52965
  • polluxware
    #19042
    10 után? hümm:) AF van fent , de a TS-es csevegés most nem megy, max chat

    ja és 1.0.13 am van fent, nem sztném bolyjgatni
  • DANIELE
    #19041
    Részemről mehet.
  • LeonSilver
    #19040
    Amikor először észrevettem akkor én is vattafakkoltam.Aztán megszoktam.
    Annyira engem már nemérdekel csak nemszerete mamikor hülyének nézik az embert, hogy mi??meg hol?? meg áááá, nincs ott semmi.Pedig van.
  • L Viper #19039
    Juteszembe. Valaki nem ér rá este 10 után? Csinálnánk megint egy AF kapcsolódás tesztet DANIELE-el.

    Pollux merő véletlenségból nincs fent az AF ?
  • L Viper #19038
    Pollux az első, akit ez ennyire zavar .
  • polluxware
    #19037
    "Annyira nem lényeges mert a kor egy ideiglenes állapot.Csak furcsáltam, hogy nem ismered a Földeséket.Mert lehet őket nemszeretni ( vagy a bluest utálni ) de ők legalább nem ilyen lófasz zenét játszanak mint ilyen tokijó hotel meg mittomén."

    Egyetértek, és nem utálom a blues-t

    (John Lee Hooker:) kategória kedvenc

    Isten ments hogy bántsak itt bárkit is, szóval kifakadásom nem az eggyüttes ellen szólt csak számomra relatíve a feldolgozás "gyengeségeit" próbáltam kihangsúllyozni úgy egyszerű, de néhányatok által nem kedvelt 'véletlenül' túlságosan lesúllytó módon.

    H'ál isten itt politikai nézetek sem kerülnek képbe, így számomra kedvenc ez a fórum, s így próbálok mindenkivel itten egyfajta tartózkodó szemlélődő, és úgyszólván baráti hangnemet megütni.

    SZÓVAL! Jimi Hendrix nem rakáscar , és éljen a Szocializmus! már ha marad belőle valami mielőtt jön a facsizmus:)
  • LeonSilver
    #19036
    Nefeledd, ha kész lesz a stuff Ő akarja közölni velünk ;)
  • L Viper #19035
    Na be is linkelem Gyöszinek az EECH Topikba.
  • LeonSilver
    #19034
    A link jó!Router fos.. :P
  • LeonSilver
    #19033
    Igen.Várjuk már mint a messiást..!!

    **--**

    Nemértem mi a f*szt olyan kib*szott nehéz megérteni ezen a sz*r kék lób*sz*son.Már elnézést, hogy kifakadok.Ki a f*szt érdekel, hogy AF-ben vagy vagy nincs?Ez RV és ott a kék sz*r.Talán így már a vakok és gyengénlátók is észreveszik.

  • polluxware
    #19032
    Rúterem bohóckodik vagy a te linked is halott?
  • polluxware
    #19031
    Köszi DANIELE, ugyan nem látom a képet ,de tudom hogy AF alatt nincs ilyen anomália:) Látjátok azért ő is tudja mi a jó! AF, AF, AF..

    Viccet félretéve a FreeFalcon-ban nagy lehetőségek rejlenek, ahogy azt az AsSzgardok mondanák...

    Egyszer írok egy mi tetszik listát..
  • Buren
    #19030
    Ez az Arneh nevezetű tud ám fülkét csinálni...
    Néhány részletesebb screen itt.
  • polluxware
    #19029
    Jóvanna akkor csak natúr elnyomó vagy:)
  • DANIELE
    #19028
    Ez eredeti bmp nincs kék csik.AZ AF ből.
    [IMG]
  • Molnibalage
    #19027
    EECH fanok készüljenek.
  • Molnibalage
    #19026
    "Amúgy egy csöpp személyeskedés itten.. Te mond Balázs, bátyád miatt soha nem szorultál háttérbe tudás ügyileg? Úgyértem néha úgy tűnik hogy itten a fórumon próbálod kompenzálni elmaradottakon (segítek: rajtunk) hogy annó ő nem értett veled egyet soha, és számára az utolsó gép volt az F-111 mindig is? CSak úgy feltünt... Én amúgy megértelek!"

    Ebből egy szót sem értek. A bátyám és én egy külön világ vagyunk minden tekintetben gyakorlatilag.
  • LeonSilver
    #19025
    Annyira nem lényeges mert a kor egy ideiglenes állapot.Csak furcsáltam, hogy nem ismered a Földeséket.Mert lehet őket nemszeretni ( vagy a bluest utálni ) de ők legalább nem ilyen lófasz zenét játszanak mint ilyen tokijó hotel meg mittomén.


    HA kell az eredeti fájl .bmp-ben akkor szólj és felteszem valahova.
    Remélem most, ezen a képen már mindenki látja azt a kék szart amiről szó volt.
  • polluxware
    #19024
    "Ki a Falcont szerti rossz ember nem lehet. :)"

    kutyát kell szeretni, macskát megsütni

    ésss azért az AF propaganda egyik jeles alakja vók én itt 3/3as móduszomban.

    Amúgy egy csöpp személyeskedés itten.. Te mond Balázs, bátyád miatt soha nem szorultál háttérbe tudás ügyileg? Úgyértem néha úgy tűnik hogy itten a fórumon próbálod kompenzálni elmaradottakon (segítek: rajtunk) hogy annó ő nem értett veled egyet soha, és számára az utolsó gép volt az F-111 mindig is? CSak úgy feltünt... Én amúgy megértelek!

    LongLív M.Balage! Píííc
  • DANIELE
    #19023
    Tud e valaki valamilyen módot lehetőséget, a HiTiLes leszedésére, ha már valaki felrakta, hogy lehet vissza csinálni?
    Az AF –re raktam rá, de a kabinból való nézelődés esetén picit szaggat a kép.
  • polluxware
    #19022
    Fel sem merült bennem e kérdés Balázs:)

    Egyébként most így már hogy Hobó Blues Band így már beugrik..

    Amúgy meg néha öreg, néha túl fiatal vok:) Mocskos élet összekuszálja az ember személyiségét...

    Meg ezek a KúRVA kék csíkok!!!

    Kérdezd Balázs-t az életkoromról, ő tudja a sajátját is
  • Molnibalage
    #19021
    "Balázs.. azért mert nemvok a szívedcsücske"

    ??? Ki a Falcont szerti rossz ember nem lehet. :)
  • Molnibalage
    #19020
    Velük szoktam dumálgatni fejlesztés kapcsán. Vagyok valaki hö?
  • LeonSilver
    #19019
    Tessék.1280*1024, TFT-n játszom és ha jól megfigyelitek lehet látni körben a kék bizbaszt.Annyira nem zavaró bár a hiányát nemtenném szóvá ;)




  • DANIELE
    #19018
    POLLUX, nem kék keretes e a szemüveged?
  • LeonSilver
    #19017
    Ne haragudj, hogy megkérdezem de hány éves vagy??
    Tényleg ne mszemélyeskedés vagy mittomén.CSak egyszerűen kíváncsi vagyok miért nem ismered a HBB-t...
  • Gundark
    #19016
    Én látom. De nem zavar :) Akkor is stopworksot használok :)
  • polluxware
    #19015
    DANIELE! a kék csíkok ottvannak mindenütt, végig a kabinjaidban, HIDD EL!

    Komolyan ti nem látjátok????????
  • polluxware
    #19014
    Aragorn személyesen válaszolt, meg Aeyes is!

    Azéé vok valaki hö??
  • DANIELE
    #19013
    Nekem se tűnik fel a kék vonal szél, kivéve nagy állás szögben való manőver esetén szokott a széle remegni.A RedViper-ből vannak a képek.
  • polluxware
    #19012
    Balázs.. azért mert nemvok a szívedcsücske, attól még ne szídd Jimy papát:)

    Tudod egyébként, nem is mint zenész mellett kampányolok, valamint nem is azt mondom hogy ez a HOBO (f-gom sincs kiez, bocsi) olyan rossz eggyüttes lenne, nem nem erről van szó!

    Bocsánat ha megsértettem bárkinek is a zenei izlését aki a Hobbit szereti.

    A gáz csak az hogy totál nem változtattak semmit a zenén, csak lemásolták és átültették egy olyan korba ahol k.-ra nem erről szól a dal.

    Lehet hogy egy ki-aszott drogos ürge volt Jimy, de akkor is egy korszak szimbóluma.......... ésssss némiképp bántott az ezirányú megemlékezés:)
    Főleg úgy hogy sztem. jóval gyengébb ez a másolat mint az eredeti.

    Fellehet dolgozni bármit, okés... ,de ne eből éljenek már a zenészek, találjanak ki újat.

    Amit szerintem nem lehet másolni:
    1: Freddy Mercury hangja
    2: Jimi Hendrix gitár nyújtásai
    3: Balázs FreeFalcon könyve
    4: 500as König hangja

    Lehet ezzel se jutottam közelebb:) Én így gondolom..




  • Molnibalage
    #19011
    World of FreeFalcon 4 Episode II-őt szedd le. 4:10-nél a képernyő bal sarkán ott a csík. Arra gondolsz? Azzal nem lehet semmit kezdeni. Az ég színei "szivárognak" át oda valamiért. Igazából látható, hog néha én sem veszem észre. 3 renderelés után is bennemaradt..
  • Molnibalage
    #19010
    Esküszöm nem váogm mit látsz. Én nem látok csíkot sehol. Egyébként elég érdekes F-117 kabin. Az FF 5.0-ben, nos. Khöm... ;)
  • Molnibalage
    #19009
    Hajlítás? Nem értem.
  • polluxware
    #19008
    Bakker neked is ott van a kék csík..
  • polluxware
    #19007
    FreeFalcon fórumon el se tudják képzelni ezt a kékes kontúrvonalakat amikről itten habogok... Valki küldjön már egy kabinos képet akinek 17-es TFT-je (nem szélesvásznú) 1280x1024, 1280x960as felbontásban..

    Éjszakain rögtön látszik a dolog, és lehetőleg érintetlen bmp formátumban (tudom 3,5 mega) ,de csak így derül ki:)

    Legyetek szívesek

    Köszönöm előre is!


    Mégvalami, Balázs a múltkor mondtál valmit a képernyőn megjelenő elszineződő sorvégzáró csíkokról (keret). Főként bal oldalt, valamint alul jelentkezik, ezt el lehet valmivel tüntetni, avagy lehet hogy ennek is köze van a kék lantcsíkjaimhoz?
  • LeonSilver
    #19006
    Igazad van fater.Persze csak bizonyos keretek között.Mert azért kérlek a zenei izlésnek ( illetve izléstelenségnek ) is vannak határai.
  • DANIELE
    #19005
    Na, kivagyok, mi vagyok?
    [IMG][/IMG]
    Kopár egy hely ez az Afghanistan!
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]
  • LeonSilver
    #19004
    Ja.Ezt a jeges izét én sem ismerem de azért a Hobo-ra azt mondani, hogy Istenkáromlás .... nahát - nahát.
  • L Viper #19003
    Ha a Body Countra gondolsz, alig van feldolgozásuk, ha a HBB-re gondolsz, detto, ha ICE-T -re gondolsz, az ő repertoárját annyira nem ismerem, neki biztos több koppincsa van. Ezt nem tudom.