52965
  • gsg16
    #19082
    ez a fülke baromi jól néz ki.gondolom ilyent csak venni lehet.
  • Molnibalage
    #19081
    Radar training.
  • DANIELE
    #19080
    Igen megfelel.
  • Molnibalage
    #19079
    Este fél nyolc fele megfelel?
  • DANIELE
    #19078
    Létrehoztam a csatornát lehet kommunikálni élőben!A csatorna neve Falcon a Teamspeak 2-ön,nem kel jelszó.
  • DANIELE
    #19077
    Tudunk most beszélni a Teamspeak 2-ön?
  • Molnibalage
    #19076
    Akkor csak ketten leszünk. A TS-en gondolom tsshomi (vagy ilyesmi nevű szerveren).
  • DANIELE
    #19075
    Teamspeak 2-ön tartjuk a kapcsolatot, a Falcon, nevű csatornán. Megpróbálok én, lenni a szerver. Nem tudom, hogy a VIPER mikor ér rá. A te neted gyorsabb, mint az enyém. Nekem 826/220.
  • Molnibalage
    #19074
    Szóval nem kell majd Hamachi? Ki lesz a szerver? Nekem 4096/256 netem van...
  • DANIELE
    #19073
    Jó hát, ha a többiek is be szálnak. Az éjszaka már be tudtam szállni az L_Viper-nél nyitott szerverre ott négyen voltunk, Nekem azért nem ment először a csatlakozás, mert én valami mást is felraktam ki gondolta Volna, hogy ez miatt nem megy a Neten. Lehet, hogy az AF-el is az a baj.
  • Molnibalage
    #19072
    Ha este ráérsz akkor repkedhetnük egy kicsit vele. Nekem fel kell raknom még előtte.
  • DANIELE
    #19071
    Hello, akar valaki öröm repkedni a RedViper Koreában? A neten most már működik nekem.
  • LeonSilver
    #19070
  • L Viper #19069
    ÁÁÁ, ez gyönyörű !
    Olyan modern, olyan művészi, olyan újratörő, vagy inkább útkereső művészi megnyilvánulás.
    A linkelés technikájának magas szintű művészi megvalósulása. Szép.


  • LeonSilver
    #19068
    Ohh shit...EZ jó szar lett.
  • LeonSilver
    #19067
    Neeeem papu.A Hobo az [URL=http://www.youtube.com/watch?v=9MO4AOBk2q0]ez/URL] !!!Az mp3-ban Sammy Ward nyomatja a Part time love című muzsikát.Azt csak azért tettem be mert szerintem nagyon jó és elég sokat nyomták a Midnight Blues-on ( sokat hallgattuk a munkahelyen amikor még free volt ).

    ***************

    #19059 : Kicsit mozoghatnának már... Tisztára olyan kezd lenni mint a blekk sárk :P Na jó nem is.De tényleg összekaphatnák már magukat a népek.
    Karácsonyra köll a stuff és kész.
  • JoeDestroy
    #19066
  • L Viper #19065
    A vége megint AF lett. Pár kép:









  • polluxware
    #19064
    Cakát skacok! Viper jobbulást
  • polluxware
    #19063
    RV1 multiban... ejjj, ezen a téren javulni kell

    -1p RV1
  • L Viper #19062
    Volt egy kis RV teszt is. Hát elég siralmas laggos volt, sajnos még dogfightban is. Közeli kötelékek felejthetők.
  • polluxware
    #19061
    Köszi balage, ez hasznos
  • Molnibalage
    #19060
    Skinezőknek.
  • Molnibalage
    #19059
    Elég sokszor leírtam már és Aragorn is leírta. A terv dec.15, tíz éves Falcon 4.0 jubileum. Az, hogy összejön -e. Hááááááááááááááááát.... A beta II már annyit késik, hogy kezdem hitemet veszteni. Az install összerakása sokáig tart. 1,5 hónap teszt minima kell. A mostani installon már vagy 3 hete ül 'Ara. Szóval ez így már kapásból 7+3+? hét = kb. 12 és akkor minden flottul megy. Ez három hónap. Szerintem necces.
  • gsg16
    #19058
    és mindezt mikor?legalább hónapot tudtok már mondani?a megjelenés havát.
  • L Viper #19057
    Ne dumájj má' annyit, gyere inkább szobára .
  • polluxware
    #19056
    Mit akarsz múltkor is beleszoltam már pár szót..
  • polluxware
    #19055
    Most nem csacsoghatok... :(
  • polluxware
    #19054
    Sky Graffitit=?

    Azért téged követni is kell ám:)
  • L Viper #19053
    Csináltam Team Speak szobát.

    tss.thomi.hu - Falcon4 - nyuszi a jelszó

    IP a Falcon multihoz : 78.131.91.101

    Pollux a f*sz kivan, már megint néma Levente leszel ?
  • Molnibalage
    #19052
    Szerinted miért nyomjuk AF-fel, ha az FF4 kódja jobb lenne? Akkor már most kukában lenne az AF...
  • Molnibalage
    #19051
    Nem. Nézd meg a Sky Graffitit és képet kaphatsz a kód képességeiről. Ebben az FF4 nagyon el van maradva viszont az FF 5.0 nagyon uttörő lesz. Még sávszélességet sem kell állítani. Csatlakozol oszt 'jóvan.
  • polluxware
    #19050
    Viper az IP címet el ne felejsd beírni ide, különben sakkozhatok megen
  • polluxware
    #19049
    Ez a Hobó BB?
  • polluxware
    #19048
    Hálisten én annyira mindenevő vok hogy nics Best. Én csak azt mondom igenis benne van a csillagos uzsis dobozban Jimi Hendrix cd amt annó a Tokráknak adtak... tuti benne volt...
  • LeonSilver
    #19047
    EZT hallgassátok meg!!Hogytetszik??
  • polluxware
    #19046
    Az RV hálóban egyébként sokat laggol? Avagy csak kampány nem fut szépen?

    Azt azért kiprószálnám, sokkal szebben lehet kötelékben repülni mint AF-ben.

    +1p RV javára
  • Buren
    #19045
    A SimHQ néha megmakacsolja magát, de általában beszokott jönni.

    Amúgy Jimi Hendrix a legjobb, tehát nem szídni hangosan mert aztán kopogtatnak éjjel.
    Addig is "excuse me, while I kiss the sky.".
  • DANIELE
    #19044
    Nekünk is az van fent, 1.0.13
  • polluxware
    #19043
    számomra is jó teszt lenne mivel az új routerrel még nem is falconoltam