52965
  • Molnibalage
    #19002
    Ne kritizáljuk más zenei ízlését. Az én szememben meg Jimy Hendrix egy rakás szar. Igen, az. Mindenki azt hallgat ami neki tetszik.
  • Gundark
    #19001
    Nekem mint a falkon egyház udvari bolondjának, lenne egy kérdésem. Szép képeket keresek háttérképnek. Persze olyat amin repüllő van. Lehet festmény vagy rajz is. Egy a lényeg, legyen benne hajlitás :) Olyan helyeket mint az airfighters (Peter van Stigt munkái tetszenek, a logómból is tőle loptam :) vagy az Airliners, és a Patricks aviation természetesen ismerem, és gyakran látogatom is. Googléval kerestem, de elég halvány eredménnyel. Van még ehhez a háromhoz hasonló oldal?
  • LeonSilver
    #19000
    Mire gondolsz??Csak nem a HBB-re ??
  • polluxware
    #18999
    Jimy Hendrix : Hey Joe

    Ezek a koppantós saját maguktól semmitseképes kitalálni együtteseket hagyjuk...

    ISTENKÁROMLÁS volt!
  • Molnibalage
    #18998
  • Buren
    #18997
    Ezek az utalások...
  • Molnibalage
    #18996
    Mert hadjáratban asszem még erősítésként sem jön. Az új hadjáratomban lesz F-111F és EF-111 is. Ja és kap valami szépet is. ;)
  • DANIELE
    #18995
    Hello, rendesen kabinból repülhető, a mission szerkesztő be választható több típussal együtt.
  • LESCO
    #18994
    Egy talán buta kérdés:
    Az RV kampányban kerestem f111-et, de nem találtam. Pedig kabin is van hozzá, ha jól láttam.
    Csak TE-ben repülhető? Az itt belinkelt kép kampány vagy TE?
  • LeonSilver
    #18993
    Bizony-bizony.
    Ifjú koromban ( meg hát most is )nagy HBB rajongó voltam.
  • L Viper #18992
    Nem segített rajta sajnos. Marad a TS indítás addig :-)

    Húúú Leon, jó ez Hendrxtől, Hobóéktól, Ice-T/Body Count-éktól. Ezt csak dissco feldolgozással lehetne el*aszni.
  • JoeDestroy
    #18991
    :)
    Nincs mit. De ritka ám az a fajta vírus mint a fehér holló...
  • LeonSilver
    #18990


    - Lelövöm az asszonyt. Megyek lelövöm őt!
  • polluxware
    #18989
    Ha felraktad az Fc-t ezt nézd meg kedvemért "#18969 hozzászólás"
  • polluxware
    #18988
    divx 6.8

    én ezt használom.. más kodeket soha nem raktam fel
  • L Viper #18987
    Ja és akkor első alkalommal miért tökéletes és másodjára meg krekk és csak az AF. Amúgy mindegy, megvan az oka és kész :-))))
  • L Viper #18986
    Rakjak fel kodekcsomagot ?
    Régen használtam, sok félét kipróbáltam, mindegyiknek volt valami nyavajája.
    Az egyiket a Falcon videók nem szeretik, a másikat a Lock On FC, hadd ne soroljam.
    Használtam FFD Showt is, még tán az volt a legjobb. Megkérdezte, hogy játsza -e le a mozit és a saját kodekjével stb.
    Mit tegyek fel szerinted ?
  • polluxware
    #18985
    Nem gondoltam hogy rögtön válaszolnak, azt meg főleg nem várom hogy ő rögtön ugrik is rá.. Nemvok én olyan ideges csávó:) Azonban ha említed eme problémát az FF5-el kapcsolatban azt sztem más is megkösszöni majd, nemcsak én.

    Módszer alatt mit értessz? de most komcsi:)


    Viper

    Kodek... kódekek...

    Winxp install, egyebek install, divx kodek mittoménhányas, oszt ennyi

    Minden vidijó fut, játék is.. wmv10, vlc player, media player classic
  • L Viper #18984
    Elnézést, de most csűnyán fogok beszélni.

    Ilyen faszságot !!!

    Ha a TeamSpeak el van indítva, minden okés. Akárhányszor ki és belépkedhetek az Allied Force-ból, nem döglik meg.

    Megnéztem több progival, más Falcon verzió is megy akárhány indítás után is, de ez a hülye AF csak akkor, ha van mellette TeamSpeak.

    Na erre varrjatok gombot.
    Telepítéskor emlékezetem szerint megkérdi a TS, hogy valami saját kodekjét rakja -e fel, szerintem ezt kiválasztottam és lehet az AF ezt nem szereti. De miért csak az AF ?
    Hülye számítástechnika :-D
  • Molnibalage
    #18983
    Ha pár napon belül nem reagál rá akkor felhívom postodra figyelmét a dev csapatnak.
  • Molnibalage
    #18982
    Aragorn nagyon elfoglalt, két hete szenved hogy összerakja a beta II installt. Tömörítetlenül cirka 2 giga... Meg Japánban van, némi időeltolódás. A másik ok lehet, hogy nem biztos hogy jó a módszered.
  • polluxware
    #18981
    Amúgy beírtam az FreeFalcon fórumba az Argagorn topicba ezt kékcsíkos koppitos mizériámat... eddig se nyögött.

    Vagy nem tudnak magyarul?
  • polluxware
    #18980
    mi?mI?
    ja nemtom

    csak tipőőltem

    Nincs két ugynolyan gép, meg hiba sem.. lekopogom hogy semmi bajom a gépemmel:)
  • JoeDestroy
    #18979
    Ez csak a robaj előtti 2. hullámú ránézek kép :)
    PS az sem van max paint vagy az AutoCad, v. Invetor Pro 2008 :)
    Ja van egy Mirage-s lövés is:)
    (Csak nehéz a csikból felismerni 3Dpit:) )
  • L Viper #18978
    Ez mit jelent ???
    Leghostoltam, új win van fent, stb.
  • Wampa
    #18977
    Hey Joe(where ya goin'with that gun in your hand:))
    Köszönöm a felvilágositást(virus ügyben),lehet hogy én is teszek fel uj windózt,még kihipózom az MBR-t is(a linux irogat bele)aztán kiderül .Akkor vagy a modemem szaraxik vagy az alaplapi ethernet csatolóm.
  • Molnibalage
    #18976
    RV is mehet skacok!
  • polluxware
    #18975
    Lehet Viper hogy a mostani memóriád nem szeret betölteni...

    Amúgy tudod.. vacsi új windóz, újra frissen, hetykén, avagy ghost
  • L Viper #18974
    Urak ! Péntek és szombat este is jó nekem multira.
    Remélem addig megoldódik ez a ricegő hang/1x indítható AF problémám.
    Ha nem, akkor meg nem lépek ki a játékbol sosem :-D
    Ha hazaesek este nekiugrok, hangkártya újratelepítéssel kezdek.
    Nem tudom mi a francért döglik meg 2. indítás után. Már a menüben annyi neki. Kép van, lépkedni lehet a menüben, de ha a töltőképernyőre váltana akkor hal meg. 1.012-vel és 1.013-al is ugyanaz.
  • polluxware
    #18973
    Tvábbra is kerestetik F-16 RV1 template :)
  • polluxware
    #18972
    Szerintem is csak kolbászt lángol az 27-es...
  • Gundark
    #18971
    Nos, jobban megnézve ezt a képet, Destroy, erősen fotósopp :) Ugyanis, mit is látni? A 27es növeli a sebességét (gázt ad:) hogy legyorsuljon és a hátadba kerüljön :) Tehát ne jelentsük ki hogy legyőzted. Ez még döntetlen :) Ezeket a megállapitásokat a hétvégi forma 1 futam nézése után jelentem ki :)
  • JoeDestroy
    #18970
    Daniele RV-s próbája alatt készült.
    Félsiker a kapcsolatban. RV chat ment, 3D-s harc már nem. :(
    Holnap újra.
    Addig is lőttem némi SU-27-et :)).
  • polluxware
    #18969
    Su-25T Lipeck skin

    Ha valkit érdekel...
  • L Viper #18968
    Pöpec
  • DANIELE
    #18967
    Így jó?
    [IMG][/IMG]
  • DANIELE
    #18966
    Megtévedtem azt hittem ez a program át is konvertálja jpg-be.
  • JoeDestroy
    #18965
    Vagy a pici infrawiev :)
    save as jpg :))
  • Molnibalage
    #18964
    1. Az img kódot már tartalmazza a link, az nem kell megint beszúrni.

    2. Légyszíves konvertáld ád a képet legközelebb jpg-be, mert nem illik 2 megás képeket így betenni. Vagy nyisd meg paittel és mentsd el azzal (de az a legszarabb minőségre degradálja) vagy használj Photoshop-ot. Ott lehet állítania képminőséget. 300 k feletti képet csak link formában szoktunk betenni.

    A gép egyébként szívem csücske. Nekem még mindig ez a nagybetűs csapásmérő gép.
  • DANIELE
    #18963
    Kiss kacsa készül Líbiába. És köszi a segítséget.
    [IMG][/IMG]