52965
  • JoeDestroy
    #18762
    Pitmod neked van fent?
  • polluxware
    #18761
    Tud itt valaki héberül? Komolyan!
  • polluxware
    #18760
    elkiabáltam? :)))
  • JoeDestroy
    #18759
    Na kipróbáltam az ITAF Mk2-t.
    Még jó hogy az előbb irt biztonsági másolatokat meg szoktam csinálni!
    Az Aeyes 2D-s kabint bírja, de valami 3D-s problem lehet, mivel a ZERK 2.0-ás pit az eltünt. Valamint a gurulón és a kifutón érdekes elhúzást csinált. :/
  • polluxware
    #18758
    Itafmk2

    -új izraeli terep (javított 1.51 verzió, közelebb áll a Hitiles-hez mint a sima beépített féléhez)
    -új UI, töltő képek
    -F-16("i") big spine model block40 DJ, block 52 DJ variációkban, sajna CFT nélkül ugyan.
    -néhány új bomba amit eddig nem láttam AF-ben
    -3db kampány amikből az első F-16 Netz van block50-es kabinnal, majd a többiben modernebb f-16i változatok.

    este szedtem le , túl sok időm nem volt nézni eddig, de úgyfest hogy igényes dologról van szó a mellékelt doksik és egyebek mellett.

    Mondhatom azt hogy ez a "3." mod az AF-hez. én naon örülök neki




    AF 1.0.13 patch - hyperlobby-n az összes szerver ezzel megy..
    - néhány hibajavítás vista miatt + block40-re 60,30 chaff,flare lett rakva, valmint a PW-220, PW-220E hajtóműveknek lett állítva az "előgyújtásán" - ergó jobban harap a gázadásokra
    - annyit még róla hogy szólóban nekem semmi bajom nem volt vele...


    SP4 -et sajna mai napig nem próbáltam ki ,de az áthozott bugokból eddig max az tünt fel hogy az egyik reptéren az olaszoknál bementem a kifutó talajszintje alá...

    Sö azmég hozzátartozik hogy amióta elkezdtem az RV1-el "szenvedni", a valóban szépen beállított grafikája ellenére, az AF-el soha nem szoptam ennyit... Tudom én vagyok a rossz csavar, de ez van.
  • DANIELE
    #18757
    Köszi, a segítséget meg próbálom a 12-vel patchelt verziót elmenteni, és a másik változatot is így elmenteni. Nekem rádióhullám sávos netem van, nem tudok min állítani. A többi szimulátor program működik gond nélkül.
  • JoeDestroy
    #18756
    Még valami. Ha routered van, azon be kell állítani a 2934 és 2935-ös portokat (TCP-UDP egyaránt) a IP portforward miatt.
  • JoeDestroy
    #18755
    A 12-vel patchelt verziót elmented egy AF12 mappába, majd ráteszed az eredeti AF-re a 12-13 patch-ot, és az eredményét másolod az AF13 mappába.
    Eredmény: mindkét verzió megvan, és a szükségeset csak az eredeti installált AF könyvtárba kell másolni, és akkor az fut.
    Mi a 12-t használjuk, de lehet hogy a lobbyn a 13-as fut.
  • DANIELE
    #18754
    Na JÓ , de honnan tudom ezt meg, mert a HyperLobbyn csak egy szerver van ami bejön, de arra nem csatlakozik .A Patch-al kapcsolatban a 1.0.12 raktam rá.
  • Molnibalage
    #18753
    A megfelelő patch, csak azzal repkedhetsz együtt akivel azonos verzió van fent. Ennyi.
  • DANIELE
    #18752
    Feltettem az előbb a Falcon 4.0 Allied Forcet, nemrég jött le, erre kel valami a neten való röpködésre. Na, nem úgy mint egy elvetemült ha nemcsak próbálkozva finoman.
  • DANIELE
    #18751
    Nem nyúltam semmihez. AVAS vírus irtóm van.
  • LESCO
    #18750
    Kösz.
    Akkor 1.012.
  • L Viper #18749
    Ez érdekes, nem tudom mi okozhatja, Wampával együtt nekem is ritkán akad ki, szinte elhanyagolható.

    Config editorban nem turiztál ?
    Milyen vírusirtót használsz ?
  • L Viper #18748
    Így van, ahogy Balázs írja.
    A Frugals fórumon oldalakat töltenek meg azok a hozzászólások, amiket az 1.013 kiadása után észleltek mások is. Az LP tesz rá magasról, mert már máson dolgoznak. Erősen érezhető, hogy nem valószínű újabb AF javítás.
    Tökéletesen ment az 1.012-vel minden. Az 1.013 inkább a Vista miatt lett és az AM zavarótöltet mennyiségét növelték meg, de ezen kívül jelentős változtatás nincs az 1.012-höz képest.
    Az AF multis repülésekre kiválóan használható, rondább ugyan, de jelenleg a legjobb a netkód, amin csak az FF5 fog változtatni. Ebben még a sávszéleket sem kell manuálisan állítanunk majd.
    Valószínű, hogy ha hibáktól mentes lesz az FF5, utána az AF eltűnik a moddolhatatlansága miatt. Az AF-ben még a SuperPak 4-ből a bugok is gyönyörűen át lettek "mentve". Pár reptéren a plusz textúrák villognak és a "kutyanyelvek" is pár helyen.

    A Balázs féle AF-es Realism Mod is 1.012-vel volt nyúzva.
  • Molnibalage
    #18747
    Az AF realism MOD készült hozzá az RV-s nem jó. Ott van a nevükben is!

    Az 1.013 sem túl szerencsén. Nekünk nagyon rossz tapasztalataink voltak multis repülés alatt vele ezért 1.012-őt használnuk. A Hitiles ízlés kérdése. Ezzel vége is a hivatalosan feltehető dolgoknak. Az AF alapvetően moddolhatatlan vagy csak részben és nagyon nehezen lehet vele mit kezdeni. FF 5.0 kiadása után én szerintem soha többet nem teszem fel..
  • LESCO
    #18746
    Valaki leírná röviden, hogy az AF-re miket érdemes felrakni?
    Eddig egy 1.0.13 peccset meg a HiTiles-t találtam.
    Vagy ez annyira nem modolható?
    A Balázs oldalán található realism mod az RV-hez készült?
  • Wampa
    #18745
    Papi,mennyi hibát felfedeztek......nekem nem tudom mióta van fent a Red Viper,most jöttem rá hogy a pecsek nélkül,az összes kabinnal,skinnel meg mifenével,de csak annyit csinált hogy kiugrált néha,azt is csak bizonyos gépeknél.Miota a pecs is van azóta ok.
  • Molnibalage
    #18744
    Szebb a lens-flare. Ennyi. Amúgy is ki szoktam kapcsolni. Maga a Nap totál ua., mint az eredeti AF-ben. A mod új helyszínt és hadjáratot gondolom nem rak fel.
  • DANIELE
    #18743

    Minden fajta feladatnál csinálja. Most újra futtattam a Registry_Cleaner.zip-et és újra futtattam a telepítést és most működik. De ha kikapcsolom a gépet és megint indítom, a játékot a feladat betöltésekor ki írja az exe hibát.

  • L Viper #18742
    Van normális hadszíntér és hadjárat ?
    Tetszenek a képek, de legközelebb légyszi konvertáld már jpg-be, ne ilyen majd 2 megás bmp-ket rakj.
    Íratlan fórumetikett, max 120-150 kb-os méretet illik, mert egy lassabb netet lelassít ám nagyon.
    Köszi.
  • L Viper #18741
    Mit pakoltál fel a két patch-en kívül ? Kabin ? Más mod ?
    Minden küldetésnél csinálja a hibát ? Gyakorlás, Dogfight ?
  • DANIELE
    #18740
    Hello srácok, baj van ma már nem indult el a játék, a feladat betöltésekor az írja ki egy kis idő után , hogy A(z)RedViper. exe hibát észlelt a nyavalyás. Az este pedig gond nélkül működött, ilyenkor mi van.
  • polluxware
    #18739
    Ezt aztán hamarabb is postolhattad volna
  • haflac
    #18738
    ITAFmk2 innen tölthető
  • haflac
    #18737
    Rakd fel legyszi a data.hu-ra,az gyors és ingyenes.PLEASE!
  • polluxware
    #18736
    ITAFmk2 a mod neve
    247mb a csomag telepítője
    711mb-ot installál a vinyóra, és úgyfest hogy nem csak 3 skin meg egy kampányocska.

    Mod team kitett magáért:) Érdemes nézni a képeken a napot, nem retusáltam...

    Eszement mákom volt ugyanis ezt vadászom mióta, és csak egy izraeli manus seed-eli néha napján... most éppen rá tudtam akaszkodni
  • polluxware
    #18735
    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]

    [IMG][/IMG]
  • DANIELE
    #18734
    Most már a gázkar is működik.Nagyon fasza,szuper.!!!!
  • DANIELE
    #18733
    SRÁCOK MÜKÖDIK MÜKÖDIK FASZ A GRAFIKÁJA IS!!!!Csak a HVK-át"gázkart" nem tudom beállítani a másik változaton működött, hogy kell be álli tani a többi dolog, célbefogás kormányzás az működik .LOGITECH ATTACK3 ÉS SAITEK kormányom van. DE A TÖBBI MÜKÖDIK MÜKÖDIK , KÖSZ SRÁCOK!!!
  • DANIELE
    #18732
    Köszi, most már ezt ki tudtam csomagolni.
  • Molnibalage
    #18731
    Borzasztóan alacsony poligonszámúak sajnos... Szerintem egyszerűbb a 0-ról kezdeni, mint ezekkel bíbelődni.
  • L Viper #18730
    Felraktam újra:

    http://data.hu/get/566476/FalconRegistry_Cleaner.zip
  • gsg16
    #18729
    urak,ha valakit érdekel,de még nem ismerné,itt egy oldal,ahová egy csomó 3D-model van feltéve.többek közt F16-os model is van,meg egy csomó más repülő is.persze sok minden más is.ITT A LINK
    ja és ingyenesen letölthetőek.
  • DANIELE
    #18728
    A Falcon registrit, hogy lehet megnyitni mert a WinZip nem csinál vele semmit.
  • polluxware
    #18727
    Dcs screen-ek szépek:)

    Megmondaná valki hogy a francnak kell látni nekem hogy a katona kezében m4 van avagy m203? Drága proci időt elvenni ilyen nűansz dolgokra..

    Falcon4-ben is van 2d-s papírhadsereg, de még az FF5-ben sem várom hogy ezen javítsanak, szükségtelen...

    sztem..
  • polluxware
    #18726
    Én nemvok nagy freefalcon szaki, ezért én is azt ajánlom hogy inkább Falcon 4.0 Allied Force-l kezdj..

    patch 1.0.12

    Hitiles - AF

    +

    Janhas skinek csak Allied Force-hoz

    Ez a 3 dolog amit érdemes max felrakni, aztán nem kell bíbelődni mással. Fut és kész
  • Wampa
    #18725
    Azta k...a!!
    Egyenlőre ugy néz ki,hogy akkor fogom kipróbálni,ha itt hálózatba kötjük mindenki gépét és feldobunk egy érmét, hogy aznap ki repülhet vele:))
  • L Viper #18724
    Soha nem csinálta még ezt nekem, pedig volt, hogy a klipeket órákig forgattuk Balázsékkal.
  • L Viper #18723
    Mozilla óta nálam sincs Flashget.