52965
  • polluxware
    #18842
    Köszi szépen megjött!
  • DANIELE
    #18841
    Na, jól csináltam?
  • Gundark
    #18840
    Jó a vid Destroy, tetszik. És a zene is. Mi ez Nightwish? Annak tűnik. Szeretem :) Igaz most Manowart hallgatok. :)
  • polluxware
    #18839
    Falcon4\art\ckptart\F-16CG úgy ahogy van mehet rar-ba
  • DANIELE
    #18838
    Az RV block40 F-16CG melyik mappában található
  • polluxware
    #18837
    Valki eltudná küldeni nekem az RV block40 F-16CG "eredeti" kabin könyvtárát betömörítve? pár kiló lehet...

    Kösziiiii
  • Molnibalage
    #18836
    Borzalmas a zenei (???) aláfestés.
  • JoeDestroy
    #18835
    LCON-on láttam de itt is kell!
    Nekem nagyon tetszik a vidi :)
  • Gundark
    #18834
    Ahham. Hogy ismét a professzort idézzem (azt hiszem egy tüzérségi gránát elvitte a lábát a páciensnek) meglepő hogy az emberek mit ki nem találnak csak hogy ne kelljen őrségbe menniük :) Egyébként mit csináltál, hol sikerült kiiktatni magad? De majd inkább privátban, ott nem offoljuk szét a fórumot :)
  • polluxware
    #18833
    Köszi! még variálgatok akkor...:)

    Valki eltudná küldeni nekem az RV block40 F-16CG "eredeti" kabin könyvtárát betömörítve? pár kiló lehet...

    aeyes block50-et próbáltam variálni az AF-es block40-el ,de nem jó a cockpit.dat hiába írom át a számot:(
  • L Viper #18832
    Tod: tbonepe, moodfix, donustv3 - ezek rémlenek, akkoriban ezeket variáltam.

    Clouds : Lee2 és amit átküldtem a ritkább fajta, azt Sindelnet barátunk alakította át.
  • Molnibalage
    #18831
    Lehetne egy Mastercard fikázó reklám belőle.

    B-52, 1 gép X millió $
    B-1B, 1 gép X millió $
    B-2, 1 gép 3 milliárd $

    Összerörni őket haverokkal FF-fel? Megfizethetetlen. :)
  • polluxware
    #18830
    Viper

    Tod.lst = ?

    clouds.* = ?
  • Gundark
    #18829
    Szeretem a rájácskát. Pozitiv az is hogy annyiba kerül mint az összes többi a támaszponton És egész jól megy. Az életben is. A pilóti azt mondják hogy amekkora barom olyan agilis is. Az FF5 ben hadjáratban egyszer viszem a hecc kedvéért :)
  • Tgabbar
    #18828
    Jah,szimuláns:).Holnap megyek kötözés cserére,jövő héten meg varrat szedésre(és nem a ráncaim miatt:) ).Lassa-lassan kezdem megszokni igen:D.
  • L Viper #18827
    Tudtam, hogy kellemes emlék nektek és rögtön ráismertek :-)
  • Gundark
    #18826
    Olvastad a Svejket, Katona? Betegszabi? Szimuláns. Majd kap beöntést és attól majd jól elfut a szimulálása :)
  • L Viper #18825
    Szeva!
    Nagyon kevés időd van mostanában, azt látom.
    Megszoktad már az új dolgokat ? :-)
  • Gundark
    #18824
    Ahh :) Erre emlékszem.. Hogy csörgött az a kétmilliárd dollár a parkolón keresztül mire fel tudtam emelni :)
  • Molnibalage
    #18823
    Baz, már egy éve volt a nagyvasas marhulás? Atyaisten... A másik csoportos screen meg a Sky Graffiti forgatásából van. Hej, a szép emlékek. Rohadtul hiányzik a videókészítés.

    Március (!) óta nem csináltam egyet sem. Veletek az utolsó meg még karácsony előtt volt. Ilyen, hosszú szünet még sosem volt, de nem akarom ellőni zenéket gyengébb szóló klippekhez.
  • Tgabbar
    #18822
    Helló Urak!

    Mizujs mostanság?Most itthon leszek 2 hétig úgy néz ki(betegszabi :/),úgyhogy alkalmasint tudok jönni repkedni...akár FC-vel is..sőt:).
  • L Viper #18821
    Szemetelek kicsit. Sok képen HiTiles sincs. Pár kép régebbi multis :-) Azért látszik a külömbség az AF-hez képest:























  • polluxware
    #18820
    Az hogy rohadt csúnya az izlés és orientáció kérdése:) Ha abban is lenne ilyen shájni efekt az sokat dobna rajta.. Hiába csinál az ember egy jó skint, olyan döglött enélkül az effekt nélkül.

    Viszont ez a rádió dolog sűrű helyzetben... szóval itt viszont +1pont az AF-nek. Kampány vezérlésből is hiányolok egy-két dolgot amit AF-ben megszoktam.

    Szóval én személyszerint azért nem dobnám a kukába az AF-et.
  • DANIELE
    #18819
    Igen az van XP
  • L Viper #18818
    Lehet az XP-ddel is gondok vannak. Azt használsz ?
  • L Viper #18817
    Kérdezzé' még nyugodtan .
    Na látod, miért favorizáljuk az RV-t ?
    Van konfig editor, ízlés szerint belőheted, sokak szeretik, hogy van rádiófeliratozás, a füstök, robbanások, napeffekt, stb.
    Ha sokat RV-zel és megszokod, utána tud rohadt csúnyának tűnni az AF :-)

    Tényleg csak a multikód miatt használjuk, nomeg a Balkán is jó benne.
  • polluxware
    #18816
    köszi Vip:) az EXTRAS\ könyvtárban lévők jók..
  • Molnibalage
    #18815
    Nem. Az azért vagy, hogy állítgass dolgokat. Mi nem megy? Igazából fel nem fogom, hogy mit szenvednek egyesek az RV-vel. Mikor az alap verzió is kijött már az sem volr rossz, csak az UI volt lassú. A kétz pacth után olyan stabil volt, hogy a katapultálós dolgot leszámítva nem tudok visszaemlékezni más hibára...
  • DANIELE
    #18814
    Szerintetek nagyon elbaltázódnak a dolgok, ha az ember bele nyúlkál a RedViper Config Editorba. Meg úszható e a dolog újra telepítés nélkül.
  • L Viper #18813
    Attól függ, milyen tod fájlt raksz helyette, ugyanis az egyik mappában lévők nem jók. Két helyen vannak az RV-n belül, fejből most nem ugrik be a két mappa neve, de az egyikben a tbonepe pl. elcseszi a felhős időt, olyan fekete lesz az ég. Ha a másik helyen találhatót rakod be az tökéletes.
  • L Viper #18812
    Nekem személy szerint nagyon tetszett a jubileumi festése a MiG 29-esnek. Jó ötlet volt a Héját rátenni.
  • JoeDestroy
    #18811
    Hali!
    Nekem mindig fut a traytools (meg a CCC de más nem), de még egyszer sem volt semmi textúravesztés RV alatt. Az AF-ben már igen, de az valszeg a mod 3D-s kabin miatt.
  • repvez
    #18810
    Lehet,de nekem nincs semmi bajm azzal sem ami megvalosult söt..
    Sokkal tobröl szol mint ami a tervezett volt.
    1.A kukacmintás alapszin a 2VH-ban bevett mintának volt mondhato a föleg a télire valo átálásnál .
    2.A gép sziluett rajta legalább virtuálisan az égre varázsolta az elsök között lévö motoros vadászunkat.igaz kicsit koppintás, mert ezt már elsütötték egyszer egy F16 -on egy mustanggal.
    3.Az oldalán lévö sávban meg szerepel az összes fontosabb tipus.
    4.A kékben az aranysas jobban mutat mint a fekete-fehér változat.

    Sztem jo volt ez igy ,nem kell mindenben a mogottes rossz szándékot keresni.
  • polluxware
    #18809
    na igen... sztem tökmind1 hogy milyen színre van festve

    RV észrevételek:

    Ha weather könyvtárban lévő TOD.LST fájl ki van cserélve, sajna eltűnik a modellek 3d-s 'shájni' megvilágítása:( lehet azért szerkesztgetni notepaddal...

    ATI kártyáknál ha fut vmilyen kiegészítő túnying program (atitray tools) akkor hajlamos egy olyan 10repkedés után eltüntetni a kabin textúrákat... ez vmilyen buffer címzési dolog lehet, de ezen egy újraindítás gyorsan segít.

    Kérdések:

    Natúr kampány vidijóknál látok egy izraeli animációs vidijót F-16i Sufával, viszont a reptereknél séhun a Sufa. Nem zavar hogy korea map... csak lehet e választani a gépet ottan?

    kampánynál nem lehet saját magam által generált missziót csinálni? példul AF-ben ott az 'Add package opció'

    Amúgy kezdem megszeretni:) Az AF izraeli modot azóta se piszkáltam..
  • Gundark
    #18808
    Ugyan már :) 1 : a kesziben nem történik semmi. 2 : És ha igen akkor felszáll a magyar felségjeles 29es. Attól még a kuncsaft megrémül ha egy tarka vasmadár melléparkol az égen :)
  • repvez
    #18807
    Igen szép lett volna igy lehet hogy nem lehetett olyan nagyon átfesteni a gépet , hogy nagyon elüssön a szürkétöl, mert pár nap mulva már lehet hogy keszit adott amit nem biztos hogy szerencsés ilyen mintával addni.Ami meg elkészült még akár elönye is lehetett volna a megtévesztö gépsziluett miatt.
    Nem tudhattjuk a hátterét és hogy miért lett ez a muszakis helyett.
    Tudjátok a mondást az erösebb kutya [email protected] elv.
  • Molnibalage
    #18806
    Jack képeit nézzétek meg. Ez volt a műszakiak festésterve.
  • L Viper #18805
    Értem. Lehet mégis az 1.013-ra patchelem, ha jó lesz a gépem. Majd meglátom fog -e hibákat kreálni.
    Ha a Lobbyn is ezzel tolják, annyira nem lehet rossz.
  • DANIELE
    #18804
    Hello, ezt nem az Allied Force hanem a RedViper csinálja ezt a hibát. Én mind a kettőt felraktam. Az Allied Forcé-val meg az a baj, hogy nem tudok csatlakozni a netre az 1.012-es patchet raktam rá.
  • L Viper #18803
    Melyik patchet raktad rá az Allied Force-ra ? 1.013 vagy 1.012 ?