52965
  • Molnibalage
    #18962
    Nagyon OFF, de nagyon jó. :)
  • Molnibalage
    #18961
    F-111? Használd ezt. A középső kódot szúrd be.
  • DANIELE
    #18960
    Első próbálkozás.
  • DANIELE
    #18959
  • L Viper #18958
    Nekem sem szeretik csak a régebbi drivereket, de azokkal minden rendben.
  • polluxware
    #18957
    úúúúúúúúúúúúú síírály:)

    Nagyon szép, ha jól látom ezek a srácok művelték az itafmk2-t is...
  • polluxware
    #18956
    Neméri meg szenvedni DDR1/AGP kombóval... halott dolog. Egyébként én is olvastam hogy sokan szopnak a vacsi új ATI 48xx, nvidia legújabb hiperszuper kártyákkal az ilyen Falcon/Lonci játékokkal. Régi engina kifejezetten szeparált shader felépítésű kártyákra íródott, nem ezekre a hibrid több főtengelyes szluttyogókra.
  • Molnibalage
    #18955
    Jó kis referencia régebbi F-16 géphez.

    Lesz régebi F-16 kabin is. Végre realisztikusabb lesz Korea83 is. (A Block 25 műszerfala már a szokásos két MFD-s volt.)
  • Molnibalage
    #18954
    Sajnos amennyire én látom a Falcon rosszul tűri az új videókártyát. A bátyus gépén EGYIK verzió sem megy normálisan. Egyszer tölti be az UI-t és passz. Persze jövőre már veszek egy új gépet, de legalább jobb videókártyát és RAM-ot. Árulnak még AGP-s kártyát és DDR1 RAM-ot?

    Vagy akkor inkább már egy zsír új gép?
  • L Viper #18953
    Kész a gépem, lesz multi is :-) , de még mindig van valami, de csak az AF-nél.
    A hülye mindig bedöglik, ha másodjára indítom. Zizegő hang a menüben, aztán kilépéskor ejtőernyős fekete képernyővel.
    Első indításnál hibátlan, megy minden küldetés. A Flanker 2.51-el is hibátlan, akárhányszor indítom. Más szim most nincs fent.
    Este felrakom az Lock On FC-t, megnézem azzal is.
    Nyomozom, mi a franc ez megint. Lehet fel kell a hangkártyát újra rakni ? HMMMMMMMMM.
  • polluxware
    #18952
    Rájöttem miért vannak a kék csíkok... minden kabinnál...

    Ha paint-el ránagyítva végignézi az ember a kabint akkor látható hogy a kontúr ahol a 3d világ és a kabin szegélye van ráhagyással készült. Na most hogy ne üssön át halványabb kékkel is van egy vékony szegély (ha nem lenne akkor a kabin festésénél a bucket tool-al beleszaladt volna az egész képbe amikor a 0000FF kéket , mint 3d-s háttérszínt kiterjeszti a kép többi részére.

    AF -ben gondlom úgy van megírva hogy +1 sor képkockányi határsávval fedje le ezeket a gaz sehovásem szavazó tartózkodó lant-kék-képpontokat.

    megoldás: paint+némi türelem

    gyengénlátók előnyben:)
  • polluxware
    #18951
    Bele kotnyalantkodsz itten a nagyok dolgába
  • DANIELE
    #18950
    Az első videón érezni ám a sebességet. ma 13:27
  • Gundark
    #18949
    Olyan sok komolyság van itten. Most oldom a hangulatot :)

    Mindenki siet valahová... :)

  • Molnibalage
    #18948
    ??? Ezt nem értem. Mire vonatkozik a kérdés?
  • Molnibalage
    #18947
    Mert az időt kell, de abból is elég az egyik. A többi rész nincs is leszimulálva.
  • polluxware
    #18946
    Így már más... :) AF amúgy is szar minden téren

    Red Viper-nél miért van az hogy csomószor jártam úgy hogy ledobom az iron bombot (mk82, bsu, mk84) és nem robban!!!

    Állítgattam a detonátort, orr, középső ,hátsó...
  • DANIELE
    #18945
    A video melyik az AF vagy a RedViper.
  • polluxware
    #18944
    Ja
  • zaccos1
    #18943
  • Molnibalage
    #18942
    Te most AF-ről beszélsz egyébként?
  • DANIELE
    #18941
    Ki szedtem a tűzfalat, de így sem birok a Lobbyn csatlakozni a most jelenleg futó szerver ere.
  • Molnibalage
    #18940
    A BSU-50 az milyen töltetű? Az egyes ilyesféle hatások részben bugok miatt van. A naval célpontokra is külön % van. Ezért van az pl., hogy az AGM-84 Harpoon-nal eltalált céllal a robbanás után nem történik semmi! Mivel vezérlés ügyileg nem tudják lekorlátozni a fegyver használatát pl. harckocsi ellen, megteszik így. A naval célpontok elleni fegyverzet csak naval ellen jó.
  • polluxware
    #18939
    Ha már így megszaporodtak a hozzászólások!

    RED VIPER F-16 TEMPLATE-t (PSD) keresek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    link valaki? Hrenner féle esetleg:)

    Ja és Balázs!

    Csak a fontosabb cuccokat állítgattam és azt is max 40-80%al feljebb, a terítési értéket azt visszább vettem. Egyebekben egyetértek hogy kisebb interval különbséggel két mk82 egy hídon hosszában terítve jobban rombol, de azért egy mk84 egy kis híd esetében direkt találat esetén csupázza már le a pillérekig a cuccost.

    Vagy még egy eset! Tanker hajó, két AGM-65G és süllyed, viszont ha ráküldök egy bsu-50 a szeme közé, csak épphogy kezd füstölni. Tudom hogy az agm-65g penetrál cucc ,de akkor is max 300lbs HE gyújtó töltettel, mk84 meg színtiszta 2000lbs TNT, ha jól tudom..

    Legyen már értelme a nagyobb tököt vinni sztem...
  • Molnibalage
    #18938
    Az első videón érezni ám a sebességet.
  • polluxware
    #18937
    Két tippem vana

    1. mikrós netnél a server felöl-után alapból van valami tűzfal, ezt az állítást arra alapozom mert ált ezeket egy wireless switchen keresztül illesztik a server oldal felé (vmi ilyesmi rémlik a régi időkből:), nos ha ez van akkor gebasz minden téren... CSak az AF nekem is az egyedüli játék amivel nem tudtam csatlakozni netre amíg a routert be nem lőttem. (hál istennek az is most szart be, szóval edimax-al megint lehet játszani)

    2. Start->Futtatás- msconfig -

    'Szolgáltatások' fül-> Windows tűzfal/internet (x) pipa kiszed, és elment.

    Ez kiszedi még a tűzfal modult is.

  • Molnibalage
    #18936
    Nincs. Mivel félig illegal hogyan is lehetne? Viszont van egy elvetemült ötletem. Ha a közösség összedob egy középkategórás gépre valót akkor lehet. Kérdés, hogy van -e rá szükség...

    Az FF csapatnak elvileg van egy saját használatú szervere, ott repültem már egyszer.
  • DANIELE
    #18935
    Igen az van.
  • DonZorro
    #18934
    A Lobbyn már 13as verzió van?
  • JoeDestroy
    #18933
    :)
    D-Link router beállítás Falcon 4-hez.
  • DonZorro
    #18932
    Aham. Köszike...
  • JoeDestroy
    #18931
    Igen a belső hálózati azonositó két utolsó száma.
    A router virtual server menüjében állítandó.
    Részletesebb infó a portforward.com-on
    Nagyon sok router és játék beállítása megvan itt.

    RV nincs egyeztetsz valakivel, aki ráér, és próbálkoztok. Mint Daniele és Viper.
  • JoeDestroy
    #18930
    Wampa!
    Van hibrid vírus. Az e havi PC-World egy cikk részében foglalkozik vele. Az op. sys-nek megfelelő kódot injektál vagy a Linux alatt futó állományba, vagy az wind. exe állományába. Mindkét rendszerre megírt kódot tartalmazza. Linux alól az NTFS filerendszert tudja fertőzni, Win alól az Ext3-at nem. (legalábbis ezt láttam még ezen fajtákról).
  • DonZorro
    #18929
    Mi az az x.x? A saját IP-m vége?

    Az FF4 RV-vel hová csatizzak? Van élő szerver valahol?

  • JoeDestroy
    #18928
    A tűzfalakon is át kell engedni a progikat (mind a winesen ha van, mind a külső progin ha van).
  • JoeDestroy
    #18927
    Mindkettőre kell. (Both, vagy 4 lépésben írod be.)
    pl.

    Falcon1 192.168.x.x 2934 tcp
    Falcon2 192.168.x.x 2934 udp
    Falcon3 192.168.x.x 2935 tcp
    Falcon4 192.168.x.x 2935 udp


    Nekem is volt Time Out, de akkor az FF4-el csináltam kapcsolódást az FF4 serverre, az jó lett, és közvetlen utána az AF-el is, (semmit sem változtattam) és azóta jól megy. (két gépen is volt már erre példa. Viperrel mosolyogtunk is egyet azon, hogy az FF4 utat tört a neten a Falconnak :) ). Próbáld így először FF4 RV, ha van konnekt, akkor ki és AF net konnekt.
  • DANIELE
    #18926
    Hello srácok, 1.013-ra van peccselve. Ha valaki meg tudná mondani, hogy mely port név hez írta be a {2934-es} és {2935-ös} port, számokat, mert van TCP és UDP port. TISZTA IDEGBAJT KAPOK, hogy csak nekem nem megy a neten, vagy még kell e valamit rá rakni.
  • DonZorro
    #18925
    Igazából nekem is ez a hibaüzenet. Pedig nem mikrós netem van hanem ADSL a telefonon...

    Minden játék megy a Neten csak ez nem. Hiába vannak a portok kiengedve mindenhol, hiába lesz átrakva a gép a DMZ-be, sehol semmi!

    Érdemes 1.013-ra peccselni az AF-et
  • L Viper #18924
    Készen van, pénteken délután volt időm érte menni. Felraktam a programjaimat, beállítgattam és lementettem a Ghossttal az egészet. Tegnap jutottam odáig, hogy raktam fel AF-et is 1.013-ra javítva.

    Arra jöttem rá, hogy attól függetlenül, hogy lejátszotta a mozikat, néha a hang zizegősen jött be és olyankor kilépéskor fekete képernyő a kis ejtőernyőssel. 1.012-vel nem volt ilyen. Kodekcsomag nincs fent pedig.
    Átneveztem a mozimappát, azóta jó.
  • L Viper #18923
    Ja, a szokásos hibaüzenet.
    Műhold, csík félig, ott leáll és időtúllépéss. Akkor is, ha én akartam az ő szerverére menni. Ha Lobbyn ő a szerver, szintén ez a szitu.

    Érdekes, mert más szimekkel meg jó neki. IL-2, Lock On.
    Valami érdekes anomália van az AF-el mikrós netnél, mert más játékokkal semmi hiba.
    A RedViperrel is gondolom jó lenne, mert emlékeim szerint az ment a "mikrósoknak".