiókot, mert akkor látod a cuccaidat és nem kell elmentegetni a törlőlinkeket.
  • L Viper #18639
    Oké, ebből értettem félre:

    "Mikor elakarom inditani kiirja hogy válasszam ki mivel akarom futtatni. Itt a jegyzettömbtöl keresztül a Paint-ig van egy csomo program. És itt mit csináljak. "
  • Ati810
    #18638
    L_Viper tudom mi az a Demon Tools és tudom is hogy kell hazsnálni de azért kössz.
    De ha már a joy-oknál tartunk azok közül az X52 Flight Control System a király.
    Bár nekem is lenne egy ilyen
  • polluxware
    #18637
    Egy ideig nem veszek semmit a géphez az tuti:)) Most kellett routert is cserélnem mert megadta magát..
  • gsg16
    #18636
    datanet
  • polluxware
    #18635
    Tudsz olyan oldalt ahová viszonylag egyszerűen felrakhatok kb.20 megát, saztán azt linkelhetem ahova akarom?
  • gsg16
    #18634
    mi az a 8 utas panoráma?
  • L Viper #18633
    Ilyet akarsz venni ?

    Nekem
    ez nagyon bevát, szerintem ez is jó vétel.
  • polluxware
    #18632
    Mostanság vettem meg a joy-t a POV hat miatt.. az nagyon hiányzott az Attack3-ról, az hogy a kar oldalra is mozgatható ez meg egy teljesen új dimenzijó a számomra:)

    Apropó dimenzió... Bizony a túúúdosok szerint pólusváltás lesz a földön hamarosan, cirka 600éven belül. Az meg remélem tudjátok mit jelent... (lantlények előnyben)
  • polluxware
    #18631
    Egyet értek veled gsg valahol.... DE! az adott filmnek ez a műfalya...

    Szerintem 'relatíve' méltó utódja ez a rambó sorozatnak, és egyben befejező része is. Nem hiszem hogy lesz több...

    Elvégre hazatért
  • repvez
    #18630
    Én sem azt mondtam csak azt hogy a logitechhez képest lötyögösebb értsd könnyebben mozog.
  • gsg16
    #18629
    nekem a saitek nem lötyög.sőt.kb 3 éve van meg,de hibátlanúl működik.
  • gsg16
    #18628
    off!

    Uraim megnéztem a John Rambo című filmeposzt.hát szerintem az egyik leg gyengébb rambo film.meg hát a stallone sem 30 éves már.de az a jelenet,amikor is egy dombtetőn,egy terepjáróról,egy kb. 50-es kaliberű géppuskával elkezdi a tömeget oszlatni,az nem semmi.azért megérte megnézni az egész filmet.
  • repvez
    #18627
    A bátyám ilyennel nyomul és az unokaöcsi is :).Amire kell arra megteszi de semmi extra.Elég erös és nem olyan lötyögös mint a saitek.
  • polluxware
    #18626
    Van valkinek tapasztalata a joy-al kapcsolatban?ezzel
  • polluxware
    #18625
    Hát Ati.. ugyérzem lesz még gondod bőven ha már elindul a program.
  • L Viper #18624
    Feltelepíted a Daemon Toolst és lesz egy virtuális CD meghajtód betűjellel a gépeden.
    Az ISO fájlt "bemountolod" a Daemon Tools segítségével a virtuális meghajtóba és utána minden olyan, mintha CD-ről, ill. DVD-ről installálnád a programot.
  • Ati810
    #18623
    Thx
    Majd megnézem :D
  • repvez
    #18622
    az iso-t a daemon tools nevü okossággal kell megnyitni és lön világosság
  • Ati810
    #18621
    Nemtudja valaki hogy mit csináljak ?
    Letöltöttem a Falcon 4.0-t, azt amelyiket itt irtatok. Letöltöttem Linux alatt és ahogy Wampa mondta ki is csomagoltam Linux-on és az Iso-t másoltam.
    Mikor elakarom inditani kiirja hogy válasszam ki mivel akarom futtatni. Itt a jegyzettömbtöl keresztül a Paint-ig van egy csomo program. És itt mit csináljak.
  • Ati810
    #18620
    Kössz :D
  • repvez
    #18619
    google a barátod a wiki meg a barátnöd :D
  • Ati810
    #18618
    Mármint az a "Ulisse Nardin chronométert".
  • Ati810
    #18617
    A meg mi ?
  • LESCO
    #18616
    Sziasztok!
    Átolvastam az angol nyelvű manualt a ff4/rv-hez.
    Találtam benne utalást free 2d kabinra, ami állítólag mellékelve lett az installban. (c130, f111, f4)
    Valaki találkozott velük, mert én nem találom.
  • Wampa
    #18615
    Komolyan?Küldesz nekem egy Ulisse Nardin chronométert?:))

  • Buren
    #18614
    Kész Hállívúd.
  • Molnibalage
    #18613
    Ez eleje. :) Még ez-az változhat benne.

    A többi majd később.
  • Ati810
    #18612
    A "kaptok" alatt kiket értesz ?
  • Molnibalage
    #18611
    Hararosan kaptok valami szépet. ;)
  • Molnibalage
    #18610
    Őszintén szólva én csodálkozom, hogy a számítógépek egyáltalán működnek. X cég gyárt kismilló féle cuccot és ezeket kombinálhatod milliárdféleképpen. Tudom, hogy a chipset gyártás meg egyebek nem sok helyen vannak, de ez akkor is durva. Ilyen szintű kombinációs lehetőségnél előfordul megmagyarázhatatlan hiba.

    Az ember is ilyen ám. Az újszülöttek durván 3%-a rendelkezik kisebb- nagyobb, az esetek nagy részében elhanyagolható születési rendellenességel. Durva mi?
  • LeonSilver
    #18609
    Ebben nincs semmi x-akta.Én meg sem tudom mondani, hogy hány gépben cseréltem memóriát azért mert hibázott / nemment rendesen / fagyott egy adott alaplapban míg egy másikban tökéletesen működött.Még egy kis listám is volt, hogy melyik lapban melyik memória megy csont nélkül.
  • polluxware
    #18608
    Egy dolgot még nem kérdeztem Viper... Mióta csinálja ezt? Úgyértem milyen hardware avagy softvare változás óta? be tudod ezt határolni?
  • L Viper #18607
    'Stét urak !
    Szokás szerint, megint csak most jutok gépközelbe, ráadásul megint a munkahelyről. :-)

    Ha minden igaz alakul a gépem is, csak jövő héten lesz időm értemenni, ha valóban kész is lesz.
    Érdekes módon a Memtesten átmennek a memóriák, de a Benchmark full az max fél óra után megfekteti. Az érdekes az, hogy más gépben tökéletesek a memóriáim, legalábbis ezt az infót kaptam.
    Tegnap este ráküldték a tesztet más típusú memóriával és még reggel is ment frankón.
    Érdekes ez a tudomány :-)
  • Ati810
    #18606
    Ja és Wampa megpróbálom amit mondtál.
  • Ati810
    #18605
    Ha a szim alatt szimulátort értesz akkor én rajongónak számítok
  • Wampa
    #18604
    Hello
    Én is Linux alatt töltök,most hogy mondod nemrég volt nekem is hogy a rar-t az NTFS-re hibásan másolta,lehet hogy az UHU néha nem birkozik meg vele?
    Bontsd ki Linuxon,másold az ISO-t.Amugy a feltöltő valamit, irt hogy az előző szarul működött,ez most a tuti.
  • polluxware
    #18603
    Szedd le az AF-et az rögtön megy, aztán eltod dönteni hogy szim rajongó vagy e egyáltalán