52965
  • DANIELE
    #18682
    Letöltöttem és nem bírom meg nyitni, azt írja nincs az állománynak vége.
  • LESCO
    #18681
    Fent van az AF is, régen sokat játszottunk vele multiban, single-be is.
    Molnár Tibi cimborám volt a nagy guruja, bele is rángatott minket rendesen.
    Az RV-t csak a repülhető gépek miatt raktam fel, nagy szerelmem a Strike Eagle. A Jane's F-15-el évekig toltam anno...
  • L Viper #18680
    Meg a Balkán hadjárat abban alapból benne van.
  • L Viper #18679
    Jaja Lesco, rakd fel az Alled Force-t is, mert a hadjátat multit meg azzal "toljuk". AF nem veszekszik össze más Falcon verziókkal :D
  • polluxware
    #18678
    Lesco rakd fel az AF-et, abban nincsenek ilyen análomániák...
  • polluxware
    #18677
    El vannak váákulva itten az emberek:) Néhányan már a Black Shark-ra is építkeznek.. Most néztem a simware oldalán a sept. 20-át átrakták dec 20-ra...

    Francot kell még azon szöszmötölni... adják ki kevesebb featúúrásaal MOST!!!
  • Molnibalage
    #18676
    Nem, így kéne lennie! Amit leírtam a kézikönyvbe azt mind teszteltem.
  • L Viper #18675
    Az kijelző. Egy kabinépítős oldalról van a kép.
  • JoeDestroy
    #18674
    Valóban nem!
    Vajon a két MFD LCD, vagy csak kép.
    Az F4Glass és a FalconGauges progikkal lehet az MFD-ket és a műszerállásokat menet közben kilopni a játékból és kitenni külön megjelenítőkre. (Pitbuild :) )
  • L Viper #18673
    Nem rossz ez a cucc:

  • LESCO
    #18672
    A manual írta hogy ha törlöm a munition-t, akkor törli a flight-ot...
    Valamit félreértettem?
  • Molnibalage
    #18671
    Very stragne. Próbáld ezt meg TE-ben csinálni. Nem fog összejönni. Majd meglátjuk, hogy mit hoz az FF5.
  • LESCO
    #18670
    OCA strike volt, F15-E.
    Nem átfegyverezni akartam, csak ki akartam próbálni a mission törlést.
    Úgyn néz ki nem jött be :)
    Majd még megnézem mégegyszer, de sztem nem működött... Be tudtam lépni a flight-ba, és repültek üresen.
  • L Viper #18669
    Hát azt meg hogyan csináltad ? Át akartad fegyverezni őket is ?
  • LeonSilver
    #18668
    Csak már ittlenne ...
  • Molnibalage
    #18667
    Pedig működnie kéne. Milyen bevetés volt ez? Az FF beta II-ben akkor letesztelem, mert akkor ez lehet, hogy bugos. Egyébként a törlésnél jobb opció új célt adni.
  • L Viper #18666
    Sokan azért várjuk már nagyon az FF5-öt, mert az már alapból szebb lesz, mint amilyen képeket feltettem a "csicsázott" RedViperről. A további újításokról nem is beszélve.
  • LESCO
    #18665
    Sziasztok!
    Kipróbáltam ezt a "leszedem a fegyverzetet" dolgot a kampányban, de szegény gépek felszálltak üresen. Mondanom sem kell, hogy lelőtték mindet. :/ Hogy működik ez valójában?
  • Molnibalage
    #18664
    Az FF5 új kézikönyve még ennél is jobb lesz az új okatóvideókkal.
  • Molnibalage
    #18663
    Az alap? Nézd pm-ed. :)
  • L Viper #18662
    A SoundPack nem kötelező, én pl. nem használom
  • DANIELE
    #18661
    Hello. Én szorgalmas vagyok, és már olvasgatom a kézikönyvet a mi szerintem nagyon profi, nekem van a pacific fighters gyári kézikönyvem, de a nyomába nem érhet. EHEZ CSAK GRATULÁLNI tudok. Igaz, ami igaz nekem még nincs meg a FALCON. Nem tudom, hogy az ami nekem lesz annak is ilyen lesz e a textúrája.
  • JoeDestroy
    #18660
    Mind!
    Az RV1 darabolva (rar) + a 2 patch + sounpack.
    Ebben a sorrendben telepítendő az alapjátékra.
  • Ati810
    #18659
    De azok közül meik ?
  • Ati810
    #18658
    A Raktárban énis láttam de ott csak patch meg valami part01-parth10 van.
  • JoeDestroy
    #18657
    Raktár2
    Itt van.
  • Molnibalage
    #18656
    Raktár 2-ben ott van. RV könyvtár. Tényleg nem értem miért is írtam kézikönyvet. Abban is benne van a link, és itt a banner alatt is itt van. Kb. 10 másodpercbe került volna megnézni.

    Ne vegyétek sértésenk, de aki ennyit nem tud megoldani annak gondjai lesznek a játékkal is. Ja és mindezt magyarul írtam le nem angolul..
  • Ati810
    #18655
    Pls mondjatok egy oldalt ahonnan letudom tölteni a FF4-et.
    Mert én erröl szedtem le: http://thepiratebay.org/torrent/3606354/RedViper1package és nem ment. :(
  • Ati810
    #18654
    FF4-ben van F/A 18 Hornet ?
  • Ati810
    #18653
    Jók a képek Viper
  • JoeDestroy
    #18652

    Méretek:
    Külső átmérők D29 joyba illeszkedik, D33 külső
    Belső átmérők: D29.5 rugó helye, D12 bot tengely helye.
    Teljes magasság 8, a külső lépcső 3.5, belső lépcső 3 (mm-ben :) )
    Így a rugót 5 mm-el feszíti meg jobban, mint gyári állapotában (a felső anyagvastagsággal). Kiesztergál, kettévág, berak és lehet örülni, mert lett a botnak ellenállása :))
  • LeonSilver
    #18651
    Ezt a betétet bővebben kifejthetnéd pajtás!!Amit az x52-be applikáltál!

  • JoeDestroy
    #18650
    Van. Nagyon jó joy, és van programozható felülete. strapabíró, és pontos. Használok most is egy hasonlót. Logitech Force3D Pro.

    Az X52 nem lötyög, hanem a centerrugót kell egy 3mm-es betéttel feszíteni, mert nekem is túl laza volt. A kényelem miatt kb 10°-ban előredöntve szoktam a joyokat használni, és az X52 botja ekkor enyhén előrebillent a gyári rugóbeállításával. A képen a fehér gyűrűt esztergáltam hozzá. (Lépcsős és két félben osztott, bepattan a bot aljába)

    Jó az X52, sőt, de az igazi a joyok Aston Martija, a TM HOTAS Cougar.
    Az alábbi képen látszik a joy döntése, a hátrahúzás könnyítésére és a kényelmesebb csuklótartás miatt.

    Kép a funkciókról: Real programozott funkciók.
  • L Viper #18649
    Nomeg a RedViper csicsázás még ezután jöhet ízlés szerint.

    Pl: Skyfixek cserélgetése, felhőmodok, famodok, tájtextúrák (Hitiles), skinek, évszakok.

    Egy pár képet raktam fel ide becsomagolva, akit érdekel nézze meg a többit is.

    Pár kép ide is:



















  • Ati810
    #18648
    Ok
  • L Viper #18647
    A két patch-et is tedd fel, 1.0.0.3 és 1.0.0.4 , ebben a sorrendben természetesen.
  • Ati810
    #18646
    Már megvan.
  • Ati810
    #18645
    A Raktárban benne van az FF4 ?
    És ha igen meikben ?
  • Ati810
    #18644
    Megy a Falcon!!
    Mindenkinek kössz aki segített :D
  • Molnibalage
    #18643
    mediafire.com Messza legkulturáltabb oldal amit ismerek.